- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- petipetya: Nagy chili topic. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 13 – Néhány egyszerű, de finom étel
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha különkiadás 2 – Kajás poénok
- Doky586: SecureBoot kulcsok frissítése (2026 nyara)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- talmida: Változások 2. rész
- eBay-es kütyük kis pénzért
Új hozzászólás Aktív témák
-
Pamacs93
csendes tag
Én is nagyon rákattantam most erre a SPEEDre, nagyon tetszik, csak jönne már

Meg néztem ezt a window n70-est, ami elvileg kívülről ugyanaz, mint a SPEED. (Bár belülről se nagyon más.)
Vannak hozzá tokok, és akkor gondolom erre is jók lennének. Az eredeti tok nagyon nem szimpi nekem, (mármint amit a honlapon ír hozzá, a Tab One-hoz való,) mindenhol írják, hogy könnyen kicsúszik belőle, és amúgy is jobban örülnék egy ilyen rásimuló bőrnek, mint 3 karmocskának, ami fogja a tokot. Tehát itt van amit találtam:
www.chinaeshops.com/original-window-yuandao-n70-hd-dual-core-tablet-leather-case-cover-with-stand-7-inch_p9145.html
és
http://www.chinaeshops.com/7-inch-window-yuandao-n70-ii-dual-core-tablet-leather-case-cover-with-stand_p8892.htmlNekem ezek nagyon tetszenek. Eddig még csak amazonról és ebayről rendeltem bármit is külföldről, és kicsit elriasztóak ezek a kínai boltok, tabletet nem is vennék innen. Jobb, ha bármikor vissza tudom vinni a kütyüt, ha valami baja van, ahelyett, hogy saját költségen és sok idő alatt visszapostázom Kínába. De arra gondoltam, hogy egy toknál beleférne, főleg ilyen áron. Tudnátok kicsit segíteni ezzel: ezekre az alacsony árú cuccokra is van vám, vagy csak valamekkora ár felett? Mondjuk gondolom árban nem is annyira számít, inkább időben.
A másik pedig, hogy én arra gondoltam, hogy vennék valamilyen kitámasztós tokot, és külön egy bluetooth billentyűzetet, mert akkor csak akkor viszem magammal, ha kell, és nem foglalja el az USB-t, szóval tudok közben mást is rádugni. De tesóm azt mondta, ne vegyek hozzá bluetoothosat, mert a bluetooth kapcsolat nagyon leszívja az aksit. Ez igaz? Szerintetek melyik érné meg jobban, hogy meríti, vagy hogy elfoglalja az usb kimenetet? Mert ha ez utóbbi, akkor lehet, hogy a karmocskás rögzítés ellenére a gyári billentyűzetes tokot veszem hozzá mégis.
Gondolom, erre az lesz a válasz, hogy attól függ, mi kell nekem jobban, de nem tudom, hogy nagyon gyakran rá akarnék-e dugni valamit az USB-re, (mondjuk lehet, hogy használnám 3g stickkel, de nem biztos,) és hogy milyen gyakran használnám konnektor nélküli helyen.
Új hozzászólás Aktív témák
- Surface Pro 7+ i5-1135G7 16GB 1000GB 1 év garancia
- Bomba ár! HP Elite X2 G4 - i5-8G I 16GB I 256SSD I 13" 3K Touch I Cam I W11 I Garancia!
- Surface Pro 7+ i5-1135G7 16G 256GB 1 év garancia
- Bomba ár! HP Elite X2 1013 G3 - i5-8G I 16GB I 256SSD I 13" 3K Touch I Cam I W11 I Garancia!
- Apple iPad Air 5 13' 128GB (2029.02.09-ig Garancia) Csak kibontva volt, Aktiválatlan!
- Telefon felvásárlás!! iPhone X/iPhone Xs/iPhone XR/iPhone Xs Max
- Playstation 4 FAT 1 TB kontroller 6 hó garancia, számlával!
- 216 - Lenovo Legion Slim 7 (16IRH8) - Intel Core i7-13700H, RTX 4060
- Samsung Galaxy S21 Ultra / 12/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- BOMBA ÁRrR! Lenovo ThinkPad T14 Gen 4 Ryzen 5 PRO 7540U 14" FHD+ 32GB 1TB Lenovo gar: 2028.01.07!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

