Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Aryon87 válasza no more (#200) üzenetére


Aryon87
félisten

U11 hátulja is üveg :)
Csak valszeg kevésbé van kitéve a törésnek, mint az S7e. Mert ugye annak az oldala is védtelen az edge panel miatt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#202) no more válasza Aryon87 (#201) üzenetére


no more
addikt

Igen? Nekem itt úgy tűnik, hogy elég jól bírja a strapát az S7E, az U11 pedig törik mint a ropi. Hogy van ez?! :Y

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#203) Aryon87 válasza no more (#202) üzenetére


Aryon87
félisten

Számomra ehhez hasonló videók semmisek. Szándékos erőhatással az S7edget is simán kettétöröm..
Való életben hol fogod ilyen erőhatásnak kitenni a telefonodat, most úgy őszintén?.. Sehol.

Mellesleg pedig nem ilyenfajta törésre gondoltam. Egy rosszul sikerül lépés, a zsebedben koccan a telefon mondjuk egy asztalélnek, és reped is az edge oldala.
Csak egy példa volt.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#204) no more válasza Aryon87 (#203) üzenetére


no more
addikt

Persze, nyilván neked van igazad. Amúgy az S8-at sem tudta kettétörni, pedig az is papírból van. :(

zsebedben koccan a telefon mondjuk egy asztalélnek, és reped is az edge oldala

Tehát, akkor egy ilyet a többi üveg telefon simán kibírna, csak a Samsungok nem. Ok.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#205) Aryon87 válasza no more (#204) üzenetére


Aryon87
félisten

Szóval sem mondtam hogy igazam van. De akkorsem érvényes az ilyen teszt egy átlagos hétköznapra.
És akkor helyesbítenék az előzőre. Jobban ki van téve a kijelzőtörésnek az edge, mint más telefon.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#206) zombinyul válasza no more (#204) üzenetére


zombinyul
addikt

Az iPhoneokat sem (6s-től), pedig azok mégvékonyabbak.
Egyébként akárhány törős (hajlítós, leejtős, etc) videót néztem, az edgek mindig rohadt jól bírják.
Néztük párommal, az s8-asoknak konkrétan törhetetlennek tűnik a kijelzője. :D
Én úgy gondolom ezek alapján, hogy az edge panel olyan vastag kijelzőüveggel párosul, hogy az fantasztikus. A hátlap más, az valóban könnyen pókhálósodik rajtuk. De ezért vannak a tokok. :D

Aryon: én másképp szűrtem le a videókból. Egyébként támpoktnak jók ezek a nyúzós videók. Az i6 is könnyen hajlott a videókban, igaz, nálam az 1 év alatt nem lett baj, de pont ezek a videók miatt vigyáztam rá sokkal jobban. Ha nem lett volna ez a hajlítgatás mizéria, valószínű nem vigyázok rá annyira, és lehet meghajlik nálam is. Van létjogosultsága ezeknek a teszteknek, még ha szélsőségesek is szvsz...

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#207) no more válasza Aryon87 (#205) üzenetére


no more
addikt

Jobban ki van téve a kijelzőtörésnek az edge, mint más telefon.

Magyarázd meg, hogy miért, nem értem! Én pl. még nem láttam pókhálós Edge telefont tömegközlekedésen, ellenben a többi márkából bőven. Lehet, hogy azért, mert az összes Edge a biztosítónál van éppen, vagy szervizben? Hmm... :U Elmondta Zack a videóban is, hogy ellenben a többi gyártóval, a Samu a keret alá építi be az üveg paneleket, így masszívabb az összhatás, és mint láthattad, valóban így van. Nekem az M7 anno egy 20 centis eséstől a betonra fentről-lefelé kettétört, az A5 2016 ugyanarra a betonra fejmagasságból esve (ennyire szerencsétlen vagyok...) szerzett a sarkokon pár karcot. Ha kijelzővel tökéletesen lefelé esik, az ÖSSZES telefon törik. Fizika.

(#206) zombinyul: A 6S-től felfelé már valami újabb alumínium-ötvözetet (vagy mit) használ az Apple. Sokszorosan strapabíróbb, vastagabb, mint a sima hatosnál.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#208) Aryon87 válasza no more (#207) üzenetére


Aryon87
félisten

Oké elfogadom. És be is fejeztem, nem akarok ide is vitát.

Zombi: Számomra akkor sem állja meg a helyét az ilyen videóknak.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#209) ThorsHUN válasza Aryon87 (#208) üzenetére


ThorsHUN
őstag

A konstrukciot vizsgalja a hajlitas teszt. Mennyire stabil karcolhato hajlithat esetleges erohatas (zseb) hatasara mi tortenik. Nem a leesik eltoriket analizalja.

Btw szerintem az edge kijelzo egy fos. Serulekenyebb, folia uvegfolia sokkal nehezebben applikalhato beszerezheto ra, a tok nem log tul az oldalarol nem vedi a sarkait.
Szep.szep de se gyakorlati haszna se elonye nincs (ahogy a 2,5D uvegeknek sem).

Amugy nem tudom hogy torik a hajlitott uveg. Gondolom nem ugy mint a sima.

Tovabbra sem kaptam valaszt az utaljuk a samsungot okara. Rn pl a sonyval vagyok ugy h nem.
Keptelenek normalisan osszerakni egy telefont es bar ok gyartjak a legjobb kamerakat a szoftver rendszerint elkurjak. Meg a formavilag sem szimpi.

(#210) zombinyul válasza no more (#207) üzenetére


zombinyul
addikt

Igen igen, ezeket már nem tudta meghajlítani se...

Aryon: kinek hogy szimpatikus. Van aki elfogadja, van aki nem. Mindenkinek szíve joga eldönteni. :)
Én is nagyon szélsőségesnek tartom, de támpontnak megfelelő.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#211) Dr. 444Hertz válasza zombinyul (#210) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Én inkább a szórakozás miatt szoktam a törésteszteket nézni, ha arról van szó :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#212) zombinyul válasza Dr. 444Hertz (#211) üzenetére


zombinyul
addikt

Annak sem utolsó, bár nekem szokott fájni a szívem a sok jó flagshipért (kivéve a kínaiak, mint op, etc., azokat úgy törik, ahogy akarják. A szememben max arra valók :D ).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#213) Aryon87 válasza ThorsHUN (#209) üzenetére


Aryon87
félisten

Tovabbra sem kaptam valaszt az utaljuk a samsungot okara.

nem is kell különösebben magyarázni. Sérti a szememet az iránta folyó nyálcsorgatás.
Ennyi.
Kipróbáltam, refurb verziót kaptam, túladtam rajta szerviz után. Negatív tapasztalat. Bőven elegendő, hogy továbbra se kedveljem a márkát + minden utcasarkon 10 jön velem szembe, ahogy a szifon is.

Lezárom ezt a témát, nem kell a flame-war.

Zombi: Látod, a kínaiakat lenézhetitek, senki nem szól meg érte. De ha én merem tenni egy isteni márkával, akkor 20an rajtam vannak. Na ez ami kurva idegesítő. És még azért is fogom tenni ott, míg az agyam elszáll és törlöm magam a genybe.

Doki, a Samufanok miatt nő a gyűlöletem a márka iránt is már. Eddig tartott a szórakozás számomra..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#214) Dr. 444Hertz válasza zombinyul (#212) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Engem akkor szokott zavarni, ha a tesztalany egy ritka példány...
Egyébként ez a cikk tetszeni fog ;]

Aryon: akkor se a Samut utáld, hanem max. a samufanokat.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#215) no more válasza ThorsHUN (#209) üzenetére


no more
addikt

Szep.szep de se gyakorlati haszna se elonye nincs

Ez így nem teljesen igaz. A Google által kivett lockscreen widgeteket pótolja az Edge rész. Lockscreenről nekem egyetlen érintéssel gyorstárcsázás, notesz, számológép, időjárás widget, stb van. :) A többi érved értem, simán nem tetszik neked, ennyi. :R

(#212) zombinyul: Jah, vicces, hogy a kínai telefonok kivétel nélkül nulla erőhatással törnek. Pedig olcsón ugyanazt tudják mint a nagyok. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#216) zombinyul válasza Dr. 444Hertz (#214) üzenetére


zombinyul
addikt

Akkor is, igen... :)

Nesze Nektek kínai csodafon! Pontosan ennyire vàrható tőlük megbízható műkődés. Zánalmas (a Mtirla is hva süllyedt kínai kézben, jesszus)...

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#217) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Amúgy ez a topic már rég túlnőtt az eredeti célján.
Már csak ezért sem ajánlanám a törlését, egy márkafüggetlen beszélgetés lett belőle, különösebb anyázás nélkül, viszonylag kevés trollal.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#218) Aryon87 válasza OPiiPO (#217) üzenetére


Aryon87
félisten

Meg nincs anyazas, majd lesz.. SamuTrollnak lettem minositve mashol, szal ido kerdese csak..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#219) no more válasza OPiiPO (#217) üzenetére


no more
addikt

Már létezik ilyen topik, az Android OFF. Természetesen azt is Aryon uralja a telefonjaival és Samu gyűlölettel! :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#220) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#218) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Az olyanokat kiküldjük a fenébe. :DDD
Aki ide beteszi a lábát, annak tisztában kell lennie azzal, hogy itt nincs Aryon-utálat :)
Pont ezért csináltam a topikot, hogy legyen egy kis szabad tered.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#221) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#220) üzenetére


Aryon87
félisten

Ugyan, nem kell nekem szabad tér. Csak nem szeretem mikor már támadás van velem szemben.
Mert amíg nem azt írom hogy hulladék és szar meg egyéb jelzők, addig ne essen nekem a jónép, pláne minősíthetetlen stílusban, és épphogy nem személyeskedésbe fordulva úgy, hogy nem sértettem meg senkit.
Az hogy utálnak, tettem is érte tény, de nem ok nélkül.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#222) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#221) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nade itt melléd tudunk állni, ha kell, de fölösleges, mert ilyen vita nem lesz a topikon belül.
Ha igen, gondoskodok arról, hogy ne legyen.
Meg egyébkén is van már itt egyfajta közösség, na :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#223) Blackmirror válasza no more (#195) üzenetére


Blackmirror
senior tag

#bannplstícsákki

iPhone X@R, iPad Pro

(#224) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#222) üzenetére


Aryon87
félisten

Kösz.. :B

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#225) no more válasza Blackmirror (#223) üzenetére


no more
addikt

:(

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#226) Aryon87 válasza no more (#225) üzenetére


Aryon87
félisten

Huss-huss #összefogásasamuellenésfanjaikellen :((( ;] :P

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#227) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#226) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

:C

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#228) Blackmirror válasza no more (#225) üzenetére


Blackmirror
senior tag

:K ;)

iPhone X@R, iPad Pro

(#229) ThorsHUN válasza no more (#215) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Tetszik, nagyon is, csak eyecandy <<<< valos hasznossag/biztonsag

(#230) no more válasza ThorsHUN (#229) üzenetére


no more
addikt

Hát, ha már valamit napi rendszerességgel bámulok, az legyen már szép! :D :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#231) nrg_52


nrg_52
addikt

Na itt is fikazzak mar a kinai telefonokat. Pedig manapsag minden gagyi, ami nem kinai. 😂

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#232) OPiiPO válasza no more (#219) üzenetére


OPiiPO
addikt

aztat nem ismertem, thx

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#233) OPiiPO válasza nrg_52 (#231) üzenetére


OPiiPO
addikt

+1

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#234) Aryon87 válasza nrg_52 (#231) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#235) Aryon87 válasza OPiiPO (#232) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem is baj, ott Samu uralom van, nem birok el a rosszfiukkal :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#236) mark! válasza Aryon87 (#235) üzenetére


mark!
őstag

a samu nem koreai?

>

(#237) Aryon87 válasza mark! (#236) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem szamit az nekik :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#238) mark! válasza Aryon87 (#237) üzenetére


mark!
őstag

ja lehet ők kínából veszik xD

>

(#239) Aryon87 válasza mark! (#238) üzenetére


Aryon87
félisten

Elképzelhető :))
Mai kedvenc kerdesem:
Miert nem veszik annyian az U11-et, ga szerintem szar a Samu :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#240) OPiiPO válasza Aryon87 (#239) üzenetére


OPiiPO
addikt

U11 egészen jól sikerült mobil, de a jack aljzat hiánya azonnali kizáró ok nálam.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#241) Aryon87 válasza OPiiPO (#240) üzenetére


Aryon87
félisten

Van atalakito. Es amugy a fules amit adnak hozza, type-c csatlakozoju, szal csak akkor kellemetlen a tema, mikor tolteni kell a telefont. En mar megtanultam elni a hianyaval. Mi6 is jack nelkuli volt, szal no probleme ;)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#242) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#241) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Mondjuk nálad ez alapból nem probléma a Bluetooth fejesed miatt.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#243) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#242) üzenetére


Aryon87
félisten

Az hektikusan mukodik, mivel a bal oldali kabele meg van torve, igy inkabb itthon hasznalom mar. Atalakito + G4 fulese es kiraly a zene :)
Sajna nekem nem jo az U11 gyari fulese.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#244) OPiiPO válasza Aryon87 (#241) üzenetére


OPiiPO
addikt

csak fejhallgatót használok, és csak olyat amint normál jack aljazat van - LG V10 + Yamaha MT220 amiben most hiszek

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#245) Aryon87 válasza OPiiPO (#244) üzenetére


Aryon87
félisten

Na igen, a V10 felszerelese teljesen mas..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#246) nrg_52 válasza Aryon87 (#239) üzenetére


nrg_52
addikt

Megmondom a sajat reszemrol, es nem a htc ellen szol amit mondok, mert masra is igaz: durvan tul vannak arazva. Legalabbis van egy lelektani hatar ami fele en nem szivesen megyek. Nem azert, mert nem tudnam megtenni, hanem az elvek. Basszus a tv-nk joval olcsobb volt ~5 eve es nincs ingerem cserelni, annyira elegedett vagyok vele, egy telefon meg max. 1,5-2 ev (mar akinek ugye 😂), + elbol ruhellem a fogyasztoi tarsadalmat.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#247) no more válasza nrg_52 (#246) üzenetére


no more
addikt

Akkor... Nem veszel drágán telefont. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#248) nrg_52 válasza no more (#247) üzenetére


nrg_52
addikt

Nem, de ha most nem lenne h8-am, megvennem az eshetet. 🤑

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#249) no more válasza nrg_52 (#248) üzenetére


no more
addikt

Vigyázz, mert meglátja Aryon!!! 😱

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#250) nrg_52 válasza no more (#249) üzenetére


nrg_52
addikt

Nem hiszem, hogy nagyon erdekelne a tema.😂

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.