Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) gregorik válasza orbano (#397) üzenetére


gregorik
senior tag

''egy PUA azzal a csajjal megy haza, amelyikkel akar.''

ez egy tévhit, elnézést. asszem Herbal beszél arról, hogy még a legnagyobb PUA-kat is vissza szokták utasítani a nők, ha nem is túl gyakran. túl sok a variable, nincs biztos pont. ezért térnek ki olyan gyakran a rejection pszichológiájára.

(#402) degu válasza gregorik (#401) üzenetére


degu
senior tag

Eletkep:
Greg 62 eves...PUA...a 1072.-ik kiserlet!
Sikeres!.A banya beigazitja mufogsorat,es ...efelejtettem a teloszamom...vazz...
De a kapcsolatfelvetel sikeres!...Ez egy sikertortenet!
/Az elet errol szol!/

[Szerkesztve]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#403) gregorik válasza degu (#402) üzenetére


gregorik
senior tag

tetszik! :D de amúgy mi az életkép mondanivalója?

(#404) The DJ


The DJ
addikt

Most nézem Mystery bácsi sorozatát, amiben néhány önbizalomhiányos, csajokkal soha nem kapcsolatba lépő, szűz fiúkból próbál igazi csábítás mesterét varázsolni. Az első részben bepróbálkoztak egy diszkóban, hát égtek mint a Reichstag :DDD
Viszont Mystery hihetetlenül jól ''játszott'' a csajokkal, körülrajongták és csak úgy tapadtak rá. Kezdem azt hinni, hogy van ebben a methodban valami :D
Kíváncsi leszek a következő részekre.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#405) joe69 válasza The DJ (#404) üzenetére


joe69
senior tag

azt a sorozatot jobb fenntartasokkal kezelni, szamomra elegge megrendezett szaga van a dolognak neha. illetve a toltelek is tul sok. ettol fuggetlenul azert mostmar vegignezem:D

amiket viszont mindenkepp tudok ajanlani megnezesre az a mystery workshopokbol osszeallitott 5dvd-s cucc, illetve neil strauss annihilation method sorozata

(#406) gregorik válasza joe69 (#405) üzenetére


gregorik
senior tag

megvetted az 5dvd-s pakkot meg a másikat?

(#407) joe69 válasza gregorik (#406) üzenetére


joe69
senior tag

hogyne, 300$-ert:D
egyeb forrasbol tortent a beszerzes(ertsd p2p)

(#408) The DJ válasza joe69 (#407) üzenetére


The DJ
addikt

Kaphatnék esetleg egy pontos címet, hogy én is meg tudjam tekinteni ezeket a műveket? :D

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#409) DAir válasza gregorik (#406) üzenetére


DAir
csendes tag

Nekem is megvan... torrenten simán fellelhető és lehúzható. Érdemes megnézni. Bár angol tudás nem árt hozzá. Küzdök is velük rendesen.

(#410) joe69 válasza DAir (#409) üzenetére


joe69
senior tag

erdemes szerintem is. jobban atjon a dolog mint a pdf-en keresztul

(#411) Heineken Tom


Heineken Tom
tag

Télleg hasznos cucc igaz nekem megvan mindkettő ;)

Mystery 5 DVD-je, mellette Style Annihilation method lemezei. Igaz hogy még nem néztem végig az összeset, de szerencsére angol tudással nincs probléma. Pickup 101-nek is vannak jó videói (Body Language, Kino)..

Viszont a sorozatot én is nézem, és mondhatom nagyon király, holnap jön a 6. rész ;)
Bár nem tudom mennyi a valós belőle, és mennyi a megrendezett rész, de sztem élvezhető, ez csak az amcsiknak lehet sz@r, akik a főbb rutinokat használják, mert elég sokat elmondtak a filmben is már. :U

(#412) gasMask! válasza orbano (#397) üzenetére


gasMask!
tag

Abszolút igazad van. Ezzel csak arra akartam rávilágítani hogy rengeteg srác parázik azon hogy ''Úristen, úristen, mi van ha nem tetszek neki? Mi van ha visszautasít? Mi van ha beégek?'' Na mi a fasz van? Semmi. Mész a következőhöz.

Don't act if things were a big deal. They aren't. Az egyik legjobb tanács szerintem.

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#413) Kicker


Kicker
senior tag

magyar nyelvű link nincs véletlen? néztem a topikot de nem találtam... :F

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#414) gasMask!


gasMask!
tag

Valamelyik PUA legyen már oly kedves, és magyarázza el nekem a Bait, Hook, Reel, Release működését, lényegét, mert nagyon nem sikerül megértenem. :(

Előre is kösz másztörz!

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#415) VargaI válasza gasMask! (#414) üzenetére


VargaI
senior tag

horgászás?(hal fárasztás első lépései kb...;])
Bedobod a csalit, rákap megrántod akkor, kicsit meghúzod magad felé azt elengeded.

pl.: Beszélsz, beszúrsz vmi nem odapasszolót (sejtelmeset, érdekeset, piszkálódó megjegyzést esetleg). Mondod tovább az előzőt, aztán megint beszúrsz egy kicsit többet. Ekkorra már tuti kiváncsi kezd lenni és rákérdez. Ne mondj semmit vagy csak említsd hogy majd mindjárt folytatod azt is! Beszélsz másról vagy folytatod az előzőt tovább. Megint bedobod, de megint többet/jobbat/érdekesebbet, ekkorra már égni fog a vágytól ha jól csináltad, és minden áron ki akarja szedni belőled. Kezdj bele, azt lépj le hogy dolgod van. Keresni fog majd hogy fejzd be, mond el a végét/mondd tovább ha jól csináltad. Esetleg még bedobhatod, hogy majd legközelebb folytatod tovább, de most tényleg menned kell, vagy ''mit vagy ennyire kiváncsi, majd megtudod...:P'' hasonlók

egy másik pl: találkoztok, picit nyomulsz, jól érzitek magatokat, azt mikor tök jó minden szintén lelépsz, de nyitvahagyod a kaput, pl hogy folytathatnátok ezt máshol, de most neked menned kell...

Húzd meg ereszd meg játék kb ;). Ez elég jól működik, mert egy nőnek felcsigáztad az érdeklődését valami irántelőször csak sztorik, történetek, vmi kis ''titok'' amit megtudtál róla, aztán végeredményben hogy TE legyél az akire felcsigázódik ;).


[Szerkesztve]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#416) gregorik


gregorik
senior tag

na jól van. most este hallottam egy lánytól, h. olvasta a ph-s (itnews-os) hsz-eimet, bár elvileg másik topikban, úgyhogy kiszállok ebből a topikból, nem várom meg az égést, míg egyik lány szó szerint idézi a mondataimat innen :).

[Szerkesztve]

(#417) DAir válasza gregorik (#416) üzenetére


DAir
csendes tag

Nem értem ez miért baj... :D de most komolyan. Legfeljebb egy jót nevettek. A helyzet az, hogy ha a lány meg akar ismerni, akkor úgyis azt mondasz az elején, amit akarsz. Elég egy szimpla ''szia'' is. Ha meg nem, akkor lehozhatod a csillagokat az égről, akkor sem lesz esélyed és úgysem fogja érdekelni a szöveged... sztem :F

[Szerkesztve]

(#418) orbano válasza gregorik (#416) üzenetére


orbano
félisten

ahogy mytery is írja, ez teljesen mindegy. olvastál valamennyit a the game-ből? abban pl. van olyan, hogy odamegy a tanonchoz az edzője és kioktatja a csaj szeme láttára. aztán minden folytatódik ott, ahol abbamaradt... hogy hogy ítléi meg ezt a topikot a csaj, az csak rajtad múlik ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#419) orbano válasza gasMask! (#414) üzenetére


orbano
félisten

megpróbálom én is elmagyarázni a saját szavaimmal:

Az alapprobléma:

Úgy kell közelebb kerülni a nőhöz, és a kapcsolatot szorosabbra fűzni, hogy az jöjjön le a csajnak, hogy mindezt ő érte el. Ezzel ellentmondásban lenne az, hogy te vagy az aktív, kezdeményező fél, a PUA.

A megoldás:

Magas labdákat adsz a csajnak, amikor is bevetheti ellened a saját eszközeit, erre te engedhetsz a csábításnak, de amint ez megtörtént, gyorsan visszahátrálsz.

Egyébként ehhez nem kell method sem, nagyjábólígy szokott ez menni: a csaj az egy IOI-t, mondjuk miután beszólsz neki, megcsikiz. te összegörnyedsz nevetve, miközben közel kerültök egymáshoz. Egymás szemébe néztek, esetleg meg is érintitek egymást (megpróbálod finoman megakadájozni a csikizést), aztán amikor megvolt az a bizonyos meghitt pillanat, gyorsan kihátrálsz. Elkezdesz dumálni valamiről, kizökkented magatokat a helyzetből. Lényegébe visszajuttok oda, ahol kezdődött, de mégse: egy picivel több van a levegőben...

[Szerkesztve]

A vér nem válik VAZZE!™

(#420) gregorik


gregorik
senior tag

itt egy új interjú Mystery-vel.. őszintén elmeséli, hogy tegnap pl. nem szexelt, de masztizott vmi újsággal a kezében, nincs érettségije stb... számomra nem példakép :D. elnézést kérek tőle.

[link]

[Szerkesztve]

(#421) orbano válasza gregorik (#420) üzenetére


orbano
félisten

vaddöfakk :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#422) Elwing válasza orbano (#418) üzenetére


Elwing
újonc

meg a csajon is ugyebár ;-)
Amúgy aranyosak vagytok, érdekes volt elolvasni :) Szerintem egyáltalán nincs semmi égő, az ember vállalja fel magát, máris szerez egy jó pontot a lánynál!

(#423) pystike


pystike
újonc

Sziasztok!
Bocsi, hogy kunyerálok, de tudna nekem valaki linekt adni privátba a magyar nyelvű pdf-hez? A Neten sehol nem találtam.
Köszi előre is!

(#424) Heineken Tom válasza DAir (#417) üzenetére


Heineken Tom
tag

''Attraction is not a choice'' ahogy mystery mondja.

Gondolom ismered mystery showját a The Pickup Artistot, nah szóval egy rakás csaj hozzászólást olvastam (amerikai), hogy ha látná mysteryt akkor futna a rendőrségre, meg ien hülyeségek... Ebből is látszik, hogy a vonzalom az nem választás szerint megy. ;)

(#425) orbano válasza Elwing (#422) üzenetére


orbano
félisten

Kezdem szeretni, ha learanyosoznak :) Egyébként meg mindig a tudatosabb, aktívabb, erősebb félen múlik a dolog. Ez többnyire a férfi, de egyszer mindegyikünket utolér a vézgzetünk, aztán akkor csak nézünk, hogy mivan ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#426) orbano válasza Heineken Tom (#424) üzenetére


orbano
félisten

Választás alapján megy, csak tudni kell "bundázni" :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#427) pystike


pystike
újonc

[link]
Pls valaki.
THX.

(#428) orbano válasza pystike (#427) üzenetére


orbano
félisten

egy gyereknek volt eddig meg, de ő hülye és nem másolja le, mert fél hogy kideürl tőle származik. nekem meg angolul van meg. javaslom tanulj angolul, megéri amúgy is... ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#429) Heineken Tom válasza pystike (#427) üzenetére


Heineken Tom
tag

elmondom neked, hogy amikor elkezdtem olvasni MM-et, júniusban angolul szótáraznom kellett rendesen, de csak azért is folytattam az olvasást. Most már bármikor megértem a különböző angol nyelvű írásokat, pua könyveket. Videókat is néztem angolul, ugye pua videókat nem szinkronizálják, felirat nuku, szóval rávoltam kényszerítve, h angolul nézzem/halgassam, de megérte. Most ha tehetem minden filmet eredeti szinkronnal nézek. Ezzel arra akartam kilyukadni, hogy csak az elején szánnd rá magad, és idővel sokkal jobb lesz az angolod. Bár ehhez kell vmennyi alaptudás, ami nekem megvolt, emellett most készülök felsőfokra, de vhol el kell kezdeni. ;)

(#430) gregorik


gregorik
senior tag

megint hallgattam Mystery-re és sikerült lerontanom egy nagyon ígéretes dolgot a harmadik találkozáskor (modell szépségű, de naon bonyolult lány). komolyan, az én régi bevált kis módszerem jobban használ, azaz hogy teljesen a lány ritmusához kell alkalmazkodni, nem ilyen "4-10 hours window"-khoz. ez meg a hasonló általános tézisek szimplán nem érnek semmit: ha a nőnek 80 feletti az iq-ja és még némi lelkivilága is van (és nem vmi lebujban szedted fel félrészegen), legalább 12-14 óra kell a C1-C3-hoz. elnézést Mystery-től meg a követőitől.

[ Szerkesztve ]

(#431) lorcsi válasza gregorik (#430) üzenetére


lorcsi
veterán

ez nem meglepő :U
minden lány más, nem lehet egy módszert ráhúzni az összes csajozásra :U

[ Szerkesztve ]

(#432) Heineken Tom válasza gregorik (#430) üzenetére


Heineken Tom
tag

C1-C3 helyett nem S1-S3-at akartál írni?

már miért kéne C1-C3hoz 12-14 óra?? az azt jelenti h vmit az Attraction fázisba nem csináltál megfelelően... Sztem csók, meg kinohoz nem kell 12 óra. Biztos h volt elég vonzalom a lány részéről, különben zökkenőmentesen kellett volna haladnia a dolognak.

(#433) orbano válasza gregorik (#430) üzenetére


orbano
félisten

mystery azt írja, hogy jellemzően 8-10 óra kell, de írja is, hogy nagy a szórás, illetve attól is függ, hogy a comfortépítést milyen jól csinálod. a nőknek nincs ritmusuk, neked sincs, csak közös ritmusotok van. (hú ez mekkora nemmindegy megállapítás :DDD)

A vér nem válik VAZZE!™

(#434) orbano válasza Heineken Tom (#432) üzenetére


orbano
félisten

a C1-C3 fázis "kell", hogy 8-10 órát tartson, egy visszahúzódóbb, félénkebb, IQsabb lánynál ez miért ne lehetne 12-14 óra? vagy még több...

A vér nem válik VAZZE!™

(#435) Makaveli válasza gregorik (#1) üzenetére


Makaveli
senior tag

Igaz nem vagyok benne az életkorba, de ez mit jelent ez a Mystery Method??? Angolul nem értek annyira...

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#436) Heineken Tom válasza Makaveli (#435) üzenetére


Heineken Tom
tag

Megpróbálom röviden összefoglalni:

Ezt a módszert egy Mystery nevü srác találta ki, 10-15 évnyi próbálkozás alatt, hogy mi is a recept a nők meghódítására. A tapasztalatait elméletbe öntötte, fázisokra osztva, amelyekkel lehet követni, hogy hol is tart a felszedés. Különböző sablonokat használva, megfelelő előadásmóddal, bárki alkalmazhatja életkortól függetlenül.

Tuti szöveg nincs, amit ledarálsz és jön a csaj, viszont megfelelő időzítéssel, szöveggel +testtartással a maximumot hozhatod ki a szituációból.

Olvasd el ezt az oldalt, ez a magyar forgalmazó siteja: [link]

(#437) angyal83


angyal83
újonc

off
Akinek megvan a magyar verzió dobjon már egy privit, lenne egy ajánlatom a számára.
/off

(#438) Jordan_ válasza angyal83 (#437) üzenetére


Jordan_
újonc

%egy olyan oldalt reklámozol, melynek szabályzata tiltja más oldalak reklámozását.
enyhén ambivalens. %

[ Módosította: Kalandor ]

(#439) gregorik válasza Jordan_ (#438) üzenetére


gregorik
senior tag

jó, te pedig please linkeld be ott ezt a topikot :), hátha jönnek onnan wingelni.

amúgy napról napra higher a value-m, színdarabot csinálnak a regényemből, lassan beindul a mozifilmünk is :D.

[ Szerkesztve ]

(#440) Budapest0 válasza gregorik (#1) üzenetére


Budapest0
újonc

magyar nőcsábász (PUA) fórum, 61 tag, több, mint ezer hozzászólás:

http://hunpuaworld.2usite.com

a Mystery Methodot is kitárgyaljuk:) + csajozásra jelentkezők.

(#441) orbano válasza Budapest0 (#440) üzenetére


orbano
félisten

ha bejössz egy fórumra, legalább az utolsó hozzászólásokat olvasd el... ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#442) tomcsi23 válasza orbano (#441) üzenetére


tomcsi23
veterán

Első megnyilvánulása itt, nem csak a keze izzadt, hanem még az is lehet, hogy bepisilt. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#443) orbano válasza tomcsi23 (#442) üzenetére


orbano
félisten

:))

A vér nem válik VAZZE!™

(#444) werttzui válasza orbano (#443) üzenetére


werttzui
őstag

Micsoda topik mit keresel te itt ? Mi ez valami matematikai csajozás? :D

PENTAX

(#445) orbano válasza werttzui (#444) üzenetére


orbano
félisten

:P

A vér nem válik VAZZE!™

(#446) Jordan_


Jordan_
újonc

%egy olyan oldalt reklámozol, melynek szabályzata tiltja más oldalak reklámozását.
enyhén ambivalens. %

[ Módosította: Kalandor ]

(#447) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

Olvasgattam a topikot..ezeket nektek mind könyből kelett kiolvasni? :))
magatoktól nem jöttetek rá minderre ami itt le van írva?;)
ehhe.. ;]
:R

Nos Omnes Una Manet

(#448) orbano válasza ^Bundi^ (#447) üzenetére


orbano
félisten

ez alapján a hsz. alapján azt mondanám te még abból se :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#449) KMan


KMan
őstag

Az lehetseges hogy egy no DLV-zik nekem? Miert tenne?
Vagy csak amiket mond szamomra olyanok, lehet neki ez semmit sem jelent.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#450) orbano válasza KMan (#449) üzenetére


orbano
félisten

Az mit tesz pontosan, hogy DLV-zik? Lehet rosszul méred fel a dolgot :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#451) KMan válasza orbano (#450) üzenetére


KMan
őstag

Sok itt a rovidites de a DLV nem az hogy alacsonyabb erteket prezental? Mondjuk azzal hogy nem kerem hogy korabbi kapcsolatairol meseljen, megis amikor szoba kerul, akkor olyan dolgokat mond, amivel szamomra elonytelen szinben tunteti fel sajat magat.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#452) joe69 válasza KMan (#451) üzenetére


joe69
senior tag

dlv: demonstrating lower value

az emberek legtobbszor tudat alatt teszik. ez a dolog inkabb a masik fejeben ervenyesul, o ha mar elmeseli nem tartja olyan nagy dolognak
en nem foglalkoznek vele kulonosebben, ha nagyon unod valts temat:)

a lenyeg hogy te ne meselj magadrol dlv sztorikat egy kapcsolat elejen

(#453) orbano válasza KMan (#451) üzenetére


orbano
félisten

Tényleg nincs túl sok jelentősége...

A vér nem válik VAZZE!™

(#454) edipqe


edipqe
senior tag

nah most h singli lettem, van vki aki Fehérváron vadászik?

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#455) juliabrilke válasza edipqe (#454) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nocsak! Egy fehérvári vadász! :C

(#456) edipqe válasza juliabrilke (#455) üzenetére


edipqe
senior tag

a kérdésem az lenne hogy: TÉ ISZ?

Szeptembertől lenne esedékes. Akkor moving home.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#457) 7 válasza edipqe (#60) üzenetére


7
addikt

Khm... :U
:DDD

Mégis mi közöm volna nekem ahhoz, hogy neki milyen versikéket mondogatnak ilyen-olyan lányok? :P

(#458) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Volt mostanában ilyesmiről szó az indexen is.

I am having fun staying poor.

(#459) orbano válasza Drizzt (#458) üzenetére


orbano
félisten

ezek a b*zik rombolják a "szakma" hírnevét :DDD :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#460) orbano


orbano
félisten

upp :))

A vér nem válik VAZZE!™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.