Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) orbano


orbano
félisten

nincsenek nagyon jó nyitószövegeim (ez is az egyik nagy bajom), de pl ez be szokott úgy-ahogy válni:

-Szia tündérke*! Látom elbűvölően* táncolsz! Ha ezt fiúkkal is tudod produkálni*, akkor lehet húznék nálad egy sorszámot... (aztán kicsit meghátrálni, hogy a csaj döntsön).

A *-gal jelölt elemek helynek, nőnek megfelelően igazítva.

Ezen kívül nincs fix dumám, próbálok spontán ötletekkel indulni. De amúgy valahogy ez az a rész, ahol még nem tudok kellően spontán lenni. Hiányzik az a ''Tessék és!'' kiállás a dologból többnyire...

Holnap randim van, de lehet hogy utána még belefér egy kis ZP vagy valami. Mikor lenne tali, hol, meddig, mikor menénk le, stb? Pénteken 9ig edzés, szal az most kiesett.

A vér nem válik VAZZE!™

(#102) orbano válasza gregorik (#98) üzenetére


orbano
félisten

Ezt szerintem erősen tényleg nője válogatja, no meg férfija. Egyik csúcshaverom pl. szinte mindig perverz kutyákat fog ki magának. Gondolom kisugárzás kérdése, hogy melyik nőtípust szeded föl könnyebben.

A vér nem válik VAZZE!™

(#103) gregorik válasza orbano (#101) üzenetére


gregorik
senior tag

''utána még belefér egy kis ZP vagy valami.''

ahogy az egyik Mester :D, Herbal (Austin, TX) mondja, ezt csak teljes erőbedobással érdemes (total dedication vagy valami ilyesmi). egy kis ZP az nem igazi set :), főleg hogy előtte eligazítás van.
aki komolyan gondolja holnap/azután/később, csörgessen meg a 06302295964-en.

(#104) orbano válasza gregorik (#103) üzenetére


orbano
félisten

mikortól van eligazítás? a hozzáállásomat meg ne féltsd :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#105) gregorik válasza orbano (#104) üzenetére


gregorik
senior tag

este 9 körül, de a fagypont miatt valszeg ZP nem lesz még az igazi, fedett hely kell. mára lépek innen, respeK.

[Szerkesztve]

(#106) orbano válasza gregorik (#105) üzenetére


orbano
félisten

oks. nekem kb 7tol van randi, ha nem nyulik ejszakaba, akkor valszeg 9-10 korul csatlakozok. egyelore ugyis egymas megismerese a fontos :)
na joejt, re holnap.

A vér nem válik VAZZE!™

(#107) edipqe


edipqe
senior tag

jó reggelt tündér virágszálaim!

[Szerkesztve]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#108) VargaI válasza edipqe (#107) üzenetére


VargaI
senior tag

Csak nem hosszú volt az éjszaka, és még sikerült elérned a billentyűket erősen illuminált állapotban? :DDD

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#109) edipqe válasza VargaI (#108) üzenetére


edipqe
senior tag

Nem csak lila ködösre sikerűlt a tegnap estém, de már bánom. Lásd az aláírásom

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#110) VargaI


VargaI
senior tag

NLP bétateszt...:
''Sírj, űvölts, tombolj, amíg úgy érzed, hogy ami belül ég el nem emészt...aztán majd ezután egy kellemes, nyugodt üresség érzésével tölt el...mosolyogj, járja át egész belsőd ez kis vidámság, hogy készen állj új dolgokra...''

Ez egy csajnak fel sem tűnt, hogy így van szövegezve...:) Pedig ilyet én sem szoktam mondani, szinte soha, és neki meg teljesen természetes volt...:F (na persze nem árt jól ráérezni, mikor mennyit lehet és hogyan egy idegen/ismeretlen csajnál..)
Majd ha lesznek tényleges sikerek/éles próbák/, akkor beszámolok arról is. Egyelőre még csak tanulmányozom a dolgot én is...

Este vmi hepening?

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#111) orbano


orbano
félisten

vihar előtti csend? :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#112) VargaI


VargaI
senior tag

Hát komolyan mondom érzéki nőknél ez a stílusú duma qrva jó :). Még csak tesztelgetem, de most pl 2-3 ilyen szépen megfogalmazott mondat után, (minek persze sok értelme nincsen, csak tudni kell milyen szavakat és milyen sorrendben kell belepakolni, és milyen láncot kell alkotni, már már egész könnnyen kreálok 2-3 soros ilyen dumákat a semmiről is akár :D), na szóval már jöttek olyan sorok hogy ''ELÉG!'' ''hagyjam abba'' '' vizuális típus vagyok'' és beindult a fantáziája, arra gondolt közbe, hogy...
És az egészben az a jó, hogy magában a szövegben meg semmi olyan megfogalmazás szexre/szexualitásra/erotikára való utalás nincsen. És így még, ha neadj nem sikerül kellőképpen beburkolni a mondanivalót, simán mondhatod, hogy te csak egy útról, egy apró kis történésről, akármilyen kis valamiről meséltél. Totál komolyan előadva, hogy ugyan szó nem volt semmi szexuális tartalmúról, miről beszélsz itt...:DDD. Mégis nagy jelentősséggel bíró szavak, jó sorrendben, kellő körítéssel, megteszik a hatásukat. Egyre jobban tetszik, kiváncsi vagyok már élőben, buliban, enyhén spicces csajra milyen hatással lehet/lesz egy ilyen duma...:))

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#113) gregorik


gregorik
senior tag

[link]
[link]

két fontos blog..

VargaI: a fenti ajánlásod nem összeegyeztethető a methoddal, és szerintem amúgyis (vagy épp ezért :) ) ritkán működhet, cold approachnál (vadidegen lánynál) meg egyáltalán nem, esetleg 3., 4. randin. számod megvan, majd beszélünk.


[Szerkesztve]

(#114) gregorik


gregorik
senior tag

még valami: csak az jelentkezzen nálam, aki heti több este ráér, és fejből tudja az A1-C3-at. (S1-S3 ráér :) ).

cul8r.

(#115) orbano válasza gregorik (#114) üzenetére


orbano
félisten

Émmá jelentkeztem, az A1-C3-at tanulom, bár amiket linkeket adtál eddig azok eléggé trivik, nem értem mit kell rajtuk megtanulni. Mindegy, szerválok egy könyvet oszt' hétvégén beleolvasok in-detail a témába...

A vér nem válik VAZZE!™

(#116) gregorik válasza orbano (#115) üzenetére


gregorik
senior tag

A2:
''Just like A1: Opening, with A2: Attract, it is just as important to know when to leave it. Again, the answer is ''as soon as you can''. A sneak preview of A3 is that you get the woman to hit on you. A3 is the mirror opposite of A2.''

A3:
''That sounds easy, and the problem here probably isn't what you are expecting. The problem is that most women are terrible at attracting men using anything other than their looks. The more beautiful the woman (and therefore the more necessary it is to find something other than her looks to be interested in), the less she will be used to using anything else. This was one of our more frustrating discoveries over the past 13 years while developing this model.'' [link]

hát ezek például pont hogy nem trivik. bár tény, hogy 1 nap alatt meg lehet jegyezni az egészet, ha vki odafigyel.

(#117) TRANSLTR válasza gregorik (#116) üzenetére


TRANSLTR
csendes tag

Hello.
Gondoltam itt valamilyen szinten mindenki tud angolul.
Mi lenne ha összedobnánk egy kis ''non-profit work 4 community'' jelleggel a magyar verziót?
Mert egy embernek sok a 200 oldal még olvasni is angolul nemhogy fordítani.
itt összejönnénk páran, és mindenki fordítaná a maga oldalait.
És így senkinek sem kell 12000HUF ot kifizetnie a magyarított könyvért.
Ill talán még a végén jobban is érthető lenne mint az amit fordítóirodával fordíttattak.
várom a véleményeket...

(#118) vicces válasza TRANSLTR (#117) üzenetére


vicces
addikt

ha ez tényleg működik én meg is veszem 12000ért:D

csak azt nem tudom,hogy melyik könyvről van szó :F
mert ha jól látom itt minden alkotó irt egy saját verziót.
/illetve kaptam 2 napja itt 1et magyarul, de azt jön nekem emailben is, hirlevélként/

[Szerkesztve]

:)

(#119) edipqe


edipqe
senior tag

Akár piacra is lehetne dobni :DDD Lefűzve szépen, extra cd-vel amin a magyar ''tesztelések'' láthatóak. Akcióban a könyv tudásával, Pest különböző találka helyein. Persze az S23 nem biztos, hogy rámenne :DDD

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#120) gregorik válasza TRANSLTR (#117) üzenetére


gregorik
senior tag

csúnyán rámenne egy ilyen nonprofit fordításra a magyar ''jogtulaj'', ha van ilyen. de úgy néz ki, hogy van: mysterymethod.hu.

ennek ellenére én benne lennék, ha leszünk elegen angolosok :D.

én amúgy egy Lair létrehozására gondoltam (saját egyik lakásomon a Deákon, lásd ''Project Hollywood''), csakhogy itt nem 7000 dollár lenne a párnapos workshop ára, hanem minden ingyér -- az ''oktatók'' együtt gyakorolnának a ''tanulókkal'' a terepen (Gödör, Merlin, Desperado stb., mint ott van 10 perc sétán belül), de az elméleti anyag ugyanaz lenne, mint a for-profit workshopokon.


[Szerkesztve]

(#121) TRANSLTR válasza gregorik (#120) üzenetére


TRANSLTR
csendes tag

pont hogy őket akarom kinyírni :D
(jaj nehogy ezmiatt töröljék a topicot :( )
amúgy meg a jogokról: mi van a neten? torrent=100% illegal :D
szal ennyi.

(#122) gregorik válasza TRANSLTR (#121) üzenetére


gregorik
senior tag

első menetben sztem inkább a Lair-ről gondolkodj, benne lennél-e mint coach (mivel úgy érzem, vágod a témát)?

(#123) vicces válasza gregorik (#122) üzenetére


vicces
addikt

srácok ez nagyon jó ötlet!! én süldő malacnak már jelentkezek is az kurzusra:D

:)

(#124) TRANSLTR válasza gregorik (#122) üzenetére


TRANSLTR
csendes tag

Lair meg coach?
bocs de nem vágom :S

(#125) VargaI válasza TRANSLTR (#124) üzenetére


VargaI
senior tag

A coach edző/oktató márcsak sportból is következteteve...
Lair=búvóhely, odú, vacok onlineszótárból :))

Saját beszámoló ismét: A kezdeti ''sikeren''/hatáson felbuzdulva tovább toltam ezt a szöveget (még csak msn-en egyelőre, szemtől szembe még nem megy mert tuti el röhögném magam ennyi f@szság hallatán, amit mondok :D)->eredmény: full zavarba hoztam, olyanokat írt, hogy hihetetlen...Neki vmi miatt elszállt az msn history, de már délután jött, hogy küldjem át neki, mert igaz, hogy zavarba hoztam vele teljesen, de nagyon jól esett neki azokat olvasni (alig 2-3 ilyen szebb mondat volt pedig csak :D), ahogy ezt előadta, az mindent megért :)). Kezd egyre jobban tetszeni ez a szövegezés...végülis 3-4 sorban le lehet írni azt, hogy ''jól nézel ki'', ''szép vagy'' és mégicsak más ha ez 5-10 percet tesz ki, kis játék a szavakkal...

[Szerkesztve]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#126) vicces válasza TRANSLTR (#124) üzenetére


vicces
addikt

oktató

:)

(#127) Tomoty


Tomoty
aktív tag

ÁÁÁÁÁÁÁ , az év topikja :C :C
És tényleg nincsen elérhetetlen nő: [link]
Miss Universe 2007 2. udvarhölgy, Miss Univeritas 2006 Királynő.
4 évig voltunk együtt, de már nem érdekel, mert találtam jobbat :D

Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

(#128) edipqe válasza Tomoty (#127) üzenetére


edipqe
senior tag

a képet nézve érthető ezen döntésed.
ha betelli kmajd a totyik akkor lehetne jó kis 1-ső hszt írni!
linkekkel, a módszer körvonalazásával, eredményekkel és azok linkjeivel ;]
stb. kár hogy most elmaradt.

[Szerkesztve]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#129) gregorik válasza edipqe (#128) üzenetére


gregorik
senior tag

ilyen lagymatag érdeklődéssel soha nem fog betelni ez a topik :P. és nem az a topik célja, hogy ''körvonalazza a módszert'', hanem hogy találjon nekem 1 vagy 2 jó winget (szárnysegédet) + esetleg coachokat a leendő Lair-be. :)

Lair = odú, PUA HQ, talán Mystery használta először a kifejezést, ő bérelt ki egy nagy vackot L.A.-ben, ahol minden érdeklődő feltöltődhet, tanulhat, találkozhat más hasonlókkal, és a lányt is idehozhatja.

Tomoty: leírhatnád, hogyan sikerült felszedni anno Miss U-t, meg azt a szerinted nála is jobb nőt. (Asszem ismerlek amúgy vhonnan.)

[Szerkesztve]

(#130) edipqe válasza gregorik (#129) üzenetére


edipqe
senior tag

nem lehetne a moderátorokat megkérdezni, hogy kiemelté tennék-é a totyikot?

annyian kérdezik hogy mi is ez, hogy ha az 1es hszben minden le lenne írva akkor a totyikba már csak az érdeklődők írnának.

[Szerkesztve]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#131) gregorik válasza edipqe (#130) üzenetére


gregorik
senior tag

dehát minden le van írva már a topikcímben + az 1. hsz-ben, a többi részletkérdés :D.

(kiemeltté tenni talán kicsit lenne, és ilyen topikot max. az index fórumon tennének kiemeltté.)

(#132) edipqe válasza gregorik (#131) üzenetére


edipqe
senior tag

akkor átdobni oda és kiemelté kell tenni! ;]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#133) orbano


orbano
félisten

Na tennap kicsit próbálgattam a friss tudásmorzsákat. Jó érzés volt, alig várom, hogy jobban beletanuljak.
Jövő héten (kedd, csütörtök jó nekem) akár indulhatna is valami móka.

Ez a laires/fordítós dolog is érdekes ötlet, de egyelőre szerintem a lényeggel kéne foglalkozni: terepmunka... :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#134) orbano válasza gregorik (#116) üzenetére


orbano
félisten

jóhát... :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#135) gamut


gamut
csendes tag

hehe, jó kis topik, csak ezért regisztráltam. ismerkedem a témával, éppen Neil Strauss - The Game-et igyekszem befogadni. van itt pécsi, akit érdekel a dolog? jó lenne egy wing. :) meg egy helyi lair se lenne utolsó, helyem akadna is hozzá.

[Szerkesztve]

(#136) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Olvasgatom ezt a topikot de lóf@szt sem értek :DDD

Annyit viszont elmondhatok h mindenféle módszerek nélkül régebben minden héten új nőm volt szinte, pedig nem vagyok hűdeszép, vagy erős, pénzem sincs, csak egy átlagos srác.
Az is megesett párszor hogy csaj szedett fel engem.
Le nem feküdtem mindegyikkel, vicces de nekem nincs erre ingerem h bárkit akit csak lehet, habár így is becsúszott pár móka amit inkább jobb lett volna kihagyni :D
Továbbá van 2 haverom akiknek szintén ilyen jól megy a nőzés, de ők meg is fektetik akit csak lehet.
Mind a 3an iszunk mint az állat, nagyon hülyék, s bunkók tudunk lenni. Sokan nem is értik, hogy a francba voltak olyan nőink amilyenek.
Minenestre én már leálltam, egy nagyon boldog kapcsolatban élek, s egyszerűen senkit nem tudok annyira vonzónak találni mint a kedvesemet.
Volt nagyon sokféle nőm, fiataltól idősebbig 30 kiló vasággyal -tól a 120 kg-ig, szépek, csúnyábbak, okosak és buták, de egyik sem volt tökéletes.

Továbbá azt is elmondhatom h nagyobb városokban a szórakozóhelyeken van csomó olyan lány, szépek is, akiket mindenféle kertelés nélkül...

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#137) orbano válasza Thulcandra (#136) üzenetére


orbano
félisten

Tényleg lófaszt sem értesz. Itt nem a fragvadászatról van szó, hanem egy ''tökéletes'' nőfelszedési módszer elsajátításáról. Aki akarja, az ezzel megdughat heti x nőt, de simán jó arra is, hogy magabiztosan felszedd azt a nőt aki neked tetszik (és akár az életed párja lesz). Nem csak szórakozóhelyeken, hanem bárhol.
Ez olyan, mint hogy te erős vagy, és mondjuk jól verekszel és sok embert meg tudsz verni, de elmész pl. ninjutsuzni, hogy azt a maradék 20%-ot is nagyobb eséllyel nyomhasd le... ennyi.

[Szerkesztve]

A vér nem válik VAZZE!™

(#138) orbano


orbano
félisten

Azt valaki elmondaná, hogy miért jó (Mistery szerint) többen csinálni ezt? Még nem tartok ott, de kíváncsi vok'. :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#139) Thulcandra válasza orbano (#137) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Hát ha egy tanult módszerrel szedsz fel nőt akkor én kizárnám ezt az életed párja dolgot. Kivéve ha v.mi nagyon naív csaj :D
Meg ugyebár ezzel nem is önmagadat adod, kinek van kedve egy életen át színészkedni :F

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#140) orbano válasza Thulcandra (#139) üzenetére


orbano
félisten

jujjdenagyonnemértedteezt :)
egyébként pesdig önmagadat adod, picit szépítve, odafigyelve a mondanivalódra. ne mondd hogy te nem így csajozol. vagy netán odamész a kiszemelthez, életed leendő párjához és megmondod neki kerek perec, hogy szia, xy vagyok, nagyon tetszel nekem és elvinnélek randizni, majd ha beválik, kialakítanék veled szívesen egy hosszútávú kapcsolatot? ugye hogy nem? :)
mondom hogy félreérted. ez nem arról szól, hogy dugjuk meg gyorsan a nőt bármi áron! attól még, hogy pontosan tudod mit miért teszel egy nő felszedésekor, attól az még nem megjátszás.

A vér nem válik VAZZE!™

(#141) TRANSLTR válasza orbano (#140) üzenetére


TRANSLTR
csendes tag

Nah itt nálam az a problem; hogy bennem még nagyon bennem van a ''120.000 éves program'' aki olvasta a CT1-2 t az tudja miről beszélek.
Szal hogy nem merek odamenni senkihez.
Szal nemhiszem hogy hypersuper coach lennék. de hát gyakorlat teszi a mestert.
Ill pest nem túl jó nekem mert TB n nakok.

Mit szólnátok hogyha egy új melóként összeszednénk jó nyitásokat (elsősorban ezzel van bajom; hogy nemtom mivel fogjam meg a figyelmét), illetve írhatnánk sikertörténetes cuccost amivel az olyanokba mint én megpróbálnánk egy kis motivációt tölteni.
Mert nálam mindig bevág a fejsze: ''Mégis mit mondjak neki?''

----

esetleg még az is beválhat hogy összedobjuk többen a pénzt a Mystery ebookra (magyarra) oszt megvesszük 4 community

------

vagy csak azt mondjátok olvassam el az NLP könyvet?

[Szerkesztve]

(#142) Thulcandra válasza orbano (#140) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Én nem szoktam szépíteni. Egy tahó állat vagyok, főleg pár sör után :DDD
Amit első alkalommal tőlem bármelyik csaj is halott az annyi h helló van pasid?


vagy netán odamész a kiszemelthez, életed leendő párjához és megmondod neki kerek perec, hogy szia, xy vagyok, nagyon tetszel nekem és elvinnélek randizni, majd ha beválik, kialakítanék veled szívesen egy hosszútávú kapcsolatot? ugye hogy nem?

Ezt is eljátszottam már, igaz csak egy 2 hetes szexmaraton lett csak a dologból, hehh...

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#143) orbano válasza TRANSLTR (#141) üzenetére


orbano
félisten

én is eben a gyermekbetegségben szenvedek. de minden egyes terepen (ez jelenleg nálam szórakozóhely) töltött nappal nő a rutin és az önbizalom. a lényeg, hogy menj oda. semmi más nem kell első körben. fogj 1 vagy 2 alap dumát és menj oda vele minél több lányhoz és figyeld a reakciókat. de az is jó módszer ezt gyakorolni, ha kitalálsz valami szokatlan/bunkó kérdést amire kíváncsi vagy. De a legfontosabb: meglátod, kitalálod, vagy előszeded a kérdést, mély levegő, és odamész. Ahogy a könyv is írja, a lényeg, hogy azért menj oda, hogy megszerezd a csajt, csak azért, hogy kommunikálj vele, hogy választ kapj a kérdésedre, vagy hogy elmondd neki a mondanivalód. Ez két okból is előnyös: 1. nem fogsz annyira izgulni, mert a tét kisebb 2. a nő sem azt fogja érezni, hogy csupán csajozós dumáról van szó.
Példa:
Pénteken táncol előttem egy miniszoknyás lányzó, elég jó alakkal, de az átlagosnál vaskosabb izomsabb lábakkal. Utoljára TF-en láttam ilyet egy magasugró lánynál. Odamentem és feltettem neki a kérdést, hogy ő ugyan magasugró e. A válasz az persze egyből az volt, hogy mennyire szokott ez a duma bejönni lányoknál, meg hogy miért pont ezt kérdeztem. Persze erre egyből azt reagáltam, hogy ugyan én tényleg csak erre vagyok kíváncsi. Válaszolt, hogy nem, ezt valamivel konstatáltam aztán visszamentem a többiekhez. Pár perc múlva már meg is szólítot a csaj és kérdezte, hogy hány éves vagyok és kialakult egy párbeszéd...
De ugyanaznap pl. megkérdeztem egy lánytól, hogy a karikafülbevalóin bejön e a TV2 ;] Persze egy dühös nemmel lereagálta, de legalább volt rólam véleménye. Ez már bármikor bármire jó alap lehet.

Persze ezek még messze vannak az A1-től, de több, mint a semmi ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#144) gregorik válasza Thulcandra (#142) üzenetére


gregorik
senior tag

és ez itt mind szerinted kit érdekel? eddig csak OFF voltál. megjegyzem, nekem is elég jól ment az ismerkedés/kalandozás módszer nélkül, talán még jobban, mint neked, mert a magam részéről már akkor se így voltam vele, hogy ''amit első alkalommal tőlem bármelyik csaj is halott az annyi h helló van pasid?''
de ezekről nem írok itt, mert nem erről szól a topik. elnézésedet kérem.

(#145) gregorik válasza orbano (#143) üzenetére


gregorik
senior tag

ez már jobban tetszik :D, úgy néz ki, megvan nálad a 3second rule (''a lényeg, hogy menj oda. semmi más nem kell első körben. fogj 1 vagy 2 alap dumát és menj oda'').

''de az is jó módszer ezt gyakorolni, ha kitalálsz valami szokatlan/bunkó kérdést amire kíváncsi vagy.''
azért ne keverjük az A1-et a negekkel. nekem eszembe se jutott még az életben bunkó kérdéssel nyitni (vagy csak részeg voltam és nem emlékszem).

[Szerkesztve]

(#146) VargaI válasza gregorik (#145) üzenetére


VargaI
senior tag

A szokatlan pimasz kérdésekben az a jó, hogy abszolót nem számítanak rá, és nem tudják a szokásos lepattintó dumát betolni egyből. Minimum valamit mondania kell. Meg ugye mivel szokatlan is, amit kérdezel teljesen váratlanul érinti, és a legtöbb esetben furdalja is a kiváncsiság (lásd a fentebbi orbano példában is). Ez elég ahhoz, hogy tök mindegy mi a szitu, meg ki vagy, az érdekli, hogy mit akartál azzal kérdéssel, vajon miért tetted fel...a nő kiváncsiság nagyon nagy úr :)
És ez nem keverendő a valóban szándékosan bunkó nyitásokkal/negekkel... szerintem nyitásnak ezek a legjobbak, mivel ezekre nincsenek felkészülve és kibillented, egy új helyzetbe hozva ezzel őket, amikor már nem feltétlenül a berögzült dumák és tudatos védekezés van jelen, hanem mondjuk a kiváncsiág vagy kalandvágy hajtja őket. Gondolom mindenkinek volt már része ilyesmiben, elég sok ''mindenre'' képesek ekkor a nők, csak hogy kiszedjék belőled, amit akarnak. Na persze annak akkor kellően hatásosnak is kell lenni ez a felvezetés után, mert anélkül elég nagy bukta az egész...:DDD

[Szerkesztve]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#147) Thulcandra válasza gregorik (#144) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Hja, kár volt beírnom ide...

Szerettem volna megtudni mi ez az egész - mert nekem csak annyi jött le, hogy pár embernek picsa nagy gondjai vannak a nőzéssel, mások meg csak kalandozni szeretnének, mindenzt v.mi csiribiri módszer segítségével - vagy lehet ezt én is látom rosszul.
Mindegy végülis én szvsz normálisan leírtam a saját véleményem, erre többen is betámadtak bunkón.

Köszönöm.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#148) edipqe válasza VargaI (#146) üzenetére


edipqe
senior tag

pontosan :R
lásd #96-os hszt

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#149) zsiga667


zsiga667
addikt

Ha jól láttam le akarjátok fordítani az anyagot magyarra, ha kell be tudok segíteni egy kicsit. :)

(#150) lorcsi


lorcsi
veterán

kíváncsi leszek mennyire lesztek sikeresek ezzel a módszerrel :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.