Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#17451) trek81 válasza dobolan (#17450) üzenetére


trek81
senior tag

Időpontra sehol, de érdekes hogy..
Diff nem nő
Hashr. nőtt mert pár új asics be lett kapcsolva.

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#17452) trek81


trek81
senior tag

[kép]

Ez beteg nagyon :DDD

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#17453) proof88


proof88
addikt

LUNC nagyon megy most. Aki a májusi összeesés után bevásárolt az most tud szakítani. Sztem feljebb már nem fog menni.

(#17454) dobolan válasza proof88 (#17453) üzenetére


dobolan
senior tag

A májusi összeesés után 0,0006 -on is volt az árfolyam, legalábbis én ott körül adtam el a végét úgy emlékszem :D

(#17455) Laraxior válasza proof88 (#17453) üzenetére


Laraxior
titán

Ki mert akkor nagyobb osszeget betenni? :D Az en betett 10eurombol most van 15... de nem is eri meg kivenni, hatha tovabbszalad.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17456) dobolan válasza Laraxior (#17455) üzenetére


dobolan
senior tag

Én 20 dollárért vettem 100-ért adtam össz-vissz el az egészet. De én 0,00005-ön vettem, pont mielőtt lekapcsolták.

(#17457) Flashback


Flashback
addikt

Mi törtönt tegnap délután hogy ETH így kilött?

A merge miatt vagy valamit bejelentettek?

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#17458) trek81


trek81
senior tag

ugyan olyan gyenge.... Mint eddig. :N

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#17459) shteer válasza Flashback (#17457) üzenetére


shteer
titán

Valszeg a merge hírek

..szerintem jónak tűnik

(#17460) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Ahogy augusztus elején számítani lehetett rá ("nincs is recesszió" hype alatt) a maci elkezdte osztani a pofonokat......sajnos.

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#17461) trek81


trek81
senior tag

igen nagy a csend.... :DDD :DDD :DDD

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#17462) Frozen válasza trek81 (#17461) üzenetére


Frozen
őstag

miért mi legyen?
eth ha leválik a btc vonalról akkor minden ami ez alatt van vinni fog magával akár le akár fel,most mindenki azt nézi mikor szakad be végre az árfolyam,hogy vásárolni tudjon,merge előtt vagy után ;]

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#17463) Patry0t


Patry0t
tag

Arra lennék kíváncsi, hogy a jelenlegi LUNC pumpból mi lesz.

Amennyire én értem a helyzetet az történt, hogy egy összehangolt támadással elértéktelenítették a LUNC-t, mert elárasztották a piacot több trilliárd coinnal.

Erre született egy megoldási javaslat, hogy minden egyes LUNC tranzakció után, a tranzakció értékének 1.2%-a kivonódik a forgalomból.

Ha 1 vagy több nagy váltó is implementálja ezt a megoldást a tőzsdéjébe, akkor sok kicsi sokra megy alapon, egyre kevesebb LUNC marad forgalomban, ezáltal a megmaradt coinoknak egyre nagyobb lesz az értéke.

Tudtommal az egyik nagy váltó (CuCoin) szept 12-én vezeti be, de csak szept 20-án aktiválódik. [link]

Tehát szerintem szept 20-ig a hype nyomja fel az árakat, de ez önmagában nem lesz elég, és ha további nagy váltók nem kapcsolódnak be, akkor utána nagy esésre számítok. Ha viszont minden nagy váltó bevezetné, akkor akár 1-2 éven belül vissza is kerülhet a régi értékére?
Mi a véleményetek? :F

[ Szerkesztve ]

(#17464) Laraxior válasza Patry0t (#17463) üzenetére


Laraxior
titán

Veszel belőle amennyit tudsz 10-20EUR-ért vagy amennyit nem sajnálsz. Kapsz érte több 10ezer darabot jelenleg is még. Aztán majd lesz vele valami. 10-20EUR-t úgyse jegyzi senki ha bukta, viszont ha nagyon meglódul, akkor a mennyiség miatt még jó is lehet belőle. :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17465) #24556544 válasza Patry0t (#17463) üzenetére


#24556544
törölt tag

CZ azt mondta, hogy ha a fejlesztők rárakják a láncra vagy mire (nem értek ehhez) akkor ők is fogják engedni az égetést. Hát ez megtörtént már és 12. én élesedni is fog a terran, szóval akkor a binance -n is lesz, legalábbis CZ ezt ígérte egy interjúban 1-2 hónapja, hogy ez nem rajtuk múlik.

Ilyen 300 millás volumen re számolgattak 1.2% al és ott már 1-2 év alatt is nagyon komoly coin égne el, most meg 3 billió felett vagyunk volumen ben majdnem 4.
Szerintem nagyon ígéretes a dolog, eddig mindent megvalósított a terra rebels, de aztán meglátjuk persze.

Plusz még olyat is ígértek, hogy minden hónap végén is lesz összesítve egy 1.2% os burn, amivel nem tudom mi van mondjuk.
Meg pedzegették azt is, hogy lehet lesz szavazás, hogy az 1.2% helyett magasabb legyen a burn.

(#17466) Flashback válasza Laraxior (#17464) üzenetére


Flashback
addikt

Hol lehet LUNC-t venni?
Csak az app.kriptomat.io-t találtam... Ismeri valaki?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#17467) sambenez válasza Flashback (#17466) üzenetére


sambenez
addikt

Binance-n is lehet.

(#17468) Patry0t válasza Flashback (#17466) üzenetére


Patry0t
tag

sztem Kraken, Binance

(#17469) #65537792 válasza Flashback (#17466) üzenetére


#65537792
törölt tag

Kucoin-on is.

(#17470) varmi2 válasza Flashback (#17466) üzenetére


varmi2
nagyúr

Okx

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#17471) proof88 válasza Flashback (#17466) üzenetére


proof88
addikt

Én a coinmarketcap-en szoktam megnézni hogy egy adott coint hol lehet venni, pl:
LUNC

Scrollozol lefelé, és találsz olyat hogy Terra Classic Markets, az alatt fel vannak sorolva a helyet és hogy miből mibe lehet.

(#17472) trek81


trek81
senior tag

[kép]
[kép]

Aki ma lemaradt bánhatja
Thanks binance :C :C :C

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#17473) sambenez válasza trek81 (#17472) üzenetére


sambenez
addikt

Az ilyet előre rakd be ne utólag. ;]

(#17474) shteer válasza sambenez (#17473) üzenetére


shteer
titán

Úgyse volt benne..

..szerintem jónak tűnik

(#17475) trek81 válasza shteer (#17474) üzenetére


trek81
senior tag

Nem voltam benne :DDD :DDD :DDD
hogyan lettem volna benne,, én ádehogy :DDD :DDD :DDD
Én nem bányászok nem kryptozok,

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#17476) egyedülülő válasza trek81 (#17472) üzenetére


egyedülülő
őstag

Ezek a jó tippek. Az utólagosak. :DDD

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#17477) koxx válasza trek81 (#17472) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Én is adok tippet, ha ezeket a számokat megjátszottad akkor 700m megy a zsebbe :DDD

(#17478) Frozen válasza trek81 (#17472) üzenetére


Frozen
őstag

én mondtam anno,hogy jól lehet vele keresni folyamatosan ,de mindenkinek hülyének nézet ;]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#17479) Zsoca_D


Zsoca_D
tag

Én tudom, hogy kellenek a beírások, meg a klikkek, de könyörgöm.....
Távolítsátok már el Frozent meg az ikertestvérét, trek81-et (simán lehet, hogy ugyanaz az ember), mert az egész fórumot idegesítő olvasni is miattuk.

(#17480) trek81 válasza Zsoca_D (#17479) üzenetére


trek81
senior tag

Megnyugtatlak nem ugyan az az ember....
D C b6 b12 b1... No stresz :)

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#17481) trek81 válasza egyedülülő (#17476) üzenetére


trek81
senior tag

Most is utólagos... 1000$ most is kiugrott belőle :C
Frozi megmondta anno, ez szépen hoz

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#17482) szekra válasza Zsoca_D (#17479) üzenetére


szekra
őstag

Csak nem kell rá reagálni, trollok.

(#17483) Frozen válasza Zsoca_D (#17479) üzenetére


Frozen
őstag

most azzal mi a baj,hogy valaki leírja a tényeket?
Mikor bedölt az egész luna projekt utána is voltak közel 10-20% os pumpák szinte napi szinten aki akart tradelgetet és kéréskédet. Az hogy van akinek 10 euroja van bent és azzal nem éri meg arról nem más tehet. Ez nem idegesítés hanem tény, ahogy az is hogy most is a luna szépet ment és akinek volt benne pénze szakított. Az hogy ki marad le és ki nem erről megint nem tehet a másik attól függetlenűl még lehet róla beszélni hiszen pont ez a topik lényege.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#17484) LuckyL válasza Zsoca_D (#17479) üzenetére


LuckyL
őstag

támogasd a ph-t egy premium előfizuval és egy kattintással tudod őket rejteni

cryptot minden termékemért elfogadom

(#17485) dobolan válasza Frozen (#17483) üzenetére


dobolan
senior tag

Az közel sem tény, ha leírom, hogy imént nyertem a lunával 10e dollárt, mert ment egy duplát, és mindenki más hülye, hogy csak 10 dollárral mert kockáztatni.
Leírhatnám azt is, hogy egy millió dollárt nyertem vele. Ezek nem tények, csak pukkasztás utólag, és általában nem igaz. Aki valójában ilyen trédeket csinál, az nagyon messze van attól, hogy kérkedjen vele több okból is.
Azt írd be, hogy mikor fog kilőni, mennyit fog menni szerinted, és mindezt előre. Ha ekkor még beírod, hogy te 1000 dollárért fogsz venni, annyira tutti, még akkor se biztos hogy nem hülyéznek le, de akkor utána már jogosabban verheted itt a melled, hogy te megmondtad. :D

(#17486) Frozen válasza dobolan (#17485) üzenetére


Frozen
őstag

AZ,hogy témázunk és beszélgetni kezdünk valamiről ez szerinted pukkasztás, előre senki nem tud megmondani semmit ,mert senkinek nincs varázsgömbje. Az hogy spekulálnak páran,hogy most mi merre fog megmozdulni sem könyvből sem matematikailag sem semilyen elemzéssel nem lehet kivitelezni. Szóval amire hivatkozol az igazából egy lehetetlen halandzsa. Max akkor lenne értelme, ha van rendesen vagyonod és mielőtt bevásárolnál több pár száz milla értékben szólnál itt , bár kötve hiszem ,hogy bárkinek feleslegesen itt a fórumon volna ekkora tökéje ,hogy csak úgy betolja bármelyik coinba. És igazából pont ez az a dolog amivel meg lehet mozgatni bármilyen coin árfolyamát fel vagy le (ezt dölt be a luna is és igazából pénz kérdése,hogy ezt bármelyikkel megúzzák) , és pontosan ezért nem lehet semmilyen tanulással ,elemzéssel, matematikával stb kiszámítani, mivel hiányzik az a tényező, hogy a bálna mikor gondol egyet és ki vagy be egy egy projektből. Hiába nézed az árat akkor sem tudod hogy xy mikor és mennyibe vette.

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#17487) dobolan válasza Frozen (#17486) üzenetére


dobolan
senior tag

Teljesen lefagytam tőled. Nomen est omen :D

(#17488) trek81 válasza Frozen (#17486) üzenetére


trek81
senior tag

Igy igy...

Luna meg megint adja amit kell :C :C :C

Frozen irattam dalt ha már....

[ Szerkesztve ]

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#17489) Flashback


Flashback
addikt

Ez a Binance identifikálás teljesen rossz.

Előszőr próbáltam a bankon keresztül. Le is vonta a 0.05EUR-t kaptam pdf-ben valami certifikációt hogy lekérték az adataimat. Majd identifikálás sikeretelen...

Feltöltöttem egy T-Mobilos VDSL havi számlát erre meg visszadobják hogy mobil telefon számlát nem fogadnak el..

Most meg próbálnék bejelentkezni hogy írjak nekik, erre a kétfaktoros auth. email nem jön meg...

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#17490) #24556544


#24556544
törölt tag

Ha valaki ennyire szeret utólag kérkedni, mert ez fontos neki itt ebben a fórumban sokkal jobb lenne, ha leírná előre, hogy szerinte ez jó lehet, ennyit beletett, és akkor lehetne látni mi a helyzet.
Szerintem több értelme lenne.
Még jó tipp is lehet vagy valami.

De ennek az utólagos beírásnak semmi hasznossága nincsen, ez a tipikus nesze semmi fogd meg jól dolog.
Senkit nem érdekel utólag ki mennyit nyert valamivel, úgy hogy előre nem írt be semmit.

De amikor valaki előre beírja, hogy szerinte miért jó, és meg is rakta, aztán sikerült, na az igen, az szép.
Ez meg egy semmi igazából.

Nincs benne hasznos infó, hogy miért gondolta azt, hogy lesz pump stb. senki sem tud belőle tanulni vagy más nézőpontot látni.

Amióta ez a medvepiac van mondjuk hasznosságért nem ide kell járni az biztos, előtte tavaly rengeteg hasznos beszélgetés volt a fórumba, igazi gyöngyszemek, most meg 0, csak utólagos profitálások amik vagy igazak vagy sem, sose tudjuk meg, azt se, hogy miért.

(#17491) Laraxior válasza #24556544 (#17490) üzenetére


Laraxior
titán

Csak feltűnési viszketegség... ignorálni es kész.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17492) Frozen válasza #24556544 (#17490) üzenetére


Frozen
őstag

Ezt már fent kifejtettem ,senki nem tudja azt,mikor gondol egyet egy bálna és merre mozdul. Oké leírja valaki hogy beletett ennyit ,honnan tudod hogy tényleg beletette?
És mivan ha beszál mondjuk 50 milával akkor majd te is beszálsz ennyivel? Vagy ezt mégis ,hogy gondlod?
Ha elbukik ,mert ép amire rábökött nem jött be akkor meg menne a sírás hogy hát nem jött be és most elbuktad a pénzed stb stb...

Komolyan ha vissza olvasol a topikban nem egyszer volt már témázás hogy ép mi ment fel és hova utolag akár btc akár eth akár doge vagy még lehetne sorolni a többi.

A lényeg ne mások után menjünk soha ,mert ezzel lehet a legnagyobbat bukni ! Varázsgömbje pedig továbbra sincs senkinek ,de ha van pár százz milája valakinek feleslegesen (mivel annyit fektetünk be ami nem fáj ! ) szóval ha van valakinek ennyi pénze potyán akkor ő tud valamilyen hatással lenni az árra , és hiába írná be ,hogy megpumpál valamit az közel sem jelenti azt hogy tényleg úgy van ,mert akinek pl holdolva van valami vagy botal beállítva,hogy x értéknél elad akkor tulajdonképen hiába veszel bele, ha közben pl a botokkal mások eladnak azonnal mikor ugrik az ár.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#17493) krepp válasza LuckyL (#17484) üzenetére


krepp
tag

Azt hittem én is hogy ez a megoldás, de sajnos ha valaki válaszol a baromságaikra, értelmesen, azt szívesen olvasnám, de így rejtve van az is...

Így csak annyit látok, 5 új notifikáció a topikban, rakattintok, üres...

Sajnos a beszari modik, és adminok miatt, folyamatos a lemorzsolódás az értelmesebb kommentelők közül...

Összesen két gyökér kommentelő miatt...

:(( :C

"Mi nem szenvedünk! Mi így élünk!" ...Hofi

(#17494) koxx válasza krepp (#17493) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"Sajnos a beszari modik, és adminok miatt, folyamatos a lemorzsolódás az értelmesebb kommentelők közül..." parancsolsz? :U

(#17495) egyedülülő válasza Frozen (#17492) üzenetére


egyedülülő
őstag

Szerintem ezzel kb semmi értelme a topicnak.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#17496) Frozen válasza egyedülülő (#17495) üzenetére


Frozen
őstag

Én meg annak nem látom értelmét,hogy mindenki mástól várja a választ és a megoldást ,hogy ép mi fog megindulni felfelé. Mint írtam senki nem tudja , lehet elemezni ,tanulni és a többi ,de ennek igazából semmi értelmemé,hiszen senki nem tudja mi lesz a jövőben hacsak nem valaki időutazó.Fent említettem vissza is lehet olvasni nem 1x volt témázás már utolag mikor felment valaminek az ára és ,hogy megy a tradelgetés stb... De sajnos mindig akad aki sírni kezd,hogy neki nem volt benne és kimaradt belőle miért utolag írják be ez csak trollkodás és a többi.

Egyébként lehet sokaknak át kellene olvasni újra az első kiemelt hsz-t.

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#17497) krepp válasza koxx (#17494) üzenetére


krepp
tag

Legalább 50* írták már meg különböző emberek hogy Frozen, és trek81, usert ki kellene tiltani, mert folyamatosan baromságokat beszélnek. Lekötik az értelmesebb fórumozók figyelmét, idejét a baromsagaikkal. Legalább 10x olvastam már hogy valaki megunta és kb 1000 karakterben tételesen cáfolta a hülyeséget. De az csak mondja tovább..

Kérlek, magyarázd el nekem miért nem jár az ilyennek perma ban a topikra?

"Mi nem szenvedünk! Mi így élünk!" ...Hofi

(#17498) koxx válasza krepp (#17497) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Es az jogalap a kitiltasra, hogy valaki hulyeseget beszel? Ezt te se gondolod komolyan. Mintha valakit azert bannolnank mert nem tetszik a nickje.

(#17499) Plug Life válasza koxx (#17498) üzenetére


Plug Life
senior tag

Így van, hülyének lenni alapvető emberi jog. Sokan élnek is vele :D

(#17500) krepp válasza koxx (#17498) üzenetére


krepp
tag

Az Én kertemben is "joga" van nőni a haszon növénynek, és a gyom növénynek is, ez az élet rendje.
Mégis a gondos gazda gyomlál, hogy a hasznosabb növénytől ne vegye el a fényt, tápanyagot.

Simán lehetne jogalap, ha a közösség hangot ad annak hogy nem tetszik valaki jelenléte, miért kellene megtűrni?

Az meg hogy valakinek nem tetszik a nickje az teljesen rossz példa.... Bár ha jobban belegondolok tuti hogy van rá nektek is szabályok a másokat sértő Nick nevekre. Gondolom nem regelhetek tolvajCigány néven...

Vagy igen?

"Mi nem szenvedünk! Mi így élünk!" ...Hofi

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.