Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) orbano válasza VargaI (#300) üzenetére


orbano
félisten

Aszittem ez a topik a nőfelszedés művészetének elsajátításáról szól. Ahhoz pedig kénytelen (affene) az ember nőzni :U :D
És tényleg szar kifogás. Lehet ott csajozni, volt már rá precedens :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#302) Foglalt név válasza orbano (#299) üzenetére


Foglalt név
addikt

Magam alá hugyoznék a gyönyörűségtől, márt általában havonta látok olyat, aki megér annyit, hogy egyáltalán utána forduljak. Ezért utálom a volt barátnőimet, mert kicsit elkapattak és gondolom mindenki más is úgy van vele, hogy legalább olyat akar, mint az elöző :U

(#303) VargaI válasza orbano (#301) üzenetére


VargaI
senior tag

Ja lehet. Csak ez a method nem ilyen stílus: ''...stay away from dance floor it's a trap...'' :)
Nem nőzni, csak nőket megszólítani teljesen hétköznapi dolgokkal pl indirekt vagy opinion openerrel aztán DHV. Olvastad a könyvet? :U :DDD

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#304) gregorik válasza Foglalt név (#302) üzenetére


gregorik
senior tag

kétségtelen, hogy eddigi barátnőid mind megtestesült magyar kiadású Angeline Jolie-k meg Monica Bellucci-k voltak, s havonta 1x látsz csak hozzájuk foghatót, általában bársonyszőnyeges estélyeken, bálokon. az is kétségtelen, hogy ezek szerint te vagy a magyar Brad Pitt vagy inkább Mystery maga... aztán majd ha felébredtél, lehetnél ontopik is. elnézésedet kérem tőled is.

(#305) Foglalt név válasza gregorik (#304) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ahogy a neveket nézem, egész egyezik az ízlésünk, úgyhogy nem kell elnézést kérned ;)

[Szerkesztve]

(#306) orbano válasza VargaI (#303) üzenetére


orbano
félisten

kamélen klubban egy csomó hely van ahol nem táncolnak csak ácsorognak. egyébként a tánctéren is lehet indirekt módon megszólítani, csak ott nehezebb a kommunikáció. de működőképes.

A vér nem válik VAZZE!™

(#307) orbano válasza Foglalt név (#302) üzenetére


orbano
félisten

amint a mytery method is írja, gyakorlás közben nem válogatunk. nem a eredményért mész oda, hanem a folyamatért... persze az egyik legeslegjobb védekezési mód az emberben ha azt a kifogást mondja, hogy nem elég jó neki a nő... :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#308) VargaI válasza orbano (#306) üzenetére


VargaI
senior tag

Jaaaa...Rio lett belőle...és szerintem kevesen voltak, meg esett az eső is, de mindegy...

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#309) Foglalt név válasza orbano (#307) üzenetére


Foglalt név
addikt

Mint ahogy írja is a silabusz a lényeg, hogy rutinod legyen. Azért mész oda minden jött-menthez, hogy amikor majd A nőhőz kell, akkor már ne ezzel foglalkozz.
Nem igazán emlékszem olyanra, hogy vlkit meg akartam szólítani és nem ment. Tehát ezért nem muszáj.
A másik oldala, ha lespanolsz mindenkivel, akkor nagyobb lesz a rep-ed a helyen. Ez megint egy hozzáállás, tekintélyt és tiszteletet, s ezzel együtt figyelmet máshogy is ki lehet vívni. Szórakozni mentünk, nem volt cél, hogy 3 kerülettel arrébb is tudják, ott vagyunk ;)

(#310) orbano válasza Foglalt név (#309) üzenetére


orbano
félisten

Ez szép meg jó, csak ez nem a menjünk szórakozni esténként topik ;)

Egyébként megint nem értem. Neked baromira nincs gondod a nőkkel, mindegyik full extrás, akkor mit keresel ebben a topikban? :) És tényleg no offense, csak úgy kérdezem :R

A vér nem válik VAZZE!™

(#311) edipqe


edipqe
senior tag

pörög a totyik jól van. csak lassan.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#312) gregorik válasza edipqe (#311) üzenetére


gregorik
senior tag

nem mondanám, hogy pörög. ha én nem vagyok itt, hogy pörgessem meg szervezgessek, úgy tűnik, az általános bátortalanság/lustaság/bénaság elsüllyeszti a topikot (tisztelet a kivételnek)... elnézéseteket kérem.

én most elég csúnyán összejöttem egy olyan 21 éves lánnyal, akit valszeg a fentebbi válogatós kollega is nagyon szépnek ítélne. közel 24 órát együtt lógtunk, egy grammnyi methodot nem alkalmaztam, mert nem éreztem szükségét, bár ott motoszkált a fejemben, hogy be lehetne vetni. ez speciel úgy tűnik, tartósabb románc lesz, már csak ezért se pörgetem magam részéről a topikot.

[Szerkesztve]

(#313) Foglalt név válasza orbano (#310) üzenetére


Foglalt név
addikt

Azért nézem, mert érdekel. Egész jó a könyv is. Mindig is szerettem tudományos oldalról megközelíteni a dolgokat. Érdekes, hogy szabályokkal írnak le olyan dolgot, amiben pont az érzés a lényeg. Meglepő módon mégis működik és képes tanítani olyat, amire ráérezni kell.

Egyébként éppen globális nőundorom van :U Nem tudom honnan jött, de kényelmetlen lesz így az este, mert egy leánynak már elígértem magam és mivel erre szervezte az egész hetét, nem akarom lemondani :U

[Szerkesztve]

(#314) orbano


orbano
félisten

Ilyen nőundor féleség van nálam is (bár mostanság nem nagyon kényeztetett el a sors nőkkel), de valahogy a múltkori randi betett. Visszakattantam alapállapotba, ha akarnak valamit majd jönnek, azt akkor methodozok (egyébként kezdenek is szállingózni). :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#315) orbano


orbano
félisten

Elképesztő mértékben nem tudok spontán verbális kommunikációt kezdeményezni (nem csak nőkkel, bármiféle idegennel). Valamit tennem kell ezügyben :))

A vér nem válik VAZZE!™

(#316) VargaI válasza orbano (#315) üzenetére


VargaI
senior tag

Még jó hogy seniortáborok/qpázás meg ilyen finomságok közepette, mikor a fél várost leszólítod mindenféle baromsággal, azért belejössz, hogyan kell vadidegenekkel akármiről beszélni, de ugye kellően hatékonyan kell, mert még ha vmi idióta felmérést is csinálsz, akkor is kell az infó. Meg kell tudni találni a határt a kellően hatásos informálódó és a tapló követelőző között. Ez is ilyen pengeélen táncolás, viszont ha meg elküldenek a p**ba (ilyen még nem volt max nem nagyon akartak válaszolni), akkor is mi van? Semmi...többnyire soha az életbe nem látod őket többet...:DDD

szerk: ma sikerült vkit trükkösen rávennem arra, hogy bemutatkozzon, úgy hogy nem is kérdeztem direkt a nevét...jó volt. Sajna az votl a baj, hogy IOI-re egyből IOI-t adtam, ezen még csiszolni kell...:)

[Szerkesztve]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#317) orbano válasza VargaI (#316) üzenetére


orbano
félisten

maj megyünk osz gyakorlunk ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#318) edipqe válasza orbano (#317) üzenetére


edipqe
senior tag

rakj egy nagy piros táblát a nyakadba hogy szólíts le te barom! mert nekem nem megy a kezdeményezés! :DDD

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#319) VargaI válasza edipqe (#318) üzenetére


VargaI
senior tag

Aztán benne lesz az esti hiradóban, hogy vmi járókelőket zaklató piros-táblás őrültet fehérzubbonyban vittek el BP x kerületében...;]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#320) orbano


orbano
félisten

:)) marhák

A vér nem válik VAZZE!™

(#321) gregorik


gregorik
senior tag

na jól van, kb. ennyit a tartós románcomról :D.
tegnap óta megint BP-n vagyok, ha jön valaki wingelni, szóljon, nyomjuk gőzerővel.

amit kínálunk ;D
day game: napközben, utcán, egyetemen, könyvtárban stb.
night game: jól megválasztott szórakozóhelyen

[Szerkesztve]

(#322) peterszky válasza gregorik (#321) üzenetére


peterszky
őstag

Menjetek ki a Margit-szigetre. Mindig van pár jó nő, ott nudiznak a híd alatt :) Egy próbát megér.

What else you gonna do on a Saturday?

(#323) gregorik válasza peterszky (#322) üzenetére


gregorik
senior tag

thanx for the tip.

(#324) orbano


orbano
félisten

na most én is éppen románcban vok, de a munka az munka, ha van valami konkrétum, mehetünk. VargaI? Te is vagyol még?
az időbeosztásomat viszont még nem tom, most fejvesztés terhe mellett melózom :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#325) gregorik válasza orbano (#324) üzenetére


gregorik
senior tag

egyelőre meglátom a mai 2 randit, tán utána. ha jó este 10 körül, csörgess(etek) meg.

(#326) orbano válasza gregorik (#325) üzenetére


orbano
félisten

nekem 1 órája lett vége a tegnapi randimnak :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#327) gregorik


gregorik
senior tag

nem jön senki?..

(#328) VargaI


VargaI
senior tag

Nekem csütörtökön vizsgám lesz :(, de hétvége nekem ok egyelőre...

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#329) gregorik


gregorik
senior tag

csak hogy itt a topik mélyén is meglegyen:

A1: canned opener
A2: demonstration routine
A3: bait-hook-reel-release
C1: comfort zone
C2: trust gaining
C3: intimacy
S1: arousal
S2: fight resistance
S3: love

(#330) orbano válasza gregorik (#329) üzenetére


orbano
félisten

na a 7végét bevárjuk aztán mehetünk :Y

A vér nem válik VAZZE!™

(#331) orbano


orbano
félisten

na mi van, sehol senki? 28-a után időmilliomos leszek, ha nem veletek, akkor nélkületek... :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#332) gregorik válasza orbano (#331) üzenetére


gregorik
senior tag

máj-júnit illetően túlvagyok kismillió randin, de egyik se volt nagy kapás... szóval nyomuljunk, de hármasban.

[Szerkesztve]

(#333) orbano válasza gregorik (#332) üzenetére


orbano
félisten

egyetértek. vizsga után jelentkezem, addig szedd össze VargaI-t

A vér nem válik VAZZE!™

(#334) VargaI


VargaI
senior tag

Ok...még ez az utsó hét lemegy a vizsgaidőszakból, azt köv hét akkor...ha nem nőztök be addigra már...;]

[Szerkesztve]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#335) orbano válasza VargaI (#334) üzenetére


orbano
félisten

Addigra már? ;] :B :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#336) orbano


orbano
félisten

I'm freeeeee :C

A vér nem válik VAZZE!™

(#337) gregorik válasza orbano (#336) üzenetére


gregorik
senior tag

király, akkor hívj engem, meg akiket még hoznál :)

(#338) orbano válasza gregorik (#337) üzenetére


orbano
félisten

jólvan körbekérdezek te meg nyaggasd a vargát!

A vér nem válik VAZZE!™

(#339) VargaI válasza orbano (#338) üzenetére


VargaI
senior tag

Nem kell nyaggatni...;) Mondtam, hétfőtől mehet a biznisz...

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#340) VargaI


VargaI
senior tag

Na visszaértem a világvégéről kb (1-2-es térerőt is úgy kellett levadászni, az ilyen helyeken félénk és elbújós egy állatfajta :DDD)...
na akkor lesz vmi?

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#341) orbano válasza VargaI (#340) üzenetére


orbano
félisten

lesz lesz csak krízis van. a csütörtököm asszem jó lesz, de még semmi sem biztos :O

tervek?

A vér nem válik VAZZE!™

(#342) VargaI válasza orbano (#341) üzenetére


VargaI
senior tag

nekem egyelőre ok a csüt este, zp/rio? vagy van vmi bejáratott placc? :) viszont sajna eléggé lóg az eső lába...:F

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#343) orbano válasza VargaI (#342) üzenetére


orbano
félisten

fu basszus ménem néztem be ide... voltam zpben csüt. vicces volt :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#344) djsigma


djsigma
csendes tag

sziasztok.
elolvasva a 200 oldalt, és megnézve a elsö dvd-t.
egy 25 éves csajt teljesen elvarázsoltam buddhán :D

hajrá mindenkinek.

p.s: sose kérd el a számát a lánynak. add meg a tiedet inkább.
ugyis hivni fog már csak azért is, mert 100bol 1 nem kéri el. és ez bassza a csőrüket :)

hy

(#345) VargaI válasza orbano (#343) üzenetére


VargaI
senior tag

i.j. mi volt vicces?

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#346) Heineken Tom


Heineken Tom
tag

Ez a Mystery-féle módszer használható 17-18 éves csajokon is, vagy ez inkább az idősebb korosztályú nők elcsábításához vezető utat írja le?

VargaI: NLP-t honnan tanulod? azóta már sikerült személyes beszélgetésbe is átültetni a módszert, vagy még csak neten megy?

Csak mert, én is elkezdtem foglalkozni kicsit az NLP-vel, 2 csajszinál annyira bejövős volt, hogy csak úgy áradoztak, pedig csak 2-3 szor alkalmaztam az NLP-t :U

De személyesen szerintem még nem menne, még kicsit távol áll tőlem ez a beszédstílus :(

mod: esetleg vkinek nincs meg magyarul a könyv?? Sajnos angol tudásom nem perfekt, és mire szótárazással el tudnám olvasni a könyvet elfelejteném az elejét... :D

[Szerkesztve]

(#347) VargaI válasza Heineken Tom (#346) üzenetére


VargaI
senior tag

NLP-hez szerváltam leírást...:U Elmúlt időszak vizsgaidőszak volt, jegeltem mindent :(. Majd talán most bele tudok erősíteni minden téren ebbe a témába...:)
Egyébként NLP-t írásban valóban könnyebb. Amikor szóban mondod nagyon nehéz, tisztára mintha idegen nyelvet tolnál, döcögős, csak ezen még pluszban lehidalsz miket beszélsz :DDD. Ill. a fent leírtak miatt még nem értem a végére, ami a tényleges stílus felvezetése lenne, mindenféle típusú/beállítottságú csajhoz, mert vannak akik egyből egyáltalán nem vevők ilyesmire.

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#348) orbano válasza VargaI (#345) üzenetére


orbano
félisten

Az hogy a rioban voltunk :D
Ha a héten van valami terv, szóljatok! De lehetőleg priviben :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#349) orbano válasza VargaI (#347) üzenetére


orbano
félisten

erről az NLPről kérnék valami leírást, naon szeretném kipróbálni ;] ;] ;] ;] !!!!!!!

A vér nem válik VAZZE!™

(#350) VargaI válasza orbano (#349) üzenetére


VargaI
senior tag

mail ment, MOD gombot nem tetszik ismerni? :U :DDD.
A héten a melótól függ, hogy hogyan érek rá.

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.