Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#117) TitiRii


TitiRii
senior tag

Ez az EPC3925 egy kalap szar..
ugyan ezek a problémáim amiket leirtatok
bármilyen olyan alkalmazás ami több szálon, több porton megy kicsinálja és kifekszik, a többi gépen dns error azt csókolom
a problémát nem egyszerű elhárítani
már kikapcsoltam a tűzfalat,
az upnp
semmi hatása..
wlant kikapcsoltam, dhcpt is lelőttem (csak igy az iptvk nem mennek..)
megpróbáltam azt is hogy dmz és egy másik router (linksys wrt54gl dd-wrt sw vel)
de semmi hatása..
már cserélték egyszer, de úgy fest mind ilyen szar..
sőt random kifagy (bár a net nem megy el de az admin felület nem hozható be csak ha újraindítom
ami még érdekes volt hogy mikor dmz vle rajta volt a másik router a wrt statisztikája szerint ugy hogy a gépek semmilyen adatfogalmat nem produkáltak (lan trafic szinte 0) a wan trafic 2-300 kb/s es állandó adatforgalmat mutatott... pedig az iptvk maradtak az epcben és tőle is kapták az ipt.
tanácstalan vagyok és rettentő dühös mert a teljes itthoni rendszerem használhatatlan, sőt a melóm is nehezen megy, mivel több portot , ipt használ az alkalmazásom..
tökömék persze nem tudnak semmit és nem hajlandóak semmire( tanácsoltam nekik hogy hozzanak egy másik modemet, egy teljesen alap mezei modemet, osszák 2 a coaxot, az iptvk menjenek az egyikről, azon tiltsák a netet, a net meg a másikról. technikailag lehetséges, még a modemet is megvenném.. de szarnak a fejemre...

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.