Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ricsi99: 6. Genes alaplap tündöklése kontra MS/Zintel korlátozásai
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: MárkaLánc
- talmida: My Art II.
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- hcl: Olympus E-PL1 nyomozás
-
LOGOUT
Témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
undercover
őstag
Lehet hülye kérdés, de Vulture nem lenne jó egy multi cannon + pulse laser?
Mert a Hullt a Pulse nem szedi olyan gyorsan mint szeretném xD Vagy túlságosan hozzászoktam a cobra multi cannonhoz?
-
Sylc
senior tag
Tegnap piszok nagy makom volt, CZ-bol menekultem, Wormhole lelotte az uldozomet es brutal 4% hp-val jottem el a csatabol

Majdnem megtertem Duvi => Pajzs + Armor buildja fele, de akkor nem tudnek kalozkodni a Vulture-al, igy nem maradt mas, kell egy masodik Vulture

-
Sylc
senior tag
-
baphomet
senior tag
Köszi, nem a videókártyával volt a baj, egyébként minden tökéletes.
Majdnem 70 egyszerre aktív kalózvadász küldetésem volt. Ehhez mikor beugrok célrendszerbe a program megpróbál készíteni célpontokat SC-be, USS-eket, és még ellenajánlat tevő hajókat is. Egy instance-ban viszont legfeljebb 32 hajó lehet NPC-ket is beleszámítva. Egyszerűen megfeküdte a gyomrát.
-
duvi
nagyúr
válasz
zolee0307
#17788
üzenetére
Azért óvatosan a felfedezési adatokkal!
A hírlevélben figyelmeztettek már, hogy 1.5-nél (és a Horizonsnál) resetelik az összes folyamatban lévő küldetést!
“The 1.5 and Horizons Planetary Landing release will contain some significant changes to missions (as mentioned in a previous dev update) and that means that when the release goes live all missions will be reset. We’ll let you know in advance when this will happen so you have time to finish any outstanding missions you might have.”
Viszont az 1.4-nél is elvesztek a felfedezési adatok. Volt is belőle nagy felháborodás, reklamálás, mire nagy nehezen helyreállították a többség adatait.(#17790) Viper26
Igen. Tawilo az otthon rendszer és LTT 8740-be terjeszkedtünk tovább. (Bár jelenleg a többség az aktuális CG-t tolja..)(#17775) undercover
Ez a config használhatatlan
Eleve piros színnel figyelmeztet a Power PLant, hogy túl van terhelve a reaktor. Másrészt a power managementben látható, hogy behúzott és kiengedett fegyverekkel is le van kapcsolva a pajzs, ami nem túl ideális egy combat hajónak
Én inkább ezt a fittet javasolnám Res vadászatra. Bárhogy is döntesz, éles bevetés előtt teszteld le az állomás előtt, hogy mi történik, amikor kiengeded a fegyvereket! Ne lőjél a tűzszüneti zónában (10 Km), mert azért bünti jár. -
Viper26
nagyúr
Még mindig Tawilo-ban vagyunk otthon?
Épp leporolom a hotas-t, és akkor irány arra.
-
-
nubreed
nagyúr
Amúgy az 1.5 csak új hajókat hoz vagy lesz benne némi bug javítás is?
-
Urby66
aktív tag
válasz
undercover
#17775
üzenetére
Ez a build szerintem így nem működőképes. Azt látom, hogy mivel nincs elég energia ezért lekapcsolja neked a pajzsot mielőtt elővennéd a fegyvereket. Szerintem hadihajóra nem kell fuel scoop, ugyis mindig csak a lakott űrben repkedsz. A docking computer szintén fölösleges, ezzel a kis agilis géppel bárhol le lehet szállni. Az A-s shield booster jó ötlet de a PP úgysem birja el. Illetve kapcsold ki teljesen a cargo hatch-ot mert úgysem fogod kinyitni soha. (Bár régen láttam egy videot ahol a koma a hatch kinyitásával fékezett harc közben.)
-
pcnet
addikt
válasz
undercover
#17775
üzenetére
109 Piscium rendszerben nézd meg a PP-t.
-
zolee0307
őstag
Ha kijön az 1.5 update akkor a frissítésnél a felfedezés során összeszedett, le nem adott térképek is mennek a lecsóba?
-
undercover
őstag
Nos folytatódik a Vulture build
Ez egyelőre az állás: [Vulture V3]Ez így gáz a PP számára? Rakjak be egy kisebb life supportot vagy így is okés?
Amugy nincs szerencsém, mindenhol csak 5B-s shield van, ezért 4A-s van most benne. Pl. még Diaguandri-n is csak B-s van. Az állomások kínálata milyen gyakran változik? -
Sylc
senior tag
-
Micsurin
nagyúr
válasz
rtitusz
#17766
üzenetére
Igen , sajnos suli , hétköznap 2-3 órám van , most van 51k-m , a cobrára gyűjtők
Nagyon lassan megy a sima szállítósok csak 7-10k-t adnak , a csempészesek meg nem épp tiszták van a-b pont de a cargot nem tudom hol veszem fel 
szrk.: sidivel is élvezem a gamet nem rohanok
7.1 gamer fejesben toltam ma, húúúúúú
Ezek a hangok 
-
Micsurin
nagyúr
Ha üres a cargom , semmi vérdíj stb , egy Cobrának miért éri meg kiszedni a Sidim cruise módból és kilőni ?
(4-5 lövés kellet talán?.... ez még csak nem is harc
) -
rtitusz
őstag
Pár új infó a Horizonsról:
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=201524&p=3117483#post3117483
Módosul a gépigény, 64 bites oprendszer kell majd hozzá.
-
totila
tag
még egy hülye kérdésem lenne a meritekkel kapcsolatban, jól gondolom, hogy tök mindegy melyik héten lőttem, csak az számít, hogy a negyedik héten váltsam be?
-
baphomet
senior tag
válasz
RichieTri
#17755
üzenetére
Többször megírták már a fejlesztők (pár hónapja pontosan idéztem is, nem keresem most vissza), hogy a szenzorok minősége nem befolyásolja a gimbal/turret fegyverek pontosságát, vagy célra tartási gyorsaságát. Amit látsz, vagy látni vélsz az maximum placebo hatás, hacsak a fejlesztők nem hazudnak, vagy tudják rosszul (nem zárom ki ezt sem).
-
duvi
nagyúr
(#17748) Sylc
Ez csak egy gyors összelapátolás eredménye. Ennyire volt időm.Szombat óta most léptem be a bétába. Az FDL configot 5 perc alatt összedobáltam. Egyrészt a CQC Imperial Fighter csak rank 4-től érhető el. Másrészt próbáltam belépni, de itt még annyian se játszanak, mint az alapjátékban
. Majd este próbálkozok még... -
Sylc
senior tag
válasz
rtitusz
#17750
üzenetére
Mikor beugrasz CZ / hRes / USS-be, hamarabb latod az elenfelet, hogy wanted - semleges az egyen, igy nem megy el az ido azzal, hogy 4km-en belulre berangatod.
Turret / gimbal fegyver celzast a senzor vezerli, ha kilovik a szenzort (gyengebb integrity) akkor marad a fixizes.
-
Sylc
senior tag
válasz
grHawk
#17744
üzenetére
Az ideallis hajo, ami nekem kellene:
2 - 3as beam, 2 - 2es multi cannon minimum.
256t cargo
400as boost
2x 3as hely a limpet controllereknek, vagy egy 5+1es.egy akarmilyen erosebb pajzs, hely dokking computernek
4 um minimum, cargo / kvs / chaffoknak
Ja varj, ha csak 128t cargoval szamolok, akkor mindezt tudja a clipper:D
-
grHawk
aktív tag
válasz
undercover
#17742
üzenetére
Két FD fejlesztő beszélget:
- Te nagyon jól néz ki ez Fördelansz, és megmondom őszintén nagyon élveztem vele a repülést, igazi ütőképes gépezet, az ára se rossz, de valami... valami hiányzik...
- Hm, mire gondolsz?
- Egy merevítésre! Egy fölösleges merevítésre!
Sokadik hülyeség után csak így képzelem el őket a képernyő előtt. -
rtitusz
őstag
válasz
undercover
#17731
üzenetére
Hiszem ha látom, egyelőre csak egy gigantikus pénzmosásnak és lehúzásnak tűnik az egész. Mutassanak ingame videókat, ne csak rendelet csodákat. Addig játszom az Elite-el, az legalább kész van. Ha kijön és jó lesz a SC akkor megveszem azt is, de látalanba nem fektetek bizalmat a cégbe.
-
duvi
nagyúr
-
nubreed
nagyúr
De a HP -i nem változnak, ugye?
"Horizons kieggel még nem, de a későbbiekben tervbe van véve az FPS modul (ennek előhírnöke a Horizons-al érkező karakter generálás) és a légkörrel rendelkező bolygókra való leszállás."
Ez jól hangzik nagyon. A végén még ez is előbb benne lesz, mint amikor kijön a Star Citizen. Azzal meg az a baj, hogy mindent egyszerre akarnak belezsúfolni, ezért nem lesz kész soha vagy nagyon későn, amikor az ED már rég learatta a babérokat. Még akkor is, ha amugy elnézve a SC Pre-Alpha állapotát, LOD -ban (Level of Detail) sajnos sok helyen veri az ED-t, és akkor az még csak Pre-Alpha, de az ED meg legalább kész van és szépen építkezik.
-
duvi
nagyúr
válasz
Tibi81111
#17723
üzenetére
Igen. Már az 1.5-el érkezik a FDL tuning
6-os PP-t kap és javítanak a manőverezhetőségén is.(#17728) nubreed
Horizons kieggel még nem, de a későbbiekben tervbe van véve az FPS modul (ennek előhírnöke a Horizons-al érkező karakter generálás) és a légkörrel rendelkező bolygókra való leszállás. -
-
baphomet
senior tag
válasz
Tibi81111
#17709
üzenetére
Hajók repülési tulajdonságainak semmi köze a fizikához, a kialakításukhoz, kinézetükhöz, a logikához, vagy bármi egyébhez, aminek köze van a józan észhez.
Úgy mozognak, ahogy fejlesztők akarják, hogy mozogjanak. Egyetlen logikus szabály van, adott hajótípuson belül a minél jobb thruster és a minél alacsonyabb össztömeg jobb repülési tulajdonságokat eredményez, de két különálló hajótípust már nem lehet így összehasonlítani.(#17715) rtitusz
Szerzek egy pallost, azt jól elkergetem a nerfhuszárokat a drága FAS-om közeléből!
Ez egy nagyon szép mondat volt. Próbálom nem elképzelni a szituációt
-
nubreed
nagyúr
Hehe, ez jópofa.

Más: nem tudjátok, volt arról valaha is szó, hogy majd a jövőben, season 3 -ban vagy 4 -ben akár odáig fejlődik a játék, hogy már nem csak atmoszféra nélküli bolygókra lehet leszállni, hanem lakott bolygókra is és ezeken fps szerű küldetéseket végre hajtani? Lesznek majd hatalmas futurisztikus metropoliszok? Az, hogy körbe lehet járni a saját hajónkat majd mér többször feljött, az benne lesz már a Horizonsban? Lesznek a játékban virtuális közösségi terek, lent mondjuk egy bázison vagy bolygón?
-
Sylc
senior tag
https://m.imgur.com/gallery/LGrOt#vDOAQfR
-
Tibi81111
csendes tag
Volt FDL-em is, de a PP-je egy vicc. 5-ös PP nagyon lehúzza. Elvileg feljavítják 6-osra, vagy rosszul tudom?
-
Sylc
senior tag
válasz
nubreed
#17714
üzenetére
Igazabol vicc az a hajo,jol fordul, jol lehet felszerelni fegyverrel, de amennyibol kijon, abbol mar inkabb FDL-t vesz az ember.
Vagy ha raszansz tobbet, akkor lesz egy tankosabb Python, ha meg 2 tankhajonyi penzt akkor szegyenszemre egy Corvette-t is vehetsz helyette.
Nem erzem jobbnak a FAS-t a Vulture-nal, arrol nem is beszelve, hogy a Vulture-ra van festes, FAS-ra meg nincs mit rahuzni
(Mi lesz ra pain job or bl*w job?
) -
rtitusz
őstag
-
Cooper911
senior tag
válasz
Tibi81111
#17709
üzenetére
Szerintem a thrusterek elhelyezkedése és a hajó kialakitása is számít. Pl a T6 jobban fordul vizszintesen mint a Cobra, mert a T6on bazi nagy oldalsó thrusterek vannak.
A manőverezés számértéke meg egy átlag érték.
Én pl azt hittem, hogy a clipper (agility2) egy lomha dög lesz, de csak a függőleges emelkedés sülyedés valamint a viszintes kordináta mentén történő mozgása lassú, a fordulása, döntése teljesen rendben van, harcban jól használható. -
-
Sylc
senior tag
válasz
baphomet
#17702
üzenetére
Tudalekos
Megneztem azert, ha leveszem meg visszateszem az armort, akkor sem valtozik a sebessege a vasnak, igy alairom lehet benne valami amit mondasz.Egyebbkent a Vulture brutal jo hajo, sima D fittel lehet vele Condat olni, csak megfelelo chaff es ram elkerules kell hozza...

-
Sylc
senior tag
válasz
undercover
#17705
üzenetére
diaguandri
-
undercover
őstag
Micsoda verseny alakult ki a jó Vulture fittek miatt
Visszatérve valakinek nincs tapasztalata arról,hogy a kínaiaknál hol árulnak 4A-s de akár 5A-s shield generatort a Vulturehoz? -
duvi
nagyúr
Úgy látszik, hogy ma a szokottnál is konfúzabb vagyok
A koromra való tekintettel elnézést kérek! ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Természetesen 5A-s a PD
Ezt így is elbírja a PP. Itt a helyesen beállított Vulture fittem. -
baphomet
senior tag
"Tul sok armor, szegeny vulture a + 40 tonna armortol olyan lomha lesz mint egy A-s ASP"
Minél kisebb a hajó tömege annál gyorsabb/jobban manőverezik (tegyük hozzá: kis mértékben!), ez igaz, de van egy alsó tömeghatár, ami alatt már nem lesz jobb, ez pedig a thuster optimális tömegének az 50%-a.
duvi buildjében a megtankolt tömeg 373,1 t, míg az 5A-s thruster optimális tömege 840 t, úgyhogy egészen 420 tonnás össztömegig tökmindegy milyen nehéz a hajó, nem lesz lomhább.
Az persze más tészta, hogy armor nélkül elég lehet egy 5B thruster, ami felszabadítana némi energiát másra. Mondjuk pont egy erősebb PD-re, ami szerintem is létfontosságú minden hajón, de egy vadászon meg pláne.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
A topikban tilos az üzleti célú hirdetés!
RÉSZLETES, FOLYAMATOSAN
FRISSÜLŐ FAQ
AZ ÚJ JÁTÉKOSOKNAK
Ha szeretnél felkerülni a PH játékoslistára, küldj egy privát üzenetet duvinak, az alábbi formában:
PH név – játékbeli név - platform
- Bemutató Elite Dangerous: Beyond – Chapter 1
- Bemutató Elite Dangerous: Horizons bemutató (Xbox One)
- Teszt Elite: Dangerous teszt (Xbox One)
- Hír Jövő év elején jön az Elite: Dangerous - Odyssey
- Hír Megjelenési dátumot kapott az Elite: Dangerous 2.4 The Return
- Hír Megjelenési dátumot kapott az Elite: Dangerous PS4-es kiadása
- Hír PlayStation 4-re is megjelenik az Elite: Dangerous
- Hír GC 2016 - Komoly bővítést kap az Elite Dangerous (PC, XO)
- Hír Elite: Dangerous - Steamre költözhet az, aki a fejlesztőktől vette meg a játékot
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- iPhone 13 128GB 100% (1év Garancia) - ÚJ UTÁNGYÁRTOTT AKKUMULÁTOR
- Eladó Apple iPhone Xr 64GB kék / 12 hó jótállás
- Kezdő Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 6700 / 16GB DDR4 / GTX 1650 Super / 500 SSD
- TP-Link Archer TX50E AX3000 PCI-e WiFi Kártya!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Mert a Hullt a Pulse nem szedi olyan gyorsan mint szeretném xD Vagy túlságosan hozzászoktam a cobra multi cannonhoz?



Én inkább


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Nincs olyan a játékban, hogy legjobb hajó.
Kifogom probálni , Asus Orion Proban a + méllyel és sorrounddal így is nagyon nagyot ütött
Ezek a hangok
(4-5 lövés kellet talán?.... ez még csak nem is harc





