Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Tegnap beindítottam a fűtést, kísérleti jelleggel. Beállítottam 19 fokra, nem nagyon kapcsolt be, 20 foknál azért elindult. Éjjel a hálóban a fejünk felett lévő tetőablak felől, a kinti szélből éreztem hideg fuvallatot, így ma délután körbenyomom szilóval.
Hanna gyógyul.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#652) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Tegnap elég paraszt megoldással, szilóval kihúztam az a tetőablak réseit, így csökkent a hideg fuvallat, de én még mindig éreztem valamit hajnalban. A végleges megoldás az ablak csere lesz, ez már látszik.
Apóst tegnap hazaengedték a Honvéd kórházból, van egy elég közeli időpontja egy nyitott szívműtétre, melyben ereket cserélnek ki, és a lábában is foltoznak/cserélnek párhuzamosan.
3.5 órával biztatják... :U
Mivel cukorbeteg, érszűkületes, láncdohányos, túlsúlyos, stb., elég magas a kockázat.
Hanna jövő hét hétfőtől elkezdi a bölcsibe beszoktatást, kíváncsi leszek ,mit fog hozzá szólni...

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#653) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Após túl van múlt pénteken egy közel 4 órás szívműtéten, ami sikeres volt.
Vár rá 3 hét rehab Balatonfüreden, aztán egy újabb műtét a lábujja miatt, aztán egy újabb műtét a jobb lábában ércsere miatt... :U
Hanna baba élvezi a bölcsit, ma vagy holnap bent alvás lesz/lenne, kíváncsi leszek.
Vettem egy drónt, tegnap volt 5 percem, kicsit tesztelgettem, egyenlőre jónak tűnik.
[kép]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#654) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Tegnap volt egy kis dráma, Apósnál voltunk bent több mint 2 órát, nem ismerte meg Anyóst, engem igen.
Hanna a végén már nehezen viselte a látogatást, tegnap sikeresen ott aludt a bölcsiben, nagyon büszkék vagyunk rá.
Ma kicsit elkezdett köhögni, így otthon marad.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#655) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Tegnap ismét voltunk látogatóba Apósnál, mondjuk múlt szombat óta minden nap megyünk.
Tegnapelőtthöz képest jobban van, sokkal nyugodtabb, megismerte az Asszonyt is, engem is.
Kipucoltuk a fülesét, így lehet vele kommunikálni. Kicsit még mindig zavart, gondolom a lórúgás gyógyszerek miatt.
Egyre jobban kimerülök, minden nap hajnalban felkelek, 3-4 óra között, aztán forgok 5-ig.
Meló, délután futás haza, pisi+KV, aztán vissza Apóshoz a kórházba. Anyós nem mer/tud Pesten vezetni, Asszony 17 óra után ér haza, szóval maradok én.
Tegnap 19 óra után estem haza, Hanna az egyik oldalamon lógott, a kutyánk a másikon, mert csóri éhes.
21 óra után, csorog a nyálam, és eldőlök, mint egy zsák.
Aztán kezdődik minden előröl.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#656) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Egy nap kivétellel, mindennap bementünk Apóshoz, az egy nap miértre a válasz.:

Apóst műtő szívsebész akart velünk személyesen találkozni, igaz már túl vagyunk 50 ruppó hófehér címzés nélküli borítékon. Megbeszélem vele, hogy csütörtökön bár szabin van, csak MIATTUNK bejön a kórházba, és ott mindent elmond személyesen.
Ok.
Hívjam csütörtök délután, 17h óra körül, hogy mikor találkozzunk.
Ok.
Csütörtök 16:40-től csörgettem kb. 10 percenként, 17:45-ig.
Ott feladtam. 18 óra előtt pár perccel visszacsörög, hogy bocsi, olyan üzemmódban hagyta a készüléket, hogy szűrte a bejövőket, és az el nem mentett számoknak foglaltat jelzett... Tényleg? Nem mondja...
Hát, ma már ne induljunk el, a Papával minden oké, műtét jól sikerült.
A hétvégén BIZTOSAN NEM SZÁLLÍTJÁK SEHOVÁ.
Ok.
Igen, ezt tudjuk, minden nap bent voltunk/vagyunk... :U
Pénteken délután, indulnánk a kórházba, mondom Anyósnak, hívja már fel a Papát, hogy kell-e valami, stb.
Papa szerencsére tiszta, felveszi, majd közli a telefonba, hogy Őt átszállították valahová.
Kis tanácstalanság, mag megkérjük a Papát, hogy adja már oda a telefont egy Nővérkének, ugyan hol van most?
Nővérke közli, hogy a Bajcsyban.
Ó, drága f@szom... :Y
Akkor gyítefakó, irány a Bajcsy.. :O
Próbáljuk szinten tartani a hallását, vittünk az előző kórházba sűrített levegős spray-t, amivel lehet pucolni a hallókészülékét, mert ha nincs a fülében, konkrétan semmit sem hall az Öreg.
Ez az új helyen "eltűnt", úgyhogy vasárnap délelőtt vadásztunk egyet, és délben kipucoltam.
Eléggé zavart az Öreg, ami mondjuk nem csoda, nem gyenge műtéten van túl.
Megismert minket, de elég vad dolgokat mond, mikor vasárnap dél körül beestünk látogatni, összepakolva várt minket.
A szobatársai szerint, egész éjjel korzózott, csoda hogy nem fáradt el.
Mivel minden nap mentem, reggeltől estig, így a hétvégére annyira kimerültem, hogy vasárnap este Mamával pörölés/duzzogás közben, elaludtam 19:20 felé. ;]
Hanna továbbra is taknyos, úgyhogy ma irány vissza a gyerekorvos, 2 napja fájlalja a fülét, nem mindig, csak alkalmanként.
A bölcsiben az egyik kislány szintén fájlalta, most vagy attól vette át, hogy neki is fáj, vagy tényleg fáj, ezt ma nézi meg a gyerekorvos.
Szombat délelőtt volt egy kis időm, így életében először Hanna felült egy csacsira, aztán meg egy pónilóra.
Roppant büszkék vagyunk a Mamával... :D

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#657) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Most nézem, hogy jó rég nem jegyeztem le semmit.
Após továbbra is rehabon a Bajcsyban, elvileg ezen a héten hazaengedik.
Amint itthon van, rohanás Kistarcsára, ott konzílium a lábujja miatt, amit le kell vágni.
Hanna baba 1 hét bölcsi, két hét otthon, aztán megint 1 hét bölcsi, visszafertőződés, 2 hét itthon.
A mostani hosszú hétvégén voltunk Budakeszi vadaspark dinópark részén, aztán kaja egy nem messze lévő étteremben. Pénteken beugrottunk a Diego-ba, függöny+szőnyegek -60e, szombat dinópark+kaja -25e, vasárnap lidli, aldi, auchan -35e, még nem kaptam fizut, és sikerült 100e felett költeni... :(((
A hűtőnk kezd megmakkanni, úgyhogy vasárnap délután azokat is nézegettük.

Néhány kép.

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#658) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Ismét eltelt egy kis idő, Muterommal volt gond, de viszonylag hamar túllendült rajta.
Após elég ramatyul néz ki, a cigit azóta sem tette le, diéta hellyel-közzel megy, bár tolja sunyiban a csokit, bármit megeszik, amit talál a spejzban. :U
Gyerek 3-4-5 nap bölcsi, aztán 2 hét betegállományban.
Már fel sem veszem, szerencsénkre van "beépített" bébiszitter.
Mama régóta izélget egy emeleti pici bojler miatt, mert igaz van mosogatógép, de néhány apróságot kézzel szokott elmosni. Nyáron még nem volt gáz, de most kicsit hidegebb a víz, így szombaton felpattintottam a helyére egy minibojlert. Nagyon ügyes szerkezet, villámgyorsan melegíti fel az 5 liter vizet.
Vasárnap este még függöny karnist szereltem fel, szóval állandó a szépítgetés.

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#659) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Hanna horkol éjjel, ma váltottuk ki a gyógyszert, 8000Ft. Antibiotikum már nem játszik, a Doki nem mert neki újra adni, kb. 2 hete van egy kúrán túl.
Annyira ramaty kint az idő, hogy mi is beengedtük az utolsó bulldogot, így Ő is horkol, csak a földszinten.
Ma megyünk vidékre, Sopron mellé, elkértem magam a munkahelyről, valamikor éjjel fogunk hazaérni. Remélem egyben.
Muterom jobban van, sokkal jobban néz ki, a vérnyomásával ill. egyébbel volt baja, szedi a gyógyszereit, lassan gyógyul.
Én megvagyok, kicsit köhécselek, de semmi komoly.
A Zasszony izgul, ma a vidéki túra után okosabb lesz, egy igen nagy döntést kell majd a konzultáció után meghozni, ahogy látom, Ő már biztos benne, de azért fél.
Én is.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#660) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Hamar elrepül az idő, főleg ha van meló, meg mindig történik valami... :)
Beüzemeltem az új hűtőt, a szomszédtól kapott "szemétfa" lassan elkopik, Hanna idén már nem megy bölcsibe,
Após megvan, füstöl mint a gyárkémény, de már a teraszon, Anyós bal válla annyira megnyomorodott, hogy kínjában elment csontkovácshoz, ami eddigi legjobb ötletének tűnik, tekintve hogy a csodálatos egészségügyben, felírtak neki egy lórúgás fájdalomcsillapítót, gyomorvédő nélkül. Ami ugye vicces, csak nincs kedve röhögni.
De itt az év vége, két ünnep között is bent leszek, hátha történik valami.
Mindenkinek boldog karácsonyt, és sikerekben gazdag új évet kívánok!

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#661) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Tegnap estére úgy beállt a nyakam, hogy a diclac mellett fagyasztottam is.
Hanna ismét felülfertőződött, taknya-nyála egybefolyik. Anyós tegnap este "leb@szott", mert nem mondtam neki előre, hogy a csontkovács bizony fájdalommal jár. Megkérdeztem, ha elmondom elmegy? Nem.
Na ezért nem mondtam el... ;]
De gyorsan hozzátette, hogy hálás, mert legalább már tudja mozgatni a bal kezét. Eddig ez sem ment.
A passatra nulla azaz 0 jelentkező volt, megnéztem a legolcsóbb ilyen járgányt, 509-ért van fent.
Januárban felrakom 650-ba, aztán meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#662) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Ez a karácsony is különleges, ma reggel például sikerült 2-vel a Lidli parkolóban nekicsúszni a mellettem parkolónak, 10 percig fagyoskodtam a kocsi mellett, mire előkerült egy hölgy, Ő volt a tulaja. Elmondtam mi történt, megnézte, telefonált az autószerelő férjének, és mivel egyikünknél sem volt betétlap, kért egy 20-ast.
Persze csak 14 ezer volt nálam KP, úgyhogy megadtam a számom, nevem, és most várom az sms-t, hogy mi lesz a kotta... :(((

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#663) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Normális volt a Hölgy, visszaírt, hogy rendben vagyunk, a férje megnézte.
Alakulhatott volna ez rosszabbul is, azért a Lidli elmehetne a tarka faszba, hogy nem takarítják a tükörjeget... :(((
Ez van, mama tegnap elment vásárolgatni, én butus meg odaadtam neki a kártyám. -40ezer, lett szép táskácskája, hozzá illő pénztárcával. Persze úgy engedtem el, hogy max. 30 a limit, többet ne költsön.
Még jó, hogy életem értelme figyel rám... :DDD
Cuki volt, vett nekem zoknikat, vagy 10 párat, jót akart. Persze sikerült kevert zoknit venni, ami nem 100% pamut, így kb. egy forintot nem ér, de olyan lelkesen hozta, hogy elhordom. Majd maximum nyárra kikukázom, mert belerohadna a lábam. Hanna már javul, de mint tudjuk, ez bármikor változhat. Az hogy eleven, nem kifejezés, inkább galád a jó szó. Iszonyatosan koptatja az idegeink, már a Mama is kezd vele türelmetlen lenni, eddig ő jobban bírta.
Folyamatosan teszteli a határokat. Anyámékkal tegnap beszéltem, jobban van a Muter, sokkal jobb a kedve, aminek őszintén örülök.
Holnap megyünk hozzájuk, egymásnak nem ajándékozunk, csak a gyerek kap ajándékot. Reméljük nem felejtették el, ezt a megállapodást. :)

Reggeli KV, avagy melange.:

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#664) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Karácsonyi látogatás jól sikerült, Muter jól néz ki, ledobott 7 kilót. Hugom kiöltözött, Fater a szokásosban nyomta. Vittük Hannát, aki úgy 30-40 percig nem oldódott fel, aztán erezd el a hajam... :DDD
Vittem egy üveg 12* Metaxát, majdnem az egész üveggel sikerült elszopogatni... Hugom a végére belejött a Metaxába, igaz emberiség ellen való vétek véleményem szerint kólával hígítani, de így betolt 4 pohárral. :D
Hanna az ajándékok kibontását jobban élvezte, mint magát az ajándékokat, majd a legnagyobb sikere a matrica gyűjteménynek lett, igaz egy bölcsödére való legot kapott, plusz társasjátékot, meg ruhákat.
Tudom, még nincs 3 éves, nem tudja értékelni... ;]
Én Mamától kaptam egy Sthepen King könyvet, meg egy Bvulgari aqua pour homme-ot.
Mamának vettem egy Tefal serpenyőt, illetve vettem volna kettő könyvet, ha a kinézettek kaphatóak Líra könyvesboltba. Ja, nem. :(((

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#665) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

BUÉK mindenkinek!

Szombat este sikerült Zoli bácsival, (szembe szomszéd, asztalos srác ) este év értékelő bulit csapni a pincében, pár doboz sörrel nyitottuk, aztán szisszent egy Gulden, igen finom, vajkaremellára emlékeztető íze volt. A nagy ijedségre felbontottuk egy palack Ile de Ré cognacot, ami igazán kiváló.
Érezni rajta a tenger sós ízét, a cognac fűszeres ízét, fantasztikus párlat.

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#666) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Új év, új remények.
Kínlódunk a tetőablakokkal, az összeset kellene cserélni. Én szívem szerint befoltoznám a csudába, ezek nélkül is hatalmas ablakfelület van a házban, szerencsére van fény.
Viszont a 30év látszik a Velux ablakokon is, először a felújítás irányába próbáltam menni, de néhány 10 ezerrel lenne olcsóbb, mint a csere. Apámékkal ma konzultáltam, nekik egy ilyen tetőablak van/volt cserélve, új műanyagot tettek be, de nem lett jó. Most, hogy orkán erejű szelek vannak, átfúj rajta. Mivel fürdőszobában van, annyira nem zavarja őket, de nálunk 2db szobában van, plusz egy a fürdőben, ha darabonként ráköltünk mondjuk 150e ft-ot, az 750, és nem garantált, hogy fasza lesz.
Nagy dilemma.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#667) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Mindent visz.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#668) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Új év, új gondok.
Hanna ismét beteg, most 1.5 hétig járt bölcsibe.
Tegnap a combján és a karján egy kivakart foltot vettünk észre, a combját már régebben is vakarta, de azt a Doki a hirtelen növekedéssel magyarázta, nem tulajdonítottunk neki különösebb figyelmet, egy idő után abbahagyta.
De most újra előjött, már a karján is vakarja, a piros folt alatt, kemény pukli van.
Doktornő első körben tejcukor allergiára gondol, a visszafertőződés miatt elküldött orr-fül-gégére, az allergia gyanú miatt pedig vagy a Heim Pál, vagy a Madarász u. kórházba.
Mama neten megnézte a Heim Pált, átlagos várakozási idő, beutalóval 4-6 hónap.
Megoldás a magánrendelés, így holnap után 16:00-ra van időpont orr-fül-gégére, jövő hétre pedig gyerek gasztróra.
Erre mit írjak? :U
Akik szerint ma Magyarországon az egészségüggyel kapcsolatban minden a legnagyobb rendben van, azoknak egy mai cikk..
Hasonlót én is tudnék írni, igaz nekem "szerencsém" volt, még a kórházban kiderült, hogy elb@szták, így gyorsan újraműtöttek.
Kezd gyanús lenni, hogy Kormányunknak van egy [Taügetosz] "mesterterve".

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#669) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Hanna babát elvittük magán orr-fül-gégére, 2 féle orrcsepp, 2 féle schüssler só, 500mg "C" vitamin.
Úgy néz ki, eddig bevált. Kopp-kopp..
Múlthéten felmérgeltem magam, és felraktam a HaHu-ra a passatot, megkerestem a legolcsóbb ilyen felszereltségű verdát, és az alá áraztam, képek nélkül, egy mondat leírással.
5 perccel a hirdetés aktiválása után, hív egy "tesó", és telefonban alkudozik.
Sikeresen lekoptattam, az alku kizárt mondatomat megerősítve, amit az egy mondat tartalmazott a hirdetésben.
2.-ik versenyző egy nepper volt, aki este eljött, kicsit alkudozott, végül hogy jobban érezze magát, odaadtam neki a nyári alu szettet, ajándékba.
Így a netre kiírt áron vitte, boldogan.
Vasárnap elvitték az elektromos rollerem is, túl sok volt a kompromisszum vele, (rendőrök rászálltak a nagy kerekű rollerekre, illetve a mobilitás hiánya miatt) kicsit túl gyorsan ugrottam bele, nem olvastam utána alaposabban, így bukóval, de eladtam azt is.
Aki elvitte, a garázsban meglátta a kerti trakim, és rögöt megkérdezte, hogy eladó-e?
Igent mondtam, Apámék úgy néz ki elengedik a telek kezét, már nem bírja a Fater 68 évesen művelni, így nem lesz szükség, az ottani trakira.
Ránéztem a neten, találtam hasonló gépet motorhibásan 150-ért, szerintem a 140 reális ár lehet érte.
Ha ma vagy holnap felhív a vevőjelölt, akkor bekínálom neki, és meglátjuk, viszi-e?

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#670) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Kicsit elkiabáltam, Hanna ismét betaknyosodott, tegnap irány a Doki, aki elküldte orr-fül-gégére.
Megint megpendítették az orrmandula műtétet, ha a mai (előzőtől függetlenül) is ezt javasolja, akkor sajnos nem marad más hátra, mint beutaló műtétre, az egyik kórház gyerek részlegére.
Én a SOTE-t preferálnám, Váchoz tartozunk (legjobb tudomásom szerint) de oda egy kecskét nem vinnék műtétre, még egy plüssmackót sem.
Így ma délelőtt okosabbak leszünk, egyenlőre kivárás van.
Após yorkija elég ramaty állapotban van, 2 napja elvitte anyós állatorvoshoz, aki bár nem klinika, szemre megmondta, hogy a kutyának leállóban van a veseműködése, sovány, és a hőmérséklete sem megfelelő.
Após nem engedi elaltatni, mert még eszik.. :U
Feb. 15-re van (volt) kiírva Após a szürkehályog műtétre, ami előtt a sima háziorvosnak meg kell vizsgálnia, és kvázi véleményezni kell, hogy mehet-e műtétre, van nem.
Kb. azt írta le a Doki, hogy szar az EKG, szar a keringése, szar a vérképe, döntse el a szemész, hogy megműti, vagy nem.
Magyarország, én így szeretlek.. :R :R :R
Továbbra is fenntartom a véleményem, akik szerint a Magyar egészségügyi rendszerünkben minden rendben, az nem ezen a bolygón él.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#671) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Minden megoldódik, csak idő kérdése.

Após yorkiját csak el kellett altatni, mert annyira legyengült a kisállat kórházban, hogy nem maradt más megoldás.
Após szemét megműtötték, igaz nem azt amin a szürkehályog van, hanem a másikat, amibe lencsét is ültettek.
Nem nagyon hatja meg a műtétek sorozata, továbbra is szívja a napi 1-2 doboz cigit, szóval ugyanúgy folytatja az önpusztítást, mint eddig.
Hanna baba volt kontroll fülvizsgálaton a múlthéten, továbbra is folyadék van mindkét fülében, ami feszíti a dobhártyáját.
Mamával megbeszéltük, hogy így nem maradt más hátra, mint a SOTE. Tegnapra kaptunk időpontot, a Doktornő gyors volt, határozott, és kedves.
Ő is a műtéti utat javasolta, így végképp eldőlt.
Március 12.-re kaptunk időpontot a műtétre, csóró gyerek 9.-én ünnepli a születésnapját, 3 napra rá megműtik.
De inkább gyorsan legyen túl rajta, mint rámenjen a hallása.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#672) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Kisebb kálvária után, de sikeresen túlvagyunk, a műtétet megelőző EKG-n, vérvételen, anesztes megbeszélésen is.
Március 12.-én megműtik Hannát, április első hetében kicserélik a nyílászárókat, kivéve a bejárati ajtót, május közepén műtik az Asszonyt.
Kicsit sűrű a program. :U
Rollert ma élesben teszteltem, a Szigony utcából mentem a Dózsa Gy. útra, igaz kicsit belekeveredtem a kis utcákba, és nem a legrövidebb 5.5km-es úton mentem, de kb. 35 perc alatt bent voltam.
Eddig kiválóan működik.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#673) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Túl vagyunk a műtéten, minden rendben.
Hanna gyógyul, és rossz, mint az ördög.
Februárban (jan. 25. diktálás - Feb. 25.-i szintén) 470m3 gáz fogyott, 54.000 ft. volt a gázszámla.
Április elején jönnek ablakot cserélni, addig kihúzzuk fával + gázzal.

Ma történt velem egy közlekedési incidens, amit ki akarok magamból írni.
Előre bocsájtom, hogy utólag lehiggadva nem kellett volna belemenni, csak az időm/idegrendszerem romboltam vele.

Boltból hazafelé itt szerettem volna átmenni, az egyszerre egy a irányú forgalmat átengedő híd alatt.
Nekem lévén elsőbbségem, nem láttam szembe forgalmat, így behajtottam.
Jött velem szemben egy Suzuki, aki érzékelte hogy behajtok, de ő már 3/4-ig bent volt.
Mögöttem autó, emberünk birka nyugalommal néz engem, hogy tolassak.
Én mutogatok, hogy tolasson Ő, mert mögöttem állnak, és egyébként nekem van elsőbbségem.
Emberünk birka arcal még közelebb jön hozzám, nyomatékosítva, hogy Ő nem fog tolatni.
Kicsit elkapott a harci ideg, leállítottam a kocsit, majd mutatva a kulcsot ledobtam, a műszerfalra, hogy akkor bizony várunk.
Mögöttem dudálás, majd egy öreg kanmajom bekopog, és minősíthetetlen stílusban el kezd velem veszekedni, hogy miért jöttem ki elé?? és miért állok be?
Mondom papa, látja hogy helyzet van, csücsüljön vissza.
Birkaember szemben továbbra is a legnagyobb nyugalommal ül, és néz.
Eldurrant a maradék agyam, szépen én kerülgetve kitolattam, mire a birkaember lehúzza a szuzuki ablakát, és ki akart oktatni.
Mutattam neki, hogy menjen szépen, nem akarok birkákkal tárgyalni.
Erre bedobja kb. üvöltve.: mivan, gyáva vagy? :U

Kicsit kiakadtam.
Tudom hogy nekem volt elsőbbségem, és tudom, hogy nem kellett volna belemenni.
Ez egy szép történet, egy szép országból.

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#674) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Túl vagyunk az ablakcserén, csütörtökön kiszedték a régit, betették az újakat.
Mondjuk előtte kiszedtük a Faterral a redőnyöket, és megvágtam az összes ablakot szikével.

Szombaton pedig a tetőablakoktól búcsúztunk el.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#675) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Túl vagyunk a tetőablak megszüntetésen is, igaz nem sikerült teljes mértékben szombaton befejezni, de a 3-ból 2-őt nem tartom rossz aránynak, egy nap alatt... :D
Hálás köszönet innen is, Bim fórumtársnak a segítségéért, nélküle nem sikerült volna.

Ezek után, a mai leteszem a hajam sztori.:

Mára leegyeztettem fifi, (alias Fiat Punto 1.2 8V erőgép) kötelező szervizét, a Bp. Hegedűs Gyula u. 40 alatti független szervizzel.

Amiért én vittem be.:
Olaj, olajszűrő, levegő szűrő, pollenszűrő, klíma tisztítás, első fékbetétek cseréje.
Ami lett belőle.:
Fentiek, plusz két első féktárcsa, lukas kipufogót (rezonátor dob?) is ki tudja cserélni, mehet? Persze.
Akkor az annyi mint 114.580Ft. ÁFÁ-val.
Őőőő.
Ér úgy 2 kilót a verda, de egye bassza.
Okés, szólunk. Rendben.
Még türelemmel várok, nem szóltak.

Ami a csattanó.:
Anyós a saját szintén Fiat, ámde Brava típ. erőgépükkel elment napközben a Penny-be.
Odafelé minden szuper, kijön, beül, semmi. Meg sem nyekken a kocsi.
Autószerelőféleség (Gödi ember) riasztva, mobil bikázóval beindít, innen egyenesen haza menjen Mamma felkiáltással elengedi Anyóst.

Mamma hazamegy, Z-t felhívja.:

Töltő van?
Z: persze, pincében fekete sárga bizbasz, charger felirattal.
Mamma: vettem, felteszem töltőre.
Z: oké, vettem.
Néhány óra múlva felhív, hogy valamit elbaszott, mert nem tölt.
Mondom nem dráma, majd hazamegyek, megoldom.
Pár perc múlva felhív, megvan, be kellett csak kapcsolni, már zúg.
Z: ez egy automata töltő, mit kapcsoltál be rajta?
Mamma: hátul, nagy kapcsolót...
Z: mi van ráírva ?
Mamma:
Stromo.
Z: Azonnal vedd le róla!!! (beindult, nem sütötte meg az ECU-t. ;] )

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#676) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Sikerült a harmadik, egyben utolsó tetőablak megszüntetése is.
Nem volt egyszerű, de kész.
Hanna nem hagyott minket élni, amíg a húsvéti hétvégén el nem mentünk a Budakeszi dínoparkba, volt tojás keresés, dinók, aztán mintegy 3 óra mászkálás után, kaja a Gesztenyés vendéglőben.
Jól sikerült a nap, gyerek élvezte, mi is kicsit kikapcsolódtunk.

Pár kép.


[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#677) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Sikeres lábujj eltávolító műtét után, szombaton hazahoztuk Apóst szombaton.
Május 28.-án újabb műtét, ezúttal ércsere az egyik térdhajlatában, 3 órásra saccolták.
Ahogy hazajött, azonnal cigi elő, és napi 2 dobozzal el is füstöl.
Nem igazán hatja meg, hogy érszűkület és cukor miatt szabdalják.
No mindegy.

Hanna szombaton kicsit taknyos lett, nem köhög, nem lázas, only takony.
Mamának jövő héten szerdán lesz a műtét, eléggé izgul miatta.
Egyedül engem nem stoppolnak még, meg bírom. :)
A madaras teszkóban nem bírtam magammal, el kellett hoznom féláron egy Camus cognacot.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#678) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

A szóismétlésért elnézést.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#679) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Mama túl van a műtéten, 3 órás volt.
Lehetőségeihez képest jól van, elég lassan tud mozogni. Gyerek persze nyúzná, de most nem lehet, ezt kicsit nehezen viselik mindketten.
Pénteken megyünk vissza varratszedésre, akkor fogja egyben látni az új hasát.
Tegnap este kicsit elkámpicsorodott mama, hogy nem tud semmit csinálni, csak feküdni, amit már nagyon un.
Ilyen ez a popszakma, még úgy 2-3 hétig biztosan feküdni kell neki, nehogy szétnyíljon a varrat.
Engem is műtenek, úgy néz ki, június végén. Torok manduláim veszi ki a Doktornő, a SOTE-n.
Majd alakul, elvileg 3-4-5 nap a gyógyulás, szerintem egy hét betegállományban, aztán vissza a gályára.
Hanna baba jól van, nagyon akaratos, tiszta anyja.
Ha valami nem tetszik neki, olyan hisztiket lever, hogy ihaj.
Tegnap voltunk kint este vele a faluban, rollerezni, játszótéren.
Találkoztunk Dzseni nénivel, aki megengedte Hannának, hogy felüljön egy Sári nevű lóra.
Nagy volt az öröm, Hanna le sem akart róla szállni. :)

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#680) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Hanna kicsit tüsszög. Folyik az orra, de nem köhög. Fene sem ért ezt.
Apóst tegnap megműtötték újra, 2 lábujja lent, és az ércserén is túlvan, a térdében.
A körülményekhez képest jól van. Cigiről nem hajlandó leszokni, így sanszos, hogy fogják még műteni... :(((
Asszony jól van, levette a nagyobb kötéseket a hasáról, ami teljesen lapos, így nagy az öröm. Egyre többet mozog, de estére elfárad, veszekedni kell vele, hogy feküdjön már vissza.
Hanna baba, mióta az anyja nem tudja altatni, mintha kicserélték volna, én olvasom az esti mesét, jóéjt puszi, villany lekapcsol, ajtó behúz, és magától alszik el... A héten működött, teszteltem minden nap. :K
Ma rááltam a mérlegre, 99,6 kg ami rengeteg. Elkezdek biciglizni, eddig csak a kifogásokat kerestem, de ez így nem fasza.
Ma délután még megyek fogorvoshoz, elég gázosak a fogaim, 4 lukast számolt a doki, ebből kettő már betömött.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#681) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Após a kórházban kapott egy újabb szívinfarktust.
Nehezen lélegzik, örzőben van.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#682) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Após, ma 13:24 perckor megtért a teremtőjéhez.
Szerintem ő így fogalmazna: egy végtelenített főzőműsorba kapott meghívást...

Nyugodj békében Papa.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#683) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Asszony nehezen viseli, Anyós is odavan.
Hanna rossz, mint az ördög. Rengeteg eper terem, napi 20-40 deka között szedünk le, van újhagyma, tépősaláta, fejesedik a karalábé is.
Kertészkedünk, harcban állok egy vakondal, a kert kezd akna övezetként kinézni.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#684) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Most úgy összejött minden.
Tegnap előtti viharban beázott a pince, tegnap reggeli konzultáción az altató orvos közölte, hogy a májfunció értékem 4x a normálisnak. Ez miatt hétfőn újra vérvétel, ha az is szar, elmarad a műtét.
11-kor temetés, a pap bácsinak le lett írva, hogy kitől búcsúzik, amiből egyet sem sikerült kimondani, tegnap este még a pincében törlő rongyokkal itattam fel a vizet, ma hajnalban szintén.
Ma reggelre volt megbeszélve a kőművessel, hogy jön lejavítani kívülről az ablakokat, hívom 08:15 után, hogy hol van, a felesége közli, hogy éjjel jött haza, és még alszik. :U

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#685) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

A tegnapi nap fénypontja, mikor este még a kitermelt földet tartalmazó általam eszkábált "furik", úgy negyed vagy fél m3 között pakolt földel, megpróbáltam eltoltni a kocsi beállóról.
Ez olyan jól sikerült, hogy a csupa sár viakaloron elcsúszva, hanyatt csaptam magam.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#686) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Kimaradtak a képek.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#687) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Tegnap délután derült ki, hogy ma reggel műtenek.
Ha túléltem jelentkezem.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#688) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Lusta vagyok újra leírni. ;]

[link]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#689) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

A tegnapi éjszaka volt eddig a legrosszabb.
Sajnos tegnap ettem délután fagyit, ami hülye ötlet volt.
Úgy 23 óra felé keltem fel, aztán fájdalom csillapító, hajnali 3 felé új, 4 felé aludtam kicsit.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#690) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

A torkom ég, mint a pokol tüze.
Éhes vagyok, éjjel kb. 2 órát aludtam maximum, ez eléggé szívás.
Beszélni alig tudok, azt is halkan.
Ha tudom mivel jár ez a műtét, valószínűleg nem kezdem el.

A kórházban kérdezte tőlem egy Apuka, akinek a kislányát műtötték egyszerre orr és garat mandulával, hogy milyen érzés a garat?

Akkor azt mondtam neki, hogy mintha szétrágna egy marék igen kemény chili paprikát, aztán vodkával öblögetné.
Pislogott.

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#691) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Olvasom az index fórumot, az ottani hsz.-ből van 1-2 ami kicsapta a biztit nálam. Nem akarok szó szerint beidézni, de amikor leírta az Ombre, hogy ez a műtét nem is akkora para, túl van hypolva, meg kisfaszom, akkor könnybe lábadt a szemem.

Akkor lássuk így a 6.-ik napon, én hogy látom:

26.-án szerdán műtét, az ott kapott koktéltól kb. azt sem éreztem volna, ha a délelőtt 10 órás mandula után, mondjuk délután 2 kor kiveszik egy bordám. Nyáladzás folyamatosan, kb. így.

27.-n reggel vizit után haza. Friss az élmény, figyelnem kellet a metrón, a vonaton, semmi dráma.
Enni nem akartam, inni egészen sokat. Délután felé kiment minden fájdalom csillapító, elő a Cataflam V-t.
Innentől gyakorlatilag 4-5 óránként szedem, mert ha próbálok hőst játtszani, konkrétan nem bírom lenyelni, még a vízben felodott tablettát sem.

28.-n konkrétan nem ért véget azóta sem, a 27.-e, óta 2-3 órákat alszok max.
Nem tudok enni-inni-nyelni a Cataflam nélkül, napi 5 szemen élek, a maximum 3 helyett.
Ahogy olvastam, itt a terápiás adag max 200mg, én napi 250mg tolok.
Tehát aki azt írja, hogy ez nem is olyan gáz, és nem érti, más miért "drámázik", az vagy fütyül, és hazudik, vagy fakír volt anyja-apja. Esetleg nem érez fájdalmat.

Nem tudom pontosan leírni, hogy milyen érzés, de kb. az izzó pinpong labda előtte a torkod mondjuk wasabi krémmel kezelve, valami ilyesmi.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#692) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Túléltem, tegnap reggel vettem be az utolsó Cataflam-ot, délben még egy Algopyrin, azóta semmi.
Nem mondom hogy nem érzem, de elviselhető. Néhány étel-ital csípi a torkom, ilyenkor egy korty víz, és mehetünk tovább.
Múlt hét pénteken eljött Anyám, kicsit unokázott. Este nálunk aludt, reggel közölte, hogy elkaphatott valamit, mert egész éjjel járkált a wc-re. A másik beteg Anyós volt, aki szombaton reggel olyan fejfájással ébredt hogy konkrétan hányingere volt.
Mindkét Mama kifeküdt, mint a gyalogbéka.
Apám eljött szombaton reggel, 13 óra felé még mentek haza. Vasárnap Muter is, Anyós is jobban lett.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#693) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Már szinte nem is látszik a mandulám helye, teljesen egybefüggő lett.
Köhögésem a minimális szintre csökkent, szóval eddig minden oké.
Kitaláltam hogy hálapénz helyett, a Doktornő aki műtött, kap 5 kg mézet, egyenesen az őstermelőtől.
Muterék megrendelték, már náluk van. Jövő héten beviszem, ha találkozunk akkor személyesen adom át, ha nem akkor a portán leadom.

Hanna baba kapott egy új trambulint, amit tegnap este még össze kellett raknom.
Nagy volt az öröm, az unokanővérével teljes egyetértésben ugráltak benne, még este 8-kor is.
Ma délelőtt folyamán, az unokanővére az udvaron egy lépcsőfokon elbotlott, és eltörte a bokáját.
Futás Keszire, röntgen, gipsz.
Jujj. :(

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#694) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Nem történik semmi érdekes, visszavettem a sörből, már csak hétvégén iszom pár üveggel, hétköznap szigorúan nem.
Eleinte vágytam rá, hogy egy nehezebb nap után, vagy csak úgy a melegre való tekintettel legurítsak egyet, aztán mindig meg tudtam állni, pedig a hűtőben figyel vagy 4 palack.
Hanna baba nagyon szereti a trambulint, napközben és délután is ugrál, az unokanővére a törött bokája miatt csak ücsörög benne, Hanna meg körbeugrálja. :D

Tegnap úgy döntöttem, hogy Z keménytökű gyerek, egy igazi falusi Chuck Norris, és eltekerek a munkahelyemre bicajjal, ami kb. 23km-re van.
Odafelé menet, a Megyeri híd lábánál a pedál feltekerte a jobb lábamon lévő cipőfűzőt, így viszonylag gyorsan meg kellett állnom.
Semmi pánik, az út mellett láttam egy szimpatikus szalagkorlátot, arrafelé húztam a bicó szarvát, majd ott megkötöm felkiáltással.
A korlát előtt, kb. 3 méterrel a szépen lenyírt vastag gazréteg alatt, egy sunyi gödörben megakadt az első kerék, aminek következtében akkorát estem, mint az ólajtó.
A kormány keménységét a bordáimmal teszteltem, szerintem nem tört el, inkább zúzódott.

Ezt leszámítva, nem történt egyéb érdekesség, 1 óra 5 perc alatt értem célba.
Visszafelé kicsit több idő, 1 óra 20 perc volt a szint, ami szvsz nem rossz... :)

Jah, majd el felejtettem.

Sikerült összevesznem Anyámmal, a múlt hétvégén úgy gondolták, hogy lehet, hogy talán, esetleg valószínűleg, (nem tudom, eléggé körbeírtam? ;] ) elmegyünk hozzájuk.
Nem mondtam semmit biztosra, így nem értem, miért számítottak rá, miért főztek, és főleg miért kértek számon, hogy márpedig Ők úgy készültek.... :U
Kicsit fáradt, és főleg öreg vagyok már veszekedni. :(((

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#695) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Hajnalban felébredtem, és kattogott az agyam egy melón. Kezdődik. :O
Bordáim még érzem, valószínűleg még egy darabig fog fájni.
Tegnap baleset volt az M2 autóúton, amit 16:25-ig lezártak. A régi 2-es a Váci út végétől állt, fel sem lehetett hajtani rá. M2 kihajtón rendőrautó állt, nem engedtek fel rá, így Fót felé vettem az irányt, majd földúton hazabotorkáltam. Letettem a seggem, gyerek lóg rajtam, telefon csörög. Szembe szomszéd hív, hogy Keszin a Penny parkolóban állnak a kocsijuk mellett, ami egy pukkanást követően, elkezdett iszonyatosan füstölni.
Jujj. :O
Elindulhatnak vele?
NEM.
Viszek kötelet, elhúzom a szarjukat. Oké? Persze.
Z elindul, 15 perc alatt a tetthelyen. A nyomorult francia autóban mi nem volt fellelhető? a vonószem. Égen földön kerestük, a világ faszán nincs ilyen, nem találtuk meg.
Szomszéd felesége beindította ezt a fostubust, majd miután megállapította, hogy ez nem is füstöl annyira, elindult vele haza, lassan.
Szerintem elköszönt a hengerfej tömítés, mert amint alapjárat fölé emelte a fordulatot, kékes fehér füst jött ki, nem is kevés... :U
fél 7 felé értem haza, kicsit veszekedtem Hannával, mert k@rv@ akaratos kis "dög", és eszébe sem jut szótfogadni.
Most várom igazán a hétvégét. :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#696) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

A hétvége hamar elszaladt, szombaton igyekeztem pihenni, ezt mondjuk egy 3 éves múlt, állandóan zsizsgő ördögfióka mellett nehéz kivitelezni.
A helyzetet nehezítendő, nagyjából egész hétvégén esett az eső.
Muter nem bírta ki, felhívott valami ürüggyel. Persze továbbra is Én vagyok a f@sz, de kínosan ügyelt arra, hogy ezt a szerinte nyilvánvaló tényt, ne dörgölje az orrom alá.. ;]
Vasárnap kb. egész nap a pincét pakoltam, az ablakcsere miatt leszedett, és azóta is a pincében pislogó redőnyöket vittem át, a kazánházból, a pince egy másik eldugott részébe. Mivel 92m2 körüli a pince, így akad benne hely, lehet a sok lomot pakolászni... :O
Bordám kicsit nehezen viselte a dolgot, estére igen fájt, csak lassan tudtam az ágyban forogni.
Próbáljuk rábeszélni Hannát, hogy egy napot aludjon Muteréknál, eddig nem sok sikerrel jártunk, igaz piszkálja a fantáziáját a sok beígért dolog, de az visszatartó erő, hogy ott kellene neki aludnia.
Nagyon bele van nőve, az Anyja seggébe, ezt most szó szerint kell érteni, nagyon anyás.
Majd alakul. :)

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#697) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Most nézem a múltheti baleset képeit, az eset tanulságos...
Elnézte a lehajtót Emberünk, és visszarántotta az eredeti sávba.
Otthagyta a helyszínt.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#698) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Megtárgyaltuk Hannával, szombaton visszük Muterékhoz nyaralni.
Vasárnap megyünk érte, vagy Ők jönnek el, még nem tudom.
Tegnap este szétkaptam egy nemrég vett hibás hoverboardot, az akkuja életre kelt, az egyik motort sikerüt elindítanom, de szerintem leégettem az aliexpresszes 2600 ft-os vezérlőt. ;]
Ha már Ali.
Rendeltem ezt kaptam egy fékkart. :U

Nyitottam egy ticket-et, kíváncsi leszek, Chang mit talál ki, miért küldött féket, vezérlő helyett? :D

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#699) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Mamáéknál aludt Hanna, nagyon jól viselkedett, este sem volt hiszti.
Mivel nem tudtunk mit kezdeni a hirtelen jött szabadidővel, ezért beültünk egy Görög kajára, a [Dionysos]-ba. Fél órával nyitás előtt hívtam őket asztalt foglalni, teljesen rugalmasak voltak, sikerült 12:00-re asztalt foglalni.
Az ételek finomak voltak, gyors kiszolgálás, desszertek is nagyon rendben voltak. Mama távozáskor kapott egy szál rózsát, ajánlott hely!! :K
Vasárnap vonattal hazahozták a nagylányt.
Vettem hirtelen felindulásból egy hoverboardot, amit azonnal szét is szedtem. Vezérlőt rendeltem hozzá, szeretnék készíteni valami két kerék meghajtású akkus rettenetet.
Tegnap elkapott a gépszíj, és vettem egy hibásnak hirdetett másik cityboardot is, kemény tízezer forintért.
20 másodperc alatt "javítottam", kellett neki egy újrakalibrálás, youtube alapján. ;]
Otthon teszteltem, és akkorát estem vele, mint az ólajtó... :DDD
Természetesen a műtött könyökömre. :(((

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#700) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Nem tudok sok mindent írni a 700.-ik hozzászólásban, a blogomban.
Hannát tegnap beoltották valami ismétlő oltással, csórikám délután még mutatta a vállát, hogy fáj, majd elkezdett sántikálva menni... ;] :DDD
Imádom a kis szarost. :)
Mama tegnap igen ramatyul volt, gondolom a front, mert éjjel/hajnalban Hanna is átjött, sírdogált, és lerugdosott az ágyról. :P

Pár kép, a szombati grillezésről, meg a Duna partról.

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.