Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#95) hajbel válasza VinoRosso (#89) üzenetére


hajbel
addikt

Most komolyan, ha a top speed a legfőbb tulajdonság számodra egy focis játékban, akkor inkább fifázz. Nyilván a szerverek miatt sok rossz értékelést kap a játék, viszont aki nem néz utána annak amit vesz, az így járt. A PES mindig is a rossz szerverekről és az offline tartalomról volt híres. A másik rész a ML transzfereket érinti. Van egy realisztikus mód és egy árkád. Én csak a realisztikuson játszottam, rendben voltak a transzferek, egy glitch volt benne még az elején (túl jó játékosokat lehetett kölcsön venni), viszont ez sem volt annyira nagy gond, mivel alaposan megnyírbálta az egyébként is szűkös bérkeretet. Fifánál elég megnézni az új gameplay mentes gameplay trailert, vagy ha az nem elég, akkor a komment szekciót. Nem 50% a pozitív komment, hanem 5 sem. Szvsz ez a PES rengeteget fejlődött animációkban, grafikában (a fű túlszaturált tényleg, majd moddolom), az élethű párcokkal, blokkokkal, szurkolói hangokkal. Sokkal többet, mint az előző 3 évben. Ha a realisztikus játékmenet zavar, akkor csak ismételni tudom magamat, a FIFA a Te játékod.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.