Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81957632

    törölt tag

    válasz I_Am #276 üzenetére

    Nem tudom, de itt többen szenvednek mondatkihagyási olvasási problémában. Nem tudom melyik orvos tudna rajta segíteni. Írtam már, hogy ha 20 lemeznél többet írtam princoból akkor lehet hogy túlzok. Akkor te most megint milyen több százról beszélsz? Tanulj már meg olvasni azután járjon a szád. Az meg, hogy a haverod nem jár vissza a boltba panaszkodni az az ő egyéni problémája. Megtehetné! Valószínüleg nem menne vele semmire, de a lehetőség adott. Ja és még valami. Valaki ezt nekem írta a fórumba: ''aki nem néz utána mit vesz, meg is érdemli, hogy átbasszák''. Ja és, hogy ő minek néznie utána a colának? Ja én meg miért néznék utána a Princonak. Nem mondom, hogy nincs olyan dolog amit én nem próbálok meg kimagyarázni. De ti mit csináltok? Olyan érveket hoztok fel sorra, ami saját magatokbak mondd ellent.
    Visszatérve a verbatimra. Az, hogy kifogtál egy szar szériát és mint mondtad valószínűleg hamis volt. Ez is mutatja, hogy nem a Verbatim lemez gyártója, árusítója volt a hibás. Valószínüleg volt ott is ügyeskedő. Aki ''legalizálni tudta'' a dolgot és a minőségi közé keverte a szart. De erről nem a bolt és nem is a verbatim tehet. Hanem az ügyetlen hatóségok.
    Valaki kérdezte én mennyi verbatimot vettem. Egy baráti társasággal vettünk 100dbot. Ez öt felé ment. Nagyjából mindenki 20at. 5ünkből 1nek jött be. Ő írta meg magának azokat is amit mi négyen kidobtunk volna. Így mi 4en pl. csak pár darabot buktunk, de azt sem neveznénk bukásnak mert volt kinek odadni. Még, ha ingyen is, de legalább láttam, hogy valaki hasznát veszi.
    '' (elsőre az iróra gyanakodtam, de ennek lehetőségét másik lemezekkel kizártam) '' Na ez így volt nálam is. Először az írót okoltam, próbáltam több másikkal is megírni azokkal sem ment. Aztán próbáltam más lemezekkel amikkel tökéletes volt minden. Akkor gondoltam csak én is, hogy a lemez a szar. Ekkor mentem fórumokba olvasgatni. Láttam sokan szídják. Gondoltam én is kifogtam a szart. Mert az azért igaz, hogy princobol is láttam jó szériát. Csak azokat sosem a cd.wbteam-nél vették az ismerősök.




    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák