Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) edipqe válasza gregorik (#4) üzenetére


edipqe
senior tag

sztem az átlagos nők egóját, és fériak általi imádatra való igényét nem annyira nehéz kijátszani (ha mondhatok ennyire csúnyát) a nők ellen (ez megint nem szép tőlem, de hát istenem ez van). Ha az érdeklődés költsönösen megvan, és érzi azt a nő hogy többnek tartod az átlagosnál és igazán akarod őt (és nem csak **gn* akarsz), kvázi komolyak a fajfentartási szándékaid vele szemben akkor már nyertél, mert figyel rád.
érdeklődik irántad. Az érdeklődést felkelteni és fentartani a nehéz. Ha ez megvan akkor már csak egy táncot kell eljárnotok ami előre le van játszva. és mindenki tudja a helyét, a szerepét.
Ha senki se esik ki a szerepéből és nem siklik félre a dolog akkor CÉL!
Alapszabály minden nő más! Hiába van gyakorlatilag kész forgatókönyv, recept a nőkhöz; vannak változók (nem kevés), különbségek. Amiket fel kell mérni. Ha ezek megvannak akkor a receptet az adott Nőre kell igazítani.
Apró kicsi kis (pasik számára) vacaknak látszó mozdulatok, hangok, elejtett mondatok amik nem látszanak fontosnak elárúlhatnak sokat a Nő lelkéről és gondolkodásának milyenségéről.
Hogy tudod elérni hogy figyeljen rád? Hogy tudod elérni hogy még Ő akarja ''eladni'' magát neked?
Tudd meg mire vágyik, mit akar ÉS ADD MEG NEKI!
De csak óvatosan mert ha nagyon hajtasz akkor ugye azt fogja érezni, hogy hozzá képest te alacsonyabb értéket képviselsz és akkor nem tart majd majd jó üzletnek a fajfentartós tőzsdén.

Nem bunkónak kell lenni, csak egy borotva éles pengén kell (milyen könnyen hangzik leírva :DDD ) ügyeskedni. Se túl sok figyelem, érdeklődés, teperés; se túl kevés.

Nekem ez nem megy tőkéletesen, mert valami oknál fogva szeretek mindent megadni egy nőnek. Ez ha csajozni akarsz hiba. De nem tudtam kinevelni magamból.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.