Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) neo_xperia válasza akooos (#950) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Mèg debb! :D

(#952) nrg_52 válasza Aryon87 (#949) üzenetére


nrg_52
addikt

Nincs is jobb, mint amikor az embernek a sajat totyikjaban szijjak a virit. :DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#953) Aryon87 válasza akooos (#950) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor az mar csak felig igaz ram:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#954) Aryon87


Aryon87
félisten

Na ez sem mindennapi eset :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#955) Helltak válasza Aryon87 (#954) üzenetére


Helltak
őstag

:Y:C

Oneplus 12 Green

(#956) no more válasza Aryon87 (#954) üzenetére


no more
addikt

A Samu szerviz mindig is korrekt volt, de ez nem semmi, gondolom szegény nőt meghurcolták... :/

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#957) Aryon87 válasza no more (#956) üzenetére


Aryon87
félisten

Valoszinu, hogy par honapig kevesebb fizetessel megy haza :/

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#958) no more válasza Aryon87 (#957) üzenetére


no more
addikt

Nekem is vehetne egy S8-at. ;] Jó, ez nagyon gonosz volt.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#959) Aryon87 válasza no more (#958) üzenetére


Aryon87
félisten

Fuj, ronda rak, konderba azonnal rotyogo vizbe;]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#960) no more válasza Aryon87 (#959) üzenetére


no more
addikt

Elég csak kimennem, máris meg fogok főni...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#961) Aryon87 válasza no more (#960) üzenetére


Aryon87
félisten

Az biztos.. gec meleg van kint

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#962) no more válasza Aryon87 (#961) üzenetére


no more
addikt

Szerencsére itt megy a klíma... De egyszer haza kell mennem. :(

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#963) Aryon87 válasza no more (#962) üzenetére


Aryon87
félisten

En úton haza . Dogmeleg van...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#964) Aryon87


Aryon87
félisten

kakaska..

[link]

Mert neked biztos nincs nyelvbotlásod néhanapján... :U

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#965) akooos válasza Aryon87 (#964) üzenetére


akooos
veterán

Relax....

[ Szerkesztve ]

(#966) Aryon87 válasza akooos (#965) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#967) Aryon87


Aryon87
félisten

[link]

Aki kezdemenyezte, biztos majd megirja, mert valakinek celja, hogy engem veglegesen banoltassanak, igy tegnap szepen beinditotta a kakikevero gepet, ami az offtopikban most szepen be is indult.. es majd terjed tovabb
A rosszindulatusag most mar egyre nagyobb meretet olt, tenyleg hanyingerem van az emberektol.. es sajnos ez a nyero a mai vilagban.. nekem meg ez a valaszom ra: 🖕

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#968) mentic18 válasza Aryon87 (#967) üzenetére


mentic18
tag

Senkinek nem célja hogy bannoltasson téged. Csak a flame megy a fotós topikban. Nem csak te, vagyis nem te vagy most a gond, de tényleg hagyd rájuk. Rakd ki a képeket, kérdezd meg h tetszik e valakinek és örülj a nyuginak :)

Samsung Galaxy A53 5G

(#969) mentic18


mentic18
tag

Akkor itt mondom el, hamár a fotósban törölték a flame-ket.
Nem akarjuk olvasni a sértődéseket. Nem jártam a modkerbe és nem is áll jogomban. Raktam fel képet 3x 4et egyiket se értékelted, nem is érdekel, de ne állíts rólam valótlant amikor nem is nézel utána.
Köszi.

Samsung Galaxy A53 5G

(#970) akooos válasza Aryon87 (#967) üzenetére


akooos
veterán

Sajnálom, hogy ismét nem érted magad hibásnak. "Csak trollkodtam"

(#971) no more válasza akooos (#970) üzenetére


no more
addikt

Ha meg vele trollkodnak, akkor megsértődik. 🤷

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#972) Aryon87


Aryon87
félisten

Gratulalok, a fotosbol vegleg kitiltottak.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#973) no more válasza Aryon87 (#972) üzenetére


no more
addikt

Kinek gratulálsz? Magadnak köszönheted...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#974) Aryon87 válasza no more (#973) üzenetére


Aryon87
félisten

Valoban? Rendben.

Ha mar a modik ennyire kedvesek, kerem torolni ezt a topikot is. Veglegesen!
Hat a f.szom kinlodik veletek.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#975) no more válasza Aryon87 (#974) üzenetére


no more
addikt

De most komolyan. Állandóan Samsungozol, zöld fűzöl, -ami egyébként jogos-, ha valami hibát találsz 156 oldalra linkeled, ha valaki bekussoltat, akkor még ráteszel egy lapáttal, a végén az van, hogy 15 emberrel vitázol a semmin. Te provokáltad a népet, szokás szerint. Rajtad kívül pont leszarja az egész PH, hogy kinek, milyen telefonja van, ennyi.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#976) Aryon87 válasza no more (#975) üzenetére


Aryon87
félisten

Pontosabban az okosak behodolnak, es inkabb kussban maradnak.
En buta vagyok, mert egyenes vagyok, nem nyalom mas segget, es nem baszom a hatba a kest...
Ennyiben kulonbozom a PHtol.
Mert lassan a moderatorok is nyulak, inkabb a feluletesseg legyen a forumon, mint a valosag. Hamissag es nem igazsag. Konnyebb azt kibaszni, akit tobben tamadnak, hiaba is van igaza. De csak igazam lett sokmindenben, ebben most megbizonyosodtam, mert en nyertem vegul. Az kiabal jobban akinek eg a haza. Es a Samsunge eg, mert a fanjaik jajgatnak az egeto tuztol..
Ennyi.
Tovabbiakra nem reagalok mar.

Legyen torolve ez a topik, nem kell nekem.
Nem fogom magam veglelgesre bannoltatni, a regem kell az aprohirdetes szferahoz.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#977) mark! válasza Aryon87 (#976) üzenetére


mark!
őstag

sokszor nehéz elfogadni a valóságot és az igazságot, ezért van a felületesség (ami nem általánosságban jellemző, de rengeteg topikra) na meg ugye mindenki azt szeretné, hogy neki legyen igaza, de mindenkinek nem lehet :N

[ Szerkesztve ]

>

(#978) w333 válasza Aryon87 (#972) üzenetére


w333
félisten

Köszönd a Huawei -nek de komolyan ... akkor elvakultságot okoz az a telefon egyes embereknek hogy ez lett az eredménye, sajnálom de ez az igazság ! :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#979) Aryon87 válasza w333 (#978) üzenetére


Aryon87
félisten

Amit kezdett a Samsung, veled es no more kollegaval az elen tavaly. Onnantol indult meg ez a szardobalas.

A Huaweinek tobbet koszonok mint a Samunak. Mi nem kepzunk hamis abrandokat rozsaszin kodbe burkolva..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#980) w333 válasza Aryon87 (#979) üzenetére


w333
félisten

Sokszor leírtam hogy én pont magasról teszek hogy melyik gyártó telefonja van a kezemben ... elfogadom azt hogy vannak gyengeségei ez van (tényleg nem érdekel) de ilyen apróságok miatt én nem fogok vitába szállni senkivel sem mert semmi értelme, nincs tökéletes telefon és soha nem is lesz, ezt kéne elfogadni ! :)

Köv. telefonom ki tudja hogy mi lesz, azt választom amelyik majd megtetszik és minél kevesebb vele a kompromisszum, de Huawei biztosan nem lesz és nem azért mert rossz telefon hanem mert a felhasználói tábora rosszabb mint a Samu + Iphone egybegyúrva, nem tudnak objektív véleményt írni és a kritikát sem tudják elfogadni, persze tisztelet a kivételnek ! :R

Én is nagyon sok kritikát kaptam és kapok amik teljesen jogosak de mégsem szálltam vitába hanem elfogadtam hogy teljesen jogos a kritika !

Samu Gcam nélkül sz*r kamerában, ezt is el kell fogadni ... ez van, én belátom!

Mi nem kepzunk hamis abrandokat rozsaszin kodbe burkolva..

Pedig ezt csináljátok, olvasd vissza a hozzászólásaidat hogy hány db. Huawei -t kritizáltál mióta ettől a gyártótól van a telefonod ? :U

Nem vitatkozok csak észre kéne már venned hogy ez az igazság !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#981) no more válasza Aryon87 (#976) üzenetére


no more
addikt

Te kiabálsz mindig. Akkor kinek a háza ég?🤔

(#979) Aryon87: Az téged miért zavar, hogy mi meg vagyunk elégedve a telefonunkkal? És ezt még le mertük írni, ráadásul úgy, hogy nem szaroztunk le másik márkát. Bocs.

(#980) w333: +1

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#982) mentic18 válasza Aryon87 (#976) üzenetére


mentic18
tag

Elmész te a fenébe Aryon!
Ha érdekelne az apro reze akkor most se írnál ilyet.
Hihetetlen mocskolódó vagy. De megköszönheted magadnak, remélem az androidosba se jössz majd sírni.

Samsung Galaxy A53 5G

(#983) Aryon87 válasza w333 (#980) üzenetére


Aryon87
félisten

Nincs mit kritizalni a Huaweinel.
Azt pedig leirtam, hogy miota attertem a RAW kidolgozasra, a gyari kepek nem tetszenek. Es itt ki is fujt a tema a markat illetoen negativ iranyban. Ellenben a masik tabornal tobb rosszat olvasok, mint jot, legyen az itt PHn, vagy facen.

Mentic, megnyugodhatsz, nem fogok visszaterni oda, csak olvasni fogom a hulyesegeiteket. 3 honap eleg lesz, hogy elfelejtsem azt a bandat..

No more: azert erdekes, hogy a Samusok tamadnak mindig be egyszerre, es ugyanazok, mas Samus csendben marad, pedig allitolag a megnyilvanulasaimmal van a baj. De mas marka hasznaloja nem jott nekem (doki szolt ram nem egyszer)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#984) Blackmirror válasza Aryon87 (#983) üzenetére


Blackmirror
senior tag

És én ? ;]

iPhone X@R, iPad Pro

(#985) no more válasza Aryon87 (#983) üzenetére


no more
addikt

Azért a fotósban már nem csak a "Samusok" csőrét b*szta a rendszeres fikázásod. :U

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#986) akooos válasza Aryon87 (#983) üzenetére


akooos
veterán

Múltkor is leírtam, hogy mikor G2 meg V10 volt a kezemben is ugyanúgy szóltam az állandó samsung fikázás miatt, mint amikor a noté 8 van a kezemben.
Érdekes, mindig mentegetőzöl, hogy csak viccelsz, az s7e nálad gyári hibás volt, a note 8 viszont nagyon bejött és emiatt nyugodtan okadhatod a vert a samsungra. Aha, ez így működik.

Mindenki mást hibásnak látsz, mindenki rohadjon meg, mert nem ismerik el, hogy a világ legjobb márkája a huawei. Legyen az telefon, kocsi, hűtő, íróasztal...
Kicsit gondolj bele abba, hogy miért fajult idáig a helyzet... egyetlen kommentem volt a fotósban az egész vita ideje alatt, mégis ki lettem én is téve onnan... ellenben az okosan cselekedő kollégával aki jogosan nem visz képeket a Samsung fanboyok közé...

(#987) Aryon87 válasza no more (#985) üzenetére


Aryon87
félisten

Oket mar a helyzet irritalta..

Sarkanyneni, te is gonosz vagy;]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#988) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#976) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

"Ennyiben különbözöm a PHtol"
De nagyra tartod magad. Mi sose jutottunk oda hogy a modkerbe menjünk feltolni téged de te simán megtetted mindig. Nem is tudom, hogy akkor most miért tartod magad ennyire mikor te spicliskedtél.. most meg ki vagy akadva, hogy valaki felnyomott. Nem én voltam, csak mondom. Engem tényleg nem érdekel a fotos topic, nem úgy mint téged aki mindig mondja, hogy jaj nem is jó az a topic, tök sz@r képeket raknak ki.. jelzem ez nem igaz és sok minden szabályzás miattad jött létre (raw fotók, google camera appal készítek képek kitiltva) de még ennek se tudtál örülni. Megérdemelted amiért ennyit flameltél.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#989) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#988) üzenetére


Aryon87
félisten

Persze hogy modkerbe mentem mikor a szemelyeskedes ment ezerrel. Gondolom te se turted volna azt forditott esetben.

Latom meg mindig faj a gcam es raw kitiltasa az original topikbol. Erdekes, en miert nem haborgok, pedig engem is erintett a dolog...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#990) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#989) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem, nem fáj mert eddig se azzal fotóztam + nem érdekelt a topic mert amit ott műveltél a napi 20 képeddel az valami eszméletlen unalmas volt és bizarr. Téged hol érintett? Nem is fotóztál gcam-al :DDD raw-ba meg nem tudtál ezért nem is fotóztál raw-ban. Ergo még jó, hogy nem érdekel.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#991) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#990) üzenetére


Aryon87
félisten

Mellenyultal, U11-el fotoztam gcammal, a szerkesztettbe be is tettem azokat:P
Note8-nal is probaltam, de maradtam a gyari keranal mindegyik telon.
RAWba meg mar fotozok, es azota csak azza tolom, azaz itt mar nem a gyarinautomatikat hasznalom, mert nem tetszik (kiveve ejjeli mod es fennyelfestes mod)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#992) Blackmirror válasza Aryon87 (#987) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Persze, már az oviban is sárkány volt a jelem mer gonosz vagyok ;]
Amúgy szerintem én is meg doki is normálisan szóltunk, figyelmeztettünk hogy ne trollkodj.( és mi nem vagyunk samusok)
Most miután kitiltottak, forgatókönyv szerint az áldozat vagyok mindenki gonosz epizódnál tartunk.
Te szeretsz áldozat lenni? :P

iPhone X@R, iPad Pro

(#993) Aryon87 válasza Blackmirror (#992) üzenetére


Aryon87
félisten

Bocsanat, Doki mellett kifelejtettelek;)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#994) Blackmirror válasza Aryon87 (#993) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Amúgy meg, ne csináld a feszkót a fotós topicról már régebben is beszéltünk -nem vesztest sokat vele ha nem vagy jelen :D
( az android off topicban kali leírta ma , hogy kb mi ott a helyzet- egyet is értek vele).

iPhone X@R, iPad Pro

(#996) Aryon87


Aryon87
félisten

Ahoi!:D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#997) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#996) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

.0/
/|
/ \

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#998) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Jujjj :DDD

iPhone X@R, iPad Pro

(#999) nrg_52


nrg_52
addikt

Ajajj, gondok lesznek itt. 😄😄😄

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1000) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Z Fold 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.