Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#18251) shteer válasza szabi__memo (#18250) üzenetére


shteer
titán

Bejelezte a chart is

..szerintem jónak tűnik

(#18252) janos1988


janos1988
addikt

A napokban várható - valami előre látható - bejelentés, döntés (fed, tőzsde stb.) ami megszakíthatja ezt a felfelé ivelő trendet?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#18253) spkkill válasza szabi__memo (#18250) üzenetére


spkkill
tag

Medvepiaci rally. A többség novemberre várta.

(#18254) Drizzt válasza janos1988 (#18252) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Februar 1: Fed kamatdontes. Bar a kriptonal elvileg tokmindegy, de manapsag hajlamos tozsdevel valamennyire egyutt mozogni, ezert emlitem.

I am having fun staying poor.

(#18255) korcsi válasza janos1988 (#18252) üzenetére


korcsi
veterán

Kedvező USA inflációs adat, szolidabb kamatpályát áraznak.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#18256) trek81 válasza szabi__memo (#18250) üzenetére


trek81
senior tag

mi lesz a nagy beesés ...erre fókuszáljon mindenki :)

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#18257) Frozen válasza LuckyL (#18249) üzenetére


Frozen
őstag

Az etheriumra érkezik egy frissités és ami oda le van stakelve ,az update utána lehet eladni őket. Mivel a második legnagyobb érméről van szó könnyen lehet ha sokan eladnak akkor visz magával mindent. (nem lehet tudni ki mikor vette a staket és,hogy mennyire van elkötelezve a továbbiakban) Simán előfordulhat hogy 100 euron vette ment neki 10-15x kiveszi átrakja solonába vagy másba.
Egyébként a solona 3x értéket ment az elmólt 2 hétben.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#18258) kenwood


kenwood
veterán

Nem akar valaki egy "rohogjunk a kriptokarosultakon topicot inditani" ? Van ott 3-4 mokus, akinek 10-bol 9 hozzaszolasa arrol szol, hogy "ugyis elbuktok mindent,es azonnal kiverem ra,ha megtortenik" :D Szerintem csodalatosan el tudnanak csevereszni ott.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#18259) kwzatz válasza LuckyL (#18249) üzenetére


kwzatz
őstag

"aztán a feloldást megelőző 1-2 hétben elkezdeném crashelni a piacot"
Ez azért elég szűk határidő szerintem. De Isten ments, hogy én "short tippeket" adjak, csak leírtam, mit gondolnék logikusnak az elkövetkező időszakra. (az első része nagyjából megvan - sőt, túl is lőtte az 1500-at) Aztán lehet, hogy totálisan rosszul látom.
Bevallom, hogy meglepett a tegnapi rally, a shortok brutálisan le lettek darálva. :D

"hogy különösebben nagy orákulumnak nem kell lenni annak megjövendöléséhez, hogy a
crypto piac volatilis lesz"
Azért mégiscsak volt 2 hónap oldalazás, előtte az FTX-es zuhanást megelőzően meg egy 5 hónapos. :U

"Ami megszakíthatja a felfelé ívelő trendet" dologra:
DXY erősödés, SP500 ledarálódik. (és nagyon mániászerű volt ez az up, ilyenkor azért jellemző a pullback mindentől függetlenül is)

Szerk.: Közben ahogy átnézek a grafra, lehet hogy már zajlik is. :D

[ Szerkesztve ]

(#18260) amegtestesul


amegtestesul
friss újonc

Kucoin tőzsdénél tényleg nincs KYC? Használja itt valaki?
Esetleg nem tudjátok bécs vagy Pozsonyi kripto automatáknál van személy azonosítás? Ami csak telefonszámos az nemgond . Nevetséges mi lett ebből is sok helyen 50 ezer forintért tudsz venni cryptot reg nélkül MOn. De megunom veszek pár misiért aztán elopják véletlen áttolják bitcoin mixeren aztán nyomozanak csak.

(#18261) LuckyL válasza amegtestesul (#18260) üzenetére


LuckyL
őstag

akkor nincs kyc, ha nem használod fiat tranzakcióra
illetve vannak limitek is

cryptot minden termékemért elfogadom

(#18262) akom


akom
senior tag

Halting Operations in Japan
Coinbase-nél kezdődik valami?

(#18263) atee_13 válasza akom (#18262) üzenetére


atee_13
őstag

bukta lesz?

(#18264) shteer válasza akom (#18262) üzenetére


shteer
titán

Miért, a Krakennél kezdődött tavaly valami?

..szerintem jónak tűnik

(#18265) pintyesz


pintyesz
senior tag

Segítségre lenne szükségem.
Az utóbbi 2 hónapban másodjára lépett be valaki a Metamask-os fiókomba és utalt ki onnan.
Mindig a legtöbbet érő krypot utalta ki.
Nem valószínű, hogy ugyanaz az ember volt.
Az első után új fiókot csináltam és nem mentettem el a böngészőben a jelszavamat sem.
A seed szavas visszaállítót sem mentettem el digitális formában.
Milyen plusz biztonsági intézkedéseket tudnék tenni, hogy ez nem forduljon elő még egyszer?
Köszönöm előre is a segítő hozzászólásokat :R

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#18266) Frozen válasza pintyesz (#18265) üzenetére


Frozen
őstag

elfelejted a metamaszkot és vásárolsz egy rendes hardwer kulcsot trezor vagy ledger a 2 legnagyobb gyártó nekem van mind2.

Ledger előnye akár bankártyát lehet igényel és több coin tartható rajta, talán az app is kicsit jobb ami van hozzá.Hátrány ha el akarsz adni kryptot eurora az csak btc váltás után lehet...... (legalább is az én országomban németben

Trezor sokkal biztonságosabb (már a csomagolásnál is agyon van védve hologramos lezárással,hogy tuti te nyisd ki elsőnek, ledgernél ez nincs)
Közvetlen eladást akár kérheted a bankártyára is a sajátodra

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#18267) pintyesz válasza Frozen (#18266) üzenetére


pintyesz
senior tag

Van ledgerem.
Most már hozzá is kapcsoltam a metamaskot.
Nem volt egyszerű mert BSC hálózatra használom a metamaskot javarészt és ugye a meta inkább eth központú.
Elvileg megcsináltam, ha BSC hálózatról elindul egy kiutalás, akkor hozzá kell csatlakoztassam a ledger-t és nyugtáznom kell a gombokkal.
Köszönöm a segítő szándékot :R

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#18268) Frozen válasza pintyesz (#18267) üzenetére


Frozen
őstag

Én a helyedben vennék egy másik eszközt ,és elfelejteném ezt a dolgot,hogy összekapcsolom ezzel meg azzal... A metamaskból simán kipakolhatnak bármikor ,meg terjed rajta ilyen olyan trükk mikor soknak tünik az egyenleg rákatintasz és utána üres lesz a tárca stb...
ha jót akarsz magadnak elfelejted, ha meg szeretnél rajta valamit akkor veszel rajta és egyből tovább küldöd.

Hardwer tárcádat meg ne kösd össze semmivel. Max ha rendelsz tölük CL kártyát,vagy ha eladsz és ők irányítanak egy oldalra..... (ezek a dolgok biztonságosak, viszont az ilyen metamaszk és a többi lomos nem)

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#18269) tomazin válasza pintyesz (#18267) üzenetére


tomazin
veterán

Teljesen jo amit csinaltal. De az a baj,h az alapveto problemat nem szuntetted meg. Ugyanis ha van valami a gepeden amivel el tudta lopni a tarcadbol a tokent (tehat ha pl fileban letaroltad a seedet, vagy vagolapon volt, vagy akarmi), akkor az meg fogja szerezni a seedjet az uj tarcadnak is. Kiutalni nem fog tudni rola elso lepesben, mert ahhoz,h hitelesitse a txet ahhoz kell a ledger. De ha megvan a seed akkor fog egy masik ledgert, beadja neki a seeded es maris ki tud utalni.

(#18270) Gallmix


Gallmix
aktív tag

Hamarosan eljöhet a digitális valuták kora

https://fintech.hu/hamarosan-eljohet-a-digitalis-valutak-korszaka/

A központi bank korábban már májusban is tett utalást az Ethereumra egy CBDC-vel kapcsolatos blogbejegyzésben. A Norges Bank szerint az Ethereum blokklánc várhatóan “központi infrastruktúrát” biztosít majd a norvég CBDC kibocsátásához, elosztásához és égetéséhez.

(#18271) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Ebből azért nem lesz komoly kártérítés
Hatszázezer dollárt foglaltak le egy hónap alatt SBF-től

A 115 év börtön viszont jól hangzik

(#18272) korcsi válasza szabi__memo (#18271) üzenetére


korcsi
veterán

A link egy picit mellé ment.

[ Szerkesztve ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#18273) szabi__memo válasza korcsi (#18272) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ezt akartam, köszi :R
Enyém törölhető

(#18274) Adam868686


Adam868686
újonc

Nincs valakinek tapaztalata azzal, hogy coinbaseről miért késhet a kiutalás számlára 3 hete?

(#18275) fireman123 válasza Adam868686 (#18274) üzenetére


fireman123
őstag

Amennyiben 3 hét alatt nem ért a számládra akkor az már nem késés....jó eséllyel valamit félre nyomtál :((....max. 1-3 nap alatt kijön

[ Szerkesztve ]

(#18276) Adam868686


Adam868686
újonc

A kiutalás jóvá van hagyva, csak a confirmations nem bír felfutni

(#18277) Frozen válasza Adam868686 (#18276) üzenetére


Frozen
őstag

Valamit elnyomtál ,ahogy fent írták. Már régen jelezni kellett volna a supportnak,hogy mi van az adott utalással nem várni heteket... A krypto mindig gyorsan mozog , talán esetleg pár nap ha valamelyik hálozaton van valami gixer vagy nagy rajta a forgalom stb....
Javaslom keresd meg a supportot és írj nekik vagy hívd fel őket. Ha pedig nem megy az idegen nyelv egy fordító a barátod. És tapasztalatból mondom hogy ugy is segítenek ha fordítóval írsz.

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#18278) Adam868686 válasza Frozen (#18277) üzenetére


Adam868686
újonc

Lett írva, de nem jeleznek vissza

(#18279) Frozen válasza Adam868686 (#18278) üzenetére


Frozen
őstag

Nekem ez az egész kicsit furcsa ahogy leírtad.
A pénzed nem érkezett meg heteken át , na meg a support sem válaszol...
Tök furcsa én bármikor írtam nekik megvan adva egy bizonyos nap vagy óraszám mennyi időn belül jelentkeznek. Most néztem vissza az emailem nekem eddig többször volt bejelentkezési gondom (bedöglött a telom nem volt a hitelesítés utána meg stb...) és 1-2 nap alatt reagáltak és segítettek a supportban.
Komolyan mondom a crypto comosok sokkal jobban szarakodtak pedig ott csak annyi volt hogy nem kaptam sms-t....

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#18280) Árpi001 válasza Adam868686 (#18278) üzenetére


Árpi001
senior tag

Nézd meg az email beállításokat, nincs e ott valami szűrő, ami nem engedi.
Nekem volt ilyen.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#18281) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Revolutról Nexo-ra hogyan tudok legegyszerűbben, alacsony (vagy nulla) költséggel USD-t küldeni? Próbáltam a top upos utalást, de hiába adom meg a Revolut számlám adatait a Nexo-ban, hibaüzenettel kidob, váratlan hiba lépett fel. Ti hogyan szoktátok megoldani?

Köszi!

(#18282) 5teve válasza r3dsnake (#18281) üzenetére


5teve
senior tag

nem a számla, hanem a bankkártya adatokat kérik szerintem. (és természetesen az appban előtte engedélyezni a bankkártyás műveleteket)

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#18283) r3dsnake válasza 5teve (#18282) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem a kártyás befizetésre gondoltam. Számla adatokat kérnek.

(#18284) coppola


coppola
tag

Mi most a műsor forintnál revoval binancere? Ft revora> vált eur> eur sepa deposit? Vagy eur revora > eur sepa?
Van még a revonál hétvégi discount? :R

(#18285) tomazin válasza coppola (#18284) üzenetére


tomazin
veterán

1.
Nincs (azaz negativ discount van, tehat feet fizetsz hetvegen)

[ Szerkesztve ]

(#18286) coppola válasza tomazin (#18285) üzenetére


coppola
tag

Köszi! :R

(#18287) coppola


coppola
tag

Az normális, hogy ledger nano s-ről pár hónap alatt magától eltűnt a cardano app? Visszaraktam, a kulcsok megvannak, de nem lenne őszinte a mosolyom, ha a kulcsok is eltűnnének csak úgy...

(#18288) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

(#18289) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Ustc +85% egy hét alatt :U

(#18290) LuckyL válasza szabi__memo (#18289) üzenetére


LuckyL
őstag

a közösség szavaz róla, hogy szeretnék heylreállítani az usd pegjét, és át fog menni a dolog
részletesen nem foglalkoztam vele hogyan akarják megvalósítani, nekem elég volt a lunából egy életre :)

cryptot minden termékemért elfogadom

(#18291) Gallmix


Gallmix
aktív tag

Kezdődik (vagy folytatódik?)

https://www.portfolio.hu/uzlet/20230207/szerdatol-felfuggeszti-a-dollar-utalasokat-a-vilag-legnagyobb-kriptotozsdeje-595328

A Binance bejelentette, hogy február 8-tól ideiglenesen felfüggeszti az amerikai dollárban történő banki átutalásokat. Más kereskedési módokat az intézkedés nem érint - közölte a tőzsde egy február 6-i tweetben.

(#18292) LuckyL válasza Gallmix (#18291) üzenetére


LuckyL
őstag

nem tudom mire írtad hogy kezdődik :F
ha FUD terjesztés akart lenni, akkor elnézést hogy elrontom az örömödet ;]
a binance története alatt folyamatosan küszködik vele hogy hol sikerül kiépíteni normális FIAT gatewayeket, hol elveszti azokat
ez abból adódik hogy a szabályozóknak, bankoknak nagyon nem tetszik a crypto biznisz és igyekeznek elzárni tőle az ügyfeleiket

cryptot minden termékemért elfogadom

(#18293) acsati válasza Gallmix (#18291) üzenetére


acsati
aktív tag

Na mondom akkor most beutalom a kis dollárjaimat revolutról. Hát közben látom a cikkből is, meg binance-n is, hogy 100k a minimum, hm akkor hagyjuk... :U

(#18294) xy.zsolt válasza acsati (#18293) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Utalj eur-t akkor revoról

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#18295) Gallmix válasza acsati (#18293) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Én úgy regisztráltam pár hónapja... de végül nem foglalkoztam vele...

(#18296) Frozen válasza LuckyL (#18292) üzenetére


Frozen
őstag

Megvédik az ügyfeleket ennyi. Pont minap ovlastam róla egy német odalon,hogy nagyon úgy néz ki bálna vagy bárlnák rángatjáka btc árfoylamot is. És majd mikor felmegy akkor kellően beszakítják a mostani ugrások amik voltak is erre vezethető vissza. Érdekes lesz figyelni tényleg merre fog mozdulni a közeljövőben.
A lunánál is ezt csinálták és bedölt az egész mint a kártyavár.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#18297) Gallmix válasza LuckyL (#18292) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Lehet, de az elmúlt év eseményei után, nem éppen a legjobb előjel, akármi is a háttere.

(#18298) LuckyL válasza Gallmix (#18297) üzenetére


LuckyL
őstag

Nem elojel, rendszeresen elofordul, csak uborkaszezon kell hozza, hogy ilyen hulyeseget felkapjon a media

cryptot minden termékemért elfogadom

(#18299) Gallmix válasza LuckyL (#18298) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Én nem a médiára gondoltam, hanem több cég első lépésként csak szüneteltette, majd véglegesítette, majd jött a csőd. És különböző kommunikációs trükkök.

Én nem állítom, hogy itt is ez a helyzet. De, hogy ez miatt lesz bizalom vesztés, kiáramlás még ha csak időlegesen is az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#18300) LuckyL válasza Gallmix (#18299) üzenetére


LuckyL
őstag

ha valaki fél, ne egy iylen hír miatt féljen
aki nem tradel annak nem szabad pénzt tartani egyiken se, ezt megtanultuk 22 ben alaposan
ha megfigyeled amugy minden héten van valami iylen hír, csak nem kapják fel ennyire mint ezt

cryptot minden termékemért elfogadom

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.