Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:39

LOGOUT.hu

Üdv a Disney+ Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Június 14-én indul Magyarországon
Ára: 2490 Ft/hó ill. 24900 Ft/év

Hivatalos oldala:
Bemutatkozik a Disney+ (disneyplus.com)
(még nincs rajta semmi, csak Éresítést lehet kérni)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Index - Tech-Tudomány - Megvan a Disney+ indulási időpontja és az előfizetési díj is

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

7 profilt lehet csinálni :Y

Szinkronos tartalmakkal hogy állnak?

(#4) Harbinger85 válasza Sanyi.mTs (#3) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Családi csatorna, gondolom gőzerővel készülnek az új Marvel és Star Wars sorozatok szinkronja is. Gondolom az Obi-wan is azzal jön.
Engem jobban érdekel a tartalom és hogy itthon mi lesz abból. Őszintén engem csak a TRON széria érdekelne, meg a Rocketeer 4K-ban megnézni egyszer. BD-n ott vannak polcon. A SHIELD ügynökei sori is felkerülhetne, ámde ahhoz tényleg nincs szinkron csak a3 évadhoz.

(#5) l.skywalker válasza Sanyi.mTs (#3) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen ezen én is gondolkoztam lévén nálunk 4 kisgyerek van, akik tuti belevetik magukat.
Arra jutottam, hogy aminek már van szinkronja feltehetően lesz is.

A kérdés inkább nálam az olyanok, amiket tudom, hogy szívesen néznének, de Magyarországon még nem jelent meg.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#6) spiky03 válasza l.skywalker (#5) üzenetére


spiky03
veterán

Szerintem ami fent lesz azokon lesz szinkron is, de felirat tuti.
Pl az új megjelenések, legalábbis remélem.:D
Mint ugye az HBO MAXon is van.

Amúgy itt lehet követni a fejleményeket a sorozatjunkin
link

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#7) l.skywalker válasza spiky03 (#6) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Köszi, breakom az összefoglalóba.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Becallom, nem olvastam el a felhasználási feltételeket, de mi a helyzet a megosztással? Itt is csak háztartáson belül engedik?

(#9) l.skywalker válasza Sanyi.mTs (#8) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Erről még nem rendelkezik a Felhasználási Feltételek dokumentum

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10) spiky03 válasza Sanyi.mTs (#8) üzenetére


spiky03
veterán

Még erről nem jötthivatalos infó, de szerintem ugyanúgy lesz, mint a többi streaming.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#12) 3L1T3


3L1T3
addikt

Remélhetőleg elérhető lesz minden olyan minőségben mint a külföldön. Itthon nem forgalmazott a Disney 4K felbontásban Marvel filmet, közben ahol már van Disney+ ott 4K még az első Iron Man film is.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#13) Adama123


Adama123
tag

Facebookon aktiválták a magyarországi régiót:

link

(#14) spiky03 válasza Adama123 (#13) üzenetére


spiky03
veterán

Olyan szomorú, hogy a "kölcsönzőben" már ott vannak a filmek, sorozatok magyarul meg magyar felirattal a Disney+rol, de a szolgáltatás meg még nem elérhető.:O

Messze van még az a június. :(((

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#15) sith7


sith7
nagyúr

Szeretnék majd előfizetni erre a szolgáltatásra, de nem látom még a tv aplikációi között
Később fog bekerülni ?

(#16) spiky03 válasza sith7 (#15) üzenetére


spiky03
veterán

Vsz majd akkor amikor elindul, mint az HBO MAXnal is volt.
Talán már előző nap elérhető lesz.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#17) sith7 válasza spiky03 (#16) üzenetére


sith7
nagyúr

:R :R :R

(#18) Harbinger85


Harbinger85
aktív tag

A Gamestaron olvastam, itt egy lista a Disney+ szinkronos tartamairól: [link]
Ez létezik? Úgy értem ennyi minden? Nem hittem hogy a Fox filmek nálunk a Disney+ elérhetők lesznek. Csak az zavar hogy az Alien filmeke esetén úgy látom be kell érnünk a mozis változatokkal.

(#19) ebayer válasza Harbinger85 (#18) üzenetére


ebayer
tag

Én az Egyesült Királyságból használom a Disney+-t és valóban nagyon sok szinkronos tartalom van rajta. Bár az érdekes, hogy én még nem találtam egyetlen filmet vagy sorozatot sem magyar felirattal, még azokhoz sem, amikhez van magyar szinkron. De ez országonként változik. Mindenesetre szinte naponta kerülnek fel a magyar hangsávok és a magyarországi indulásig még van majdnem két hónap.

(#20) norbertoth válasza Harbinger85 (#18) üzenetére


norbertoth
senior tag

Igen, való igaz hogy már most ennyi a szinkronos tartalom 2 hónappal az indulása előtt.
Amit linkeltél ott lehet nyomon követni napról napra. Nagyon sok ráadásul 4k minőségben, nyilvá régebbiek esetén felskálázva, de pl a Home Alone 1 Dolby Vision, a kettőt nem tudom.
Mire gondolsz hogy mozis változatokkal? Eltérés van a mozis és a tv-ben leadottal?

Akinek van elérése, megtudná nézni hogy a Reszkessetek Betörők 2 és a Bosszúállók - Végjáték is Dolby Vision ?
Köszi!

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.