Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Diákmunka

Hozzászólások

(#51) tothm válasza darnellsmith (#50) üzenetére


tothm
őstag

ok köszi! A többire is tudsz esetleg válaszolni? :R

(#52) Blackdeath


Blackdeath
aktív tag

üdv!

dolgozott már közületek vki a jobb kezeknél? ha igen, akkor meg tudná(tok) mondani, hogy ezek a melók hol vannak helyileg és milyen cégnél?

[link]

[link]

a "béke tér" környéki árufeltöltés-melót viszont csak a mazohistáknak ajánlom, nemrég voltam tőlük a unix-nál (autóalkatrészekkel foglalkozik) raktári melóra, 3 napig bírtam (és szinte csak féktárcsákat pakoltam egész nap!) , és csak 450-et adnak óránként, ami k*rva kevés. :(((

(#53) Kriszti14


Kriszti14
újonc

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni?
Munkát keresek nyárra, tudom, hogy még csak április van, de ezt akkor is előre ki kell találni, hogy mit dolgozok, hogy még időben jelentkezhessek majd, de ez most lényegtelen.
Valaki tudna valamit ajánlani, olyan céget, vagy emert, ahol, vagy akinél 14 éves diáklány kaphat egy jó, jól kereső nyári munkát?
Ha van valakinek valami ötlete, az kérem írjon nekem az email címemre: boritina@freemail.hu, Előre is nagyon szépen köszönöm!

Egy nyárimunkát kereső 14 éves lány

(#54) Zewa válasza Kriszti14 (#53) üzenetére


Zewa
senior tag

Jó és jól fizet?! Protekció nélkül kizárt. :U
Én is keresek valami jobb melot nyárra, talán ismiknél lesz valami.
Nállunk Pécsett most ezerrel megy a Digi kábel bekötése. Lényege hogy a földszíntről be kell húzni 2 kábelt lakásonként. Nem is fizet rosszul(4emeletes ház: kb 10óra, 8-10K)
Viszonyt komoly fizikai munka... :U

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#55) Kriszti14 válasza Zewa (#54) üzenetére


Kriszti14
újonc

Aham, mondjuk olyan munka tényleg nem nagyon van, ami jó és jól is fizet, de azért csak akad valami jó. Én valami olyasmira gondoltam, hogy pl.: borítékolás, vagy labdaszedés, amikor teniszeznek, mert itt Budapesten ilyenekről hallottam, ami szimpi, de ezeket mindenki úgy csinálja, hogy van egy ismerőse, aki ezt eltudja neki intézni, és nekem ez a gondom, hogy nem ismerek senkit, akinek valamilyen ilyen jó munkahelyen lenne ismerőse, vagy ő dolgozna ott.

Egy nyárimunkát kereső 14 éves lány

(#56) Sipi16 válasza Kriszti14 (#53) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha nincs ismerősöd akkor próbálkozz diákszövetkezeteknél. Mondjuk oda 16 alatt szülői beleegyezés is kell. Meg ezek is inkább fizikai munkát adnak... 14 évesen még a nyarat pihenéssel töltsd! ;)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#57) Huma


Huma
addikt

Lenne egy kérdésem. Én dolgoztam a nyáron diákszövetkezetnél. Máj 20-ig le kell adni az adóbevallást. Ha nem érte el a 63000Ft-ot akkor is kell adóbevallás? Igazság szerint nem sok kedvem van ilyesmivel pepecselni, szóval ha nem muszáj akkor inkább kihagynám.

Vazze, mégis csak elérte, 84e Ft.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#58) Wolverine válasza Huma (#57) üzenetére


Wolverine
félisten

Mindenképpen kell bevallás.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#59) freestylerrr


freestylerrr
csendes tag

Sziasztok

Van egy kis + pénz kereseti lehetőség neten!
Nem sok ha ügyes vagy max olyan havi 20 szerintem
a lényeg hogy oldalakra kell kattintani és hagyni 30 másodpercig fentlenni
majd ha ok és kipiálja a számláló/bal felső sarokban/ akkor bezárhatod! Kb 20 perce kezdtem és van majdnem 1 dolcsim :)
nem sok de napi 5-10 percért cserébe szeritnem belefér még a kifizetést nem tudom, hogy működik de szerintem PayPal vagy iylesmi okosság!

*** Kattints olvasd el miröl szól részletesen és regelj ha tetszik :) !

Röviden és tömören :

Regelsz kattintassz napi 10 linkre mind1iken vársz 30 másodpercet addig azt csinálsz amit akarsz máshol nem kötelező azt bámulni!
Ha invitálsz valakit azért kapsz egy kevés /kb pár kattintásnyi +t/ ha jóltudom persze* !

nem sok de elvileg lehet vele keresni valamennyi kis pluszt :)

Remélem lessz akinek hasznára válik!
***

[ Módosította: Thrawn ]

By:Gaby

(#60) Fooler89 válasza Wolverine (#58) üzenetére


Fooler89
őstag

Feltudnátok világosítani, hogy ez miből áll? merthogy nekem is kéne adóbevallás (ezek szerint) ha eddig két év alatt egyszer se csináltam:)
Mondjuk amiket én dolgoztam azokat nem nagyon lehetne papírra vetni mert igen csak veszélyes lenne :P

#59 szerintem simán törölheted ezt a hszt
A fiatalokat nem kéne ilyen marhaságokkal hülyíteni.

[ Szerkesztve ]

(#61) freestylerrr válasza Fooler89 (#60) üzenetére


freestylerrr
csendes tag

Kérlek szépen én is fiatal vagyok és énis most léptem be ....
Nemtom hgoy konkrétan miröl szól
Elolvastad mi az ?
Ha akarnak bemennek ha nem nem ... nem kötelező!
Énis most kezdtem és most is csinálom pénzt még nem láttma belőle hisz ma regeltem !
Én csak gondoltam megosztom itt a velem egy helyzetben lévőkkel....
Igen a link amit tettem az olyan ha regelsz akkor alám de nem muszály ! kitörlik a nevem és regelnek anélkül!
Ebben most konkrétan szentem semmi hülyítés nincs .
Tévednék ? :F :F :F

Igaz a majdnem 1 dolcsi túlzás 0,53 USD-m van ami kb 100 Ft! kiba nem sok... de valami! akit érdekel igy napi 5-10 percért az kipróbálja !

[ Szerkesztve ]

By:Gaby

(#62) freestylerrr


freestylerrr
csendes tag

Bocs a dupla Post miatt nem volt MOD gomb ...
Találtam egy bővebb leírást róla amelyet itt találtok !
Kérlek titeket amennyiben regeltek akkor ne töröljétek a nevem ! Ettöl nektek nem lessz kevesebb! Persze ha akarjátok akkor nyugodt szível törölhetitek is a nevem,
Köszönöm mindenkinek aki ugyérzi hogy meghaggya remélem nem feleslegesen raboltam az időtöket :) /már aki regel rá v. elolvasta/
Sok sikert Jó "pénz" keresést :) Üdv.

Bocsi a link kimaradt :)
[link]

[ Szerkesztve ]

By:Gaby

(#63) dóri1993


dóri1993
újonc

Sziasztok én egy 14 éves (júliusban leszek 15) lágy vok, szerintetek tudok munkát vállalni valahol, mert minden "diák melós" oldalon 16 év az alsó korhatár...:( nem tudnátok ajánlani valamit győrben?

(#64) localhost válasza dóri1993 (#63) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"lágy vok," <<<< Ezt hogy kell érteni magyarul, mire célzol?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#65) R válasza localhost (#64) üzenetére


R
aktív tag

kislány vagyok :-P
#62: nem munka

[ Szerkesztve ]

(#66) Thrawn válasza freestylerrr (#59) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezeket a linkeket ne tedd be mégegyszer... :(((

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#67) Fooler89 válasza dóri1993 (#63) üzenetére


Fooler89
őstag

Hello

Én mikor 14 éves voltam, családban vállás volt amiért el mentem dolgozni.
Nagybátyámnak sikerült takarító munkát szerezni és nagyon korrekt volt a munka semmi terhelő nem volt benne és igaz, este egyedül Csepelről kellett Gyálra utazni(ebből csak egyszer akartak lehúzni egy telóval), azért mondhatni szerettem. Ilyet tudnék én elképzelni de ehhez kell egy kapcsolat. A legszebb a történetbe, hogy a fizetésemet egészbe odaadtam anyunak (némi pénz hozzátételével) vett egy autót, segítettük az indulásunkat az életbe.

Amúgy max ilyet szabad elvállalnod vagy ha nincs akkor irány haza és otthon is lehet segíteni (takarítás,mosogatás) vagy tanulás. Sportolj, játssz, stb! Ma már nem ez van, hogy 14 évesen kell dolgozni.

(#68) tothm


tothm
őstag

Nekem azt mondták, hogy az ember egyzserre csak csak egy diákszövetkezetnél lehet!!! Ti szerintetek melyiket válasszam?: [link] vagy [link] ??? Előre is köszi: Máté

(#69) concret_hp válasza tothm (#68) üzenetére


concret_hp
addikt

sztem csak azt akarták, hogy másokhoz ne regelj, csak hozzájuk :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#70) tothm válasza concret_hp (#69) üzenetére


tothm
őstag

Akkor lehet 2 is? Egyébként melyik a jobb?

(#71) Fooler89 válasza concret_hp (#69) üzenetére


Fooler89
őstag

Szerződésbe lehet ilyet találni, de nem sokan tartják be.
Bár én értelmét se látom.

(#72) Gréti0213


Gréti0213
újonc

Sziasztok!
Szolnok megyei 15éves lány vagyok és nyári diákmunka után érdeklődnék!Ha tudsz a közelben valami munkát ajánlani, itt tudsz elérni:

Msn: great_e@libero.it
E-mail: great_e@citromail.hu
Illetve az adatlapomon található telefonszámon.
Előre is köszi!
Gréti

(#73) Kiera


Kiera
újonc

Sziasztok!14éves lány vagyok!Nagyon szükségem lenne egy munkára!Bármit elvállalok,de semmi perverz dolgot!Nem muszáj a munkának leány álomnak lennie,lehet kemény fizikai munka is,vagy gusztustalan!Nem vagyok válogatós!!!
Jó lenne ha munka Kecskeméten,Kecelen,Kiskőrösön,Páhin,Erdőtelken,Kaskantyún lenne.De nem vagyok válogatós,Bács-Kiskun megyében bárhol jó a munka!!!Köszi!
Elérhetőségem:
E-mail: ogidoki@citromail.hu
Köszönöm Szépen!
És ha tudtok valamit,akkor létszives szóljon valaki!
Még egyszer Köszönöm!
Sziasztok!

(#74) Coldfoenix válasza darnellsmith (#18) üzenetére


Coldfoenix
újonc

darnellsmith ha megkérlek tudsz nekem ajánlani melót mivel most költöztem győrbe erdélyből nincs iskolai látogatotsgom se :(köszi előre is

(#75) jubilleum


jubilleum
senior tag

Hello!

18 éves srác keresne munkát Érden, és/vagy könyékén suli mellett műszaki beállítottságú vagyok :))

(#76) modern


modern
aktív tag

van egy kis melóm és nekem egy kicsit sok, beszáll vki?
hasonló mint a postaládás szórólapterjesztés(folyamatos munka suli mellett is)
Most a 9.ker-ben van de mindig máshol.
Teljesítménybéres fizu.
Akit érdekel küldjön pü-t! :)

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#77) harylmu válasza modern (#76) üzenetére


harylmu
őstag

ment pü :)

(#78) modern


modern
aktív tag

re :)

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#79) VSZM


VSZM
tag

Hi! Munkát vállalnék iskola mellett. 17 éves vagyok és nyíregyházi. BÁRMIlyen típusú munka érdekel.

[ Szerkesztve ]

SWBF2 4 EVER

(#80) VSZM válasza VSZM (#79) üzenetére


VSZM
tag

Ja van egy középfokú angol nyelv vizsgám, és középszintű érettségim angolból és informatikából mind2 90% felett.

SWBF2 4 EVER

(#81) bence_vmg


bence_vmg
csendes tag

Hy
Remélem van itt valaki aki tudna nekem adni egy kis részmunkaidős állást. A mekit a szórólapozást leszmámítva bármi jöhet :) (már ha egyáltalán lesz valami)

Előre is köszi:
Bence

Dr. Benyó Genyó Pszihomuki (mellékállásban infómániás :D)

(#82) VSZM válasza bence_vmg (#81) üzenetére


VSZM
tag

Kihalt a topik sajnos=( Kutya se néz errefelé:D

SWBF2 4 EVER

(#83) jubilleum válasza VSZM (#82) üzenetére


jubilleum
senior tag

senkineksem kellenek dolgos diák kezek ?:D

(#84) R válasza jubilleum (#83) üzenetére


R
aktív tag

de ez akkor sem az állásbörze részleg :)

(#85) biger


biger
újonc

Hello 14 vagyok és ha valaki tudna nekem szerezni valami munkát meg köszönném.
Ugyhogy köszi elöre is.aki tud valamit küldjön erre a cimre üzit:biger_jakuza@hotmail.com

(#86) ati012


ati012
senior tag

Hali tinitársadalom!

Én júniusban leszek 16 éves, fiú vagyok.A Hajdú-Bihar megyei Berettyóújfaluban lakom.
12 éves korom óta üzletelgetek.

A titok egyszerű:
olcsón veszem -> rakok rá hasznot -> eladom. (üzleti érzék kell hozzá)

2008 tavaszán melóztam pár órát egy számítógép boltban, csak besegítettem. Szerettem csinálni, nem fizetett túl jól de azért elment. (200 Ft / óra. Telepítettem XP-t meg kitakarítottam egy gépet stb)

2008 májusában szóró lapoztam kicsit. Ebbe csak az a bökkenő hogy ha a bringád kidurran akkor oda a kereset jó része.

2008 nyarán fémhulladékkal foglalkoztam, TV-kből CRT monitorokból és egyéb háztartási fémhulladékokból kiszedtem a fémet (főleg réz) és leadtam. Ez heti 10000 Ft-ot hozott a konyhára, már ha volt mit bontani. Elég kemény meló volt de kis piával meg zenével elvoltunk.

De az üzlet az folyamatosan megy :D

A 2009es nyáron nem tudom még mit fogok csinálni. Ami szóba jöhet:
ital nagykerben rakodás
egyéb rakodás
számítógépboltban munka
szórólap
piacon árulás
bármi ami jön

Aki tud esetleg melót az szóljon. Jó ha több bevétel is van. ;)

(#87) máyköl


máyköl
veterán

14 évesen nem lehet még szórólapozni? :)

(#88) ati012 válasza máyköl (#87) üzenetére


ati012
senior tag

Hivatalosan tudtommal nem lehet, de ha bemész egy frissen nyílt boltba, és ajánlatot teszel akkor lehet. ;)

(#89) barnam_


barnam_
nagyúr

Ezt az emailt ma kaptam, bemásolom ide linkek nélkül:

Kedves Aggregátor! (PH! Diákmunka topicból néztelek ki)

Egy MLM -es pénzkereseti lehetőségre szeretném csak felhívni a figyelmed.
Nem is fárasztanálak itt tovább linkelem az oldalam amiről mindent megtudhatsz és alul további infókat találsz és a Regisztrációt.


A Global Domains International Ltd., egy világszinten elismert internetes cég egy egyedülálló megoldást hozott létre azok számára, akik szeretnének kis költségekkel, szakértelem nélkül is felállítható és üzemeltethető weblapot, saját domainnévvel, email-címekkel és egy egyedülálló internetes webszerkesztő programmal, amellyel grafikai ismeretek és gyakorlat nélkül is bárki meglepően csinos weblapokat tud létrehozni.

Önnek tehát nem kell semmit eladnia!
Minimális erőfeszítéssel, a saját otthonában kereshet pénzt!
Miközben Ön a Web oldalunkat ajánlja tovább, ezzel Ön is pénzhez jut és cégünk is egyre növekszik

Teljes leírás, REGISZTRÁCIÓ:

Megbízhatok a mögöttünk álló cégben?
Igen, maximálisan. A neves szaklapok értékelése, az Inc magazin 500 leggyorsabban fejlődő cégének listáján elért kiemelkedő helyezése, a több éve töretlen fejlődése mind azt mutatja, hogy egy igen komoly, megbízható céggel állunk kapcsolatban.


MSN Címem: mmm331mark@msn.com


Üdv:
Angyal Márk

Kedves "Márk", ne engem etess az MLM-el! :(((

[ Szerkesztve ]

(#90) remington2 válasza barnam_ (#89) üzenetére


remington2
senior tag

Jézus, ez a marketingduma :((

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#91) jubilleum


jubilleum
senior tag

Üdv!

18 éves érdi srác munkát keresne suli mellett!
Tudok középfokon angolul, és van jogsim is, mélyreható ismeretséget szereztem a számítógéppel, Office-szal.

(#92) P4czy válasza barnam_ (#89) üzenetére


P4czy
csendes tag

Nem írtad meg neki, hogy te a pénzkeresést nem poénnak gondoltad, az ő meg írt volna a vicc rovatba? :D

(#93) qdak


qdak
addikt

holnapra munkatársat keresek 6000.- !!! 1 nap
Győr Környékén irj ha érdekel!

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#94) qdak válasza qdak (#93) üzenetére


qdak
addikt

up
már csak csütörtök van

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#95) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Tényleg, felmerült az adóbevallás. Ha még nem kaptam papírt, akkor szólni kell valakinek, vagy elég, ha más nevére címzetttet töltök ki, s azt adom fel? Azért kérdem, mert anyám még kapott adóbevallási papírt, viszont már nem kell töltenie, én meg még nem kaptam soha, s szerinte elég ha az övét töltöm ki a saját adataimmal, azt adom be. De arra gondolok, mi van, ha előtte vezetnek valami központi nyilvántartást, hogy küldtek-e adott embernek egyáltalán, azt megnézik esetleg benne.

I am having fun staying poor.

(#96) Drizzt válasza Drizzt (#95) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Appppééé.

I am having fun staying poor.

(#97) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Valaki tud valami melót jövőhétre (tavaszi szünet). Web-programozónak tanulok, számítógépguru vagyok, ha ez jelent valamit. Akár tanítás alatt is dolgoznék távmunkában...

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#98) Inv1sus válasza Inv1sus (#97) üzenetére


Inv1sus
addikt

És a nyárra? ;]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#99) Slash03


Slash03
csendes tag

Hali mindenki!

17 éves fiú diákmunkát keress Debrecenben! Bármilyen munka szóba jöhet kivéve nehéz fizikai. Aki tud munkát ajánlani az írjon PM-t!

Köszönöm! :R

"A szíved kitárd, és tépd a gitárt......"

(#100) brumesz


brumesz
aktív tag

17 évesen diákmunkát keresnék Budapesten, illetve tanácsot kérnék:
lenne lehetőségem Hollandiába menni dolgozni, de állítólag kemény meló, a virágföldeken kell dolgozni. heti 80-100 eur. megérné szerintetek?

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#101) VSZM válasza brumesz (#100) üzenetére


VSZM
tag

100 € az kevesebb mint 30 k. Szerintem külföldön a sokkal drágább árak miatt ebből semmit nem tudnál haza hozni, mert olyan drága ott a megélhetés.

SWBF2 4 EVER

(#102) Play!


Play!
tag

Nyári diákmunkát keresek Budapest közelében! 15 évesen. ha akad valami írjatok!

"És a dabasi városi bíróság büféjében igenis finom a fasírt!"

(#103) Face50


Face50
csendes tag

Üdv mindenkinek!
19 éves fiú vagyok!
Elektronikai technikus szakmám 2. évében járok és szeretnék a suli mellett valami munkát!
Inkább esti meló érdekelne Jász Nagykun Szolok megyében!
Kérem ha valaki tud valamit ajánlani az írjon!
Előre is köszönöm! :R

Acer Extensa 5630EZ, Logitech G5,

(#104) freaghill


freaghill
őstag

Kéne valami meló Pécs-Szekszárd vonalon. Ha tudtok valamit, azt megköszönném:D

[ Szerkesztve ]

(#105) Zolicvbn


Zolicvbn
újonc

Helló! Én Novemberben leszek 15 éves,de szeretnék nyári munkán részt venni.Szerintetek mit tudnék dolgozni? Komárom-Esztergom megyében élek s tudtok valami segítséget adni,tapasztalatokat???

(#106) flash-


flash-
veterán

egy ismereősöm(20 éves lány)van egy angol felsőfokúja.
ezzel hol tudna elhelyezkedni diákmunkaként?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#107) Kassadin válasza flash- (#106) üzenetére


Kassadin
addikt

Amiket szoktam látni: angol nyelvű telefonos munkák, belvárosi kávézóknál pincérkedés, fordítások. Meg lehet gondolkodni pl. ferihegyen is. Sok a külföldi látogató, van pár bolt is. Érdemes körbeházalni ezeket. Persze amit írtam, az mind pestre vonatkozik.

(#108) madboyhun


madboyhun
tag

Debreceni vagyok 17 éves srác. Gimnazista vagyok dícséretesen jeles fizikából + matekból és informatikából van felsőfokú érettségim is!
Bármilyen munkát elvállalok "kulimunkától" kezdve az irodai munkáig mint például valakinek a segédje vagy hasonló az az ami jön :R

MadBoy

(#109) Doma7


Doma7
újonc

Sziasztok (:

Abban szeretnék segítséget kérni hogy szerintetek hova lehet menni nyáron dolgozni egy 14 éves srácnak ?
Nem tudtok ötleteket ? :)
Mert a neten már sokat nézelődtem de nem lehet találni semmit :W

(#110) Doma7


Doma7
újonc

Sziasztok (:
Abban szeretnék segítséget kérni hogy szerintetek hova lehet menni nyáron dolgozni egy 14 éves srácnak ?
Nem tudtok ötleteket ?
Mert a neten már sokat nézelődtem de nem lehet találni semmit :W

(#111) ati012


ati012
senior tag

Regisztrálj minél több helyre (joker, melo, fürge -diák). Találnak helyetted valamit.

(#112) isi34


isi34
újonc

A diákmunka vállalás alsó legális korhatára 15. életév betöltése és ekkor csak nyáron szülői engedéllyel lehet munkát vállalni.
Én munkákat itt szoktam nézegetni, mert itt csak diákmunka van:
[link]
csomó meló van rajta, alkalmazástesztelés weblapfeltöltés stb.

(#113) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Sziasztok!

Nem túl régen akadtam BudapestBanknál illetve InterSportnál végezhető diákmunkára, viszont akár hogy is keresgélem őket ma, egyszerűen nem találom. Esetleg ha valaki megtudná mondani mely diákszövetkezetek hirdették, örömmel várom privátba.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#114) Handball94 válasza haromegesz14 (#113) üzenetére


Handball94
aktív tag

EuDiákok lesz szerintem az Intersport. [link]

(#115) haromegesz14 válasza Handball94 (#114) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Budapesti üzletük volt hirdetve, ez éppen Győr. De azért köszi!

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#117) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! Májustól keresnék diákmunkát hétköznaponként 4 órára akár 6 is megoldható,Június,Július,Augusztusban pedig 6-8 heti 5 nap akár hétvégék is,tudtok valamit javasolni?

(#118) Bolas4G0D


Bolas4G0D
friss újonc

Helloka!
Én most abszolváltam az egyetememet nemrég (Kommunikáció BA) és az a kérdésem, hogy megéri-e passzív (2) félévet csinálnom, hogy diákmunkában foglalkoztassanak gyakornokként, vagy inkább jobb lenne csak simán befejeznem a diplomát, megszüntetni a jogviszonyt és úgy megpróbálni? Ti mit gondoltok? (Eddig kb. 1 év munkatapasztalatom van a szakmában, azon kívül vendéglátásban dolgoztam.)

(#119) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Sziasztok!

Valaki nem találkozott mostanában valami olyan diákmunkával, amit otthonról lehet végezni és nem kell profi programozónak meg ilyesminek lenni hozzá? Front-end illetve C és Python megy valamennyire, de egyáltalán nem vagyok egyikben sem nagyon profi. A Python érdekel leginkább, szóval ezt tanulgatom. Ezen kívül jelenleg most etikus hacker illetve mindenféle cyber security képzésekkel foglalkozok.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Diákmunka
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.