Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) orbano válasza gregorik (#145) üzenetére


orbano
félisten

ha jól értettem eddig, az A1 nem kifejezetten a nőhöz szól, hanem az egész társasághoz. Az (szerintem) más tészta, mint amit a mistery method tanít. Én spec mindig kifejezetten pimasz, vagy szokatlanul kedves, de visszahúzódó dumával. De leginkább az elsővel, azt (egyelőre, nekem) pszichikailag könnyebb kiviteleznem :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#152) orbano válasza Thulcandra (#147) üzenetére


orbano
félisten

én leírtam kétszer is, hogy nem erről van szó. nem kanos szerencsétlen kics p@csök gyűlnek ide hogy megtanuljanak csajozni. mondjuk én kanos is vagyok és bénán csajozok szórakozóhelyeken, de itt senkit nem a csajozás maga motívál a tanulás során. a módszer sem csiribiri, szerintem olvass bele a linkekbe mielőtt véleményt alkotsz. :U
ennél tényleg nem tom neked jobban összefoglalni. nőmeghódítási stratégiát tanulunk. univerzálisat! nem kalandhoz, nem meggyalázni a nőt, egyszerűen fölszedni és ha akarjuk pikkpakk lefektetni. és ha még akarjuk akkor 15ször, akár egy életen át. nem feltétlenül egyéjszakás kalandok kivitelezésére tanít a módszer.
a másik amit nem árt tudnod, hogy kifejezetten nehéz esetekre specializálódott az eljárás (nagyon jó, felkapott nők becserkészésére). persze tudjuk, neked ez nagyon jól megy :)

végezetül: úgy érzem egy percig sem voltam veled bunkó

A vér nem válik VAZZE!™

(#153) Thulcandra válasza orbano (#152) üzenetére


Thulcandra
senior tag

'' (nagyon jó, felkapott nők becserkészésére). persze tudjuk, neked ez nagyon jól megy''

Na előbb dumáltam priviben egyik fórumtárssal, vele úgynézki dűlöre jutottam, de látom te is félre értetted amit írtam.

Én egyik hozzászólásomban sem állítottam azt, hogy bármilyen nőt fel tudok szedni.
Továbbá azt sem hiszem, hogy lenne olyan módszer amivel bárki bárkit felszedhetne.

Mindenestre sok sikert kívánok mindenkinek, de azért tessék figyelni a másik és a saját lelkivilágotokra is közben! :R

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#154) gamut


gamut
csendes tag

eddig se volt soha hiányom, elég szerencsés vagyok, és ha én balfaszkodok, akkor a lány kezdeményez. csak eddig fogalmam se volt, hogy mit csinálok, és főleg hogy mit kellene csinálnom. elolvastam Style könyvének kb harmadát eddig, és tegnap este kipróbáltam pár dolgot. szerintem teljesen jól használható.
tegnap éjjel táncos-zenés klubban voltunk, kinéztem egy lányt, de egy másik sráccal táncolt, látszólag nagy egyetértésben. észrevett, szemeztünk egy darabig, aztán amikor a srác eltűnt éppen, és a lány mellettem jött el megszólítottam, megkértem, hogy szánjon rám egy percet, mert ki szeretném kérni a véleményét. mondtam neki, hogy a barátomat meghívták a balázs sóba, ahol ''titkos hódoló'' a téma, és nem tudjuk eldönteni, hogy bevállalja-e, mi van ha például egy fiú akar neki szerelmet vallani. kérdés, hogy ő mit javasol? innen indult a beszélgetés, közben egy neg, jobban állna neki a haja kibontva, közben folyamatosan kino. simogattam a haját, aztán meg akartam csókolni, de nem engedte. elindultunk hazafelé, elkísértem a taxikhoz, de közben útbaejtettük a lakásomat, ahol a bejáratnál elcsattant az első csók, de nem akart velem feljönni, LMR. hátat fordítottam, és elmentem egyedül fel. leültem megvárni, jött is egy perc múlva. :] utána fokozatosan közeledtünk az ágy felé, szépen lassan félig kibontakoztunk, de eü okok miatt csak kölcsönös handjobra futotta. ennek ellenére remekül éreztem magam, aranyos lány volt nagyon, most utána is nézek wiwen, hogy még most is tetszik-e, vagy csak a sör meg a sötét segített rá. de azért csak nem, nem olyan sok sör gurult le.
ez volt a második pua inspirálta ismerkedésem, közben sokszor borzasztóan béna voltam, voltak kínos csendek, meg hosszadalmas átvezetések, comfortinggal alig foglalkoztam, pedig fontos lenne, egyszóval még elég darabos a technikám, de már most sokkal magabiztosabbnak érzem tőle magam, összehasonlíthatatlanul felszabadultabban ismerkedek. pedig azért még mindig elég gyér vagyok ilyen téren :]

[Szerkesztve]

(#155) orbano válasza gamut (#154) üzenetére


orbano
félisten

köszönjük a beszámolót, tanulságos volt :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#156) gregorik válasza gamut (#154) üzenetére


gregorik
senior tag

én is köszi. hogy valami sajátélményt én is megosszak, nézzünk mondjuk két régebbi CASE-t :D, amikor még ösztönből nyomtam, azt se tudtam, mi az a ''seduction community'' meg a project Hollywood. mindkettő a Moszkva téren történt, amikor mentem hazafelé.
első: megláttam ezt a nagyon szép 16 éves lányt. úgynevezett DIRECT A1 :), azaz a régi kedvenc szövegem. kb: ''bocsáss meg, láttalak ott a sarkon/x utcával lejjebb, és az az igazság, hogy nagyon tetszel... teljesen komolyan, nem kandi kamera vagy ilyesmi (neg-féleség)... tudnánk valamikor beszélgetni? stb...'' 1 perccel később megadja a számát. utána nem siettem el, több rövidebb találka, C1-C3, végül S1-S3 csak hetek múlva következett be, de akkor durván :D (elnézést), mint rövid fellángolás.


[Szerkesztve]

(#157) gregorik


gregorik
senior tag

második: megláttam ezt a szintén helyes 18 éves lányt kb. ugyanott (ez valamivel előbb volt). DIRECT A1, ''bocsáss meg stb.'', minden ugyanaz, kivéve hogy ő valahogy nem hagy elmenni (bár mehetnékem van) és leülünk beszélgetni a Moszkva egyik padkájára (C1-C3). belőle konkrétan barátnő lett, bár nem tartós, és S3-ból se lett semmi, nem erőltettem.

ha jobban belegondolok, nagyon sok ilyen direct approach összejött (nem akarok untatni senkit), a nagyon szimpla tanulság annyi, hogy nem kell feltétlenül erőltetni a tudatos neg-eket, alpha male demókat, higher value demókat A2-ben, ha a lány egyedül van és erős volt a nyitás/kiállás.

[Szerkesztve]

(#158) VargaI


VargaI
senior tag

Na ha vkinek van kedve és kipróbálná/elküldené, szívesen hallanék róla visszajezéseket, emailben vagy msn-en ajánlanám bedobni, hogy milyen hatást váltott ki az illető hölgyből.... :U (személyesen qrva nehéz... :O )

Szia!

Volt már úgy, hogy álmodtál valami szépet, s reggel széles mosollyal
az arcodon ébredtél, tele vidámsággal és jó kedvvel? De nem is szimplán
szépet, hanem olyat, hogy mikor átélted, benne voltál teljes egészeddel,
úgy élted meg mintha teljesen valóságos lenne, és mégis oly nagyon
tündőklően vont körül, mint ahogy az érzéki forróság sugárzik egy
tűzpirosan, lágyan lobogó gyertyalángot körülölelő forróságból, mely
majd hogy nem enyhén megéget belül, mégis lágyan hevítő láng, ami
tele van határtalan energiával...s úgy érezted, ez több mint puszta
valóság. Egészen magával ragad ez a hihetetlen, csapongó érzésékkel
teli világ, lágyan csengő számodra nagyon kedves hangok zendülnek a
ködbe burkolózó, kicsit homályos háttérből. Meghökkentően élénk
színvilág, melyből kiárad a csillogó pompa, mintha kilépnének abból a
puszta szerepből, hogy csak részük valaminek, mégis meghatározzák azt
egészében...elragadóvá, varázslatosan egyedivé teszik ebben a nyugodt
környezetben, mely egészen megérint teljesen legbelső kis zugaidig,
feltöltve szétáradó energivál minden részed, hogy hihetetlen megújulással
teli érzés fogjon el, mintha ezüst szárnyaid lennének, s lágy fuvallatok
repítenék soha meg nem élt, s elképzelt magaslatokba, egy számodra
csillogóan rád mosolygó, érzékien kellemes, teljesen körül ölelő és
mindentől megvédő elképzelhetetlen világban. Egy angyalt volt...
szavakkal szinte leírhatatlan érzések bukkantak fel, hirtelen előtörve,
mindent felemésztő vadsággal a semmiből...egészen megérintve, mintha
egy ragyogóan fénylő aranysugár bújt volna épp elő, hogy lágyan
simogasson sugaraival, s teljes nyugodtságot árasszon mindenfelé az a
csodálatos szépség, mely belőle árad, mint fergeteges zuhatagból a
minden mást elsöprő csörgedező csobogás...olyan érzés mint téged
megpillantani előszőr, úgy igazán, hihetetlen nyugodtsággal ám mégis
teljesen felcsigázó vad érzelmek morajlása közepette, igéző szemeid
világát megcsodálni...csak ezt érezni, egy tekintet mely végnélküli,
teljesen magába olvaszt, olyan elsöprő szélsőségeket kiváltva, mint a
tenger, mikor dühöngve mégis oly lágyon simítja a partját. S ebben a
az örökké tartó pillanatban, mintha megmaradtunk volna, egymáshoz
kapcsolva egy halkan csörgedező fényesen szikrázó aranylánc által,
mégis teljes szabadságában ennek a csodálatosan nyugtató és
mélységekig boldogító érzésnek, melyet egy aprócska dolog vált ki,
mikor két ragyogó szempár pillantása összetalálkozik, s a pillanat
hevében eggyé, hirtelen egészen új és csodálotos élménnyé válnak, ám
ebben mégis megmaradnak végig önmaguk teljes szabadságában, csak
hihetetlen nyugalom és heves boldogság tölt el teljes erejében
mélységekig hatolva érzéki szívekben...veled lenni egy pillantásban az
örökkévalóságot jelenti a gyorsan múló idő tengerében...


előre is köszi, aki kipróbálja és beszémol az eredményről...
egy tipp: utána lehet mondani másnem, hogy találtad és kiváncsi vagy a véleményére erről, ennyi...:)

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#159) gregorik válasza gregorik (#157) üzenetére


gregorik
senior tag

még a sajátomhoz: maradjunk annyiban, hogy S3-on én a (kölcsönös) szerelmet értem. másképp a topik valami törlendő kangörcsölésnek tűnne, ami nem helyénvaló...



VargaI: ez OFF, amit írsz, sajnálom, msn-ismerkedés az valami egész más, mint az A1-A3.

[Szerkesztve]

(#160) VargaI válasza gregorik (#159) üzenetére


VargaI
senior tag

Ez mehet személyesen is, csak azért egyből ilyet levágni, nekem nem megy még...
De ha zavar akkor maradok szigorúan csak a te témádnál...:R

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#161) gregorik válasza TRANSLTR (#141) üzenetére


gregorik
senior tag

''új melóként összeszednénk jó nyitásokat''

na ezt még bepótolom magam részéről, aztán több napig nem leszek.

A1 utcán/bulin:
''bocsáss meg, láttalak az előbb stb.'' (lásd feljebb)
''elnézést, szereplőket keresek egy filmbe, és amikor megláttalak itt az utcán, egyből bekattant valami'' (ezt csak úgy érdemes, ha tényleg keresel szereplőket :D, de vannak variációi, ötvözheted a melóddal)

A1 bulin/egyetemen:
''helló. hangulat?..'' (vagyis hogy milyen a hangulata. ez nagyon vakmerő/sajátos A1, de ha jó a hangsúly meg minden, csodát tehet. emlékeim szerint nagyjából ezzel nyitottam egy magányos lánynál egy mozgólépcsőn (!), és (jóval) később 10 hónapos románc lett belőle)


[Szerkesztve]

(#162) edipqe válasza gregorik (#161) üzenetére


edipqe
senior tag

:F
háát nem tom :F

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#163) gregorik válasza edipqe (#162) üzenetére


gregorik
senior tag

hidd el nekem, a legjobb A1-ek papíron direkt furcsának tűnnek :D.

(#164) VargaI válasza gregorik (#161) üzenetére


VargaI
senior tag

A második A1 valóban jó, hiszen ha jó a megjelenés és az előadás (azaz a nyitás), akkor kedvenc témájukról mesélnek: magukról, az érzéseikről, mi van velük...
és már egyenesben is vagy ha jól követed a dolgokat..:)

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#165) YouCanCANON


YouCanCANON
tag

az a baj, hogy a legtöbb csaj kurva... és csak kihasználnak, vagy nem így van?! :U

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#166) VargaI válasza YouCanCANON (#165) üzenetére


VargaI
senior tag

Ez eléggé általánosítás, mint kb az, hogy: ''minden nő qrva, és minden qrva nő'' :(
Szerintem azért, ha beszélgetsz egy csajjal/nővel normálisan, akkor simán ki lehet ezt szűrni. Ha meg olyan hangulatban vagy te is akkor, meg használjátok ki kölcsönösen egymást pozitív értelemben azt kész...

[Szerkesztve]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#167) orbano válasza YouCanCANON (#165) üzenetére


orbano
félisten

kihasználnak? hö? max annyi van, hogy az egyik fél többet akar mint a másik és ezt nem képes a másik tényként elfogadni. de ez kölcsönös.

persez azzal egyetértek, hogy minden nő k...a de nem ennyire rossz értelemben :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#168) TRANSLTR válasza orbano (#167) üzenetére


TRANSLTR
csendes tag

megszólítottam, megkértem, hogy szánjon rám egy percet, mert ki szeretném kérni a véleményét. mondtam neki, hogy a barátomat meghívták a balázs sóba, ahol ''titkos hódoló'' a téma, és nem tudjuk eldönteni, hogy bevállalja-e, mi van ha például egy fiú akar neki szerelmet vallani. kérdés, hogy ő mit javasol?
^^ nah ilyesmi nyitós szitus 5-10 oldalas (lehet több is ;)) kis ''how to'' t kelene összedobni.

Nekem eddig 2 nyitás van ami tetszik:
''Félénk lány''=>''Szia. te félénk lány vagy? [vagy vmi iesmi :D]
-Miért?
-Mert itt ültem a másik asztalnál már 10 perce és nem mertél odajönni...''

illetve: a fotó nyitás ''tudnál csinálni rólam és a barátomról egy képet''... [még beletoldanék annyit hogy pár perc múlva lefényképezewm őt; később elkérem a mailcímét hogy eltudjam küldeni neki a képet]

meg egy saját elképzelés: oda megyek egy kutyás csajhoz; hülyére dögönyözöm a kutyáját (ebből látja hogy én is szeretem az állatokat); oszt lehet vele tovább nyomatni a sódert.

amúgy tényleg kéne egy olyan pár oldalas nyitás gyűjtemény amiben 1-2 mindig akad egy adott helyzetre....

FORDÍTÁS: gondoltam arra is hogy 3-an 4-en összedobnánk az árát; oszt a többit meg tudjátok....

KÉRDÉS: mi ez az S1, A1,C1 stb?

(#169) norbiphu válasza TRANSLTR (#168) üzenetére


norbiphu
senior tag

A1: canned opener
A2: demonstration routine
A3: bait-hook-reel-release
C1: comfort zone
C2: trust gaining
C3: intimacy
S1: arousal
S2: fight resistance
S3: sex/love

#8 hsz :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#170) edipqe válasza TRANSLTR (#168) üzenetére


edipqe
senior tag

a kutyás az jó.

Kirakat elött vagy a boltban nézeget a caj valamit. csuka, topp mittom én mit, akármit.
aztán melléálni, kivenni a kezéből odarakni pl.: a szeméhez(ha valami felső) és mélyen a szemébe nézni...és azt mondani áhhhhh űmmm neeeeeeem ez nem passzol a szemedhez.

Ha mákod van a csaj emelt hangon, félkacsintós ajkakkal azt kérdezi enyhén kifakadva (mert hát ki vagy te hogy ilyet mondasz: IGEN? és akkor szted mégis mi állna jól a szememhez.
A többit ki lehet találni. És ha szerencséd van 1-2 bolton végigmentek beszélgetve vásárolgatva, nézelődve ismerkedhettek. A ''shoppingolás'' (de nagyon okádok ettől a kifejezéstől) közben nem kevés bókot és nag-et ki lehet osztani. Végén tea, kávé, capuccino, számcsere, vagy süti mert az alaka még elbírna 1-2 kilót. Ezt a nők szeretik hallani, bár persze azonnal rácáfolnak, hogy az kéne még csak.

[Szerkesztve]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#171) orbano válasza edipqe (#170) üzenetére


orbano
félisten

tessék. holnap bemész az első bevásárló központba és kipróbálod vagy 5-10-szer. várjuk a véleményt. a kutyásat is ki lehet próbálni elég könnyen, bár az szerintem eléggé szokványos, biztosan sokan próbálkoznak így egy jobb csajnál. oda kell még valami plusz kis duma. azt hiszem én kipróbálom, van egy kis fórom ezen a téren (értek a dögökhöz) ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#172) VargaI válasza orbano (#171) üzenetére


VargaI
senior tag

5-10-szer? :Y Az egy fél nap shoppingolás, ennyire ne legyél rabszolga hajcsár, szegény edipqe :DDD

Csüt este vmi kis megbeszélés/hepening?

[Szerkesztve]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#173) edipqe válasza VargaI (#172) üzenetére


edipqe
senior tag

vidéki vagymuk, hétvégéken járok a fővárosnak nevezett helyen. De akkor is asszony miatt :DDD

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#174) orbano válasza VargaI (#172) üzenetére


orbano
félisten

Nekem oké a csüt, Nagyfőnököt kell nyaggatni :)

5-10x = 100-200perc maximum. Nem aznap kell elvinni egyiket sem randizni :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#175) Thyb válasza TRANSLTR (#168) üzenetére


Thyb
senior tag

Odamégy a csajhoz és megkérded tőlle: Figy a te mobil számod lett a multkor titkositva? Mire Ő meglepetten: ''Nem''. -Akkor megadnád a számod?

A másik mód: Szórakozóhelyen: Tudod, van valami a szemedben ami megigézett. Belegondoltam, hogy az élet teljesen rövid, nem tudni ki mikor fog meghalni, nem tudni kinek mennyi van hátra. Ugy döntöttem megnősülök és most, hogy megláttalak, azt is eldöntöttem, hogy téged veszlek el. -csaj ledöbbenve- Szerintem ha 2-3 hónapon belül összeházasodunk akkor ideje lenne komolyabban is megismerkedni.

Ez utóbbi általában vagy teljesen ledöbbenti a csajokat, vagy annyira viccesnek és meglepőnek találják, hogy tuti leáll beszélgetni.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#176) Kicker válasza Thyb (#175) üzenetére


Kicker
senior tag

elég általánosak ezek a megközelítések... szerintem mindig tudni kell, hogy a csaj mit akar hallani... ha látod egy csajon hogy épp min gondolkozhat és azzal kapcsolatban szólsz be neki valamit/kérdés megjegyzés stb/ egyből felfigyel rád, és azt gondolja milyen igaza van ennek a kannak, gyere csak ide dumcsizzunk.. persze ehhez nagyon figyelmesnek kell lenni, de megéri... :DD

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#177) Thyb válasza Kicker (#176) üzenetére


Thyb
senior tag

nem akarom a másik nemet megbántani, de hölgytől függően, először azt állapitsd meg, hogy gondolkodik-e

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#178) Kicker válasza Thyb (#177) üzenetére


Kicker
senior tag

feltételezzük hogy nem egy mínuszos IQ-jú csajjal akarsz értelmes beszédet folytatni... mer oda valóban elég a ''jó a segged, kő kóla?'' duma is.. :DDD

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#179) orbano


orbano
félisten

gyerekek kicsit eltértetek a tárgytól.:)

Én éppen a neg-eknél tartok a könyvben és könnyesre röghögtem magam. Eddig aszittem rajtam kívül nem csinálja ezt senki jobban, de ez a Mysery ez egy arany gyerek :DDD :C

A vér nem válik VAZZE!™

(#180) gamut válasza orbano (#179) üzenetére


gamut
csendes tag

melyik könyvben?

(#181) orbano válasza gamut (#180) üzenetére


orbano
félisten

Mystery Method - The Venusian Arts Handbook

A vér nem válik VAZZE!™

(#182) gregorik


gregorik
senior tag

szólt egy barátom, hogy holnap este ELTE-BTK-s party a főépületben. megjelenés kötelező a topik látogatóinak :D, de előtte ugye eligazítás, szal hívjuk egymást.
senki ne számítson laza estére, hajtás lesz, mást nem tűrünk :).

(#183) gregorik válasza edipqe (#170) üzenetére


gregorik
senior tag

egy romantikus hollywoodi vígjátékban talán működne ez az A1-ed, de a rögvalóságban nem hinném. ugyanez igaz a legtöbb, általatok eddig írt nyitásokra, elnézéseteket kérem.

(#184) orbano válasza gregorik (#183) üzenetére


orbano
félisten

tudat alatt ezért is írta szernitem, hogy ''Ha mákod van'' :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#185) VargaI válasza gregorik (#182) üzenetére


VargaI
senior tag

Ez jól hangzik, hol is lesz ill. hol gyűlünk? :DDD
Osztod itt a jónépet rendesen... :C

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#186) TRANSLTR válasza orbano (#181) üzenetére


TRANSLTR
csendes tag

Vélemények???
Ha rádnézek látom, hogy a szüleid jó munkát végeztek.
Felismersz? Nem? Jó, mert utálom ha csak a pénzemért szeretnek!
Életem művéhez szeretnék főszereplőt. Lennél Te az(,szívecském)?
Anyám azt, mondta, ha még egy csúnya lánnyal mennék haza kizár...
Te most azt játszod, hogy téged nehéz meghódítani?
Van egy telefonkártyád? Felhívom anyádat és gratulálok neki!
Ha a szuleid nem találkoztak volna, én most nem lennek ilyen boldog.
Van nálad térkép? Elvesztem a szemeidben.
Hiszel a szerelemben elso látásra, vagy sétáljak el itt még egyszer?
Mi a véleményed a cseh sírásók bérezéséről? :D
Szia! Ne haragudj, Te vagy az igazi? [annyira nem tetszik]
Ma olyan vagyok mint a spanyol nátha. Mindenki megkaphat. [ez is AFC kicsit]
Szia tudsz adni egy tollat, hogy felírjam a telefonszámod? [ez is hajaz az AFC stylera]
Siia! Hol lehet ilyen hegyes pólót kapni???
Hello nem fáj a lábad?(megkérdi miért) mert egész este az álmaimban gyalogoltál[40%:D]
Úgy látom a barátnőd magányra vágyik, nem hagynánk egyedül kicsit?[hmmm]
Szia! Fájt?? (erre a nő:-Micsoda?) -Hát amikor leestél az égből te kis angyal![hmmmm]
Kapaszkodj az aurámba![hihihi]






Helo édes nem vagy éhes adok neked ondókrémest.[FÚÚÚÚJ LÚZER]

(#187) edipqe válasza TRANSLTR (#186) üzenetére


edipqe
senior tag

a 9dik jó a többi nem annyira. sztem.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#188) gregorik válasza VargaI (#185) üzenetére


gregorik
senior tag

Múzeum körúti főbejárat előtt gyűljünk 8-kor.

(#189) TRANSLTR válasza edipqe (#187) üzenetére


TRANSLTR
csendes tag

jólszámolom: 9edik: sétáljak el mégegyszer?

itt egy SMS amiből lehet horgot/nyitást kalapálni:

A szüleid biztos tolvaj űrhajosok voltak, mert elhoztak egy csillagot, és odaadták neked. És a szemedből rám ez ragyog!



(bár ennek az ''átlagosnál nagyobb szexuális töltet''e van...)

[Szerkesztve]

(#190) TRANSLTR válasza TRANSLTR (#189) üzenetére


TRANSLTR
csendes tag

Imádom ha te vagy fölül,igy meleget érzek belül.Hosszú ujjaid afellegekbevisznek,ugye bedöltél e viccnek?Ez nem is lenne uncsi de sajnos ez a pulcsi..!:)

(#191) TRANSLTR válasza TRANSLTR (#190) üzenetére


TRANSLTR
csendes tag

cool:
A csókot nem magyarázni, hanem megismételni kell!
jó hozzáállás :D

(#192) gamut


gamut
csendes tag

ezek viccnek is rosszak. a canned openernek nagyon nem ez a lényege. nem segget nyalni kell, hanem beszédbe elegyedni. azt pedig kétlem, hogy ilyen elcsépelt, olcsó bókszerűségekkel menni fog. :(

(#193) gregorik válasza gregorik (#188) üzenetére


gregorik
senior tag

ma amúgy kútbaesett egy barátnőjelöltem (mármint nem szó szerint:) ). ezért megyek egyáltalán A1-C1-ezni holnap is. ha összejön egy nagy love, én ki is szállok és mindent tagadok!!! :DD

(#194) orbano válasza TRANSLTR (#186) üzenetére


orbano
félisten

ezek a tipikusan rossz példák amiket a könyv is ír. nem lekenyerezni kell a nőt, hanem csak tudatni vele, hogy érdekesnek találjuk. persze csak is akkor, amikor már megérdemli. én még nem láttam olyat, hogy ilyen nyitó dumával valaki igazán sikeres lett volna.... talán valami elkeseredett nőnél aki még életében nem kapott bókot :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#195) orbano válasza gamut (#192) üzenetére


orbano
félisten

csak a félreértések elkerülése végett:

Opener: nyitó duma
Canned Opener: előre begyakorolt nyitó duma

egyébként igazad van :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#196) orbano válasza gregorik (#193) üzenetére


orbano
félisten

idiot :D

8kor talalkozni ott? es? hova megyunk? be kene ulni valami kocsmaba atbeszelni a dolgokat. azert nem artana megismerni a wingeket munka elott :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#197) norbiphu válasza orbano (#181) üzenetére


norbiphu
senior tag

torrentről vadásztad le? nekem nem igazán akart lejönni :B

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#198) orbano válasza norbiphu (#197) üzenetére


orbano
félisten

www.torrentspy.com

beírod a címet, 1 találat, berakod torrentbe, vársz türelmesen. voila...

A vér nem válik VAZZE!™

(#199) hm válasza #51736960 (#15) üzenetére


hm
aktív tag

John Nash után szabadon? :C

(#200) orbano


orbano
félisten

Itt van a könyvem, beszkenneltem, biztonsági másolat gyanánt. Senkinek nem engedem, hogy letöltse, illegális!

[link]

A vér nem válik VAZZE!™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.