Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:26

LOGOUT.hu

Specifikációjához képest meglepően olcsó router, ami AC1200-as Wifi-t és gyári firmware-val is több hasznos szolgáltatást ígér (fájlmegosztás, dlna, nyomtató megosztás, stb.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2018) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, hdd kezeléssel kapcsolatos kérdésem lenne.
Elég régóta megy a router usb 2.0-ás hdd-vel, viszont már egy ideje kevésnek érzem a tárhelyet, hiába van benne 2tb-s tároló.
Szereztem közben egy nast, és bár még nem üzemeltem be teljesen, amiket olvastam utólag a működéséről (ki és bekapcsolás), az nem igazán győzött meg, ezért inkább a routert bővíteném.

Ha adok neki egy tápos hubot és két vinyót kötök rá, kb milyen sebességre számíthatok:
- két hdd egymás közti másolás
- egy hdd letöltés (max 4MB/s sebességre van korlátozva), másikról pedig lanon olvasás közben?

Most lanon kb 40MB/s-el másolok.

Illetve a lede automatikus hdd be/kikapcsolása működne úgy is, hogy az egyik használata során a másik tétlensége esetén az a másik kikapcsol?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.