Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyno

    veterán

    Sziasztok.

    i5 750-re vásároltam ma egy Hyper TX3-t, nagyon kellemes csalódás a hűtő, hyper tx2-vel volt gondom, a feszengetős felfogatás, itt egy nagyobb nyomás és be is pattant és jó stabil.
    Gyári rézmagos 2centi magas fos hűtő után, prime95 alatt, a legmelegebb mag 54°C gyárival 73°C volt a legmelegebb mag, terhelés nélkül is 6-7°C-al jobb a helyzet(IBT alatt még durvább különbség: gyárival 82°C a legmelegebb mag, tx3-al 53°C és a gyéri is rajta volt rendesen, sőt mx2-vel volt megkenve), sajnos költözésnél elkevertem valahova az mx2 és chillaramic pasztámat, ezért sajnos amit atak hozzá azt használtam, mi róla vélemény?
    CPU-m egyenlőre alapórajel csak tb van belőve és 1,154V-on megy, ami kicsit zavar hogy probálgattam állítani a smartfan-t a BIOS-ba igaz nem tőrtem magamat ösze, de zavaró hogy alapból forog 1300-1400pm-en, ez igy csendes is nem zavar, de mitudomén csak megnyitom a böngészőt már is felpörög aztán vissza, úgy lennék vele kibékülve, ha terhelés alatt 2000rpm-en menne nélküle megfelelő ez a 1300-1400rpm.

    5K-ért remek vétel ez a cpu hűtő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés