Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#369) BalaNce87 válasza kobe24 (#364) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nem mondom hogy ultra fos, de azért a jó játéktól messze van már. Egyébként én toltam az összes coddal a 2-t kifejezetten szerettem sokat multiztam vele, de már az is visszalépés volt az elsőhöz képest, igazából nemtudom ezen mit nem lehet érteni, általába azok osztják az észt akik vagy a 4-el kezdték vagy csak túl nagy fanok. Lehet unalmas hogy ezeket leírom de nekem meg az szúr szemet ha mindenki tele írja a topikot hogy év játéka legjobb játék meg ilyenek. De most lényegében neked tényleg hiába írom le ezt... Szóval nem csak úgy a semmiről pofázok itt, általába a 20-ból 3 ember megérti mit akarok ezzel mondani és elfogadja, nem dumál hanem megérti, a többi meg leugat, mert nem jót mondtam a játékról. Ezt mondom ha már leírok vmit akkor már jön a "kemény" oltogatás, ez nem válasz arra amit én írtam. Egyébként ha most tele írnám azt hogy legjobb játék meg hasonlók, akkor mégis miről beszélnétek? Egy játékról had lehessen már negatívumokat is mondani és ne csak jókat.
Az hogy most te nem veszed észre hogy ugyanazt dobják ki évente és +-ba még túl is vanna árazva, arról nem tehetek ez akkor is tény, az már más hogy valaki ezt észreveszi valaki meg simán kidob érte 14ezret.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.