Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) hacki87 válasza Aryon87 (#749) üzenetére


hacki87
senior tag

Az erő visszaterelt a helyes útra. :DDD

(#752) kengyel válasza Aryon87 (#749) üzenetére


kengyel
nagyúr

Mátè vs Note 8 ?? :D

kengyel

(#753) Dr. 444Hertz válasza kengyel (#752) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

X. Máté vs VIII. Nátán :))

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#754) kengyel válasza Dr. 444Hertz (#753) üzenetére


kengyel
nagyúr

Így is helyes :DDD

kengyel

(#755) nrg_52 válasza Aryon87 (#749) üzenetére


nrg_52
addikt

Ne b@szakodj mar, ez engem is erdelel. Rakocskaval meg hiaba vitatkozol, ennyi erovel a tengerbol is merhetned ki a vizet kiskanallal. 😂

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#756) hacki87 válasza nrg_52 (#755) üzenetére


hacki87
senior tag

Olyan, mint galambbal sakkozni xD

(#757) nrg_52 válasza hacki87 (#756) üzenetére


nrg_52
addikt

Egy masik hasonlat jutott eszembe egy bizonyos sajtreszelorol. 😆

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#758) Aryon87 válasza nrg_52 (#755) üzenetére


Aryon87
félisten

Rakocska megtalalta a kivalo partnert ebben, 2 gunyolodnak es trolkodnak, szegeny kicsiny lelkem mar nem birja ezt, o jaj 😭😭

Hacki, bizony, megtalaltam az erot, es qva jo hatalommal ruhazott fel:DD

Csak megsugom, a Mate meg mindig nincs tolton, a Note ilyenkor mar javaban papizott.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#759) kengyel válasza Aryon87 (#758) üzenetére


kengyel
nagyúr

Okè, de az aksi mèg nem minden........Ezèrt várok tőled, egy laza vs tesztet.

kengyel

(#760) Aryon87


Aryon87
félisten

Na jo egyefene.
1 nap meg keves barmihez is, de ami mar most tuti:

Sokkal hangosabb kulso hangszoro (Note feleannyi), joval erosebb terero 4G-n (Note 2 csik, Mate full munkahelyen), kompaktabb es szebb design, ujjlenyomatolvso sokkal gyorsabb. Alig erek hozza mar benne vagyok a teloban.
Jack nincs, van atalakito, kivaloan szol. 128gb tarhelynel nem hiszem hogy hianyerzetem van, jelenleg csak azt sajnalom, hogy par .apk van az SD-n es kellett volna, de mar megoldva maskepp.
Akksi joval erosebb. 10kor vettem le toltorol, meg van benne 44%, a Note mar ette az aramot.
Kijelzoje termeszetesebb, es FHD+ ellenere nem erzem visszalepesnek sem a WQHD-hoz kepest.
Kamerat majd kitapasztalom rendesen, Honor 9 ota elszoktam a Huawei kameraszoftveretol, viszont ertheto hogy nekem ez a plusz benne, az extrak, amit szepen ki is tudok hasznalni, meg ha egyesek szamara zsirkreta effektes, es lajkokra izgulok miatta.

Szal igy 1 nap utan mar azt mondom, nem banom a valtast, mondjon barki barmit mashol.

Ahogy az arat nezve sem, mert a telo 2 hetes, 175k volt apron, a Note meg 190k aron lett "ertekesitve".
Telenoros atforditasban a csomagomban havi 2k-val lenne olcsobb a Mate.
Igy kevesbe erzem meg a bukast..

Es jol tudom hogy a legtobb Samsung kedvelo pont az ilyen iromanyaim miatt nem szeretnek, mert en megirom a frankot, es nem csopogok helyette. Ez van ;)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#761) hacki87 válasza Aryon87 (#760) üzenetére


hacki87
senior tag

nálam átlag 2 nap akkuról 8óra kijelző idő, most még a korlátlan telekom netes hétvégén pl csak 4g-n volt.

Hoppá látom kapott egy kis pihenőt, mehetnek a fotók a fotós topicba ezerrel xD

[ Szerkesztve ]

(#762) Aryon87


Aryon87
félisten

1 napos meg hasznalat szempontjabol. Intenzivebben is nyomkodom. Majd szepen beall az akksi, de hogy jobb lesz mint elodje ebben a temakorben, az is tuti.
Tobben elismerik, hogy a Note8 akksiban esik hasra.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#763) #18001664 válasza Aryon87 (#760) üzenetére


#18001664
törölt tag

Örülök, hogy csak összejött az eredeti terved! Nappal baromi jó képeket lőtt a Note 8, de ez túl kevés előny volt ahhoz, hogy ne érje meg lecserélni. Akksi ugye gyenge volt mint itthon a foci, a toll ( amit én Note 4-nél imádtam ) meg nálad szerintem poros is volt! :D
Remélem sokáig ki fog tartani a Pro nálad, már csak azért is mert érik egy újabb debreceni friendly meeting, most 10 Pro vs P10 Plus! :D

[ Szerkesztve ]

(#764) Aryon87 válasza #18001664 (#763) üzenetére


Aryon87
félisten

Jepenlegi adatokat nezve, a Mate mar most lekorozte 1 naposan a Notet, mikor az ism1 napos volt.

Jaja, a zollat han3x hasznaltam. Jopofa dolog, abban az az egy elony volt, hogy direktben azonnal tudott forditani.
De ez nem akadaly, ott a google fordito a bongeszoben..

Debrecen nem lesz egyhamar, legalabbis nem mostansag tervezem.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#765) Aryon87 válasza Aryon87 (#760) üzenetére


Aryon87
félisten

És hogy a videóképességéhez is tegyek hozzáfűzést.
Amit korábban írtam a Noteról, sajna igaz, még ha van akinek ez nem tetszik. Jobb a Mate. Ügyesen dolgozik a stabi benne, az erős rángatózás, amit a hátizsákom okozott a súly miatt, csak rezgések formájában érvényesülnek, míg a Note esetében erős kilengéseket produkált.
Ami pedig a minőséget illeti... Note-ra ráférne ott egy erős újratervezés..

Szóval igen, jól döntöttem hogy még időben kiszálltam a buliból.

Sajnálom hogy vannak olyanok akik ezt az őszinte kritikát nem bírják elviselni, megértem, én is feszült szoktam lenni ha az én aktuális márkámat szidják, de érvekkel szembe is szállok ha kell.

Én nem csak használom a telefonokat. Összemérem, figyelem hogy melyiknek mi az erőssége, és mi a gyengesége. Sokan az utóbbit a szőnyeg alá seprik, és kifele csak a jót mutatják. Én nem.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#766) kengyel válasza Aryon87 (#760) üzenetére


kengyel
nagyúr

Hirtelen jó kis leírást csináltál, ezek alapján minden rendben a telefonnal. Az aksiban igazat adok, hamar kér enni, de erre is van megoldás. Mint már írták, azért jó képeket hoztál a Note-l, remélem ezzel is fogsz. Majd jön a jó idő, akkor lehet majd fényképezni, csak jobbak lesznek a képek. A videót mindenképp várom, kíváncsi leszek rá.

kengyel

(#767) Aryon87


Aryon87
félisten

Ejj de jol kihasznaljatok odaat, hogy nem tudok irni:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#768) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#767) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Miről beszélsz? ;]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#769) Helltak válasza Aryon87 (#767) üzenetére


Helltak
őstag

Önuralom leckét kapsz a prohardvertől, ingyen és bérmentve :DD ;] :P

Oneplus 12 Green

(#770) Dr. 444Hertz válasza Helltak (#769) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Plusz ingyen szimuláció, hogy miként viselkednének körülötted az emberek, ha hirtelen eltűnsz/ kómába esel/ egyéb ;]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#771) Aryon87


Aryon87
félisten

:C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#772) Aryon87


Aryon87
félisten

Szuper, megtaláltam a módját egy ismerős által, hogyan lehet az elkészült képeimet akár falra is juttatni. Egész jó árban van, asszem élni is fogok vele. Régóta akarok magamnak ilyet, legalább legyen itthon nyoma is 1-2-nek :)

Remélem ez nem ütközik szabályzatba.. ha igen, Intru légyszi töröld ezt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#773) OPiiPO válasza Aryon87 (#767) üzenetére


OPiiPO
addikt

ez melyik topic egyébként amiből most kimaradsz?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#774) Dr. 444Hertz válasza OPiiPO (#773) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Android felhasználók off topikja :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#775) OPiiPO válasza Dr. 444Hertz (#774) üzenetére


OPiiPO
addikt

vazze, hogy a PH-n mindenre van topic, ezen mindig elcsodálkozok :D

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#776) Aryon87 válasza OPiiPO (#775) üzenetére


Aryon87
félisten

Sikerult megnyernem 2 het pihenot oda, igy csak read-onlyban lehetek ott jelen. Bar innen tudok reagalni oda, mert a fel tarsasag olvassa ezt is;]

Rakocskaval tultoltuk a dolgokat, en voltam a hulye hogy belementem, de Intru stigulazott (vagy hogy irjak ezt) mar nalam, most latta az idejet a pihenonek, igaz eszem lehetett volna nekem is:) rakocska 3 honapot kapott, de asszem o az egesz forumrol ki van tiltva.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#777) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#776) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Egyébként amilyen nagy troll volt régebben, elég durván megszelídült :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#778) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#777) üzenetére


Aryon87
félisten

Rakocska? Dehogy szelidult meg, sot bevadult az M19P ejjeli modos kepek miatt:))
Kakas szelidult meg inkabb

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#779) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#778) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Hát ne tudd meg, hogy a Sony híreknél milyen agresszív volt.
Ahhoz képest semmi, amit mostanában produkált :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#780) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Aryon87, látom Vácon jártál fotózni...

(#781) Blackmirror válasza Dr. 444Hertz (#779) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ja én sem tudom mi van vele, mostanában nagyon ritkán vagyok lesípezve is.
A pihenő után meg lehet meg s komolyodik végre :P

iPhone X@R, iPad Pro

(#782) Dr. 444Hertz válasza Blackmirror (#781) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Szerintem a te esetedben az a magyarázat, hogy viszonylag ritkán vagy jelen :) :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#783) Aryon87 válasza Intruder2k5 (#780) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen Tihanyt lekestem, vac lett a vege. Ma oedig a korhazban kotottem ki.. gyomorgorcs es epekrizis volt a gyanu, eredmenyeim negativak.. hazajottem, pedig bent tartottak volna megfigyelesre

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#784) nrg_52 válasza Aryon87 (#783) üzenetére


nrg_52
addikt

Na apam, veged van, a modik mar a valo vilagban is figyelnek. 😂 Egyebkent meg jobbulat neked!

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#785) Aryon87 válasza nrg_52 (#784) üzenetére


Aryon87
félisten

:D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#786) Aryon87


Aryon87
félisten

Nem jo info van az offtopikban.

Nem a hasam gorcsol, hanem a hatam.
UH es RTG nem mutat semmit az epe es vese tajekan, szal ezekkel latszolag nincs gond.
Viszont neten levo tunetleiras epekore utal, bar most fel napja megszunt a fajdalmam.
Tegnap urologus is megvizsgalt, az mondta hogy izomgorcs van a hatamnal.

3x UH es 2x RTG negativan zart, szal csak nincs bajom..

Most varok a nagy semmire, remelem hazamehetek ma...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#787) mentic18 válasza Aryon87 (#786) üzenetére


mentic18
tag

Hazamész és menjél másik dokihoz. Ha van időd és pénzed akkor magánrendelő azon nyomban.
Anyumnak most kezdjük el fizetni a magánrendelős dolgokat, mert 2 hete szarul van és szarnak rá a dokik.
Jobbulást!!

Samsung Galaxy A53 5G

(#788) Aryon87 válasza mentic18 (#787) üzenetére


Aryon87
félisten

Koszi.
Hazaengedtek, de termestetesen amint hazaertem ismet begorcsolt a hatam..
Eljem tul ezt az ejszakat, haziorvos talan segit holnap...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#789) mentic18 válasza Aryon87 (#788) üzenetére


mentic18
tag

A házidoki beküld röntgenre meg vizsgálatokra, és ugyanazt járod meg ami eddig volt.
Kéne tudni, hogy mennyi folyadékot iszol, magnézium pótlással hogy állsz stb.
Érdekes ez a dolog. Próbálj meg beutalót kérni egy másik kórházba. Pl az uzsokiba, vagy a szent lászlóba.

Samsung Galaxy A53 5G

(#790) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#788) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Energiaitalozol még?
Amúgy ahogy mentic mondja, érdemes más kórházba menni.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#791) Aryon87


Aryon87
félisten

Az ugyelet automatikusan az Istvan korhazba kuldott.
Reggel hazifoki, de delutan kihivjuk anyam csontkovacsat. Biztos vagyok benne hogy izomgorcs, izuleti becsipodes okozza a bsjt.
Se az ultrahang, se a rontgen nem mutatott ki semmit. Vizeletbe homokot talaltak, vervetelnel a feherversejt volt tobb, ami mara csokkent.
De en becsipodesre gyanakszom.
Imadkozzatok hogy ezt az ejszakat birjam ki...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#792) OPiiPO válasza Aryon87 (#791) üzenetére


OPiiPO
addikt

iszol te eleget? :F és egyél kevesebb homokot ;]

( amúgy meg jobbulást kívánok! :K )

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#793) mentic18 válasza Aryon87 (#791) üzenetére


mentic18
tag

Oké, apukám, sós tea, sós kajákat egyél és sok folyadékot vigyél be. Ez 80% h nem izomgörcs. Be a kórházba és sós infúzió kérése 2 napra, bent alvásra. Anyámnak ez volt a baja, 3. napra tök jól lett. Ja és a vitaminokat pótold a sós folyadék bevitele után!
Ha meg izomgörcs, akkor speckó masszőr, nem csontkovács.

Samsung Galaxy A53 5G

(#794) Aryon87 válasza mentic18 (#793) üzenetére


Aryon87
félisten

No-spa nem segit mar. Flector por igen. Szal ez izulet, izom vagy idegszal.
Voltam gyogymasszornel, kivancsi vagyok segitett-e..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#795) nrg_52 válasza Aryon87 (#794) üzenetére


nrg_52
addikt

Na mizu papa, jobban vagy mar?

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#796) Aryon87


Aryon87
félisten

🤣

Koszi kerdesed, igen jobban vagyok. 90% idegbecsipodes okozta a nagy kalamajkat, de ugy nez ki hogy a vesevel is lehetett valami, mert most hogy csekkolom a pisit, van benne valami, amit mondtak hogy homokot mutatott ki a vizsgalt, mert meg mindig nem tiszta.. :W
De legalabb az a kinzo fajdalom elmult, hala a gyogymasszornek..
Reumatologia es Neurologiara valo beutalok vicc, bo 1 honapra vannak idopontok.. magyar egeszsegugy 2018... Beka segge alatt meg mindig..

Mate meg mindig megvan, nem akarom levaltani, pontosan bevaltotta azt, amit vartam tole. A valtast nem bantam meg, sot, orulok is neki:)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#797) mark! válasza Aryon87 (#796) üzenetére


mark!
őstag

pihenjél hogy hétvégén tudj fotózni :P

>

(#798) nrg_52 válasza Aryon87 (#796) üzenetére


nrg_52
addikt

Igyal sok sort az majd kimosa a homokot. 😁

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#799) Aryon87 válasza mark! (#797) üzenetére


Aryon87
félisten

Ah, majd ha mar jobb ido lesz. Valszeg a Vaci tura fektetett meg..

Facen latom sok S8 tulaj nyavajog, hogy meg novemberi szinten van a telojuk.. hova lett a Samu mellveregetos gyors frissitesi uteme? Elaludtak?:))
Bar a Note a fuggetlen rommal rendesen kapta a frissiteseket 🤔

NRG: nem iszok alkoholt.
Jah, az energiaitalt elhagytam, miota ez a baj beutott, nem kell. A cigit is ugy latszik kezdem elhagyni.. valami megvaltozott..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#800) nrg_52 válasza Aryon87 (#799) üzenetére


nrg_52
addikt

Tudom, de gondoltam orvosi celbol kivetelt teszel. 😂

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.