Hirdetés
- Send to qBittorrent (with SavePaths): Egy apró Firefox kiegészítő qBittorrenthez
- Ikea PAX gardrób és a pokol logisztikája – egy Ikea-horror igaz története
- -TongFang- Medion Erazer Beast 16 X1 - induló teszt így kora délután..."CB R23"
- Pi-hole és a Telekom Sagemcom F@st 5670 DNS beállítása
- A Magyar Néphadsereg emlékére
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- GoodSpeed: A RAM-válság és annak lehetséges hatásai
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- D@reeo: Pi-hole és a Telekom Sagemcom F@st 5670 DNS beállítása
- Ketogén étrend
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- [K2]: AnyDesk átverés
-
LOGOUT
A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna.

Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Svájcinéger
őstag
Nem, nem mi voltunk. 2 hónapja raktam fel neki és ki akarja próbálni magát emberkék ellen is köbö 2 hónap create server után. Azt hiszi olyan könnyű, mert az apjának elég jó statja szokott lenni a COD-ban.

Én anno egyből egy CSS klánba kerültem, ott nem cseszegettek. De hívott a COD
és a CSS-t én el is felejtettem. Aztán a COD-ban megtapasztaltam, hogy milyen "joo" fej honfitársaink vannak és azóta néhány kivételtől eltekintve nem játszok magyar szerón. Ha fél évente játszok utána mindig el is megy a kedvem. Szerencsére megtaláltam a hozzám hasonló őrülteket, bevettek egy klánba egy idegen országban és már oszlopos tagjuk vagyok. Nem hagynám el ŐKET semmi pénzért. -
Svájcinéger
őstag
válasz
Genius007
#4882
üzenetére
Igen. Az. Egy haverom, kolléganőjének az AMEX kártyájára lett vásárolva.
Mert így olcsóbb volt, talán. Természetesen utaltam neki a lóvét. Igazából én 2 éve nem foglalkoztam CSS-sel és csak azért tettem fel neki, mert mindig nyaggatott, hogy unja már a mostani játékokat, de ez bejött neki. Kapok is az Anyjától érte.
Tudod nem akarom, hogy lelámázzák, nem akarom, hogy csalódjon, mert érzékeny lélek. Ha más nem lesz max húzom magammal a COD2 és 4 szerónkra. De vagy nem tudunk egyszerre játszani, vagy meg kell vennem őket még1x. Köszi az infokat, meg fogjuk nézni őket. -
Svájcinéger
őstag
Hali ! Anno megvettem a CSS-t, aztán megcsapott úgy 2 éve a COD szele és azóta ... De felraktam a 11 és fél éves fiam gépére 2 hónapja, és múlt hétig create serverrel tolta. De látta, hogy Apa is emberekkel játszik és Ő is emberek ellen akar játszani. Felraktam neki az X Fire-t, be is lépett egy két szeróra, de a játékkultúra nem sokat változott ahhoz képest, amikor 2 évvel ezelőtt nekiálltam codozni (ma már el sem tudom képzelni, hogy magyar szerveren játszak). Ráadásul a fiam hallássérült is, és nem hallja, hogy mit kiabál be a sok csecsszopó, aki a monitorja mögött nagylegény, és nagyon naiv is. Szóval tudnátok mondani egy két magyar IP-t, ahol kultúrált emberekkel tudna játszani ? Arról nekem már fogalmam sincs, hogy milyen verzióm van, számít-e a verzió, hogy mely szerverre tud az ember belépni. Van vagy 3 éve, hogy megvettem.
UI: elnézést a kultúrált, akármilyen online játékot játszó magyar gémerektől.
Új hozzászólás Aktív témák

Archívum 1: [link]
- 2013 Late 27 iMac - 1TB HDD i5 core4 24GB RAM 2GB GTX
- Bomba ár! Toshiba Portege R930 - i5-3GEN I 4GB I 320GB I DVDRW I 13,3" HD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Bomba ár! Toshiba Portege X30-E - i5-8250U I 8GB I 256SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Bomba ár! Toshiba Satellite Pro A40-D - i5-7200U I 8GB I 256SSD I 14" HD I Cam I W11 I Garancia!
- Bomba ár! Toshiba Dynabook A40-G - Intel 5205U I 4GB I 128SSD I 14" HD I Cam I W11 I Garancia!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3402, 100% Akksi
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 55B4 - 55" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue - 1 ÉV GARANCIA, Kártyafüggetlen, 100% Akkumulátor,MS3379
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest


és a CSS-t én el is felejtettem. Aztán a COD-ban megtapasztaltam, hogy milyen "joo" fej honfitársaink vannak és azóta néhány kivételtől eltekintve nem játszok magyar szerón. Ha fél évente játszok utána mindig el is megy a kedvem. Szerencsére megtaláltam a hozzám hasonló őrülteket, bevettek egy klánba egy idegen országban és már oszlopos tagjuk vagyok. Nem hagynám el ŐKET semmi pénzért.
Mert így olcsóbb volt, talán. Természetesen utaltam neki a lóvét. Igazából én 2 éve nem foglalkoztam CSS-sel és csak azért tettem fel neki, mert mindig nyaggatott, hogy unja már a mostani játékokat, de ez bejött neki. Kapok is az Anyjától érte.
Tudod nem akarom, hogy lelámázzák, nem akarom, hogy csalódjon, mert érzékeny lélek. Ha más nem lesz max húzom magammal a COD2 és 4 szerónkra. De vagy nem tudunk egyszerre játszani, vagy meg kell vennem őket még1x. Köszi az infokat, meg fogjuk nézni őket.
