Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Integra


Integra
titán

nah, keylogger van az easymap-ben
úgyhogy aki használta az vehet egy újat:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#352) c4-eXp válasza Integra (#350) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Hát én meg nem veszem újra, bár talán... Asszem inkább visszaszokom a cs-re.:)) A valve-ról is megvan a véleményem, de a blizzard meg egyenesen elmehet a qrva anyjába.

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#353) HolloW válasza c4-eXp (#349) üzenetére


HolloW
senior tag

''pl. a cs-ben, hogyha valaki cheatel, azért nem kap egyből global bant.''

Azt hiszed ? VAC 2 csinál ilyet :U

STEAM - KOBRA KAI!

(#354) Integra válasza c4-eXp (#352) üzenetére


Integra
titán

én anno a tesómnak vettem karácsonyra, úgyhogy mindenképp megveszem megint.
körbetelefonálás után egy darabot találtam az egyik 576-ban, amúgy tényleg nincsen, és csak 2-3 darabot kapnak boltonként, hülye az importőr....

megkell várni a maphack-ot (Bővebben: link), eddig azt használtam azzal soha nem volt baj. mondjuk ezzel se lett volna ha nem lett volna benne keylogger:)
pedig még morogtam is hogy nem szimpatikus ez az ízimap cucc. legközelebb jobban halgatok az intuíciómra:)
amúgy meg vagy nagy köcsög paraszt volt a készítő, vagy pedig a blizzard keze is benne volt a dologban..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#355) c4-eXp válasza HolloW (#353) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Igen? Hát ezt nem tudtam. Mindensetre amikor még játszottam, láttam jó pár cheatert, akik naponta visszatértek, és nem úgy nézett ki, hogy global bant kaptak volna. Nah mind1.
Olvassátok Bővebben: link ezen belül a nagytermet. Van ám felháborodás.:D

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#356) c4-eXp válasza Integra (#354) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Olvass bele Te is abba, amit linkeltem. Írnak benne pár lehetőségről.

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#357) sumdudum


sumdudum
tag

nahh az én cd kulcsomnak is lőttek reggel 5 körül..:) pedig sikeresen használtam három napig azta easy map-et..:) amugy biztosan jól jött a blizzardnak mert így megint bevételhez jut..:) mellesleg énis valszeg megveszem mégegyszer a játékot de kéthéten belül nem várható mer addig jáccok a EVE online-nal 2 hétig ingyen használható és ahogy utánna olvastam naon jókis játék..:) mellesleg genyóság volt eza cdkulcs akármicsodálás mer már kezdtem jól állni..:)

Kowalsky#2903

(#358) rhonin


rhonin
senior tag

Szevasztok van egy olyan gondom hogy felraktam tegnap az 1.11es peccset és crackeltem meg minden de indításkor bejön 1 üzenet hogy error meg minden aztán rámegyek az okra és nem indul a játék. Új cracket kell szereznem vagy mit kell csináli? valaki segitsen mert már nagyon szeretnék játszani a játékkal.:(

(#359) c4-eXp


c4-eXp
aktív tag

Bővebben: link
Ez nagyon súlyos.:DDD:DDD:DDD

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#360) Integra válasza c4-eXp (#359) üzenetére


Integra
titán

durva:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#361) Drizzt


Drizzt
nagyúr

A closed az nem csak ideiglenes bant jelent?

I am having fun staying poor.

(#362) Integra válasza Drizzt (#361) üzenetére


Integra
titán

kreálj új accountot, meglátod mit ír ki:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#363) Integra


Integra
titán

kemény lvl8-nál tartok....
a magyar cset tele van csempiönökkel meg szléjerekkel lvl 70+ és egyik sem hajlandó negyed órát rámáldozni hogy áthúzzon bálrunig :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#364) Dilikutya válasza rhonin (#358) üzenetére


Dilikutya
félisten

Vedd meg. 1999HUF bárhol :U

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#365) Trak válasza Integra (#351) üzenetére


Trak
addikt

Most mákom volt, hogy csak single-ben próbáltam ki azt a maphacket.
Az én accountom még jó, most csináltam is egy bnetes ladder barbárt.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#366) HolloW válasza Trak (#365) üzenetére


HolloW
senior tag

Ahogy mineket bannolnak, te elkezdesz closeden játszáni. Biztosan uralni akarod a ladder !! :DD A konkurenciát szépen kiirtottad ezzel az ízimeppel :D

STEAM - KOBRA KAI!

(#367) Integra válasza Trak (#365) üzenetére


Integra
titán

figy, nézd meg a géped a keylogger után!!!!!
még ott lehet

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#368) Integra válasza Trak (#365) üzenetére


Integra
titán

mandrew az új account nevem, vegyél fel a listába :)
mi a tied?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#369) c4-eXp


c4-eXp
aktív tag

Hát asszem az én diós pályafutásomnak vége.:DDD További jó játékot mindenkinek.

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#370) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Act 3-ban vagyok, van 300000 aranyam, s nem tudom, mit kezdjek vele, viszont végre egész jó dolgok is elkezdtek hullani a ládákból, legutónn pl egy ilyen unique cucc:

Sparking Mail
Chain Mail
Defense: 133 to 140 (varies) (Base Defense: 72 to 75)
Required Level: 17
Required Strength: 48
Durability: 45
+75-85% Enhanced Defense (varies)
Lightning Resist +30%
Attacker Takes Lightning Damage of 10-14 (varies)*
Adds 1-20 Lightning Damage
(Only Spawns In Patch 1.09 or later)
Notes: Attacker Takes Lightning Damage will not work with ranged weapons.

I am having fun staying poor.

(#371) Integra válasza Drizzt (#370) üzenetére


Integra
titán

jaja, nekem pont tegnap dobta azt az all 18 resist amuletet egy teljesen közönséges szörny..
kár hogy az új kulcsommal sem tudok már belemennni a régi accountba, hogy kimentsem:(
mi az account neved?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#372) Drizzt válasza Integra (#371) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Twitchthroe
Studded Leather
Defense: 57 to 60 (varies) (Base Defense: 32 to 35)
Required Level: 16
Required Strength: 27
Durability: 32
+25 Defense
25% Increase chance of blocking*
20% Faster Hit Recovery
20% Increased Attack Speed
+10 To Dexterity
+10 To Strength
(Only Spawns In Patch 1.09 or later)
Notes: Adds 25% Blocking to Shield Blocking, will only work with a Shield.

Most meg ezt dobta. Nincs accountom.

I am having fun staying poor.

(#373) Integra válasza Drizzt (#372) üzenetére


Integra
titán

ja hogy nem bnet-en játszol?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#374) c4-eXp


c4-eXp
aktív tag

Na végre valami jó hír. Valószínűleg csak egy hónapra bannoltak minket a bnet-ről. Próbáljátok ki, hogy csináltok egy új accountot, és ha azzal fel tudtok menni open bnet-re, akkor valószínű, hogy nem permanent bant kaptatok.

[Szerkesztve]

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#375) Integra válasza c4-eXp (#374) üzenetére


Integra
titán

ezt hol írják?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#376) c4-eXp válasza Integra (#375) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Bővebben: link
Itt olvasd el a news-t. Nem hiszem, hogy mi a 3000 közé kerültünk (akik permanent bant kaptak), mivel ott a régóta cheatelők vannak. Azt meg egy fórumon olvastam, hogy néhányan új account-tal se tudnak open bnet-re menni. Na valószínűleg ők kapták a permanentet. Én fel tudok menni új account-tal open bnet-re, szóval reménykedem. Mondjuk elég durva is lenne, ha ezért permanentet kaptam volna, mivel tegnap használtam életemben először maphacket.

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#377) sumdudum válasza c4-eXp (#374) üzenetére


sumdudum
tag

hát új accountal se nem megy... ezt már reggel próbáltam...:(( de a jó az egészbe hogy haver egyik haverjának van szintén eredeti Diablo2+LOD és megadta a cd kulcsát ingyéé mer nincs nete, most már csak holnap visszakell kérnem a cédét mer ma elsöröztem az időt..:(( :)hát én valahogy éreztem hogy az uj pecss az eddigi csalók kiszúrására szolgált és énis kétkedve fogadtam ezt az easy map-at mer nagyon diablos volt a háttér nekem, de hát a fanatikusok azért elég elképesztő oldalakat tudnak csinálni szóval lehet hogy az ő kezük is benne volt de mondom nagy a valószínűsége hogy igen mivel így ujjabb bevételhez jutnak és azt sem hiszem hogy valamelyik fanatikus nem egy programozó lenne aki átnem nézte volna a forráskódot hogy mit is csinál...:) amugy nem igazán zavar hogy tiltottak mert tisztában voltam a következményekkel hát így jártam... hát ez van de mondom van uj cd kulcs ingyéé ugyhogy örülök..:) mellesleg télleg 3000forint amit egy hétvégi berugásból kitok fizetni; monjuk a CDgalaxisban 4rugó de az is egy bliccelő hely ott vettem énis és akció volt erre a diablo+LODra elméletileg a reklám szerint 3rugó volt de mikor tesóm megjelent mer nem volt időm megvenni akor simán 4rugót kellett csengetni holott még egy hétig akcijó volt, az volt a gáz hogy nem világosítottam fel az akcijóra mivel hogy ő jogot tanult és simán elintézte volna ezta helyzetet talán még ingyér megkaptam volna a cédét..:) ezen a nyáron majdnem ott dolgoztam csak kihagytam pár fontos végzettséget amit bekellett volnaírnom(korán reggel volt..)...:)

Kowalsky#2903

(#378) sumdudum


sumdudum
tag

. We appreciate the support of the thousands of legitimate Diablo II players in helping us keep Battle.net a secure and fun place to play Blizzard games.<--- hát ez nagyon vicces mondat...azért aza 36000 ember aki mh-t használ az jelent valamit.. mellesleg mintahogy az egyik fórumon írták neki a MH csak azért kellett mivel hogy kijelöli a különleges tárgyakat meg a sok lóvét meg az ijen jobb dolgokat, mivelhogy a képernyőn összesen csak 40 tárgynevet tud kiírni ezért hasznos mivel könnyíti a kezelő felületet ami már elvárható egy ijen játéktól és hát ugye valjuk be mi sem szeretnénk őskori játékkal jáccani mitahogy a Blizzard sem akarja hogy otthagyjuk mindannyian a diablo-t... ezért igazán beletehették volna a pecsbe... sajnos nemtok angolul jól írni, de ez megérne egy lebaszást nahh meg persze egy felhomályosítást...

Kowalsky#2903

(#379) c4-eXp válasza sumdudum (#378) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Hát igen, blizzard sz@rik magasról a játékára, de büntetni azt tud. Tényleg eszméletlen, hogy néhány dolog mennyire nincs kidolgozva a dióban. Szerintem egyébként kéne csinálnia blizzardnak egy szavazást, hogy legyen-e legit a maphack, vagy valami ilyesmit. Mert 36000 account tényleg árulkodik valamiről. Lehet, hogy hülyeség, de csak egy 5let volt.

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#380) sumdudum válasza c4-eXp (#379) üzenetére


sumdudum
tag

valahogy énis így véleked róla... igazán észre vehetné önnönmagát... mer télleg szar már 6ik éve jáccok kb (hát amikor megjelent a dio már megvolt szal azóta), és ha mindig felkéne kutatnom a mapot már rég öngyilkos lennék vagy felakasztanám magam vagy inkább elkapnék egy diablo fejlesztőt és őt belezném ki... mer nagyon uncsi naponta minimum 50szer felderíteni egy map-ot...

Kowalsky#2903

(#381) Integra


Integra
titán

ez gyütt a szuppporttól....
vagyis én bizony beszoptam a permanent bant:)
kezdhetem számolni a 90 napot, hogy újra megtudjam csinálni az accountomat :D

Hello,

This account was detected using a third-party program (hack) with one of our games on Battle.net. This account is now permanently banned.

Any third-party program that is designed to affect the way the user interacts with Battle.net is considered a hack program. This includes seemingly harmless third-party utilities that work with the game to provide functions that were not included by the game designers. While many of these utilities might not have been created to disrupt the balance of the game, they alter the original design of the program. The detection of any such program by Battle.net may result in the closure of the user's account or even the temporary or permanent banning of the associated CD-Key.

Until the account expires anyone attempting to access it will receive an invalid password message. Once the account expires, it will be possible for anyone to create a new account with the same name. We cannot delete or expire the account manually.

We regret having to employ such extreme measures; however, certain activities (as detailed in the Battle.net Terms of Use Agreement and/or End User License Agreement of the game) have impaired the game play experience of the community as a whole and a severe response continues to be warranted.

We will continue to monitor the Battle.net realms for malicious players. Please note: repeat offenders can suffer permanent removal from Battle.net if they continue to use hacks.

We will not be able to supply any additional information beyond what is indicated in this email. The account will remain closed until it has expired. We will not be able to retrieve any characters, items, or account information (including Friends List).


Regards,

James K.
Blizzard Entertainment
http://www.blizzard.com/support

If you reply, please include all previous text and files related to this e-mail.


[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#382) Integra


Integra
titán

ja, azt azért hozzáteszem, hogy ez állandó hack, pár napból állt ezzel a szaros easymap-pel, de úgy tűnik ez is elég volt, hogy belekerüljek a 3000-be:))
na nem baj, kapják be, már van új kulcs:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#383) Integra válasza c4-eXp (#379) üzenetére


Integra
titán

tudják ők hogy a 90% csak térképhackot használ, lehet hogy pénzt akartak keresni:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#384) c4-eXp válasza Integra (#383) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Én is ezen a véleményen vagyok. Mostanában már rohadt kevesen veszik a játékot, mivel ugye nem valami új. De ezzel a húzással most egy csomó fanatikust arra kényszerítettek, hogy újra megvegye. Na mind1, nálam nem jött be a számításuk, én megvárom az 1 hónapot.:DDD Remélem az enyém nem permanent.

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#385) c4-eXp válasza Integra (#381) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Várj, most, hogy olvasom, könnyen lehet, hogy nem permanent bant kaptál. Mert az accountodra írták, hogy permanently banned. De azt ki nem sz@rj@ le, a lényeg a cd-key. Szóval lehet, hogy 1 hónap múlva már simán tudsz egy új accountot csinálni. Nah mind1, gondolom nem nagyon érdekel, mivel már megvan az új diód.:)
Egyébként most single-ben nyomom, már van egy lvl8 nekróm. Megyek tristrunolni.:DDD

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#386) Integra válasza c4-eXp (#385) üzenetére


Integra
titán

ha tudom használni a régi kulcsom is, az se baj, így legalább van kettő, tesómmal egyszerre is tudunk nyomulni:)
kiderül

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#387) HolloW


HolloW
senior tag

Én tuti permanent bant kaptam, de azért megvárom az 1 hónapot ;]

STEAM - KOBRA KAI!

(#388) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hogy a töcsömbe lehet megölni Diablot? Levittem vagy az élete egynyolcadát úgy, hogy már vagy 2* meghaltam, meg a társam mindig rögtön megfelszik szinte... :F

I am having fun staying poor.

(#389) Integra válasza Drizzt (#388) üzenetére


Integra
titán

resistjeid milyen szinten vannak?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#390) Trak válasza c4-eXp (#379) üzenetére


Trak
addikt

Ez azért ebben a formában nem teljesen igaz...
Melyik másik gyártó ad ki még peccseket, javítgatja, tartja életben a 6 éves játékát? Hát nem sok.
Azért nem újítják fel jobban a játékot (biztos lenne millió ötletük), mert azokat majd a Diablo 3-ba építik be.
A hack-ekkell kapcsolatban tényleg kicsit vaskalaposak, de hát ez van... valamit valamiért.
Remélem azért az easy miatt senki nem kapott permanens CD-Key bant... főleg nem innen PH-ról.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#391) Drizzt válasza Integra (#389) üzenetére


Drizzt
nagyúr

35-75 között, de már sikerült legyőzni, bár sajna 280000 aranyam bánta, a buzi kísérő mindig meghalt. :D

I am having fun staying poor.

(#392) sumdudum válasza rhonin (#358) üzenetére


sumdudum
tag

ha crackelt diablod van ugykell csinálni hogy: feltelepíted, nem índítod el egyszer sem, felülírod az exe-t a crackel majd patch és aztis flülírod a krekkel!... bár lehet hogy elég a pecss után átmásolni a krekket

Kowalsky#2903

(#393) Trak válasza sumdudum (#392) üzenetére


Trak
addikt

Nagyon okos vagy, de a warez dolgokat nem ezen a fórumon kellene megbeszélni...
Írj neki mailt, vagy hívd fel.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#394) Integra válasza Trak (#390) üzenetére


Integra
titán

végülis én elfogadom hogy én vagyok a hibás, még ha morgok is miatta rájuk:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#395) Trak válasza Integra (#394) üzenetére


Trak
addikt

Szerintem nem az a hibás, aki most használta ezt a programot...
Tudták nagyon jól, hogy 1.10-ben azok, akik sokat játszottak mind használtak mh-t.
Egy figyelmeztetés elég lett volna, minek kell banolgatni... Akiknek CD-key-t tiltottak, azok biztos csináltak valami komolyabbat is, de ennek az 1 hónapnak nincs sok értelme...

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#396) Integra válasza Trak (#395) üzenetére


Integra
titán

na de én soha semmit nem haszáltam maphack-on kívül.
oszt mégis ez van. :(
és szarok rá, úgyis használni fogok továbbra is!!!
csak most kicsit kivárok és megvárom a reakciókat mikor kijön a maphack 1.11 :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#397) c4-eXp válasza Trak (#390) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Melyik másik gyártó ad ki még peccseket, javítgatja, tartja életben a 6 éves játékát?

Például a valve a counter-strike-ot. Igaz, hogy elég ritkán jönnek ki a peccsek, de így is már 1.6-nál tart. Persze most már nyilván leállnak, mert egy ideje itt a source.

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#398) c4-eXp válasza Integra (#396) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Engem meg az dühít a legjobban, hogy pont azon a qrva napon kellett kipróbálnom a maphacket, amikor ''razzia'' volt. Nem vagyok egy nagy diós, de azért már megvan egy ideje a játék, és eddig sose használtam mh-t. Nah mind1, egyébként jó dolog a maphack, remélem 1 hónap alatt, amíg nem tudok gémelni, kidobnak valami megbízhatót.:D

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#399) Integra válasza c4-eXp (#398) üzenetére


Integra
titán

jaja.
amúgy azért is tré ez az easymap, mert a maphack még a cuccok értékét is mutatta a földön és ez sokat segített a gyors pénzgyűjtésben, csak azokat a páncélokat szedted fel amikről tudtad hogy 25-30ezret érnek.
megkell várni, meg aztán kivárni:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#400) c4-eXp válasza Integra (#399) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Hát nekem most van időm várni.:DDD

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.