Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Diákmunka

Hozzászólások

(#1) Makaveli


Makaveli
senior tag

Tudom, használtam a keresőt, és találtam egy pár találatot erre a témára. Csak az a baj, hogy mind az állásbörze-be van. Ott nem olyan pörgős az élet mint itt.

Konkrétan az érdekelne, hogy egy 14 éves diák mit tudna csinálni nyáron? Szellemi, fizikai, mindegy. Csak valami legyen, mert kéne pénz.

Modik legyenek olyan kedvesek és hagyják meg a topicot!

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#2) tkazmer válasza Makaveli (#1) üzenetére


tkazmer
addikt

esetleg egy ismerős cégénél levélkihordóskodni, sódert lapátolni vagy nem tudom takarítani amikor a takarító elmegy szabadságra?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3) Makaveli válasza tkazmer (#2) üzenetére


Makaveli
senior tag

Igazából ilyen magazin/spam (írásban:D) szórólapok kihordására gondoltam biciklivel, vagy valami. Olyan havi 5-10 rugóért lenne jó.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#4) Sipi16 válasza Makaveli (#1) üzenetére


Sipi16
senior tag

14 évesen anyudék pénzéből nyaralj... majd 16 évesen ráérsz dolgozni. 14évesen ha nem vagy olyan alakat akkor nem raknak be fizikai munkára. Meg csak nappal dolgozhatsz. (Az éjszakának 18 a korhatár.)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5) bandus válasza Makaveli (#3) üzenetére


bandus
veterán

ahogy az előttem szóló is mondta, ez alkatfüggő..
havi 5-10 rugóért újságkihordás.. szórólapozás. de akkor inkább megéri elmenni segédmunkázni. 2-3 napot robotolsz, tényleg keményen, és megvan annyi pénz, mint az előbbi melóval mondjuk 2 hét alatt.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#6) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

véleményem szerint elég nehéz diákmelót találni, főleg ilyen fiatalon. Inkább ismerősöknél érdemes kérdezősködni ;)

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#7) barnam_


barnam_
nagyúr

én úgy tudom hogy diákmunkát (fehéren) nem is lehet 16 éves kor alatt vállalni.

(#8) adalbert1 válasza barnam_ (#7) üzenetére


adalbert1
veterán

Mióta? Mert én anno 14-15 évesen simán melóztam diákmunkában nyáron, úgy hogy normálisan le volt papirozva minden (mondjuk ez volt már vagy 10 éve).

(#9) Sipi16 válasza barnam_ (#7) üzenetére


Sipi16
senior tag

14 év felett szülői beleeggyezéssel lehet. (Mondjuk nem sok az esély rá, hogy szövetkezetben kap valamit ilyen fiatalon. Én sem kaptam.)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#10) darnellsmith válasza barnam_ (#7) üzenetére


darnellsmith
senior tag

elvileg lehet 14éves kortól melózni de kicsi az esély hogy adnak neki melót, inkább az idősebbeknek szoktam meg akik má melóztak máskor is.

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#11) tothm válasza Makaveli (#1) üzenetére


tothm
őstag

Ennyi idősen (tavaly volt ez) én szóróztam! Az nekem napi 1-2 rugó volt. Most valszeg valami telefonos lesz órabérbe 450-ért!(+ ha kötök szerződést 200-300ft.)

(#12) Lotharius


Lotharius
csendes tag

Én úgy tudom hogy nyáron leviszik a korhatárt 15 évre. A diákszövnél ahol én dolgoztam legalábbis ez volt a módi tavaly nyáron. Érdemes megpróbálni, de jól fontold meg melyikhez mész, mert néha elég magas sápot szednek.

I'm prepared to scour the the Earth for that motherfucker. If Butch goes to Indochina, I want a nigger waiting in a bowl of rice ready to pop a cap in his ass.

(#13) Sipi16 válasza Lotharius (#12) üzenetére


Sipi16
senior tag

Az órabérekre figyelj oda! 380Ft alatt inkább maradj otthon. Mondjuk a Pensum nagyon szarul fizet. éjszak 450Ft. :(((

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#14) tothm válasza Sipi16 (#13) üzenetére


tothm
őstag

Szerinted 450órabérbe + ha kötök szerződést milyen? Lotharius te hol voltál? Mennyire volt az megbízható? :R

(#15) Sipi16 válasza tothm (#14) üzenetére


Sipi16
senior tag

Én végigéjszakáztam a nyarat 450Ft-ért. Ha ennyiért kapsz valami nappali munkát akkor fogadd el! Szerződést a belépéskor kötsz.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#16) darnellsmith válasza Sipi16 (#13) üzenetére


darnellsmith
senior tag

mondjuk az a 380 is amit a legtöbb helyen fizetnek, elég lehangoló... :(((

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#17) tothm


tothm
őstag

Akkor most 15 lesz a korhatár? Milyen diákszövetkezeteket tudtok ajánlani? Mennyi tesznek el maguknak? :R :R :R

(#18) darnellsmith válasza tothm (#17) üzenetére


darnellsmith
senior tag

én max győrbe tudnék ajánlani de látom pesti vagy, nagy lehúzás van mindenhol az tuti :( :(((

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#19) tothm válasza darnellsmith (#18) üzenetére


tothm
őstag

Mennyire nagy!(%?)

(#20) darnellsmith válasza tothm (#19) üzenetére


darnellsmith
senior tag

összeg szerint nem tudom de a 380as órabérből sejtem... főleg amikor nehéz fizika munkám volt tavaly meg elötte is nyáron, reggel kelés negyed5kor meg ilyen apróságok, kész hulla vagy délután 2re aztán a fizetés meg jelképes. ez van, nem muszáj csinálni azt szokták mondani

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#21) RexpecT válasza darnellsmith (#16) üzenetére


RexpecT
addikt

379 volt de most emelték 399-re.Ennyi a minimálbér is , sokan robotolnak ennyiért :( .
Én dolgoztam ujságkihordóként, ha egyszerre 3-4 ujságot viszel heti 1× az már egész szép pénz.

(#22) darnellsmith válasza RexpecT (#21) üzenetére


darnellsmith
senior tag

eltudom képzelni milyen lehet 20-30-40 éven keresztül a minimálbérért robotolni :( :O

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#23) concret_hp válasza RexpecT (#21) üzenetére


concret_hp
addikt

újságkihordás rulz, én toltam középsuliban :)
tiszta egészséges:
biciklivel 15-20km / reggel -> ez kondiba hoz az biztos :D (alapból is, de egy 80-100 db újságnak már súlya is van :C)
korán kelsz -> még nincs kánikula, nem kell 35 fokban dolgozni.
és annyira nagyon nem fizet szarul :)

szórólapozás ezzel szemben szívás: 10 emeletes házas környéken gyorsan megy de iszonyat sokat kell kipakolni. családi házas környéken meg nagyon lassan megy.

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#24) Lotharius


Lotharius
csendes tag

Én a Müisz-nél voltam/vagyok és igaz hogy magas a sáp, de tényleg jól fizetnek. 450 HUF alatt nem nagyon van munka (persze jöhetsz ki rosszabbúl ha teljesítménybéresre mész). Én szerettem éjszakára járni, 3 éve már akkor 500 HUF-ot fizettek 8 óra éjszakázásért, és azt is amikor nem csináltunk semmit. De ez sajna cégtől is függ. Én csak ajánlani tudom a Müisz-t

I'm prepared to scour the the Earth for that motherfucker. If Butch goes to Indochina, I want a nigger waiting in a bowl of rice ready to pop a cap in his ass.

(#25) Lotharius


Lotharius
csendes tag

Nyáron nehéz munkát kapni, ugye szünet, sokan szeretnék így megoldani a nyaralást és ez lenyomja a béreket.

I'm prepared to scour the the Earth for that motherfucker. If Butch goes to Indochina, I want a nigger waiting in a bowl of rice ready to pop a cap in his ass.

(#26) darnellsmith válasza Lotharius (#25) üzenetére


darnellsmith
senior tag

ja csak évközbe meg ki akar dolgozni, mármint suli időbe :D

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#27) barnam_ válasza darnellsmith (#26) üzenetére


barnam_
nagyúr

egyetemisták :D

(#28) darnellsmith válasza barnam_ (#27) üzenetére


darnellsmith
senior tag

ha magamból indulok ki, akkor ők meg lusták mint az állat :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#29) szatocs válasza barnam_ (#27) üzenetére


szatocs
őstag

Szerinted:D

=== Szatocs ===

(#30) tkazmer válasza darnellsmith (#26) üzenetére


tkazmer
addikt

kanadában a kevésbé intelligensek/szorgalmasak többsége dolgozik már (a kevésbé intelligensek alatt azt értem, akik nem 80-100% körüli eredményeket teljesítenek)
mod: középiskolában

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#31) adalbert1 válasza concret_hp (#23) üzenetére


adalbert1
veterán

Pár éve nyomtunk szórólapozást mi is egyik haverommal... Annyiból volt szopás, hogy kereszteződésekben kellett osztogatni a cuccost ha pirosra váltott a lámpa... Hát a BAH csomópontnál nagy élmény volt menekülni, mikor zöldre váltott. :))
Még nyomtunk egy cégnél cimkézést, fóliázást, stb-t, de azt csak 2 napig, mert nagyon rosszul fizettek, ráadásul kint volt a világ végén is a cég.

Asszem még lehetett volna spermabankba is donornak menni, ez meg a kötelező prosztatavizsgálat miatt maradt el.

Haverom még nyomott moziban is büfés melót, az viszonylag laza volt, a nachost meg a pop-cornt 2 pofára tömte általában.

Mi itt nyomtuk anno, ahogy nézem a fizetések nem túlzottan változtak azóta :( .

(#32) tothm


tothm
őstag

Egyetem melett este szerintetek hova érdemes elmennie az embernek? :F

(#33) Gergello válasza tothm (#32) üzenetére


Gergello
addikt

kocsmába :DDD

(#34) darnellsmith válasza tkazmer (#30) üzenetére


darnellsmith
senior tag

kanadába ja, magyarországon "kicsit" más a helyzet

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#35) Lotharius


Lotharius
csendes tag

Na igen, mostmár én is ösztöndíjból tengődök :DD

I'm prepared to scour the the Earth for that motherfucker. If Butch goes to Indochina, I want a nigger waiting in a bowl of rice ready to pop a cap in his ass.

(#36) Sipi16 válasza tothm (#32) üzenetére


Sipi16
senior tag

A Pensum éjjel dolgoztat a Postán (Józsefváros, Orczy). Ha van kedved kérdezd meg őket.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#37) Lotharius


Lotharius
csendes tag

Ez nem valamilyen hajtogatós-pecsételős munka? És nem valami hátsó helyiségben kell csinálni? (Pár perc séta egy labirintusban?)

I'm prepared to scour the the Earth for that motherfucker. If Butch goes to Indochina, I want a nigger waiting in a bowl of rice ready to pop a cap in his ass.

(#38) tothm


tothm
őstag

I love diákmunkát ismeri valaki?
Mod: Ez a rébusz! NA?

[ Szerkesztve ]

(#39) darnellsmith válasza tothm (#38) üzenetére


darnellsmith
senior tag

I love-ról csak annyit hallottam futólag hogy nemkell halálra dolgoznia magát az embernek náluk

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#40) Sipi16 válasza darnellsmith (#39) üzenetére


Sipi16
senior tag

Imerősömet mekibe küldték állandóan. A "jobb" helyek mindig foglaltak...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#41) tildy válasza tothm (#38) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen.Náluk vagyok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42) darnellsmith válasza Sipi16 (#40) üzenetére


darnellsmith
senior tag

persze, azok a bennfenteseknek vannak

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#43) Sipi16 válasza darnellsmith (#42) üzenetére


Sipi16
senior tag

A tesco-t csíptem régen, de a pensum se tud semmi értelmeset ajánlani. Elképzelhető, hogy átpártolok a Rébuszba...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#44) tothm


tothm
őstag

És egy 15 éves gyereknek szerintetek milyen munkát tudnak adni? Mire mehet? Üdv: Máté :R

(#45) tothm


tothm
őstag

Még 1! kérdés!: Az iskola látogatottsági igazolás nyáron is kell? Létszi erre és az elözőre is írjatok! Üdv! Máté :R

(#46) Lotharius válasza tothm (#44) üzenetére


Lotharius
csendes tag

Ha nem lesz probléma a korhatárral, akkor bármit elvállalhatsz. Gondlj arra hogy mi az amit meg tudsz csinálni, szólni szoktak ha valami nehéz fizikai munka, és ha nem olyan az alkatod... persze akkor is elvállalhatod, de Neked lesz rossz. Mire számíthatsz? Adminisztratív munkák ( forgalomszámlálás, utas-számlálás BKV járatokon) csomagolás, árufeltöltés (IKEA rulez!) cimkézés, szórólapozás stb. A jobban fizető munkákhoz érettségi vagy valamilyen különleges ismeret kell (valamilyen nyelv felsőfokon, C++ nyelv ismerete). Ezek persze csak kiragadott példák.

Vannak szokatlan munkák is, én már voltam pszihológiai teszt alany is :DDD

I'm prepared to scour the the Earth for that motherfucker. If Butch goes to Indochina, I want a nigger waiting in a bowl of rice ready to pop a cap in his ass.

(#47) Lotharius válasza tothm (#45) üzenetére


Lotharius
csendes tag

Naná! Anélkül szóba sem állnak senkivel. Neked még lehet hogy szülői beleegyezés is kelleni fog.

I'm prepared to scour the the Earth for that motherfucker. If Butch goes to Indochina, I want a nigger waiting in a bowl of rice ready to pop a cap in his ass.

(#48) darnellsmith válasza tothm (#45) üzenetére


darnellsmith
senior tag

iskola látogatási alapból kell, meg bankszámla szám is, akár szüleidé is jó

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#49) tothm válasza darnellsmith (#48) üzenetére


tothm
őstag

Bankkártyám van, az igazolást azt mikor kérjem majd ki? Gyorséttermekbe hány évesek mehetnek? Szerintetek ha majd lehet választanom munkát akkor mit válasszak? Köszi a válaszokat! Máté

(#50) darnellsmith válasza tothm (#49) üzenetére


darnellsmith
senior tag

ha nyáron akarsz melózni akkor a második félévbe kell iskolalátogatásit kérni, minél frissebb legyen lehetőleg azt szokták mondani.

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Diákmunka
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.