Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- biistvan: Notebook billentyűzet mellett ragados a burkolat
- petipetya: Nagy chili topic. :)
- GoodSpeed: Kell-e manapság egérpad vagy sem?
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- droidic: Windows 11 önállóság nélküli világ: a kontroll új korszaka
- [K2]: Synology NAS és a felhő
Aktív témák
-
Kloss
őstag
Ha a konfigban a Home/Wireless fülön beállítod a Security: None-t, akkor csatlakozni kell minden vezetéknélküli eszköznek, kód nélkül is! Ha nem akar sikerülni, akkor érdemes lenne kipróbálni (ha van rá lehetőség) egy másik vezetéknélküli eszközt is, hogy rá tud-e csatlakozni. Ha minden alap értéken van a routerben, Security none, akkor mindennek csatlakozni kellene.
-
vadászcsiga
félisten
Nálam ugyanez volt a helyzet amikor bekötötték a chellot, utp kábelen keresztül működött minden, elmentek a szerelők megvettem a routert, összedugtam mindent és semmi. Jelerősség maxon, jelszót is kért de a net sehol. Én kínomban visszahívtam a srácokat akik 2000 Ft-ért beállították a routert azóta minden oké.Nemsokára újratelepíteném a rendszert de ezek szerint én is szívni fogok.
-
vadászcsiga
félisten
Ezt találtam itt a fórumon talán ez segít:
"Tehát a laptop MAC-jét regisztráltad a chello-n? Úgy csináltad, hogy a netes kábelt direktbe rádugtad a laptopra, kikapcsoltad a gépet, kihúztad a modemet az árambul, vártál egy fél percet, visszadugod a modemet, megvárod ameddig minden led világít, illetve a sárga led villog, bekapcsolod a gépet, benyomod a explorert, bejön a cselló hülyesége, hogy az internet kapcsolatod nem aktív, belépsz a felhasználó névvel/jelszóval, és regisztrálod a laptop MAC-jét, gépet megint kikapcsolod, modemet kihúzod, vársz, bedugod, villog, bekapcsolod a gépet, és most már van net? Ezek után rádugod a rútert, úgy ahogy az a nagykönyvben le van írva, 192.168.0.1, wizard, klón, stb? Ezek így megvoltak? Remélem érthető voltam."
-
vadászcsiga
félisten
Nem tudom tudok e ezzel segíteni mert azóta hogy a UPC-s srácok beállították a netemet nem próbáltam még újra konfigurálni a wifit pedig lassan szeretném újra telepíteni az XP-t de próbáld meg ezt:
a Home-on belül a Wireless fülön a wireless legyen "enabled" a Chanel legyen a 6-osra állítva, ugyanitt a Wan fülnél "Dynamic IP Adress" legyen kipipálva és végül klónozd a Mac adresst. A biztonság kedvéért indítsd újra a Windowst. Ha sikerült írd meg, legalább én is okosodom. Ha valaki szerint hülyeséget írtam szóljon.
Aktív témák
- Samsung Galaxy S24 Ultra 12/256GB, Megkímélt, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Lenovo ThinkPad T14S Gen1 Intel i5-10310U
- G.SKILL Trident Z 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz F4-3200C14D-16GTZSW INGYEN FOX
- I5-PC-/ I5-4590 / B85M-G / 16GB / GTX 750 2GB / 120SSD / 1TB / WIN10 Ingyen MPL
- Félkonfig? I5-8500 6mag/6szál - 16GB DDR4 3200Mhz RAM - B360M S1151 lap Ingyen FOX
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 256GB Black-1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3626, 100% Akkumulátor
- 129 - Lenovo Legion Pro 7 (16ARX8H) - AMD Ryzen 9 7945HX, RTX 4080 (FOGLALVA)
- AiOOO! HP EliteOne 800 G3 23.8" FHD Érintőkijelző i5-7500 16GB 512GB 1 év garancia
- Apple iPhone 12 Pro / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone X 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3586, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Köszi.
