Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) juliabrilke válasza orbano (#249) üzenetére


juliabrilke
addikt

''átmeneti pufferba'' Ez jó... :D :D :D :D :D

(#252) TRANSLTR válasza juliabrilke (#251) üzenetére


TRANSLTR
csendes tag

12K: [link]
8ért?
figyu.
azért mert mi közösség vagyunk; meg neked is könnyebb lesz 2-3 hónap múlva a memóriádat magyarul frissíteni; szal adok érte 3at :D
de non-profit ba mégjobb lenne

(#253) gregorik


gregorik
senior tag

visszajöttem párnapos vidéki csavargásomból, a topikban semmi komoly fejleményt nem érzékelek, nem alakul a falkaszellem... most meg Dél-Amerikába készülök, a topikra áldásom adom (addig tán még néhány session).
persze aki szívesen fűzne ecuadori lánykákat, velem tarthat :D.

(#254) juliabrilke


juliabrilke
addikt

''ecuadori lánykákat'' Egy ilyet tudsz magaddal hozni? :D :D

(#255) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Jövő hétre lektorálom a könyvet. Azt amit nem töltöttem le.
Aztán open season ;]

(#256) tojsz™ válasza gregorik (#253) üzenetére


tojsz™
aktív tag

mikor indulunk? ;]

(#257) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Van még egy hely? :D :D

(#258) orbano válasza juliabrilke (#257) üzenetére


orbano
félisten

Na én tennap gyakoroltam kicsit a metodikát. Elképesztő. A nők olyanok, mint a gépek :Y

Hely pedig mindig van!

A vér nem válik VAZZE!™

(#259) juliabrilke válasza orbano (#258) üzenetére


juliabrilke
addikt

''A nők olyanok, mint a gépek!'' Pár nőt azért néha sajnos nem lehet kikapcsolni, pedig ráférne. :DD
Végigolvasom én is , utána meg bevetés. ;]

(#260) VargaI válasza orbano (#258) üzenetére


VargaI
senior tag

Arra gondolsz, hogy mindegyik kiszemelted úgyanúgy reagált a method-ra, vagy mi?

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#261) orbano válasza VargaI (#260) üzenetére


orbano
félisten

Igen, teljesen jól felismerhetők a minták. Persze még rá kell érezni a finomságokra, de kezdem érezni, hogy mikor mit kell csinálni a maximális hatás érdekében.
A csókkal kapcsolatos taktika vált be a legjobban. Állati. Nem gondoltam volna, hogy ez ilyen jól működik :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#262) VargaI válasza orbano (#261) üzenetére


VargaI
senior tag

Pontosan melyik taktika is?(a többet ne, ill. francia csókot ne, vagy melyikre gondoltál?)
Most hogy lezajlott a bajnokság (sikeresen feljutottunk egy osztállyal feljebb :) ), meg lassan végig érek a könyvön, kipróbálom majd én is a héten vmikor tuti, nagy ötletek vannak benne...:) Vmikor tényleg összefuthatnánk eszmét cserélni meg gyakorolni akár...:U

[Szerkesztve]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#263) orbano válasza VargaI (#262) üzenetére


orbano
félisten

részemről rendben :)
valahogy ugy csokol mystery eloszor, hogy szovateszi a dolgot valamilyen modon. pl hogy szivesen megcsókolnálak!, akarod-e hogy megcsókoljalak?, meg akarsz csókolni? a lényeg, hogy előkészítsd a dolgot verbálisan. ha egyértelmű nemleges választ kapsz akkor hagyod/kijössz belőle viccesenlazán, minden más esetben megcsókolod.
asszem arra akar ezzek kilukadni mystery, hogy maga a próbálkozás már mindenképpen biztos sikerrel járjon, véletlenül se utasítson vissza, különben bukik a szerep.
remélem érthető, elmondani nehezebb, mint érteni :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#264) gregorik válasza orbano (#263) üzenetére


gregorik
senior tag

na azt ne mondd, hogy nyálcsere volt a héten egy vadidegen nővel. bár ki tudja, lehet. bocsánatodat kérem.


[Szerkesztve]

(#265) orbano válasza gregorik (#264) üzenetére


orbano
félisten

végülis nem vadidegen, az a csaj, akivel buliztunk múlthéten (a szöszi). ezen a 7végén nulláról (ha nem mínuszból) keleltt nála kezdenem. egyébként akár hiszed akárnem, szoktam szórakozóhelyen idegen lányokkal csókolózni :D csak nem mostanság, amikor lelkibeteg vok :U

jaaaj és tartozom neked még egy nagy lecseszéssel, hogy alapszabályokat szegsz meg munka közben ;)

[Szerkesztve]

A vér nem válik VAZZE!™

(#266) gregorik válasza orbano (#265) üzenetére


gregorik
senior tag

direct approach + day game. egyre inkább látom, hogy ez az igazi. ja itt a link: [link]

melyik alapszabályokat?




[Szerkesztve]

(#267) orbano válasza gregorik (#266) üzenetére


orbano
félisten

olyan sok dolog nincs a day gamerol a magic bulákban. viszont tudod mi érdekelne engem? pultos lányok felszedése taktika. van kettő is, aki érdekelne legaláb egy próba erejéig. i want a fckin good canned opener :U

[Szerkesztve]

A vér nem válik VAZZE!™

(#268) VargaI válasza orbano (#265) üzenetére


VargaI
senior tag

aaaj és tartozom neked még egy nagy lecseszéssel, hogy alapszabályokat szegsz meg munka közben

Ezen behaltam a röhögéstől...:)) Melyikeket is? :DDD

Amúgy nem rég nekem is sikerült egy LCSB-nél elérni, hogy ő kezdeményezett egyre többet. Úgy néz ki zavarta, hogy az érdeklődésből visszavettem normál szintre. Aztán mindig csak annyit tettem, hogy belementem a játékába. Az ágyáig jutottam végülis...:U Csak hát bonyolító körülmények miatt ki kellett szállni ebből (sajnos) és meghalt a ''projekt'' teljesen, de hát ez van...:)

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#269) orbano válasza VargaI (#268) üzenetére


orbano
félisten

van ilyenem: ''How To Turn Female Friends Into Lovers....pdf'' :D majd 1x elolvasom, 12 oldal

a két alapszabály: no creeping és no scanning :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#270) gregorik


gregorik
senior tag

holnap este randi vadiúj lánnyal, utána session doki barátunkkal (illetve randi kimenetelétől függ). jöjjön, aki szeretne.

(#271) orbano válasza gregorik (#270) üzenetére


orbano
félisten

meglássuk, aszonták szét fognak verni edzésen. ha túlélem lehet csatlakozom :)

VargaI?

A vér nem válik VAZZE!™

(#272) VargaI válasza orbano (#271) üzenetére


VargaI
senior tag

Serintem ok, gondolom holnapig úgyis konkretizálódik még a dolog.

ő...esetleg mondjuk pü-ben nem osztanád meg puszta véletlenségből az elérhetőségét annak a pdf-nek? :U

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#273) gregorik


gregorik
senior tag

''Ki mit tett le eddig az asztalra?''-topikot éreztétek azért? :)

(#274) orbano válasza VargaI (#272) üzenetére


orbano
félisten

majd felteszem a cuccaimat valahova, van egy rakat PDFem. kis türelmet.

A vér nem válik VAZZE!™

(#275) orbano


orbano
félisten

várom a beszámolót a tegnapi napról :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#276) tbs válasza gregorik (#273) üzenetére


tbs
addikt

Nekem má' hiányzik... :DDD

(#277) VargaI válasza orbano (#275) üzenetére


VargaI
senior tag

Hát én vista-t telepítettem fél napig, mert összehalt a fél napos xp-m...:(((

Meg te is meg gregorik is csak talánra mondta a dolgot és nem lett belőle konkrétabb, legalábbis erre felém...aztán lehet, hogy mégis volt vmi, akkor így jártam, majd legközelebb...:))

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#278) orbano válasza VargaI (#277) üzenetére


orbano
félisten

Megjön ma a notim nekem is lesz vistám. Akkor már nő se fog kelleni olyan jó lesz :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#279) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Holnap szerda. Még van vissza vagy 150 oldalam átpörgetem, bár eddig semmi vérpezsdítőt nem találtam :U

(#280) orbano válasza Foglalt név (#279) üzenetére


orbano
félisten

he? :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#281) gregorik válasza orbano (#275) üzenetére


gregorik
senior tag

''várom a beszámolót''

én most az aratásnál tartok :D. 3 különböző lány vár fixen a héten. tegnap viszont semmi se volt, doki lemondta (én meg a randit mondtam le), VargaI se jött.

pénteken-szombaton mehetne a session.

[Szerkesztve]

(#282) VargaI válasza gregorik (#281) üzenetére


VargaI
senior tag

Hé! :DDD

Úgy írtátok, hogy talán jöttök, gondoltam ha mégis jó (pl hogy ugrott a randi vagy rövid volt), akkor lesz vmi jelzés, hogy lesz banzáj egyáltalán...potyára nem volt kedvem bemenni a belvásrosba :P. Egyedül még nem hinném, hogy annyira menne, na meg úgy összességében sem :U, viszont annak is megvannak az előnyei és hátrányai is ha egyedül tolja az ember, csak akkor még ügyesebben kell kijátszani a lapokat.

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#283) KMan


KMan
őstag

Hany oldalas a remekmu? :) kb.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#284) VargaI válasza KMan (#283) üzenetére


VargaI
senior tag

Kb pontosan 224 oldal...legalábbis ez az angol könyv, mert van bőven még ilyen jellegű anyag a neten...

Azért durva milyen hatással vannak ezek a könyvek az emberre, soha eddig eszembe nem jutott gondolatokat hoznak elő. Pl tegnap utazok a villamoson, épp áll a megállóban. Fut a zebra túloldalától egészen a villamosig egy csaj, persze mély dekoltázsú topban (a látvány alapján melltartó nélkül). Ha kicsit fiatalabb lett volna, odaszóltam volna tuti, hogy ''szép sprint volt...köszönjük...'' vagy vmi hasonlót, kiváncsi lettem volna a reakciójára...:DDD

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#285) gregorik válasza VargaI (#282) üzenetére


gregorik
senior tag

VargaI: pontosan a topik kezdete óta ígérgeted, hogy majd jössz. ez így nem vehető túl komolyan. ennyire parázol (ez a valószínűbb), vagy más baj van?.. a számomat tudod, az éles dolgok meg nem a topikon történnek, ennyi a lényeg. elnézésedet kérem.


[Szerkesztve]

(#286) orbano válasza VargaI (#284) üzenetére


orbano
félisten

Miért nem szóltál oda? Alapszabály hogy nem csak azokon gyakorlunk akiket meg akarunk szerezni. sőt, sokkal jobb hozzáállásod lesz, ha nincs benned olyan reflex, hogy valakivel azért vagy megnyerő, mert akarsz tőle valamit. Ráadásul a gyakorlás is könnyebben megy, mert kevésbbé stresszes! Úgyhogy több ilyen ''ha a nagyanyámnak p@cse lett volna...'' meg ne halljak itt a topikban ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#287) VargaI válasza gregorik (#285) üzenetére


VargaI
senior tag

Nincsen semmi, legutóbbit bajnoki meccsek miatt mondtam le (és sikeresen fel is jutottunk egy osztállyal feljebb :)) ). Most viszont láthatod, hogy kb ennyire tűnt(tűnhetett) nekem komolynak a hétfő esti happening, az a talán megyünk ha így lesz a randival, meg ha úgy lesz orbano edzése...:DDD

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#288) Foglalt név válasza orbano (#280) üzenetére


Foglalt név
addikt

Szerda este vannak rendes bulik. Pl.[link] Itt egész jó szokott lenni a felhozatal.
Remélem így már világos.

Én ott leszek :D

[Szerkesztve]

(#289) Foglalt név válasza Foglalt név (#288) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ahogy nézem nincs túl nagy lelkesedés. Nem kényszer a disznótor végülis :DDD

(#290) orbano


orbano
félisten

Most vagy Buyer's Remorse volt vagy csak csúnyán bekaptam a csalit :( **sszameg!

A vér nem válik VAZZE!™

(#291) orbano válasza Foglalt név (#288) üzenetére


orbano
félisten

én azt nem értettem hogy semmi vérpezsdítőt nem találtál :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#292) VargaI válasza orbano (#290) üzenetére


VargaI
senior tag

Mert mi volt? :F

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#293) Foglalt név válasza orbano (#291) üzenetére


Foglalt név
addikt

Nevet ad pár kézenfekvő dolognak, de újat még nem olvastam :U

Jöttök kaméleonba?

[Szerkesztve]

(#294) VargaI válasza Foglalt név (#293) üzenetére


VargaI
senior tag

te mikor mész? nekem min egy 1.5 óra kell mire odaérek..
a számom 70/589-74-81...

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#295) orbano


orbano
félisten

kötelező kettőtökről partyphoto-t készíteni!!!! :) vagy esetleg 4etekről ha jók vagytok ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#296) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Mi ketten most indulunk. Csöngess ha érsz.

(#297) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Rá kell jönnöm, hogy ez nem nekem való. Válogatósabb vagyok ennél. Persze ez nem feltétlen probléma, mert ha eleve 11es értékről indulok, akkor ugye ha szóbaállok egy 8assal, az csökkenti a rangom, ergo teljesen érthető megmozdulás, hogy elhatárolom magam :D

(#298) Ricardo válasza Foglalt név (#297) üzenetére


Ricardo
félisten

Ést e milyen értéket képviselsz? szób áll veled egyáltalán egy 8-as? :DD

[Szerkesztve]

(#299) orbano válasza Foglalt név (#297) üzenetére


orbano
félisten

Töketlen vagy, ezt úgy hívják :)

De ha nagyon akarod elviszlek 1-2 buliba ''11-12-es'' csajok közé. Megnézem mit produkálsz ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#300) VargaI válasza orbano (#299) üzenetére


VargaI
senior tag

Partizni mentünk nem nőzni :DDD. Amúgy a stílussal legalábbis számomra kicsit mellé lőttünk, egész más egy koleszos egyetemi buli, vagy egy bárban való szitu...
pl: BKV KLUB-ban ELTÉ-sekkel nagyon jót partiztunk előző félévben, 9-10-es csajok, és teljesen normálisak, semmi hülye picsa beütés. Na ennek a közelítését sem láttam tegnap. (Tudom jó kifogás sose rossz...:P)

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.