Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) kelly416 válasza Luck Dragon (#400) üzenetére


kelly416
veterán

Vagy csak egy próba után, mert a végén soha nem vesz új autót. ;]

(#402) @mriya@ válasza baro32 (#20) üzenetére


@mriya@
őstag

de mi volt?????

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#403) Luck Dragon válasza kelly416 (#401) üzenetére

Lehet már a topicot sem látogatja, olyan rossz volt. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#404) AMD Power válasza Šolaire (#398) üzenetére


AMD Power
titán

Az nekem tokeletes! :)

Luck Dragon Ahh meg nem hivtak. Szoval nem tudom mikor lesz ebbol teszt vezetes! :)

Amugy egy FB csoportos kollega kedvesen felajanlotta,hogy az o bejaratott 1.0SCe-t kiprobalhatom. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#405) AMD Power


AMD Power
titán

Eleg sokat szoktam Aliexpresen rendelni cuccokat. Talaltam fent egy csomo szamomra szimpatikus Dacia autos kiegeszitot.








Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#406) Flowtation válasza AMD Power (#405) üzenetére


Flowtation
őstag

No, ezek tök jók. Egy párat néznék én is. :C

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#407) Luck Dragon válasza AMD Power (#405) üzenetére

A nyak tartó az nagyon jó dolog. Én szeretem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#408) AMD Power válasza Flowtation (#406) üzenetére


AMD Power
titán

Raadasul jo aron is vannak nagyon ezek a kiegeszitok! En tuti fogok rendelni egy parat ha megjon az auto. :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#409) AMD Power


AMD Power
titán

Edzes vegeztevel meglattam a terem mellett egy Dacia Logan MCV taxit. Huh mondom en ezzel a taxissal szeretnek beszelgetni egy kicsit. Egy idosebb 70 koruli ur ult az autoban. Bekopogtam hozza es mondtak neki,hogy szeretnek velemenyt hallani az autorol mert en is Daciakat nezegetek. Nagyon kedes es segitokesz volt. Ujonnan vette az auto,ami most 6 eves. 406.000km van az autoban. A regebbi 1.2 benzines motorral. Azt mondta,hogy a motorhoz meg nem kellett hozzanyulni! Nagyon szereti,kopo dolgokon kivul szinte semmi baja nem volt. A karpit, auto belseje se volt lelakva, jo allapotban volt. Azt mondta nyugodtan vehetek Daciat! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#410) kelly416 válasza AMD Power (#405) üzenetére


kelly416
veterán

Küszöbvédőt és övpárnát már vettem, rég itthon vannak, plusz van kis szivacsos ülés és középkonzol közé benyomorgatós vacak, mert én mindig beejtek oda valamit. Engem csak az zavar, hogy annyira hivalkodó, mindenen ott a Dacia feliret, mintha nem tudnám, miben ülök...

(#411) Luck Dragon válasza AMD Power (#409) üzenetére

Akkor az már átlépett a bejáratási időn és kilométeren. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#412) AMD Power válasza Luck Dragon (#411) üzenetére


AMD Power
titán

Bosegesen. Annyit mondott csak az oreg meg,hogy meg nyaron is jaratja egy kicsit es amig nem uzemmeleg addig nem "porgeti".

kelly416 Ezek mar csak ilyenek. Kicsi giccsesek, de vannak jok benne!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#413) Luck Dragon válasza AMD Power (#412) üzenetére

Jól csinálja.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#414) Šolaire válasza AMD Power (#405) üzenetére


Šolaire
veterán

Egész mutatós cuccok jól néznek ki.

“Praise The Sun” \[T]/

(#415) mirci18 válasza kelly416 (#410) üzenetére


mirci18
addikt

Én is így látom.
Én is inkább a minimál dizájn híve vagyok.
Nem az össze vissza matricázásért.
De ezek tetszenek.
[link]
[link]
[link]

Nem tudom hogy ez a háló mennyire erős vagy jó de egy próbát megérhet:
[link]
Nézegettem hátulra direkt nem feliratos gumis nem carbon fóliás védőt:
[link]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#416) AMD Power válasza mirci18 (#415) üzenetére


AMD Power
titán

Nem rosszak! :)

Menetrogzito kamerat ti hasznaltok a kocsiban? En egyaltam azon,hogy ha meglesz az auto fogok venni bele egyet.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#417) kelly416 válasza mirci18 (#415) üzenetére


kelly416
veterán

Az a nagy igazság, hogy ami elkerülhetetlen, azt én is feliratosan vettem. Zártakarók vannak itthon, régebben a fókán is volt, tetszett. Soha nem kente össze magát senki a szerkezettel tehát funkciója nincs, de dizájnos.

Hálóm van, van egy Zafira A itthon, napi szinten használom, nagyon jó. Fogok venni még egyet a Lodgyba is, csak az autó érkezzen már meg. Azt csak ajánlani tudom.

Ilyen gumis védőt is vettem a hátsó lökösre. Szerintem az eredeti kamu 3M kétoldalas kuka, de egy jó ragasztóval hasznos lesz. Vettem kettőt, legyen a Zafirára is, de azon van gyári, úgyhogy ha lekapjuk valamivel vagy kiszaggatjuk, van tartalék. :K

Kábelrendező szerintem hasznos, ilyet vettem még amit nemrég említettem, és ez szerintem elengedhetetlen mindenféle pótkerék mellé is ilyen áron. Csak egy jó kis kompresszor kell mellé még majd, de az inkább itthonról.

(#418) kelly416 válasza AMD Power (#416) üzenetére


kelly416
veterán

Mióta bíróságon elfogadják, én is agyalok, de félek, túl sok hülyét jelentenék be az első héten, hiteleket veszíteném hamar. Múlt héten egy rendőr (civilben, de kia varos, ismerjük) hajtott be egyirányú utcába a szemem láttára forgalommal szemben. Hamar kilyukadnának a kerekeim meg karcos lenne a kocsim, attól félek. ;]

(#419) Luck Dragon válasza AMD Power (#416) üzenetére

Én használok, Xiaomi YI Dash camet , amióta csak megjelent egy jó minőségű 64GB memória kártyával.

Én biztosra megyek, mert már sok olyan ember vezet sajnos akiktől jó tartani. És egy kép vagy videó ezer szóval is felér.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#420) AMD Power válasza kelly416 (#417) üzenetére


AMD Power
titán

Huh ilyen gombas javitot szettet en mar be is rendeltem! Egy teligumimat egyszer ilyennel csinaltak meg. Ez volt kb 3-4 eve. A mai napig semmi baja nincsen!!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#421) AMD Power válasza Luck Dragon (#419) üzenetére


AMD Power
titán

[link] Ez az ugye?

Ez is magatol elindul ugye ha mozgast erez? Meddig birja egy toltessel? Gondolom ha megalsz magatol kikapcsol!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#422) Luck Dragon válasza AMD Power (#421) üzenetére

Igen ez az. Nincs akkumulátorja, csak egy nagy kondi ami egész nap bírja a strapát és nem sipol meg kereg mint a legtöbb.
Az autó indításával automatikusan be kapcsolódik, autó leállításával szintén kikapcsolódik. Ha csak megállsz a lámpánál nem fog kikapcsolódni.
Ha csak a szivargyújtó nem olyan hogy folyamatosan áram alatt van, mert akkor nem kapcsolódik ki. Mint az opel esetén is volt. De legalább a parkolás ott hagyott autó is biztonságban van a koccanás esetén mert akkor is figyel.
Ráfutás meg a sávelhagyásra figyelmeztető funkció működik benne, de egy idő után engem idegesített.

1080P 60FPS használom. Tökéletesen nappal és este.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#423) AMD Power válasza Luck Dragon (#422) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem valami ilyesmi biztos fog kelleni!!

FB csooportban amiota fent vagyok azert van am panasz boven nem csak SCe-re hanem a 0.9T-re is. SCe ez a megtorpanas eleg suru.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#424) kelly416


kelly416
veterán

Na, hívott az üzletkötő, hétfőn mehetünk meglesni az autót, megkötni a szerződést, aláírni a hitelügyintézést stb, másfél-két hét múlva elméletileg haza is hozhatjuk a Lodgy-t. :C :C

(#425) Šolaire válasza AMD Power (#423) üzenetére


Šolaire
veterán

Megtorpanást szoftverfrissítéssel orvosolják. Hiba van mindenhol. Ellenkezőjére jóval több példa van. Sokan elégedettek.

“Praise The Sun” \[T]/

(#426) Luck Dragon válasza Šolaire (#425) üzenetére

+1

kelly416
Várom a beszámolót. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#427) AMD Power válasza Šolaire (#425) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt olvastam en is. :K

Kelly416 Nah akkor alakul a mulekula! Melyik szalonban rendeltetek?

Tenyleg ha finnanszirozasra lesz veve az auto akkor a Casco,hogy van? Barkivel szerzodhetsz? Vagy csak a kereskedesen "keresztul"?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#428) Luck Dragon válasza AMD Power (#427) üzenetére

Múltkor ezt ha már ki tárgyaltuk volna, de én már elbizonytalanodtam ebben a kérdés körében.
De én arra emlékszem hogy ahol veszed szalonban az mivel van szerződésben.
Szerintem a milyen autót vegyünk topicban tessék megkérdezni CastuS és MunezXBK fórumtársakat , ők biztosan tudni fogják.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#429) AMD Power válasza Luck Dragon (#428) üzenetére


AMD Power
titán

Rakerdezek. Kozben volt egy erdekes beszelgetes a FB csoportban. Kicsit szidtak benne a 0.9T mocikat. Gondolom nem viccbol ir a srac. Ti is olvastatok?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#430) Luck Dragon válasza AMD Power (#429) üzenetére

Nem olvasom, de ha egy ember rosszat ír róla, attól függetlenül a többi ezer embernek semmi baja sincs vele.
Imádják felfújni a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#431) AMD Power válasza Luck Dragon (#430) üzenetére


AMD Power
titán

Persze! Ez mindig a jeghegy csucsa. Irtam amugy neki egy eleg hosszu valaszt. Ha erdekel ide is berakom!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#432) Luck Dragon válasza AMD Power (#431) üzenetére

Nyugodtan.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#433) kelly416 válasza Luck Dragon (#426) üzenetére


kelly416
veterán

Még 2 hét, de utána természetesen majd írok.

(#434) kelly416 válasza AMD Power (#427) üzenetére


kelly416
veterán

Nem tudom. A srác azzal hívott fel, hogy be kell fizetnem a 2,7 misit és minden ok... Mondom, hiteles a dolog. Ja? Akkor benézte, hétfőn menjek be és indítjuk a dolgot. Szóval ezen felül még semmit nem tudok. Majd írok, ha már van válaszom ezekre a kérdésekre.

Kecskemét, Renault kereskedés. Formont auto a nevük asszem.

(#435) AMD Power válasza Luck Dragon (#432) üzenetére


AMD Power
titán

"En nem akarom vedeni a markat. Illetve nekem egyik Daciaval, motorral sincs tapasztalatom. Irtad ezeket a problemakat. Teljesen egyetertek abban,hogy ezek negativumok es nem jo dolgok. Foleg ha a turbosrol van szo. De sajnos azt el kell fogadni,hogy pl egy Logan egy 2.3 millo ft alaparas auto. Es ugye ez is ugy ennyi,hogy kozel fel eve meg csak 2 millio volt. En nezegettem most nagyon sok auto markanak az oldalat. Kia,Hyundai, Renault, Suzuki, Peugeot, Opel stb.... a Suzuki Swift kedvezmenyes 3.2 millas alaparan kivul semmi ertelmes autot nem latni 4 millioig. Az is kisebb mint egy Logan vagy Sandero. A tobbi meg inkabb ez a 4.5 millio-tol indul. Mi meg ugye itt vagyunk az emelt 2.3 millas alaparnal. Ennyiert sajnos ezt kapjuk. Egy barmi mas ertelmesnek mondott auto is minimum 2x ennyibe kerul! En nem azt mondom,hogy ez "jo" ,hogy ha vannak hibai, nehogy felreertsd! De ezek ennyiert sajnos ezt tudjak. Ki is kell fogni szerintem az adott darabot, problemas vagy kevesbe az. Ettol fuggetlenul abszolut nem orulok annak ha rossz tapasztalatokat, velemenyeket olvasok a itt a Daciakrol."

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#436) Luck Dragon válasza AMD Power (#435) üzenetére

Ilyenkor egy kérdés vetődik fel bennem, előtte tudta hogy milyen autót vesz, akkor ez nem volt probléma?

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#437) AMD Power válasza Luck Dragon (#436) üzenetére


AMD Power
titán

Jo kerdes! :U Amugy erre a szovegre valaszoltam .

"Kedves Gergő, a partnerek ismerősök szintén a Tce motorokat használják, van aki clioban és van aki Taxi mcv-ben. Szoftver frissitésen, olajfolyáson és apróbb hibákon ők is túl vannak már. Ezek az emberek vagy voltak a csoport tagjai vagy soha nem is hallottak róla. Vagy nem érdekli őket és nincs erre idejük. Én is nemrég léptem be és kezdem megbánni. Meglátásom szerint, ahogy a korábbi posztokat is olvasgatom csoportban, sokan úgy gondolják, hogy mivel 0.9 Tce motorjuk van mint nekem is, akkor valami olyan luxus kategóriát vettek amit más meg se tehet. Pont fentebb írta valaki, hogy "olcsó húsnak híg a leve". Na ne már. Emberek ugyan abban az ülésben ülünk, ugyan azt a kormányt fogjuk, ugyan azt a műanyag kopogos, fapados belsőt használjuk az illesztési anyaghibákkal, nyikorgó dob fékekkel, bepárásodó lámpákkál, olajszivérgásokkal, KIEGYENSÚJOZATLAN REMEGŐS MOTORRAL, festési hibákkal, szofverfrissítésekkel, kapcsolóhibákkal stb.... Csak akkor azt nem értem, hogy akkor miért szüntették meg a 0,9 Tce gyártását ha ilyen jó? (Kivlve nálam persze..)Az Sce meg megmaradt! Az új 1.0 Tce az Sce re rakott turbós akkor? Gergő, úgy érzem te reálisan, akár gazdasági oldalról is tudsz nekem válaszolni arra a kérdésre ami a legfontsabb egy autó kiválasztásánál, hogy valóban megér legalább 600.000 forint többletet 15 le és az hogy +700 al kevlsbé pörög a motor a használat során? Közel 4 milla. A hibák nem mérvadóak, pláne az esetemben mivel nekem volt elég gondom vele így is."

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#438) Luck Dragon válasza AMD Power (#437) üzenetére

Minden mondatában érződik hogy másokat meg akar győzni hogy minden "is" rossz. De tartom a fentebb írtakat.
El kell engednie , adja el amíg ér valamit az autó és vegyen egy számára kielégítő autót.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#439) Šolaire válasza AMD Power (#437) üzenetére


Šolaire
veterán

Engedd el ezt szerintem. Azt vedd ami neked a megfelelő. Nekem is adtak tanácsokat. Újat ne vegyél, használtat ne vegyél, mazda rohad ne vegyél, renault ne vegyél stb, stb. Végül nem hallgattam senkire és azt vettem ami nekem a jó. Magadnak veszed az autót nem másnak ez vezéreljen.

“Praise The Sun” \[T]/

(#440) Luck Dragon válasza Šolaire (#439) üzenetére

Egyetértek veled.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#441) AMD Power válasza Šolaire (#439) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt en mar megtanultam! Mielott vettem azt a *zar VW Polot (arra tesom beszelt ra) elotte majdnem megvettem egy Renault Megane Classis I 1.4 8v. Megvolt a proba kor ,allapot stb.... azt kellett volna megvenni. Utolag nagyon megbantam. Foleg,hogy a Polo mint tudjatok egy hulladek volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#442) golyós válasza mirci18 (#415) üzenetére


golyós
őstag

Az első : aluminium rézzel olyan reakcióba lép, hogy 1 hónap után nem szeded le a szelepről. Nekem is megvan, de a Lodgys FB csoportban többen mondták, hogy fel ne rakjam.
A második : tudomásom szerint nem jó Lodgyra, egyszerűen nem ilyen van rajta.
A többi Daciára nem tudom.

A többi oké .

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#443) mirci18 válasza kelly416 (#417) üzenetére


mirci18
addikt

Ez az ülés tömítő mennyire jó?
Nézegettem de nekem már túl csicsás plusz helyette inkább kartámaszt akarok.
Én javító szetten nem gondolkodok hiszen ott van a pótkerék rá.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#444) mirci18 válasza AMD Power (#420) üzenetére


mirci18
addikt

Gumisok állítása szerint ugyanolyan erős lesz mint a gyári.
Nekem volt olyan gumim amin 3 ilyen javítás is volt.
Utána dobtam el mert semmi értelme folyton foltozni sem árban plusz 3 után már nem érezném biztonságban magam.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#445) kelly416 válasza mirci18 (#443) üzenetére


kelly416
veterán

A tömítőről fogalmam sincs, mert az autó nincs még nálunk. Kb. 2 hét még jó esetben.

Én sem gondolkodnék, de van eset, amikor az gyorsabb, jobb, vagy csak simán a feleségem nem biztos, hogy le tudná szedni a kereket, de egy gumikukacot be tud tömni és fel tudja utána fújni a kereket. Ezekhez nem kell fizikai erő.

(#446) Šolaire


Šolaire
veterán

Van aki most rendeli az autót? Olvasgatom a csoportot és páran írják hogy pl a turbó benzines motorral már nem lehet rendelni csak a gázossal.

“Praise The Sun” \[T]/

(#447) mirci18 válasza Šolaire (#439) üzenetére


mirci18
addikt

Ennyi.
Mindenki ért az autóhoz mindenki jobban tudja nálad.
Sok a dízel fan azok úgyis azt ajánlják.
De nekem nem kéne. Sokat rövid utazok pályán ritkán megyek.
Van egy Suzuki Wagon r-em. Sokan lenézték régebben is mert csúnyának látják és igénytelennek.
Nekem megfelel.
A testvérem mindenképp rá akart beszélni először egy német konszerm termékre.
Mondtam neki nekem az autó közlekedési eszköz nem státusz szimbólum.
Számomra fontosabb az olcsó közlekedés mint a jelvény.
Ezután rá akart beszélni egy használt autóra mondván ott olcsóbban vehetek egy jobbat.
Csak pont az a baj hogy önerő nélkül autóhitelbe beleugrani nagyobb kiadás.
Egy autó pedig 10 éves kora után nagyon nagy rizikó.

Mondtam neki mit akarok venni. Lenézi a márkát meg elég rossz véleménnyel van róla.

Szerintem pedig a Daciákat okkal szidják.
Ugyanis az eddigi beszámolók alapján nagyon is van gond az autókkal.
Bármelyik motort elnézve. Gondolom ez amiatt lehet hogy a régi alapmotorokat cserélni kellett az új turbós kissebb lökettérfogatú modellekre. Ez az uniónak köszönhető. Sajnos a mai motorok nagyon túl vannak tervezve túl vannak húzva túl vannak bonyolítva. De a problémás bonyolult motorok nem csak erre a márkára igaz. Ma az autók nem 15-20 évre vannak tervezve. A régi 4 hengeres alap motoros autóknál nem voltak ekkora problémák ha egy Suzukit vagy egy Daciát nézel.

Szóval azt hogy ezeknél az új autóknál is lehetnek hibák el kell fogadni. Ha emellett meg tudja az ember szokni azt hogy az anyag is ki van belőle spórolva tehát fapados akkor nagy baj nem történhet.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#448) mirci18 válasza golyós (#442) üzenetére


mirci18
addikt

Én Dacia Logant nézek nem Lodgyt.
Egyébként normális gumi szelep sapkát lehet kapni ami nem rohad rá?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#449) Šolaire válasza mirci18 (#447) üzenetére


Šolaire
veterán

Egyetértünk. :R
Nekem az volt a lényeg új autó legyen. Városba használom leginkább, melóba járokvele. Nem státuszszimbólumnak kell. Lejár a lízing ami 6 év akkor beadom önrésznek és hozom ki megint az újat.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#450) mirci18 válasza Šolaire (#446) üzenetére


mirci18
addikt

Én még nem rendeltem de tervezem.
Múlt hét hétvége óta van a Tce 900-as motor helyett a TCE 100-as.
Dacia dusterben jelent meg ez a motor 100 lóerős benzin gáz üzemeltetésű.
Nyilván a gáz tartály miatt az ember bukja a pótkerék tárolást plusz vizsgáztatni kell az autó gázrendszerét egy hónappal minden műszaki vizsga előtt.
De én úgy tekintek rá hogy a pótkerék befér leszíjazva is. Plusz így elvileg olcsóbban is lehet utazni a gáz ára miatt. Plusz kevesebbet kell bele tankolni mivel két tartálya van.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.