Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally

Hozzászólások

(#247) Stylefilter


Stylefilter
csendes tag

Durván 6 éve szinte kizárólag szimulátorokat nyüstölök ,sokat játszottam régen a RBR-val,ami nagyon visszaadta az igazi rally hangulatát,amikor a sorozatos bukkanók felett satufékkel 140-el repülve a felfüggesztés néha néha beleüt a talajba egy-egy csatanás kiséretében,mikor éppen a földhöz ér,közben folyamatosan megy ki a segge és blokklnak a kerekek + visszakéne pakolni egyesbe mert a kanyar egyre csak közeleg,épphogy becsúszol 90 fokban ,kuplungon taposva,a hátsó lökhárítóval végigkarcolva a bokrokat, hallani a kaszni nyekergését,bal első kerék a levegőben ,utólér a por miközben 600 méter csúszás után a fordulatszám ismét 7ezer felett,a kerekek kaparnak és kifújod magad a következő kanyarig. :D Na ilyet a Dirt nem tud,már csak azért sem mert a ffb pocsék,mű effektekből áll,beállítások menü árkádosan szegényes'az autók akár 10 másodpercig is gurulnak ha 150-nél elveszem a gázt... :DDD hát ha még a fékre is rálépek,függetlenül az út felülettől irreálisan hamar megáll,mágnesként ragad a útra,felborítani kb lehetetlen,emellett gyengének is érzem az autókat, félgázzal nem hajlandók elindulni,alig gyorsulnak. Mintha a fék állandóan fogná a kerekeket,folyamatosan erőlködik a motor.
Mindezek ellenére jó játék,tetszik,ellehet vele lenni.Csodát nem vártam a cm-től,sose volt céljuk a szimulátorosok meghódítása,most jöttek rá hogy a ken block bohóckodás 0 kihívással hamar megunható,és negyedszerre már nem tudják ugyanazt eladni,ezért beleugrottak a komolyabb dolgokba.Az eredmény attól függ mihez képest nézzük, az előző részekhez képest valóban szimulátor... de egy LFS,AC,RBR-és társaihoz képest maximum egy nehezebb árkád autós játéknak nevezhető,ami nem feltétlenül baj. :) Én pl örülök neki hogy visszatértek a kezdetekhez.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.