Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#373) donat_sz válasza stigma (#366) üzenetére


donat_sz
senior tag

Szerintem szuper lett köszi! Milyen jó lett volna, ha 1-1,5 hónappal ez előtt belebotlok ebbe, azt gondolom sokkal könnyebb dolgom lett volna.

mivel most friss az élmény pár apróság:
* A legfontosabb menüpontoknál a Natwork alatt és fölött is van Images, gondolom az alsó a Volumes.
* konténer futásra a contaier menü alatti add container opciót szándékosan nem ajánlottad? Nekem aki windows háttérrel jön ez volt a legotthonosabb, valahogy a parancssor használatától tartok.

20+ évvel ezelőtti tanulmányaimat kivéve nekem nem volt szükségem  még hasonlóra se, de most hogy a hálózat fejlesztés okán az Unifi Controllert a NAS-on a legésszerűbb futtatnom bele kellett vágnom ebbe is. Itt szükségét érzem, hogy a Controller ne bridge módban legyen elérhető és ezzel kapcsolatban keresgélve jutottam el a macvlanig és ezen topicig (úgy látom ez lesz az amire szükségem van, hogy ha más containert is futtatnék az Asustor NAS-on - pl.qBittorrent - akkor az azonosan használni kívánt portok ne akadjanak össze. Ehhez kérnék segítséget, iránymutatást.
Illetve ezennel fel is iratkoztam a témára, azt hiszem még sok hasznos fejlesztéshez lehet ez forrás számomra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.