Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) mentic18


mentic18
tag

Mi történt kédvés kékhájú bárátunk? :D

Samsung Galaxy A53 5G

(#902) nrg_52 válasza mentic18 (#901) üzenetére


nrg_52
addikt

Utolerte a szamszung bosszuja. :DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#903) Aryon87 válasza nrg_52 (#902) üzenetére


Aryon87
félisten

Mar sokadjara.

Mar azert is ban jar (2 honap), ha a Samu szolgaltatas megszuntetesere azt irom verciki, es vigye a juzer szemelyesen a szervizbe, ahonnan majd ugyis a TMXbe kerul a telefonja, ahonnan orulhet habeppsegben kerul vissza..

Quqesz linkelte azt az infot, ami az S8 topikba mutat, ott meg Mr.Silko topikgazda linkje lathato 3 fontos szolgaltatas megszunteteserol.

Szal meg azt se irtam hogy kaksamu..:U

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#904) mark! válasza Aryon87 (#903) üzenetére


mark!
őstag

jó de a te esetedben már úgy van hogy: mondasz valamit +10 :D

senki oldalán nem állok, de néha szerintem odalátnak már olyat is ami nincs ott :U :DDD

[ Szerkesztve ]

>

(#905) nrg_52 válasza mark! (#904) üzenetére


nrg_52
addikt

Van ott vaj mindket oldal fejen, en is ugy latom. 😁

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#906) Aryon87 válasza mark! (#904) üzenetére


Aryon87
félisten

Valahogy én is így gondolom:)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#907) Intruder2k5 válasza Aryon87 (#903) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Épp csak a lényeget felejted ki az idézetből.

"Hat ez verciki.. biztos nem birja a szervizszolgaltatasuk a nagy terhelest"

Hol olvastál a nagy terhelésről, vagy miből gondolod, hogy ez az ok?

(#908) akooos válasza Intruder2k5 (#907) üzenetére


akooos
veterán

Nem szokásom megvédeni őt, most sem akarom, de szerintem csak tudatlanságból írta amit írt. Valószínűleg fogalma sincs a GDPR-ről és arról, hogy mivel jár, ezért arról sem, hogy miért döntött úgy a Samsung, hogy így megy a problémák elé és törli a profilokat, stb.

(#909) nrg_52 válasza Intruder2k5 (#907) üzenetére


nrg_52
addikt

Szerintem poenkodni akart, csak elfelejtette idezojelbe tenni a nagy szot. 😁

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#910) Aryon87 válasza Intruder2k5 (#907) üzenetére


Aryon87
félisten

Termeszetesen poennak szantam, es szerintem abban a kommentben semmi rossz szo nem esett a markat illetoen, de semmi baj, eltelik az a 2 honap szepen ;)
Akos: magat a szo jelenteset valoban nem ismerem, de miutan lattam az S8 topikban a topikgazda kepernyomenteset a 3 fobb szolgaltatasra vonatkozo iromanyt, amintudomasommalneleg nepszeru is volt, arra ertettem amit.

Erre gondoltam: [link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#911) Intruder2k5 válasza akooos (#908) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez lehet, de Te is tudod, én is tudom, és mindenki tudja odaát, hogy eddig is minden adandó alkalmat megragadott, ha a Samsung-ot meglehetett kicsit taposni (kivéve a Note8), de persze utólag mindig meg tudta magyarázni valami olyasmi kifogással, mint fentebb most nrg_52 is tette. Nem egyszer, volt ebből már konfliktus a droid offtopikban, és ha nem is reagáltam rá, mindig láttam. Most lesz két hónap nyugalom, ez épp úgy jót fog tenni a topiknak, mint amikor a másik oldalról voltak pihenőn egyesek.

És, hogy akkor már tisztázzuk a dolog többi részét is, a leírtakkal ellentétben mások nem lettek moderálva, csupán azok a hsz-ek kerültek törlésre, amik Aryon kérdéses posztjára adott válaszok voltak, mert ez mindig így történik, ha törlünk egy hsz.-t, akkor mennek vele az arra adott válaszok is.

(#912) Intruder2k5 válasza Aryon87 (#910) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"Termeszetesen poennak szantam"

Én elhiszem, csak nem tudom feltűnt-e, hogy sosem nevet senki ezeken a poénokon, ellenben jó kis flame lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#913) Aryon87 válasza Intruder2k5 (#912) üzenetére


Aryon87
félisten

Az a baj hogy mar ha csak annyit is irok hogy "Sam", az is egy flame inditas. Szal ja, keruljem azt a szot is nagy ivben..
Na mindegy...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#914) Blackmirror válasza Aryon87 (#913) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Esetleg a samsungos hsz ignorálásán nem gondolkodsz?
Tegyél úgy mint én , simán átgörgetem hozzászólás nélkül.
Mottó : Samsungokról jót, vagy semmit :D

iPhone X@R, iPad Pro

(#915) Intruder2k5 válasza Aryon87 (#913) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Te is tudod, hogy ez nem így van, és sok hasonló esetben amikor úgy láttam, hogy csak a másik oldal érzékeny a kelleténél jobban erre, én is csak tovább görgettem.

(#916) Aryon87 válasza Blackmirror (#914) üzenetére


Aryon87
félisten

heheh, kár hogy nem tudok olyat csinálni, hogy egy program ha felismeri a Samsung szót a szövegben, azt elrejti előlem :)) problem nuku :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#917) no more válasza Intruder2k5 (#912) üzenetére


no more
addikt

Facebookos mobilfotós csoportban is ugyanezt csinálja. A múltkor már kezelésbe vette egy "kicsit" profibb fotós (aki szintén Samsunggal fotózik és már megunta a sok trollkodást minden kép alatt), azóta csend van. :D Aryonnal az a baj, hogy 100%-ban kimeríti a kognitív disszonancia fogalmát.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#918) Aryon87 válasza no more (#917) üzenetére


Aryon87
félisten

Persze hogy csend van, mert letiltottam a francba a pökhendit. Nekem ne játssza a kisistent, mert megszaladt a szekere.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#919) akooos válasza Aryon87 (#918) üzenetére


akooos
veterán

Itt ugyan ez történt, csak éppen téged tiltottak le :))

(#920) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

:O saját játszótered van itt? Bármit le szabad írni? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#921) Aryon87 válasza Plazmacucci (#920) üzenetére


Aryon87
félisten

Olyasmi, de azért a szabadság fogalmáról kétségeim vannak..
Mert ha ide leírnám azt a hosszú mondatot, amit múltkor no more-nak írtam messengeren, végleg kivágnának szerintem :DD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#922) akooos válasza Aryon87 (#921) üzenetére


akooos
veterán

Ki hívott először modit az off topikba, még az elején? Kinek köszönheted, hogy minden megszólalásodból az süt le, hogy szar a samsung? :D
Az alapelveket betartva, a folyamatos flamet kerülve nem lennél ebben a helyzetben.

(#923) Aryon87 válasza akooos (#922) üzenetére


Aryon87
félisten

Azért volt aki(k) tettek azért hogy a Samut keményen kezdjem trollkodni. Emlékezz vissza a csöpögős, lucsogós időszakra, mikor napiszinten mentek az élvezkedések már a szó leírásakor is. na azt untam én meg (pláne mikor kipróbáltam), csak az más kérdés, hogy visszanyalt a fagyi.
És a modi pedig kellett, mert valaki igencsak paprikás volt, mikor már személyeskedésbe ment át, ami részemről viszont sose volt. Amig ő nem volt a fórumban, addig nem volt gond még az sem hogy trollkodtam a Samut, csak akkor még senki nem vette figyelembe, továbbgörgetett azon. Amint megjelent, kinyitotta a száját, mindenki követni kezdte. :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#924) akooos válasza Aryon87 (#923) üzenetére


akooos
veterán

Szerintem én voltam az elsők egyike aki szólt a folyamatos ócsárlás miatt, amikor még bőven LG-m volt. De ez már tökmindegy, mert sportot űztél belőle már az eleje óta :D

Sokkal nagyobb ellenhypeot nyomtál neki, mint ami mellette volt valaha :D Nem értem továbbra sem, hogy miért fáj neked, hogy valaki elégedett a samsungjával.

(#925) Aryon87 válasza akooos (#924) üzenetére


Aryon87
félisten

Igaz, elsők között szóltál, de csak azért mert akkor túlzásba vittem. Bár "finom" stílusban nyomtad le :DD

Nem az fáj hogy elégedett vele XY. Legyen boldog vele, mit bánom, de ne tagadja le a hibáit, és ne magasztalja az egekig már-már bebeszélős szinten (rózsaszín-köd). Engem ez zavart, pláne mikor már orgiaszinten ment.
Látod a Noteval elégedett voltam, csak ahogy kapcsoltam feljebb, úgy értem el a korlátait, amiről tudtam, csak nem gondoltam hogy valóban.
Mátéval elégedett vagyok, mégsem istenítem a csillagokig, pedig lehetne :)
Nyílván ez sem tökéletes, mert van aki talál hibát benne (pl videóképességek), de mégsem idegesítő gondok.
Ami korábban volt vele, a 4G hiba azt már javították.
Na jó, egy problémám van a Mátéval: beégett az alsó navigombok helye 3 hónaposan :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#926) akooos válasza Aryon87 (#925) üzenetére


akooos
veterán

G5, Mi5, H8 volt istenítve azért :P

Na tessék, a beégős samsung nem ég be, a Mate viszont igen ;] "fúúúúúúúúúúúj de szar a hüavé" ;]

(#927) Aryon87 válasza akooos (#926) üzenetére


Aryon87
félisten

G5 annyira nem, de a másik kettőt azt valóban, mert azok jók is voltak. H8 mai napig cseszi a gondolatomat.
Ha lesz U12+om, akkor tuti egy H8-at is beszerzek mellé :)
Nem volt eleget a Samu nálam, simán beégett volna annál is :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#928) neo_xperia válasza Aryon87 (#925) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

😂😂😀😀
Az a színtelen fakó sz@r hogy tud beègni? 😛
Mondanám hogy nálam a második Samu is hibátlan,de úgyis annyit fognál fel belőle hogy letagadom a hibákat és hazudok. 😃

(#929) Aryon87 válasza neo_xperia (#928) üzenetére


Aryon87
félisten

Majd nezd meg legkozelebb, es ne az alapveto modon nezd, hanem allitsd at elenk modra. Ja hogy megse fako mar? Sorry.
Es ugy tud beegni, hogy amoled. Mindegy milyen szinmodja van.
Tudtam hogy bekovetkezik ez elobb utobb, igy nem morgok ra.

Na majd megnezem ha osszefutunk egyszer..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#930) neo_xperia válasza Aryon87 (#929) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Szóval meg kell nèzned,mert ha én mondom az hazugság...
Persze, tudom hogy előbb-utobb úgy is beèg.
Épp úgy mint ahogy az összes G4 bootlopos lesz..
Ja, hogy az enyèmet elkerülte mái napig? Meg a Quqeszèt is?
Biztosan letagadjuk az igazságot..🙄

(#931) Aryon87 válasza neo_xperia (#930) üzenetére


Aryon87
félisten

Ne kezdjuk..
Veled ilyen teren nem lehet beszelni.

Amugyis, ha elobb utobb beeg, akkor nem mindegy? Meg fog tortenni. Paff. Amoled.
Technologiai hiba.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#932) neo_xperia válasza Aryon87 (#931) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nem lehet beszélni?
Mert nem osztom a hulyesegedet és megcáfolni ? 😀

(#933) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#923) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy igaz, hogy én most véletlenül tévedtem erre de tudom, hogy rám céloztál és már réges rég nem személyeskedek de te aztán már csak tudod. Lehet, hogy tényleg jobb lett volna olyan helyre írnom ahol te nem vagy.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#934) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#933) üzenetére


Aryon87
félisten

Most mar nem. A kezdeti idoszakra gondoltam ertelemszeruen, azert is irtam multidoben.

Neo_Xperia. Nem. Azt irod hazugsagnak irom. Nem, nem hazugsag, inkabb ferdites a dolog. A ketto nem ugyanaz.
Es termeszetesen megint magadra vetted, ahogy mostansag mindent.. erdekes...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#935) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Urak, legyetek szívesek ezt itt is befejezni! Közös topikban nem fértek meg egymással, ha pedig az egyik felet kitiltom onnan, a másik ide jön utána. Így nem lesz más hátra, mint jönnek a fórum szintű kitiltások, ha nem hagyjátok abba, és nem érdekel ki kezdte.

(#936) Aryon87 válasza Intruder2k5 (#935) üzenetére


Aryon87
félisten

:R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#937) mentic18


mentic18
tag

Rocketot idézve: egye-fene úgyse élek sokáig:

:D

Samsung Galaxy A53 5G

(#938) no more válasza neo_xperia (#928) üzenetére


no more
addikt

:D :D :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#939) neo_xperia válasza Intruder2k5 (#935) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nincs is ettől szebb!
Jó magyar szokás. :)

mentic 18: osztom !

[ Szerkesztve ]

(#940) nrg_52


nrg_52
addikt

Parazs a hangulat ma, ugy latom.:DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#941) Aryon87


Aryon87
félisten

Megjött a májusi update a Mátéra, és azzal együtt az arcfeloldás is.
Baromi jó, baromi gyors. Az elődteló elbújhat mellette.

1m-ről kiold, döntve a teló, kiold, féloldalról kiold.
Felemelem a telót, vagy kiveszem zsebből, kijelző feléled és épp rámpillant s benne vagyok a telóban.
Más tapasztalata által minimális fénynél is kiold, és két fajta napszemüvegben is felold.
Na így kell ezt csinálni :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#942) winery válasza Aryon87 (#941) üzenetére


winery
aktív tag

Csak nehogy a melletted álló embernek is feloldja magát :DDD

(#943) neo_xperia válasza Aryon87 (#941) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Sokáig csodálkozol rá,mèg az a baba arcod is beleèg a kijelzőbe! 😛

(#944) akooos válasza Aryon87 (#941) üzenetére


akooos
veterán

Most nem azért, de nekem az elodtelo október óta arccal old fel, pillanatok alatt. Amikor koszos a kezem és nem értékeli az ujjlenyomatom, akkor nincs időm beírni a kódot, mert hopp már fel is oldott. Pedig egyszer mentettem el az arcom, 3 hét borotválkozás nélküli időszak után és azóta nem vagyok annyira szőrös :)) és ez nem az irisz, hanem az arc. Úgyhogy isten hozott 2017. Októberében ;]

Tudod ki a paraoroszlan? A notch magyarország fan club vezetője? ;] aki a notch topikban amokfutott? Na most a Mate RS topikban kezdte el ugyan azt. Rad emlékeztet ;] :B

[ Szerkesztve ]

(#945) Aryon87 válasza akooos (#944) üzenetére


Aryon87
félisten

Valahogy nálam a Noti nem akart gyorsan cselekedni, de még mindig gyorsabb volt mint az írisz.

nem ismerem a tagot :N
Linkeld be pls

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#946) akooos válasza Aryon87 (#945) üzenetére


akooos
veterán

(#947) mark! válasza akooos (#946) üzenetére


mark!
őstag

az csak bűvészkedés a számokkal :D :D :D

nembírom, ennyire buta hogy lehet valaki? :DDD

>

(#948) gerner1 válasza mark! (#947) üzenetére


gerner1
veterán

" ..nembírom, ennyire buta hogy lehet valaki?"

Gyári hiba.

(#949) Aryon87 válasza akooos (#946) üzenetére


Aryon87
félisten

Na jo, asszem erreajd keritek kulon idot, mert egy kisregeny van a 2 topikban errol:))
1-2 hszt olvasva en nem is nyomtam ugy. Vagy megis? 🤔 😈

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#950) akooos válasza Aryon87 (#949) üzenetére


akooos
veterán

De :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.