Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) mirci18 válasza Luck Dragon (#948) üzenetére


mirci18
addikt

Arra egyébként még megoldásom sincs hogy ha a gyártónak lehetősége lenne a vízhőfok kijelzésre mert ha be tudom kapcsoltatni akkor lenne miért nem él vele.
Akinek kell nézi aki nem nem.

Ugyanolyan szomorú pont ez nekem mint az is amikor meg akarják nekem magyarázni hogy ne vegyél pótkereket hanem helyette használj defektjavító készletet. Feleslegesen akarnak egy más irányba terelgetni és megmondani nekem mi lenne a jó.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#952) konyi79 válasza mirci18 (#950) üzenetére


konyi79
addikt

Blaupunkt 8200A, amit szokás Daciába dobálni. Talán a gyári fejegységgel is jól összeillenek. Ár-értékben meg elég jó.
Bár nálam a zene+sub nem jó páros, én hangszórókat cseréltem + ajtót béleltem. A meló is, de az élmény is teljesen más.

(#953) gyemipapa válasza mirci18 (#951) üzenetére


gyemipapa
senior tag

"Nem tudom miért erőlteted ennyire rá másikra a véleményed."
Erőltetésről szó sincs, csak kifejtettem, ezért fórum a fórum. Érvek, ellenérvek, véleménycsere.
"Nem kell ide se nyélgáz se semmi puszta fizika."
Pontosan azt írtam, amit mondasz, maximálisan egyet értünk, amíg nem üzemmeleg, nem kell erőltetni, ki lehet bírni azt a pár km-t, percet, pláne ha valaki nem erőszakosan akar az első perctől vezetni.
"Obd műszerrel nem foglalkozom mivel ahhoz legtöbbször pc is kéne"
Ezt nem tudom, honnan veszed, hogy PC is kell hozzá, akkor valszeg nem tudod, miről van szó: csak rádugod, és működik, menüből beállítod, mit jelezzen ki. Autool x50, keress rá, sokan használják, én bő két éve, már az Ignisemnél is.
Egy [link] ilyen egyszerű készülékről van szó, 10 ezer körül megkapható.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#954) konyi79 válasza gyemipapa (#953) üzenetére


konyi79
addikt

:U

Akkor most mégsem sikerült? Pedig jó lenne végre nem kapaszkodni az utolsó meg nem értett karakterig...

(#955) gyemipapa válasza konyi79 (#954) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Nem neked válaszoltam, ha nem vetted volna észre:
megszólíttattam, arra reagáltam. Max. elírtam a komment számot, mirci18 hozzám intézett 949-es kommentjére reagáltam.
Görgess nyugodtan tovább.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#956) mirci18 válasza gyemipapa (#953) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a tippet az obd-s kütyüről.
De nagy kedvet egy 4 millás kocsi állítgatásához nem kaptam.
Cipész maradjon a kaptafánál.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#957) mirci18 válasza konyi79 (#952) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ.
Egyenlőre ez a mélyláda várat magára. 40-45 e ft-ot nem akarok rá költeni.
Vannak fontosabb dolgok.
A gyári hangszóró páros már most jobb mint a wagonomban levő hangszórók.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#958) Šolaire válasza mirci18 (#957) üzenetére


Šolaire
veterán

Erről jut eszembe sokan akik most vesznek pl arctic felszereltséggel panaszkodnak, hátsó ajtóba nincs hangszóró csak az elsőbe. Én tavaly vettem van hátul is. Viszonylag jól szól. Ezen is spórolnának?

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#959) mirci18 válasza Šolaire (#958) üzenetére


mirci18
addikt

Többen is panaszkodtak rá. Állítólag még Techroad felszereltségben is.
Nekem megvan szerencsére.
Sajnos amin tudnak a gyártók spórolnak.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#960) Luck Dragon válasza Šolaire (#958) üzenetére

Ez most komoly? Ha elfelejtett szólni a nagy izgalomban a leendő vásárló,akkor nem lesz hátsó hangszórók? :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#961) gyemipapa válasza mirci18 (#959) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Nekem is Sandero Techroad Tce90, és alapból vannak benne hátsó hangszórók szerencsére.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#962) Flowtation


Flowtation
őstag

Stepway lodgyban is van hátsó hangszóró.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#963) kelly416 válasza Flowtation (#962) üzenetére


kelly416
veterán

Nekünk is ugyanezen felszereltséggel. De ha már a rádió (bocsánat, fejegység) menüjében túrtam, nézzétek mit találtam mindenféle trükközés nélkül is.

(#964) Flowtation válasza kelly416 (#963) üzenetére


Flowtation
őstag

Akkor oké! :)
Én ezt a menüt már láttam. Itt van a csatlakoztathatóság menüben az, hogy pl. hangra zárd/nyisd a kocsit, meg egyéb nyalánkságok, viszont itt csak apple cuccokat ismer, ha jól rémlik.
Pedig mekkora buli lenne már beleszólni a telóba esetleg órába:
KITT maradj a kocsiban! :DDD :DDD

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#965) kelly416 válasza Flowtation (#964) üzenetére


kelly416
veterán

Na ja. Nekem az is elég, hogy AA jól megy, minden telónkkal kapcsolatot teremt meg van 3 fokozat fényerő. Az is csak azért tettem be, mert itt korábban írta valaki, hogy nincs fényerőállítás a Dacia-ban.

(#966) mirci18 válasza kelly416 (#965) üzenetére


mirci18
addikt

Van fényerő állítás.
Reggel kénytelen voltam a gyári navi sebesség túllépés jelzését kikapcsolni. Mivel gyorshajtásnál megengedett maximum km t vagy százalékot nem lehet beállítani.
A tükrözés tökéletes egyszerre használtam Wazet és zenehallgatást közben telefonáltam is.
Bár ha komolyabban használja az ember a fejegységet folyamatosan pufferel.

Egy dolog zavar hogy mindegy mivel navigál az ember mihelyt felkapcsolom a lámpát a navigáció sötét módra vált.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#967) Dvix


Dvix
senior tag

Kedves Topicosok. Ma kipróbáltam egy dacia dustert, 1,3 TCE Prestige-t és nagyon élveztem, rossz úton is nagyon kiváló minőségi érzést nyújtot.. Egy dolog nagyon nem tetszett...a rádió hangja. Az a kérdésem, hogy valaki rendelt e már pluszba FOCAL hangszórókat a kiegészítő listából és azok hogyan szólnap szerintük. Ennél még a a Suzuki Ignisem régi Blaupunkt hangszórói is 1000x jobban szólnak. :((( tényleg csak 75k 4 Focal hangszóró a kiegészítők köszött.... :DD Előre is köszönöm...közben keresek Yt videókat is.

(#968) Luck Dragon válasza Dvix (#967) üzenetére

konyi79 kolléga a te embered.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#969) Šolaire válasza Dvix (#967) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem tudom de nekem teljesen jól szól a Prodigy a gyári hangszóróval. :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#970) Luck Dragon válasza Šolaire (#969) üzenetére

Szerintem az mindegyik hangszórón ugyan olyan. :DDD :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#971) Dvix válasza Luck Dragon (#968) üzenetére


Dvix
senior tag

köszönöm :R

(#969) Šolaire nekem metal zenéhez kell nah :B de tényleg.

[ Szerkesztve ]

(#972) Šolaire válasza Luck Dragon (#970) üzenetére


Šolaire
veterán

Van benne egy kezdetleges equalizer, tiszta hangzástól persze messze van de a Diesel Power azért üt. :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#973) kelly416 válasza mirci18 (#966) üzenetére


kelly416
veterán

Mert automata módban van. Kapcsold világosra vagy sötétre és szerintem úgy is marad mindig, bár még nem próbáltam. Csak alapértelmezett az automata.

Szerk.:
A képen is látszik, amit tegnap linkeltem. Térkép mód automata.

[ Szerkesztve ]

(#974) konyi79 válasza Dvix (#967) üzenetére


konyi79
addikt

Mindenkinek hasznosak lehetnek a topikban az LZparts videói, itt pl pont egy D2-be faragja bele a Focal szettet.
Ellenben a Focal szett drága, és a hátsó ajtóhoz nem is ad újat tudtommal. 3rd termékből olcsóbban kihozod lényegesen ugyanazt, vagy annyiból jobbat.
Emellett szerintem alapból nem katasztrofális Dacia szinten a hang, lehet amit hallgattál nem is volt beállítva rendesen. Vagy nem járódott be a membrán, kell ezeknek azért egy 40 óra, hogy rendesen szóljon.
Ha viszont belekezdenél és nekiállsz ajtókárpitot bontogatni, a tartalék patentek mellé érdemes venni némi hangfogót, ne legyen az ajtónak olyan bádogdoboz visszhangja. Persze ekkor számold bele a tuc-tuc gyengébb lesz, mert nem erősíti fel az üreg úgy, ellenben sokkal természetesebb, pontosabb lesz a hangzás. Aztán bele lehet ebbe végtelenségig tolni az időt meg az akaratot.

@a multimédián van fényerőszabályzás, a műszeregységen nincs.

(#975) Dvix válasza konyi79 (#974) üzenetére


Dvix
senior tag

Köszönöm! :)

(#976) kelly416 válasza konyi79 (#974) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? Az még sosem zavart szerencsére. Műszeregység fényerőt még nem akartam állítani. Azt hittem, frissebb progis a fejegység és ebben már alapból van állítási opció.

De így, hogy említetted, már fog. ;]

(#977) mirci18 válasza kelly416 (#973) üzenetére


mirci18
addikt

Nappalira van állítva semmit sem ért.
Ha a lámpát felkapcsolom átvált a navi esti módra.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#978) mirci18


mirci18
addikt

Az első kettő apróbb optikai tuning az autón megtörtént.Beszereztem pár darab ajtó kilincs zár fedőt és egy matrica csomagot a küszöbökre.

[link]
[link]
[link]

A bónusz pedig egy méretpontos kulcs védő szilikon tok.
A matrica könnyen feltehető a meteor szürke tehát sötétebb autókhoz ajánlottabb. Mivel nekem az autómon gyárilag van carbon fólia így illett is hozzá. Egész jól felragadt eddig tartja magát.
A zár fedő megint csak színben pontosan passzol a kocsihoz. A gyári felragasztása fabatkát sem ért mivel nem volt elég vastag a ragasztócsík benne. Raktam rá saját kezűleg mint a képeken látszik de így elállt így maradt a biztos pont az FBS ragasztó.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#979) mirci18


mirci18
addikt

Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem fontos volt az egyediség ha már Medianavom van.Alapvetően pendriveról hallgatok zenét de ha tükrözöm a telefont VLC-ről akkor is ugyanúgy látom a zenéket. Mivel a legtöbb zenémhez nem volt borítókép így gondoltam keresek appot hozzá.Ezt találtam androidra egész jól használható.
[link]
Van automata keresője de tudsz feltölteni egyedi képet is.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#980) Luck Dragon válasza mirci18 (#978) üzenetére

Küszöb védő az egyik legjobb "befektetés" hosszabb távon.
Annó a saját autómnál a kilincs mögé védő fóliát is tettem . (Gyűrű).

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#981) mirci18


mirci18
addikt

Fóliázás pipa.
Skyfol hp05 fóliával b oszloptól hátrafelé plusz szélvédő. 35 eft volt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#982) Luck Dragon

Szuper, plusz illik az autó összhatásához .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#983) kelly416 válasza mirci18 (#977) üzenetére


kelly416
veterán

Az pöpec. Akkor sok értelme van az állítás lehetőségének.

(#984) Dvix válasza mirci18 (#981) üzenetére


Dvix
senior tag

Jól néz ki nagyon :B :K

(#985) kelly416 válasza mirci18 (#978) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? Ilyenekről is beszélünk? Ajtózár takarót én is rendeltem, de Lodgy-hoz nem jó. Ha valakinek kell, [link] szívesen oda adom ingyen. Rendeltem küszöbvédőt is, de a miénken van gyári elől, úgyhogy csak hátra tettem fel, ahol ugye a gyerekek mindig óvatosan vigyázva közlekednek, de jól bírja. Igaz, a feliratot nem tettem rá, minek? Tudjuk, mibe ülünk bele anélkül is. ;] A szilikon huzat a kulcsra még mindig nem érkezett meg, azt várom nagyon.

Továbbá merem ajánlani a hálót, nagyon nagy királyság és jól passzol a csomagtérbe. QI töltőt (szerintem a kézifék előtt tökéletes helye lenne a Lodgy-ban, csak nekünk haszontalan), kábelrendezőt, hátsó lökhárító védőt de van gumi is, vettem gumikukacot is szerszámokkal, de feleségemnek ez a kedvence, mert tök jól elfér a műszerfal tetején lévő tartóban. A kijelző feletti usb miatt 90 fokos kábel, az ajtókat ilyennel ragasztottam körbe de még hosszabb úton nem teszteltem, hogy csendesebb lett-e. A motorháztető alá is ezt ragasztottam, majd egy esős napos autózás után látom, volt-e értelme. Ja? Ha már a hálóval kezdtem, ez is király. Jobbra az emelő elé raktam, mert azt olyan csúnyán ott hagyták szabadon. Hasznos kis cucc és nagyon jól tapad. Na meg vettem ilyen fóliát a fényszórókra, de 2 óra hőlégfúvózásos, símogatásos, szikézős szívás után leszedtem, ez maradjon a profikra.

(#986) kelly416 válasza mirci18 (#981) üzenetére


kelly416
veterán

Marha jól néz ki. :R
Miénken is Skyfol van, de meg nem mondom (most) milyen, talán majd holnap.

(#987) mirci18 válasza kelly416 (#983) üzenetére


mirci18
addikt

Luck Dragon Dvix köszönöm szépen.

kelly416 Ez legyen a legnagyobb problémám az autóval.
Fura egy kicsit zavaró de majd megszokom.
Egyébként egy dolog eszembe jutott.
Lehet hogy a Waze kavar be mivel az a telefonon automata módban volt.
Jövő héten kipróbálom ha kikapcsolom a wazeben az auto módot akkor mi lesz.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#988) mirci18 válasza kelly416 (#985) üzenetére


mirci18
addikt

Nem fekszik rá föl az ajtózár takaró?
Én ezért raktam fel fbs ragasztóval.
A gyári küszöbvédőről lősz majd egy képet?
Én a feliratot nem azért raktam rá mert nem tudom hogy hívják. Hanem egy picit egyedibb lesz tőle. Viszont ez még számomra nem parasztvakítás mint egy kilépőfény vagy valami undorító matrica megoldás.

Én a háló helyett a gumi szőnyeget választottam hátulra.
Gyárit vettem eléggé mély nagy karimás nem csúszkál benne semmi.
Viszont rettentő sérülékeny könnyen karcolódik.

Qi töltőt én nem használok arra ott van egy jó gyors töltő vagy éppen a navi töltője tükrözés közben.

Lökhárító védőnek én annó gumit néztem de mivel gyárilag van rajta egy műanyag nem kellett

Amit felraktál az emelőhöz arról tudnál új linket adni?
Nekem nem jön be semmi.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#989) kelly416 válasza mirci18 (#988) üzenetére


kelly416
veterán

Teljesen más az ajtózár bütyke, de még nem volt nálunk az autó, amikor megrendeltem. Régebb a fókán volt ilyen és nagyon szerettem, egy mozdulattal felpattant a helyére ragasztó nélkül és sosem mozgott.
Értelek, poénból írtam, hogy nem tudom mibe ülök bele. Nekem viszont ez a felirat a felesleges csicsa, kilépőfénynek viszont haszna van néha. Igaz, sima led világítana az ajtó alá, nem dacia logo. Sajnos pattantam már ki sárba sötétben, bár nem mostanában, az is igaz.

A hálót sem gyárilag kértük, de.jó bepakolni alá a cuccokat, sokat megfog a kallódni akarók közül menet közben. Gumiszőnyeget majd veszek én is (nagy izgalmunkban megrendeléskor elfelejtettük), de még a szalonban is azt mondták, vegyek Rider csomagtértálcát, 5 személyes autóba való, de ki van képezve a hely a két hátsó ülés rögzítésére, sokkal gumisabb mint a gyári. Asszem 11.000 Ridernél, 12.000ért adja a Formont és 13.000 ha megrendelem (postaköltség) Ridertől, úgyhogy a 3000-es olajcserénél veszünk is egyet a Formontnál.

Na a miénken meg lökhárító védő nem volt gyárilag.

Küszöbvédő és közelebbről
Kép a kis hálóról
Kis háló az emelő elé

(#990) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Értem a matricát, küszöbvédőt, stb, de áruljátok el, milyen célt szolgál az ajtózár takaró? Eddig nem is hallottam róla. Véd valamitől, vagy csak csicsa? Utóbbit nem érteném, hisz csak akkor látszik, ha ki vagy beszállok, illetve visszagondolva még akkor sem feltűnő, sosem akadt meg a szemem rajta beszálláskor, hogy hú de csupasz, kéne rá valami.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#991) mirci18 válasza kelly416 (#989) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm a választ és a képeket is.
Nagyon tetszik a gyári küszöb védőd. A világosabb színű autóhoz nagyon illik.
Ezt a mini hálót lehet megveszem Mert gyakorlati haszna nincs ugyan de megint egy szép esztétikai elem.

Nekem egyébként azért is tetszik a csomagtér tálca mert azt könnyebb takaírtani mint a szövet részt.
Sose árt mert a múltkor kiborult a kocsiba fél doboz kenyér morzsa.
Volt mit porszívózni.

Gumiszőnyeget én most akarok gyári méretpontosat venni mert ebben az esős időben eléggé bekoszoltam a gyári szövet szőnyegemet.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#992) mirci18 válasza gyemipapa (#990) üzenetére


mirci18
addikt

Jól látod csicsa abból is azt a fajta amit nem fogsz minden nap látni vagy nagy dírrel durral mutogatni.

Számomra ez a kis plusz pont azt adja az autóhoz mint a küszöb védő matrica.
Egy csipetnyi egyediséget egy kis stílust az autóhoz.

Nálam a hasznán kívül egy kis plusz stílus a fóliázás.

Vagy éppen egy egy ilyen apró matrica vagy kiegészítő:
[link]
[link]
[link]
[link]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#993) kelly416 válasza gyemipapa (#990) üzenetére


kelly416
veterán

Igazából eltakarja a csavarokat, és ha esetlegesen zsíros, koszos részét is, bár ha bármi zsíros kell legyen, úgyis az a rész az, ami pont kilóg belőle. Egyébként a Lodgy kasztniba rögzített zárrészébe akadtam már bele kiszálláskor jó bő rövidnadrágban, de azzal úgysem tudok mit csinálni. Ilyen szempontból sokkal jobb a Duster vagy Focus2 féle megoldás.

(#994) kelly416 válasza mirci18 (#991) üzenetére


kelly416
veterán

Nincs mit. Nem kértük, ha tudtam volna, kérem hátra is, vagy nem kérem az elsőt, mert így elég fura, hogy elől ilyen szép, hátul meg sima carbon utánzat fólia, de ez van. Olcsó autóba olcsó megoldás. :DDD

Persze, hogy sokkal jobb a csomagtértálca (bár a tálca nem üti a hálót év viszont, úgyhogy nekünk lesz mindkettő egyszerre), csak mondom, a nagy izgalomban elfelejtettük felsorolni a sárfogó, szélterelő, koporsó, kutyarács és hasonló dolgok mellé.

Gumiszőnyeget is nézd meg Rider-nél, én ezeket az infókat kaptam bő egy hónapja:
"Köszönjük érdeklődését!
Az Ön autójához - Dacia Lodgy 2012-től gyártott modell - alábbi termékeinket ajánlom:
- csomagtértálca 5 személyes modellbe a második üléssor mögé: br. 12.900 Ft/db,
- csomagtértálca 7 személyes modellbe a második üléssor mögé, a harmadik üléssor ülésbak helye jelölve, vágható: br. 12.900 Ft/db,
Mindkét csomagtértálca elérhető most raktáron, azonnal átvehető/postázható.

Termékeinkhez hozzájuthat:
- személyesen: 8200 Veszprém-Jutas, Kisréti u. 21.
- postai utánvéttel (postás házhoz viszi, postaköltség ellenében 1990 Ft; 10 kg-ig.)

További termékeink az autóhoz:
- peremes lábtálca első kettő üléssorba Guardliner – rögzítő patentek mellékelve a garnitúrához: br. 14.100 Ft/garn.,
- peremes lábtálca 3 db-os garnitúra az első kettő üléssorba: br. 17.200 Ft/garn.,
- peremes lábtálca 4 db-os garnitúra három üléssorba: br. 24.500 Ft/garn.,
- gumiszőnyeg első kettő üléssorba: br. 12.000 Ft/garn.,
- kartámasz, tároló rekeszes, felhajtható karfás: br. 17.000 Ft,
- kartámasz, tároló rekeszes, felhajtható karfás, csúsztatható fedelű, állítható magasságú, tolltartó funkciós: br. 22.800 Ft,
Méretpontos kartámasz kiválasztásához az autó pontos évjárata szükséges információ!
- sárfogó gumi (univerzális – Feltétel: a műanyag dobbetét egy síkban legyen a karosszériával): br. 4.800 Ft/pár,
- lökhárító sarokvédő díszléc lekerekített (35 vagy 50 cm hosszúságú): 4 db-os br. 4.800 Ft/garn. ,
vagy aszimmetrikus végű (37 cm hosszúságú): 2 db-os br. 4.800 Ft/garn. 4 db-os br. 9.400 Ft/garn.
- kiviteltől függően tetőcsomagtartó, kerékpárszállító, akár vonóhorogra is.
"

(#995) kelly416 válasza mirci18 (#992) üzenetére


kelly416
veterán

Uh. Ugye a fém szelepsapkákkal újra centíroztattad a kerekeket? Emgem "letolt" a gumisom, hogy ne vigyem oda sima szelepsapkával, hogy mikor elhoztam rá tegyem a nehéz csicsás sapkákat, csak én ilyenekkel nem élek, ezt mondtam is Neki.

(#996) mirci18 válasza kelly416 (#995) üzenetére


mirci18
addikt

Nem voltam centíroztatni de nem is tudtam hogy kellene.
Egyébként akkor ennyi erővel a dísztárcsa sincs jóban a gumissal hiszen annak is súlya van ha felteszem akkor utána emiatt is kellene állítani.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#997) kelly416 válasza mirci18 (#996) üzenetére


kelly416
veterán

Az egy tárcsa, gyakorlatilag az egész kerékre ad plusz súlyt, a szelepsapka meg csak egy pontban. Legalábbis nekem azt magyarázta a gumis, hogy grammra kisúlyozza, aztán én meg jól "elállítom" amit kigrammozott. Akkor inkább vigyem szelepsapkával együtt centíroztatni.

(#998) mirci18 válasza kelly416 (#997) üzenetére


mirci18
addikt

Á értem.
Köszi a választ.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#999) JoinR


JoinR
senior tag

Ma voltunk 1. éves szervizen a 3. kerületben. Amíg nem derült ki, hogy van Easy Service, megemlítették, hogy igaz csak 2 évente kell olajat cserélni, de évente ajánlják. Miután kiderült, már annyira nem volt fontos :C
Hozzáállás normális, 1 óra alatt elkészült. Nem kérdezték, hogy kérem-e a kicserélt alkatrészt (pollenszűrő), de biztos csináltak valamit, mert most már néha halkan zörög valami az úthibáknál :DDD

(#1000) gyemipapa válasza JoinR (#999) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Ha ez megnyugtat, a "soron kívüli" olajcsere Easy service esetén is fizetős. Én megkötöttem, rákérdeztem. Persze ha az 1 évesig megvolt az olajcseréhez szükséges km, akkor lenne csak ingyenes.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.