Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Integra


Integra
titán

na lvl 48 :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#602) SLYM válasza Drizzt (#600) üzenetére


SLYM
veterán

És oda hogy megyek? Jó a mostani retro patch-es karakterem? Mert ha nem van egy régi 55 leveles paladinom, csak az el lett Qrva!:DDD Nagyon láma vagyok ezen a téren!:DDD (mér nem lehet simán mint a cod-ba?:()

(#603) SLYM


SLYM
veterán

Bővebben: link
itt van olyan, hogy items-----set item collection
na ezeket a trükköket meg lehet csinálni sima karakterrel is? Mármint ami nem retro patch-es?, meg battle neten figyeli valaki a soxorosítást? Remélem értitek amit akarok mondani!:D:B
Na még1 dolog....A retro patch-es Sigons cuccok nem ugyanazok mint a nem retro patches sigons cuccok! Na most én a retros 10* jobb sigons cuccaimmal(ha lenne) bemehetek a battlenetre?:F
THX:R

(#604) mr.ki válasza SLYM (#603) üzenetére


mr.ki
aktív tag

A modokkal nem lehet battle.net-en játszani

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#605) SLYM válasza mr.ki (#604) üzenetére


SLYM
veterán

1.10-el és 11-el sem?:Y

(#606) mr.ki válasza SLYM (#605) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Én úgy tudom, hogy soha sem lehetett és nem is lehet majd később sem.

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#607) sumdudum válasza SLYM (#605) üzenetére


sumdudum
tag

én amugy már írtam hogy modos karakterrel nem tudsz Battle.neten játszani, de még akkor sem ha csak valami kis változtatást iktattál be a diablodban (gondolok itt arra hogy felülírtad mondjuk a patch.mpq-t hogy minden szörny csak junikot meg setet dobjon)...

Kowalsky#2903

(#608) Drizzt


Drizzt
nagyúr

A Wirt's legnek muszáj a ládában lennie? Ha mellé kibasz*m, akor el fog veszni? Túl sok helyet foglal...

I am having fun staying poor.

(#609) sumdudum válasza Drizzt (#600) üzenetére


sumdudum
tag

amugy ha jól tudom, úgyértem jól vágtam le az angol szöveget akkor aza junik tárgy nem lesz helles junik csak sima helles tárgy...

Kowalsky#2903

(#610) sumdudum válasza Drizzt (#608) üzenetére


sumdudum
tag

már mér kéne a ládában lennije? akárhányszor új servert nyitsz ujra feltudod venni a lábát

Kowalsky#2903

(#611) mr.ki


mr.ki
aktív tag

Volt valaki már 1.11-ben a boci szinten? Jobb tárgyakat adnak?

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#612) Drizzt válasza sumdudum (#610) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én absz. sima single-ben játszom, nem nyitok szervert. :D Amúgy tényleg csak az alapját alakítja át a tárgynak, de egy páncélnál az akár plussz 200-at is jelent defenseben...

I am having fun staying poor.

(#613) mr.ki válasza Drizzt (#612) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Mindegy, mindig fel lehet venni a kicsi kapzsi Wirt lábát. Csak új játékot kell kezdeni.

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#614) sumdudum válasza Drizzt (#612) üzenetére


sumdudum
tag

akkor úgymondom hogy akárhányszor kilépsz a játékból és újra indítod annyiszor feltudod venni a wirts lábát nahh meg a szagát...:)

Kowalsky#2903

(#615) sumdudum válasza mr.ki (#611) üzenetére


sumdudum
tag

nem dobnak jobb tárgyakat csak sztem nehezebb lett a játék véle....:)

Kowalsky#2903

(#616) Integra válasza SLYM (#605) üzenetére


Integra
titán

soha semmit sem engedtek meg, zéró tolerancia van volt és lesz
ne is próbálkozz semmivel, hacsak nem akarsz úgy járni mint én:)

viszont a maphackot akkor is megvárom, nem érdekel, ha azt is szarul írják meg akkor veszek egy hamradik diot is, de nem fogok állandóan bolyongani órákat az ziher

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#617) SLYM válasza Integra (#616) üzenetére


SLYM
veterán

Végül is igazuk van! Pl retro patchel nem nehez a hegylakó páncélt+grandfater kardot se megszerezni, vagy összerakni a cuba-ban!

(#618) SLYM


SLYM
veterán

És battle neten nem eredeti diabloval se tudok jáccani?:)

(#619) Drizzt válasza SLYM (#618) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Persze hogy nem tudsz, csak eredetivel...

I am having fun staying poor.

(#620) SLYM válasza Drizzt (#619) üzenetére


SLYM
veterán

fene.:(:O És mennyibe van az eredeti?:U

(#621) Zsöpapa


Zsöpapa
tag

Valaki pls segítsen!!!!!

Battle neten játszom. Egyszer csak kiírja hogy lost connection to Battle.net. Aztán mikor vissza akarok lépni, nem látom a karaktereimer sem, és azt írja ki (persze angolul:))) hogy a kapcsolatom ideiglenesen fel lett függesztve. Na most mi van? Még nem tapasztaltam hasonlót. Valaki segítsen!!!!!

Ha éhes vagy, nyalj sót, akkor majd szomjas leszel!

(#622) mr.ki válasza SLYM (#620) üzenetére


mr.ki
aktív tag

3000Ft körül

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#623) mr.ki válasza Zsöpapa (#621) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Reggel engem is kidobott, de a karakterem megmaradt.

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#624) Integra válasza Zsöpapa (#621) üzenetére


Integra
titán

ez sajnos előfordul, szerintem nem nagyon upgradelik a dio2 szervereket:(
ne aggódj, semmilyen karaktered nem veszik el, legközelebb ha belemész az accountodba ott lesz

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#625) SLYM válasza mr.ki (#622) üzenetére


SLYM
veterán

Esetleg ha valaki egy serial numbert mondana! Ha nem gáz!:DDD Mert nekem azt mondták az kell, hogy elindítsam, vagy mindenképp kell az a nyüves eredeti?:DDD

(#626) Integra válasza SLYM (#625) üzenetére


Integra
titán

b+ vegyél már egy eredetit, úgyse kapsz serialt...
3 rugó az 576-ban

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#627) sumdudum válasza SLYM (#625) üzenetére


sumdudum
tag

csak nem gondolod hogy meg mondjuk a saját serial kódunkat?!:) akkor mi mivel játszanánk?!:)

Kowalsky#2903

(#628) SLYM válasza Integra (#626) üzenetére


SLYM
veterán

pont ez az! 3 rugó! és mivan, ha 2 hét múlva elmegy a kedvem!:DDD De tényleg ha nem megy én hamar föladom(sajna)...:):U

(#629) SLYM válasza sumdudum (#627) üzenetére


SLYM
veterán

hááááááááát! valakinek nincs 2 eredeti?:D:))

(#630) Integra válasza SLYM (#628) üzenetére


Integra
titán

ez engem nem érdekel, csak jó lenne nem minden második hszen átscrollozni mert köze nincsen a játékhoz:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#631) c4-eXp


c4-eXp
aktív tag

Yuheeee!:D Már lvl32 a single playeres paladinom. Baalt egész könnyen sikerült kinyírni, csak a bérencre nagyon kellett vigyázni, mert mindig bele akart sétálni baal infernojába.:DDD

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#632) SLYM válasza Integra (#630) üzenetére


SLYM
veterán

Igen? Szerintem mindegyik hszemnek van köze a diablonak, egyedül ennek meg a 630-as hsz-nek nem sok köze van hozzá. Építő jellegű kérdések, és válaszok, mindd a játékkal kapcsolatban. Szerinetm......... Enniy erővel, engem nem érdekel, a kemény 48 leveles vagyok 601-es hsz-ed, mert ma már tuti vagy vagy 52. Én se jelentem be mindig egyenként, hogy hány leveles vok.

(#633) Drizzt válasza c4-eXp (#631) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem a Barbár 45, de sajna nagyon nehéz vele nightmare-n... :( Akarok egy kardot, amibe tehetek rúnaszót. :D Egy Cutlass lenne a legideálisabb, menne bele egy amn, meg egy Tir rúna...

I am having fun staying poor.

(#634) c4-eXp válasza Drizzt (#633) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Hol tartasz nightmare-en belül?

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#635) c4-eXp válasza SLYM (#632) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Figyelj, azért azt ne kérd már, hogy valaki adja meg Neked a cd-key-ét, mert enyhén szólva taplóság. Ha bnetezni akarsz, akkor bizony le kell perkálni azt a ''kemény'' 3000Ft-ot. Itt a fórumon is kifizette mindenki, aki bnetezik.

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#636) SLYM válasza c4-eXp (#635) üzenetére


SLYM
veterán

Rendben van! Oké! Csak nekem max a nosztalgiáér kéne a szám. Illetve hogy a battle neten tudjak jáccani. Régről van egy druidám+egy paladinom akivel végigvittem a szintekt, és csak azt szerettem volna megnézni, mit tudok mások ellen. Nem akarok pár hétnél tovább jáccani már ezzel a játékkal, mert bár isten játék, de már ismerem, és végig is vittem, emiatt célom sincs már benne(vagyis van, a 3 elite sets megtalálása, csak ez pár hét alatt nem menne). Erről jut eszembe, a régi blizzardosok magukkal vitték a licencet mikor kiváltal a csapattól? Vagy megvették már a diablo3 jogait? Mert nem ártana egy kis vérfrissítés a diablo sorozatnak!;)

(#637) mr.ki válasza c4-eXp (#635) üzenetére


mr.ki
aktív tag

No comment.
Ha valaki találna egy +2 all skilles wand-ot és/vagy +2 all skill-es nekro pajzsot és lenne olyan szíves szólni nekem akkor én is majd megpróbálok valamilyen módon segíteni neki. Kösz :R:R.

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#638) mr.ki válasza SLYM (#636) üzenetére


mr.ki
aktív tag

1. Pedig a Battle.net ára 3000Ft akár nosztalgia akár nem. Erről korábban már kifejtettük véleményünket.
2. A kivált tagok természetesen nem vették/vehették meg a Diablo jogait. Csak akkor lesz Diablo 3, ha a Blizzard kicsit rá fog unni a WarCraft világára:((.(ennyi pénzért?........)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#639) Drizzt válasza c4-eXp (#634) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Most jön majd az inner cloisteres checkpoint. Mire van értelme skillt adni kétkardos barbárral? A Swordon, meg az Iron skinen van eddig eléggé sok...

I am having fun staying poor.

(#640) SLYM válasza mr.ki (#638) üzenetére


SLYM
veterán

Hogyne vehették volna meg?:F Ha van xmillió dollárom én is megvehetem. Az a gond, hogy nem hallottam, hogy valami új fejlesztőcsapatot csináltak volna(a kivált tagok) Nem értem egyszerre mér nem lehet a kettőt csinálni?:F (Warcraft+diablo):(

(#641) sumdudum válasza SLYM (#640) üzenetére


sumdudum
tag

A válasz egyszerű: mert az időbe kerül, az idő pedig pénz... Egyszerűbb egy projectet fejni míg lehet, s akkor lóvét keresni kevesebb (nem megosztott) munkával, amikor már nincs belőle annyi, no meg jobban rá is érnek... (Sumdudum haverja)

Kowalsky#2903

(#642) SLYM válasza Drizzt (#639) üzenetére


SLYM
veterán

Szvsz ezek a fontosak: -warcries ott a shout+battle orders- -combat masteries ott a sword mastery- -a combat skills ott a whirlwind+berserk-
üvöltést mindig be kell nyomni, de megéri.;) Ezekre kell a sok pont!:)

(#643) c4-eXp válasza Drizzt (#639) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Hűha, ez nehéz kérdés, mert barbár témában nem nagyon vagyok otthon, elég keveset játszottam azzal a karival. Ha a sword mastery-re kezdtél el pakolni, akkor azt érdemes kimaxolni. Valamint minden passzív képzettségre tegyél legalább egy pontot (a weapon mastery-k kivételével, mert ugye kardot használsz). Támadási skillnek talán jó a concentrate. És akkor ugye érdemes a syn-jeit is kimaxolni. Ez azért is jó, mert így lesz berserked is, ami hellen jól jön a fizikai immunisok ellen. Valamint lesz magas szintre fejlesztett battle orders-ed is, ami szintén hasznos, mivel ad sok manát, meg életet. Nah kb. ennyi lenne, de biztos más tudna jobb tanácsokat is adni.

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#644) SLYM válasza sumdudum (#641) üzenetére


SLYM
veterán

csoki haver! De lehet ez itt nem így működik. Ők szeretnek minnél hamarabb sok pénzt kaszálni! Na meg az is igaz, hogy nem kerül annyi munkába 2 játék mint 1 (szerk: Bár ez így nem igaz), de ha több fejlesztőt vesznek föl, akkor nem kell annyit melózni. Addig kell ütni a vasat amíg meleg, a diablo sorozat meg Szvsz kezd kihülni!:(

[Szerkesztve]

(#645) sumdudum válasza Drizzt (#639) üzenetére


sumdudum
tag

(még mindig Sumdudum haverja)

Nos, ez véletlenül az egyik specialitásom. :)

Úgy kezdődik a dolog, hogy kell egy az alap kiáltásra, majd egy a def növelőre (ez eddig 2), aztán maxolod a battle orderst (22). Utána még egy pont mindenképp kell a skillnövelő kiáltásra, és elsődlegesen ez a fa le is van tudva. (23 pont).

Maxolni kell a fegyver masterit (20 pont), egy az iron skinre ami mindenképp kell, (21), és a többire is legalább egy (25-26 pont, ha jól számolom). Ezek feltétlenül fontosak.

Következő kategóriában egy bash-re (1), egy a double swingre (2), aztán jön a frenzy, amit megen maxolni kell (22 pont), én úgy tartom, hogyha nem csak bneten akarsz nyomulni vele (mert a csapat a physical immunos szörnyeket is le tudja helyetted nyomni), akkor érdemes kifejleszteni legalább egyesen a berserket is, itt megint vagy 26 pontot kell összesbe költened, és ezzel le is tudtuk a kötelező pontokat.

Namost: 23+26+26=75 pont. 111 pontból gazdálkodhatsz összesen (ez 99 levelig, a küldis pontokkal együtt adja a maxot) 36 pontból gazdálkodhatsz még, ezért érdemes jól meggondolni, mire akarsz gyúrni.
Vannak ugyebár a synergyk, amik erősítenek egyadott skillt. Ezekkel lehet variálni. Ha életet akarsz, akkor a battle orders-ét fejleszted, ha sebzést, akkor a frenzy-ét, stb... Eddig szerintem érthető, és itt kb vége is a dio-órának. A döntés már csak rajtad áll.

Az én single-és 91-es barbom úgy nézett ki a végére, hogy 4000-hp (felkiabálva), 1000 manna, 19.000-es def, sebzés kardonként 1500-3000-ig (kerekítve, kb), alresist hellen is 75-75-85-75 (weaken aurástul is), és +9 skill level. (jó charmokat találtam, szinte tele volt az inventori +hp-t adó charmokkal)
Remélem elég kimerítő választ adtam, és sokmindent tudsz belőle hasznosítani. Jó játékot!

(Sumdudum barátja, Guyver)

Kowalsky#2903

(#646) SLYM válasza sumdudum (#645) üzenetére


SLYM
veterán

Milyen cuccai vannak a barbidnak? Milyen patch-el jáccasz? És annál a patch-nél lehet a zod rúnákkal bűvészkedni?

(#647) c4-eXp


c4-eXp
aktív tag

Nah megérkeztek a nálam jobban hozzáértő emberek.:DDD

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#648) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Húha! Kösz mindenkinek. :DD

I am having fun staying poor.

(#649) Integra válasza mr.ki (#637) üzenetére


Integra
titán

egy smoldering yew wand-ot tudok adni
27-72 fire damage
1 to bone spear
1 to poison explosion
1 to confuse
50% damage to undead

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#650) mr.ki válasza Integra (#649) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Kösz, de a +2 all skilles lenne az ideális.

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.