Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) rup1u5 válasza TexT-BoY (#39) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:DDD :C integer, utasításkészlet, változó, valószínüségkalkuláció. vazz, aszt'majd leáll matekolni, hogy milyen szögből a legelőnyösebb lehúzni a bugyit a lányról. :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#52) VargaI válasza orbano (#46) üzenetére


VargaI
senior tag

Ha női gondolkodást akarsz kifürkészni akkor NLP-ről kell olvasnod, én közbe-közbe akkorákat röhögtem, hogy f@szság, meg ilyet aztán az életbe nem mondana az ember, és ha jobban belegondolsz tényleg így beszélnek a nők, és tényleg ez kell nekik, ettől érzik jól magukat...(na persze nem megérteni akarod a nőt, hanem meghódítani...)
Ha átrágtam magam, akkor biztos kipróbálom, csak még be kell rögzíteni, hogy nem röhögöm közbe el magam...számunkra nagyon fura ez a nyelvezet elsőre, viszont tényleg rengeteg dolog hirtelen értelmet nyer és egész más megvilgításba kerül...:DDD

[Szerkesztve]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#53) gregorik válasza Hulot (#43) üzenetére


gregorik
senior tag

''Itt amerikai életvitelről, szocializációról kapsz képet, ami nem azonos a K. európaival! Gyanítom, hogy nálunk a nők is másmilyenek.''

te még a '89 előtti Magyaro-n érzed magad?.. nekem pl. nagyon közel áll az életvitelem Mystery bácsiéhoz, és nagyon bejön a mondanivalója. a nők dettó olvanok itt is, mint az USÁ-ban, főleg azok, akik partizni járnak. :) a női butaságnak pedig semmi köze ehhez, mi se kimondottan buta nőkre vadászunk, sőt.

(#54) gregorik válasza orbano (#42) üzenetére


gregorik
senior tag

''mehet a ZP. bár szerintem az a legpocsékabb hely nők szempontjából. akkor már érdemesebb avf,bgf, kvifkes bulikat levadászni.''

nem mondanám... éveken át aktívan nyomultam az éjszakában, pont a ZP kristályosodott ki :D, mint tűrhető terep. a főiskolai/egyetemi bulik vagy akár táborok belterjesek és kevesebb a jó nő. amúgy szedtem már fel (leendő) közgázos lányt is a ZP-ben.

(#55) gregorik válasza Hulot (#43) üzenetére


gregorik
senior tag

''The Venusian Arts Handbook - The Mystery Method''

bingó, imho ez az alapmű. bár nekem még nincs meg, kalózkodni (torrent) meg nem akarok..

(#56) gregorik válasza ftc (#49) üzenetére


gregorik
senior tag

''első bezony a kinézet bárki bármit is ir....''

első bezony a kisugárzás és a nyitószöveg ereje, bárki bármit is ír... ha úgy vagy vele, hogy rossz a kinézeted, máris ugrott a kisugárzás és a jó szöveg.

(#57) VargaI válasza gregorik (#56) üzenetére


VargaI
senior tag

bizony, karizma rulz ;)

[Szerkesztve]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#58) rup1u5 válasza VargaI (#57) üzenetére


rup1u5
nagyúr

kinek a karizma? :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#59) Pötyi


Pötyi
őstag

PI-vers 1952-ből:

Nem a régi s durva közelítés, mi szótól szóig így kijön, betűiket számlálva: Ludolph eredménye már, ha itt végezzük húsz jegyen.
De rendre kijő még tíz pontosan, azt is bízvást igérhetem!


Le lehet ellenőrizni, kijön! :D

(Ha egy lány ezt spontán felmondaná nekem a ZP-ben, akkor a helyszínen benyalnék neki!)

QNX is cool!

(#60) edipqe válasza Pötyi (#59) üzenetére


edipqe
senior tag

csak nehogy szavadon fogjon egy jeti :)

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#61) VargaI válasza rup1u5 (#58) üzenetére


VargaI
senior tag

jajj :W , ez fájt, de attól még jó...

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#62) gregorik


gregorik
senior tag

késő este felnézek, kíváncsi vagyok, lesz-e _komoly_ jelentkező addigra :).

ami kell:

A1: kiállás, erős hang (a buli zaja miatt és áttörni a lányok beszélgetésén), önbizalom
A2: mesélési, szórakoztatási képesség, beszédkészség, önbizalom
A3: (meg)hallgatási készség, empátia, önbizalom
C1-C3: ez már későbbi sztori, telszámot akár A3-ban is lehet szerezni :)

(#63) dr faustus


dr faustus
senior tag

Tudományos csajozás, ez nagyon érdekes.
Remélem, lesznek majd itt beszámolók is az eredményekről. :)

Warning: Explicit Content

(#64) edipqe


edipqe
senior tag

Empátia. na abból nekem 1 dekám sincs.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#65) orbano válasza gregorik (#54) üzenetére


orbano
félisten

ehh. múlt hét előtt lent voltunk B7-ben bgf, kvifk partyn ([link]), azt se tudtuk hova kapjuk a fejünket. ráadásul nem is volt túl sznob társaság. na ezek után lementünk zp nyitóbulira... aszittem elsírom magam :) de egy kolibulinál akkor sincs jobb ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#66) Kicker válasza gregorik (#33) üzenetére


Kicker
senior tag

sok sikert a szingliélethez, ezek a dolgok szerintem egy bizonyos korig/nem konkrétan évben kifejezve/ értékelhetőek.. de mindenképp meg vannak a szépségei ezeknek a dolgoknak... azonban én is edipqe-hez hasonloan maradok az asszonynál..

UP a témának

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#67) orbano válasza gregorik (#62) üzenetére


orbano
félisten

én komoly érdeklődő vagyok. az egóm és az önbizalmam még csak fejlődő státuszban van, de jó táptalajon gyorsan fejlődök :DDD
Szerintem akik itt érdeklődünk, le kéne ülni sörözni egyet aztán átbeszélni a dolgokat :)
Meg kéne egy link ahol le van írva mi az az A1 A2 A3 ...stb. :U

ja és ami fontos: milyen életkorú falkatársakat keresel? ;]

[Szerkesztve]

A vér nem válik VAZZE!™

(#68) orbano válasza ftc (#49) üzenetére


orbano
félisten

retenetesen, borzalmasan nagyon nagy hülyeség amit írtál. az pedig, hogy mit mond egy csaj... ugyanmár...

A vér nem válik VAZZE!™

(#69) finest


finest
őstag

Generally, after three indicators of interest, one has built enough attraction to kiss a woman, be it within 5 minutes or 20 minutes - Próbáltad már 5 percen belül 3 IOI után lesmárni a csajokat? Érdekelne az eredmény, persze szimplán statisztikai jelleggel.
A másik, a magyar csajok nem veszik sértésnek a 'neg''eket?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#70) orbano válasza finest (#69) üzenetére


orbano
félisten

múltkor haverom 5 perc után dugni vitte haza oldmansből a csajt, nekem kb 10 perc kellett a smárolásig a barátnőjével. abszolut nőfüggő, de a legrosszabb eddig az volt, hogy nem hagyta és telszámkérésnél kaptam egy kis bíztatást.
mondjuk én sohasem figyeltem jeleket, azt valahogy érzi az ember.

a magyar csajok (mint mindegyik másik) odavannak a neg-ekért. osztani kell a nőket ezerrel. persze mindegyiket máshogyan, más szinten de az attitüd a lényeg.

A vér nem válik VAZZE!™

(#71) VargaI


VargaI
senior tag

orbano: Sörözésben én is benne vagyok, osszuk az észt egymásnak....:)
13#-asban ott a link.


finest: 'neg'-eket csak tényleg fullos csajoknál lehet/kell alkalmazni, mert ők tudják magukról, hogy qrva jól néznek ki, és ha te is ezt mondod, mint minden pasi nekik, hogy hű de jól nézel ki, semmi újat nem mondassz, akármilyen szépen is bókolsz. Egy helyes (átlagos) - abszolút nem rossz értelemben értve - lánynál viszont épp az ellenkező hatást éred el, míg ha neki dobsz be vmi frankó dumát, akkor meg enni fogja mint a cukrot, de persze meg kell maradni teljesen nyugodtnaktermészetesnek, hogy ne az látszon, hogy mindenáron rá nyomulsz és elhalmozod bókokkal...


Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#72) orbano válasza VargaI (#71) üzenetére


orbano
félisten

nem túl szép csajok is kajolják abunkózást. csak max más téren. nem a kinézetre kell menni, hanem másra. viselkedés pl. be tud jönni egy átlagosabb csajnak, ha a szépségét makulátlanul (akár túlzottan, szuperlatíviszokban is) dícséred, közben pedig agyon osztod a modorát teszem azt.

Nézem a linket, a sörözést meg megdumáljuk!

There are good evolutionary-biological reasons for this (in prehistoric times, approaching an unknown woman without permission or an introduction could lead to violent retaliation from her extended family), but that's probably not a lot of comfort. Nervous feelings that you get and the little voice that pops into your head creating excuses NOT to talk to that beautiful woman are NORMAL. You will need to learn to suppress them, but they are normal, and everyone -- even MM instructors -- have them.

Életem legboldogabban olvasott sorai ezek :DDD

[Szerkesztve]

A vér nem válik VAZZE!™

(#73) gregorik válasza orbano (#65) üzenetére


gregorik
senior tag

hát még nincs éppen késő este, de azért visszanéztem:).

jó, akkor megint pár link:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

mindegyik a methodról szól, A1-A3 stb.

(#74) gregorik válasza orbano (#67) üzenetére


gregorik
senior tag

ami a B7-et illeti, engem könnyű meggyőzni :P, bár a ZP nyitóbuli valszeg azért volt gyenge, mert még hidegek az éjszakák (én se voltam ott). mint ős ELTÉ-s, én is tudom, hogy milyen varázsuk van a koleszbuliknak, de becsajozni akkor se ott az igazi.

életkor? 20-35 között sztem bárki jöhet falkázni. nőben engem mondjuk a 25 alattiak érdekelnek.
bevetés előtt tali+sör+orientation :D, ez alapvető.


[Szerkesztve]

(#75) orbano válasza gregorik (#74) üzenetére


orbano
félisten

hány éves vagy, ha szabad kérdeznem?

Mi a bajod a kolibulikkal? Mondjuk olyan nagy kihívásból ott biztosan kevés van :)
nőből engm is a 25 alattiak érdekelnek, de leginkább 18-23 (25 fölött valamiért könnyebb dolgom van a nőknél. amúgy 23 múltam)

A vér nem válik VAZZE!™

(#76) nRu3 válasza orbano (#75) üzenetére


nRu3
addikt

Hali

csak azt áruld ell miért a 18 éves is jó? vagy azért azok még tapasztalatlanok kevésbé használtak és mindent meg lehett csinálni?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#77) gregorik válasza gregorik (#73) üzenetére


gregorik
senior tag

aszongya, ''To me, this was a perfect DIRECT pick up. I didn't DHV, neg or anything like that. I went direct and assumed attraction all along and that's what got me the lay.'' [link]

persze, hogy összejöhet neg és alpha male demo nélkül is (mint nekem is összes eddigi bnőm/kalandom esetében), de ez így esetleges, nincs benne módszeresség :). tudatos A1-C3-mal szinte garantált a score, de ehhez vágni kell fejből az anyagot és gyakorolni heti többször (sokszor).

(#78) orbano válasza nRu3 (#76) üzenetére


orbano
félisten

nem mondtam, hogy minden 18 éves jó. vannak állati tapasztalt, rutinos, de mégsem agyonhasznált 18 évesek. de ugyanolyan jó nekem egy 22 éves is. csak úgy mondtam egy intervallumot, ne köss bele :)
bár bevallom vonzanak a szép, de tapasztalatlannak tűnő csajszik... ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#79) nRu3 válasza orbano (#78) üzenetére


nRu3
addikt

mond ki perverz csajok :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#80) frame>24 válasza nRu3 (#79) üzenetére


frame>24
addikt

már az egész topik besz@rás! :DD
gregorik: Te ilyen populáció-dinamikát, + pop.-genetikát tanultál épp, vagy mi?, hogy jutottál ide? SZvsz tudományosan SEM lehet nőket reczeptre kiszámítani, és becserkészni, ahhoz túl instabilak önmagukban... :DDD
de kíváncsi leszek, ha sikerül, kérünk (legalábbis én kérlek), írj 1 pontos esettanulmányt! (mivót, hogyvót... ;] )
..beszarás...
mod: ezekszerint Neked minden nőd eddig csak SCORE volt, egy sikeres kísérleti alany, egy működő biol. algoritmus??? :F
baszki, azért az emberi élet és világ nem egy ketrec a etológia-laborban....

[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#81) orbano válasza frame>24 (#80) üzenetére


orbano
félisten

kicsit félreértelmezed a dolgot. ez csak egy sablon, egy nagy vonalakban felvázolt algoritmus, ami a fárfi-nő kapcsolatok kialakulásának metodikáját írja le. nyilván minden eset egyedi, az iromány is kitér erre, és az is nyilvánvaló, hogy nem fog minden nőnél működni.
azt sem hinném, hogy ez csak score, és csak ebből állna valakinek az élete, de szerintem a csapatban csajozás egy kifejezetten jó móka. attól pedig, hogy ez az írás algoritmikusan írja le a dolgokat, nyilván nem úgy mondod el a csajnak am ondanivalót, mint egy verset. közben lehet élvezni a társalgást, lehet hogy a csaj is vicces és nagyobb hatással lesz rád, mint gondoltad, alakulhatnak ki élvezete és vicces szituációk, stb.
de egyébként amit eddig olvastam, abban semmi természetelleneset és mesterkéltet nem láttam. teljesen ugyanazokat a sablonokat írja le, amikre minden valamire való férfi rájön (pedig aztán nem vagyok az a nagy casanova, sőt)

A vér nem válik VAZZE!™

(#82) orbano válasza nRu3 (#79) üzenetére


orbano
félisten

perverz csajok! :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#83) frame>24 válasza orbano (#81) üzenetére


frame>24
addikt

persze.. ;)
épp ezért fenntartom: ''de kíváncsi leszek, ha sikerül, kérünk (legalábbis én kérlek), írj 1 pontos esettanulmányt! (mivót, hogyvót... ) ;] ''

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#84) Kain


Kain
senior tag

Nagyon jó topic,öröm az ilyet olvasgatni!

(#85) gregorik válasza frame>24 (#80) üzenetére


gregorik
senior tag

namost könyörgöm, ha egyszer már az az aláírásod, hogy Funkyzeit mit Bruno, akkor értsd a humort/iróniát, ahol ott van...
alapvetően ugyanúgy látom a helyzetet, mint te, és már a topikcím is ironikus. ennek megfelelően nekem nem is annyira ''nőim'' voltak, mint inkább barátnőim, szerelmeim. és bárkit szedjek fel például a napokban a ZP-ben, azon leszek, hogy a szerelmemmé váljon, ha lehetséges (Mystery bácsi, a kiagyaló is így van ezzel, legalábbis manapság). ha nem lehetséges, jön a következő.
a posztodra amúgy plusz pont jár azért, mert tudsz ilyeneket, h. etológia meg pop.dinamika, de a stílussal meg a humorérzékkel még gondok vannak.
elnézésedet kérem.

[Szerkesztve]

(#86) nRu3 válasza frame>24 (#80) üzenetére


nRu3
addikt

a besz@rás az már perverzió, olyat én nem szeretek de a többit azt szeretem, aki nem az beteg ember :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#87) nRu3 válasza orbano (#82) üzenetére


nRu3
addikt

az visszont elgondolgodtató hogy ha egy 18éves lány tapasztaltab mint egy idősebb lány, tapasztaltabb nem lehet, persze ha több nemi élete van mint az idősebnek az más, de inkább a fiatalabb ügyesebb lehett. de mindenre van elenpélda,stb.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#88) orbano válasza nRu3 (#87) üzenetére


orbano
félisten

jajj má' minek ilyenbe belemenni. 18-23 évig szedem áldozataim. nem MINDEN ilyen életkorú, jól kinéző csajt, hanem azokat, amelyikek MEGFELELNEK. Az meg hogy melyik felel meg, összetettebb kérdés és nem tudsz belekötni emrt szubjektív :P
De a lényeg, hogy legnagyobb valószínűséggel ebben a kortartományban találom meg amit keresek :)

ja és: legjbb barátommal pár hóna eltéréssel mentünk bele egy komoly kapcsolatba egy 20 és egy 21 éves lánnyal (övé volt a fiatalabb). Az enyém szűz volt és teljesen tapasztalatlan (máig nem értem, hogy a faxba nem vette észre egy pasi sem), a barátom meg kifogott egy olyan brutál rutinos bestiát, hogy szólni alig bírt az első alkalom után (pedig majd' 10 évvel idősebb a lánynál, és írhatna ő is könyvet a tapasztalatairól bőven). Szóval szerintem ebben a korosztályban totál nem mond semmit az életkor, túl nagy a szórás.

Na kiosztottam megin' az észt, megyek vissza wörkingelni...

[Szerkesztve]

A vér nem válik VAZZE!™

(#89) edipqe válasza orbano (#88) üzenetére


edipqe
senior tag

[OFF]a barátom meg kifogott egy olyan brutál rutinos bestiát, hogy szólni alig bírt az első alkalom után

hát azt sokan el tudnák viselni sztem. :B [/OFF]

jah és a nők valamivel perverzebbek mint a pasik, csak sok bizalom és idő kell ahoz hogy ezeket elmerjék mondani, ki merjék élni a párjukkal. Kevés olyan bátor nő van aki a ''kis dolgait'' minden este valaki másnál elő meri ''venni''.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#90) gregorik válasza edipqe (#89) üzenetére


gregorik
senior tag

''a nők valamivel perverzebbek mint a pasik''

ezt miből gondolod?.. nekem mindig meg kellett küzdenem a durvább dolgokért minden bnőm esetében, bár a végén már (többnyire) benne voltak. :B

(#91) nRu3 válasza edipqe (#89) üzenetére


nRu3
addikt

nőtöl függ, volt olyan lányal szerncsém aki alapba nagyon jó volt (ő töle kaptam a legszebb és legkelemesebb perceket,) érzéki is , szenvedélyes és vad is volt, de mikor akartam valami + nem is perverz dolgot, zavarba jött és nem is erőltetem. Minden nő más és más.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#92) TexT-BoY válasza orbano (#88) üzenetére


TexT-BoY
addikt

én is 18-23 között szedem az áldozataim ;) Mhetunk egyutt is:D bar en nem iszom, nem dorogozom meg nem cigizem.. A multheti Zépézésböl jól jöhettem volna ki ha nem az emlitett 5srác 2 csajra abbol is a szebbikre verziót alkalmazzuk:D. Aztán miután a 2 csaj elment WC-re /1órával később se voltak meg és haverom elment megnézni a WC-k környékét, sehol a 2 csaj. Én meg elkedztem hazárdirozni mert láttam egy kétségbe esett és eléggé megtört csajt.. Megkérdeztem mi a helyzet, segithetek? aztan elkezdett sztoprizgatni meg ilyesmi.. csak itt jött a sötét ereje.. 2ig lézengtünk ZP körül meg ilyesmi aztán telefonszámcsere és elváltunk. Ő hivott kövi nap 10körül hogy reméli épségben hazaértem és köszöni az estét, mikor találkozunk? Na gondoltam még melegibe ugyhogy tegnap össze is futottunk a csepeli mekibe.. Hát srácok kicsit mellé löttem. A csaj 23éves és 1fejjel magasbb mint én, monjuk még igy is jól alaklutak a dolgok mert nagyon jol elbeszélgettünk csak a koromat tekintve kicsit kibukott és utalt is rá hogy ebböl nem lesz házasság:D. Minden esetre a kokluziót levontam és legközelebb ne igyon aki nem birja :D.

PS Nekem is az a ''tapasztalatom'' hogy a nők sokkal perverzebbek /esetemben inkább lányok/ mint a fiuk.. föleg aki nem korabeli sráccal veszti el a szüzességét.. az nyomul utána ahogy kell...

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#93) gregorik


gregorik
senior tag

feleim, talán jelentkezni kéne itt A2-A3-ra, nem pedig hagyni, h. befulladjon a topik :D.


vegyük át addig is az A1-et: előregyártott nyitószövegek. ezek ugye nem olyan gázosok, mint a nevük mutatja. írjatok saját gyártmányú nyitómondatokat! =)

(#94) TexT-BoY válasza gregorik (#93) üzenetére


TexT-BoY
addikt

nem lehetne az audis témát hanyagolni A2 A3.... illetve az megoldhato-e hogy magyarul is legyen egy leirás erröl az egészröl? magyarul megigérem elolvasom mind az 1000 oldalt de angolul nem mmegy

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#95) gregorik válasza TexT-BoY (#94) üzenetére


gregorik
senior tag

biztos megoldható, ha valaki rászánja napi 8 óráját a fordításra és még meg is fizetik.. illetve állítólag van vmi magyar verzió a fenti linken, de jó pénzért..





szóljon, aki jön holnap vagy azután ZP-re meg környékére.

(#96) edipqe


edipqe
senior tag

ha egy pasi megmutatja a +++ dolgokat a nőnek akkor a következő pasiktól titkon reméli és elvárja ugyan azokat (minimum). Csak hát ugye a nők általában az extrémebb dolgokra látszólag nehezebben rávehetők. De ha megbíznak benned és átszakad az a gát ami visszafogja bennük az állatot akkor még te fogod magadat egy sexuális eszköznek érezni :DDD És csak pislogsz nagyokat hogy ez a vadmacska hol volt eddíg? De ha társaságban vagytok akkor továbra is az ártatlan jóislányt játszák. Nekem pl anno a párom majdnem kitépte a nyelvemet, ami a nyelv alatt van az a kis bőrdarab ami a szájüreghez rögzíti.... na azt szakította fel és most sokkal messzebre elér a nyelvem ;] Csak 1,5 hónap volt mire nem fájt egész nap. És kb fél év mire elfeledkeztem róla. Pedig Ő is jó kislány.


Csajozós kezdő szöveg?

Nekem volt egy ami feledhetetlen. 2dikas szakközepesként odamentem egy elsőéves csajhoz. Nem kicsi volt a korkülönbség :DDD

Szia! Ne haragudj de kérdeznem kell valamit. Ha nem akarsz nem kell válaszolnod. Heteró vagy? :DDD

A csaj kész volt. Ha nem egy kis pisis lettem volna ott; akkor; Hát akkor mehettünk volna szobára úgy megfőztem a csajt ezzel a nyitóval. Elkezdtünk beszélgetni és késöbb néha még beszélgettünk 1-2 szer. Kiderült hogy tök normális.

[Szerkesztve]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#97) TexT-BoY válasza gregorik (#95) üzenetére


TexT-BoY
addikt

pénteken kint leszek mindenképp. ha nem is azp-be de akkor is akörül.. majd összefuthatunk.


Amugy adok én ezért pénzt is csak tudjam hogy van értelme..

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#98) gregorik válasza edipqe (#96) üzenetére


gregorik
senior tag

király A1-es szöveg, elismerem, de inkább koleszben, felületes ismerős lányoknak lehet beadni. ZP-ben idegeneknek nem érdemes :).


a női perverzióról szóló eszmefuttatásoddal :) nem tudok egyetérteni, vagyis nekem mások a tapasztalataim. nekem úgy kellett rávenni a bnőimet minden bevállalósabb dologra, aztán a kapcs. későbbi hónapjaiban se rajongtak az ilyenekért. de ez OFF.

(#99) edipqe


edipqe
senior tag

tök idegen volt a csaj elötte. Azt leszámítva hogy én már 3 hete minden pénteken 1 órán át rá csurgattam a nyálam jó messziről :DDD

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#100) VargaI válasza gregorik (#95) üzenetére


VargaI
senior tag

Én holnap szerintem akkor megyek ZP-be ha jön más is, ezzel a módszerrel kapcsolatban, meg úgy általában sem ígérek semmit sem... :U

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.