Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  DPS Dual 7

Hozzászólások

(#201) LacBp


LacBp
tag

sziasztok! abban tudna valaki segíteni, akár privátban is, hogy hogyan lehet VAKON visszatenni a gyári rom -ot? recovery -t. mit kell a memkártyára másolni, milyen formátumba, és pontosan milyen gombokat kell nyomkoni, mert most csak fehér képernyőm van, így valami olyan megoldás kell, pl: hogy power + vol- 5 másodpercig, majd vársz 5 másodpercet, aztán 2x + stb

köszi

(#202) Mars1200


Mars1200
csendes tag

Üdv!
Én arra volnék kíváncsi hogy milyen a wifi-je (milyen messzire ér el, milyen gyors)?
És milyen az akkuja, meddig bírja?
Köszi

(#203) hofilaci válasza Mars1200 (#202) üzenetére


hofilaci
tag

Hali
gyorsnak elég gyors mivel 2magos 1,5 proci teker benne
a vifije is elégerős10m lakáson belül simán ketyeg
persze a wifi jelerőssége nagyban a wifiadótol routertől függ!

(#204) hofilaci válasza 3800+ (#187) üzenetére


hofilaci
tag

nem lehet rárakni semmiféle más romot csak a gyárit ,mert más a hardvere mint a sima 1magos procisoknak
főzött rom pedig még nincs a láthatáron

[ Szerkesztve ]

(#205) szil7


szil7
csendes tag

sziasztok most készülök venni 1 tabletet és ne mtom eldönteni meik legyen a vega d7124 vagy ez. ah olvasom erre van root. megtudnátok mondani mien skálán lehet állítani a processzor órajelet esetleg lefele h jobban birja kicsit a masina?:)

Samsung Galaxy S Advance JB I9070XXLQE + DPS Dual 7 II

(#206) szil7 válasza szil7 (#205) üzenetére


szil7
csendes tag

nah meg is vettem, viszont nem a cortex A9-es magokkal szerelt változatot hanem az a7-essel szereltet.most kezdem belakni a rendszert eddig tetszik:) ha jól tudom ennek a Dual 7 II nevet adták. esetleg erre tudtok root-ot?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S Advance JB I9070XXLQE + DPS Dual 7 II

(#207) szil7 válasza szil7 (#206) üzenetére


szil7
csendes tag

megoldottam:)

Samsung Galaxy S Advance JB I9070XXLQE + DPS Dual 7 II

(#208) selenge


selenge
tag

sziasztok! ismerősöm megkért, hogy segítsek egy ilyen kütyü beizzításában, most vásárolták, bekapcsolom, betölt addig, hogy "androi", majd a fénycsík a feliraton futkos, de semmi nem történik.... valami tipp?

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#209) szil7 válasza selenge (#208) üzenetére


szil7
csendes tag

factory reset recorveryben nálam is volt ien az segített. viszont ha az újabb modelt vette az gázos mert nincs hangerőgomb.... azzal sok macera mire behozzátok a recorveryt én is igy voltam xD de a bekapcsolás után nyomkodtam a visszagombot ami még van rajta és vmien csoda folytán bejött a reco:)

Samsung Galaxy S Advance JB I9070XXLQE + DPS Dual 7 II

(#210) selenge válasza szil7 (#209) üzenetére


selenge
tag

Az mar meg volt de nem segitett... :(

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#211) szil7 válasza selenge (#210) üzenetére


szil7
csendes tag

hmm akkor nem tudom:S

Samsung Galaxy S Advance JB I9070XXLQE + DPS Dual 7 II

(#212) kisguly


kisguly
tag

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Olyan kérdésem lenne, hogy tudom az alkalmazások közé betenni a névjegyzék ikont. Szeretném a telefon névjegyzékét ide is betenni.

(#213) ezmárcsaknem


ezmárcsaknem
újonc

Üdv! Nemrég vettem egy dual 7-est. Többségében elégedett vagyok vele, most viszont van egy problémám. Az előre telepített UHD player valamiért nem játsza le a videókat. Először csak egy könyvtárból, később egy másikból sem. A hibaüzenet" Unfortunately, UHD player has stopped."
( kicsit korábban letöltöttem a Play-ről néhány alkalmazást, azután jelentkezett a probléma)
Tud valaki segíteni? (kezdő vagyok androidban és tabletben is :F )
Köszi előre is!

(#214) BMilly


BMilly
újonc

A legnagyobb megelégedéssel, 2013. február óta használom a Dual 7-et. :C

Nekem egyáltalán nem volt gondom a magyar billentyűzetre állítással. Ragyogóan működik!

Nemrég vettem hozzá Alcor billentyűzetes bőrtokot. A tabit és a billentyűzetes tokot összepárosítottam és átállítottam magyar nyelvre. Felismerte és az elején egész jól működött a páros. Nagyon kényelmes volt a megszokott billentyűzeten írni.
Aztán gondolt egyet és lefagyott a tabim. :W Nem tudtam, hogy mi okozta az állandó lefagyást, ezért gyári beállításokat visszaállítottam és szép lassan kezdtem visszatölteni a korábban már használt progikat, hogy ki tudjam szűrni a lefagyás okozóját.
Mindent visszatöltöttem, de még mindig nem fagyott le. :) Majd ismét összedugtam a billentyűzettel és azonnal bekövetkezett a fagyhalál. :Y
A szépséges, új tokot elrejtettem a szekrény aljába. Azóta nincs lefagyás.

Más:

Szeretném a használat idejét növelni, akár külső akkumulátor segítségével. Van valami tapasztalatotok a külső energiaforrásokkal kapcsolatban?

BMilly

(#216) Gr.tibi


Gr.tibi
csendes tag

Sziasztok,

Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy hol vehetnék autós töltőt a kütyühöz?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#217) Repsol600 válasza Gr.tibi (#216) üzenetére


Repsol600
addikt

Ehhez szerintem nem fogsz találni, GPS töltőt kellene nézni hozzá ami passzol.

(#218) Gr.tibi válasza Repsol600 (#217) üzenetére


Gr.tibi
csendes tag

Akkor valakinek ötlete, hogy milyen lenne jó hozzá???

(#219) LacBp válasza #93555200 (#215) üzenetére


LacBp
tag

üdv!

sikerült beszerezni a zip -et?

(#220) vbuser


vbuser
újonc

Sziasztok!
Dps dual 7 rootolt készülékem van. build.prop-ban beállítottam "ro.build.characteristics=phablet,
ro.sf.lcd_density=180 vagy 200 között" (ezt gghrtz mondta) ezeket, utóbbit 180-ra. Ez óta nem lehet normálisan használni a tabletet, az alján levő status bar sem jelenik meg, és nem tudom visszaállítani! KÖNYÖRGÖM SEGÍTSETEK, MIT TEGYEK? Várja válaszaitokat egy kétségbeesett ember...

(#221) FNZ válasza Gr.tibi (#216) üzenetére


FNZ
őstag

boltban ;]

lehet kapni "nokiadugóst" és 1000 mAh-s töltőt kb. 1000-2000 ft-ért ami jó hozzá és tölti jól a kocsiban.
bármilyen típusú jó hozzá csak 1000 mAh-s legyen és a dugót nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#222) FNZ válasza Gr.tibi (#216) üzenetére


FNZ
őstag

ja, bemész az ósánba és veszel egy töltőt 2.500-ért amihez adnak egy fejegység szettet és azt használod, amelyik kell!

(#223) Gryphon


Gryphon
újonc

Sziasztok!

A párom nemrég kapott egy DPS Dual 7 tabletet. Minden kitűnően működik rajta, csak a Wifi nem. Amikor bekapcsljuk rajta a Wifit, csak azt írja ki, hogy "Wifi hálózat keresése" és nem érzékeli a routerünket, de semmilyen más hálózatot sem. Jelenleg is itt vagyok a tablettel a router mellett, de semmi. Egyébként a routert a mobilom kitűnően érzékeli, jelerősség maximumon, internet hibátlanul fut rajta, ezért nem tudom, mi lehet a megoldás a tabletnél.

Korábbi javaslatra visszaállítottam a gyári beállításokat, aztán recovery mode-ban nyomtam wipe cache partitiont, aminek elviekben segítenie kellett volna. De sajnos nincs változás. :(

Angol fórumon találtam egy ilyen megoldást is:

"I renamed the /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf to /data/misc/wifi/wpa_supplicant.bak (rather than delete it), rebooted and all is well." Azt írják, az átnevezés segített a Wifis problémán, de nem tudom, hol kell átnevezni ezt a fájlt.

Ha valaki tudna segíteni, bármilyen tippel, nagyon hálás lennék! :)

Üdv: Gryphon

(#224) George85


George85
tag

Sziasztok,
As lenne a problem am, high a Dps dual 7 tabletem aksija gyorsan merül a cell standby miatt, néha felmegy 71 vagy több százalékra. Erre mi a megoldás?

Macska!

(#225) cunaamii


cunaamii
csendes tag

Ez a tablet OTG képes?

(#226) Olsen Banda


Olsen Banda
csendes tag

Kedves érdeklődők! A gépünk 1 év 2 hónap (aktív) használat után végképp feladta. :((( Azt az információt kaptuk, ezek az olcsó tabletek kb ennyit bírnak. :( Van pár kivétel, de az ritka. (Pl a Yakomo gyártott GPS-t. Az enyém 5 hónap alatt 3 alkalommal volt szervizben és a 8. hónapban végképp feladta. Míg egyik barátomnak már 6 éve kifogástalanul működik, szinte napi használat mellett :R .)

Olsen Banda

(#227) Martina26


Martina26
csendes tag

DPS Dual 7 tableten nem fordul el a képernyő pedig be van kapcsolva az automatikus forgatás!Játékoknál a jobbra-balra döntés működik! De a yotube videoknál sem fordul el a képernyő!Egy napos tablet.Beállítás vagy g-sensor hiba?

(#228) Martina26 válasza Martina26 (#227) üzenetére


Martina26
csendes tag

Senki nem tudja?

(#229) FNZ


FNZ
őstag

a 4.2 -es droidot fel lehet rá rakni hivatalosan?

(#230) vaksi8


vaksi8
senior tag

Sziasztok!
Látom nem nagyon van itt élet ebben a topicban :DD
De azért megkérdezem! Lányomnak van ez a készüléke és azt csinálja ujabban,hogy bekapcsolás után állandóan a gyári állapotra ugrik vissza. Mindent újra kell beállítani a nyelvtől kezdve dátum, google play belépés egyszóval minden mintha most vettem volna ki a dobozból :DDD Ez mitől van mi baja lett? Már próbáltam resetelni is de semmi..
Köszi!

(#231) Zsolesz 71


Zsolesz 71
csendes tag

Üdv!!!
Tudna valaki egy olyan webstick tipust ajánlani ami ehhez a tipushoz jó:dps dual 7.?
Előre is köszi!!!

Zsolesz

(#232) logarex


logarex
csendes tag

Kedves Fórumozók!

Nagyon régóta böngészem a netet, de sajna ehhez a készülékhez DPS Dual 7-hez nem találtam gyári ROM visszaállítási módot. :(((
A következő történt: a készülék leesett és a digitizer összetört :( . Rendeltem hozzá Kínából, de sajnos nem működött vele! Megreklamáltam hiszen nem is az a szám szerepelt, mint az eredetin, visszakaptam az árát! Rendeltem másikat de sajnos az sem működik! Az eredeti cikkszám: FM700402TC, mondjuk ehelyett is más jött FM700402TD. Szerintetek ez sem hozzá való lehet? :U Bár gyanús most már 2-ből kettő nem működik! Most a gyanú a készülékre terelődött, hogy az lehet a rossz! Ezért volna szükség gyári ROM-ra! A gyári visszaállítás megvolt a Recovery menüből! A wifi sem jó rajta, látja a Routert, de ne, lép fel rá, sőt a térerő is nagyon gyenge! Egérrel működik a készülék, de így elég furcsa a használat! Van valakinek ötelete, vagy "engedjem el"? :O
Üdv.

(#233) Petyka366 válasza logarex (#232) üzenetére


Petyka366
csendes tag

Hali van nekem is egy ilyen masinám nem használtam egy ideig mert betört a digitizer rajta :(. A Hungaroflotta nem adja ki a gyári firmware-t sajnos, de keresgéltem és találtam egy oldalt ahol fent van a gép. Ha valaki szertne innen "okosodhat" szerintem lesz rá működő ROM is :). Én e-bayről rendeltem bele digitizert 3e ft-ért. 2 hét volt és megjött. FM700402TC. A gépem DPS Dual 7(d5h-86v_8188)
Hardware: Amlogic meson6 g04 2X1,51 ghz cpu (sokan ezt Rockchip rk 3066-nak hiszik :/)
Link a tabról (itt gyártják?!): http://www.vdiscovery.cn/Product_showEN71.html

(#234) JEEMBO


JEEMBO
aktív tag

Hahó!
Egy v5.7-es környéki AnTuTu Benchmark eredményt fel tudtok rakni gyorsban erről?
Köszi!

"Jó pap is holtig butul"

(#235) kovimre


kovimre
tag

Sziasztok! Nem tud valaki egy DPS Dual 7 alkatrésznek való készüléket?

(#236) retek


retek
újonc

sziasztok

segítség kellene a dream7 és a dual 7 digitizer-je egyforma lehet?
köszi előre is

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  DPS Dual 7
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.