Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone

Hozzászólások

(#144) Radnix


Radnix
senior tag

Két napja megvettük egyik barátommal a játékot, nem zárom ki annak a lehetőségét, hogy értelmesebben is elkölthettünk volna 7500-7500 forintot, de azért szórakoztató, mókás kis játék már ebben a korai stádiumában is.

Ami kissé bosszantó, hogy immáron másodszor szorultam be egy ház "alá" és most sajnos minden szabadulási kísérletem kudarcba fulladt, pedig már komoly kis túlélőfelszerelésem van puskával, pisztollyal, fejszével, étellel, itallal, stb-vel. :(

Az első élményem: beléptem egy szerverre, majd nem spawnoltam le, csak annyit írt, hogy nem vagyok magamnál (unconscious). Ezek után pedig halott voltam, majd pár próbálkozás után sikeresen megvetettem a lábamat a játék helyszínét adó szigeten. :C Rövid tájékozódás után belőttük, hogy nagyjából merre vagyunk egymástól, majd sikerült is összefutni a borzasztó cirill betűs településnevek ellenére. :U

Ha futok rendszeresen át tudok menni kisebb akadályokon, mint például a kerítések, a mozgás nagyon darabos, tökéletesen természetellenes :D

Égetően hiányoznak a játékból az állatok (egyszer láttam egy madarat) és a járművek, valamint még egy kis időjárási extra, pl villámlás, köd....

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.