Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bunfi


bunfi
őstag

Nagyon alapos review lett. Az utolsó negatívumért ha streamelnél, ment volna a dono :D

A modok túlegyszerüsítésével nem feltétlenül értek egyet. Szerintem csak mostmár nem fájdalmas a rendszer, mert tökmindegy, hogy milyen típusú fegyver, csak az elemental számít. Emellett az armor elemental affinity eltávolítása az egyik legnagyobb QoL a loadoutok és Matchgame nyugdíjazása mellett.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#2) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Köszönjük a beszámolót! Nálam a mod rendszerrel kapcsolatban egy dolog van, ami rosszul jön ki, mégpedig az, hogy a logikus build-ek esetében is ritka, hogy valamelyik slot-ban kihasználjam a 10 energia helyet. Egy plusz oszlop még jöhetne, habár akkor meg túlságosan is erős szetteket lehetne létrehozni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3) bunfi válasza l.skywalker (#2) üzenetére


bunfi
őstag

A modokat leértékelő seasonal artifact modokról ne feledkezz meg. Elég sok modot értékel le háromról egyre.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#4) l.skywalker válasza bunfi (#3) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, valóban de akkor meg végképp. Ha nem értékeli le akkor is ritka lenne a 10 :D

Btw. a Seasonal Artifact-ban már nem perkek vannak?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5) bunfi válasza l.skywalker (#4) üzenetére


bunfi
őstag

Akkor valamit nagyon máshogy csinálsz, mint én. Nekem nagyon ritka a nem 10.

De igen, a megszokás hatalma.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.