Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26651) Winne válasza LackoMester (#26648) üzenetére


Winne
nagyúr

Lehet, hogy jobb a statod, de vedd bele, hogy milyen móüdot ésd mennyit játszott és ki challengezett többet a fos fegyverekkel. :P

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26652) busman


busman
addikt

Nah kinek a kukaca a hosszabb?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#26653) LackoMester válasza Winne (#26651) üzenetére


LackoMester
addikt

Ha nem vetted volna észre, az utolsó 10 prestiget megkezdve csak a fegyverek challengezésével töltöm, ( + killstreak ) és szívok is vele éppen eleget. ( most jelenleg a MP5-el, Vectorral szívok- mindenre Fal festést a jelszó :DDD és utánna kimaxolom majd a fejeseket is )
Igen nálam csak tdm, dom, dem. :B :P

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#26654) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Hát ma nagyon gyérek voltunk. :( :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26655) LackoMester válasza tupacamaru (#26654) üzenetére


LackoMester
addikt

Azok. :K Kicsit- nagyon el voltam fáradva ( 2 óra foci ), az Afghan pályán, alatt elkapta a görcs a lábam, becsúsztam majdnem az asztal alá, fél pályán a bozótba kukksoltam. :B

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#26656) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Ma meg holnap nem leszek, mert egyedül vagyunk a babcigyerekkel itthon. :B Tartsatok ki. ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26657) tupacamaru


tupacamaru
veterán

IWNet egy nagy lóf@sz megint. :W :(((

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26658) boogie84


boogie84
veterán

Hajnalban olyan gyorsan talál HC-t játszó embereket h öröm játszani :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#26659) BigStraw válasza boogie84 (#26658) üzenetére


BigStraw
senior tag

Ha a steam nem tenne keresztbe :D

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#26660) Wans válasza tupacamaru (#26657) üzenetére


Wans
aktív tag

Igen, igen... nagy 0 volt az egész :W :((( , de azért köszönöm a game-t mindenkinek. :C :R

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#26661) Laraxior


Laraxior
titán

végre meglett a 10. Nuke :C :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26662) tupacamaru válasza Laraxior (#26661) üzenetére


tupacamaru
veterán

:Y :C

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26663) Mappa


Mappa
addikt

:Y lol nektek mennyit foglal a gépen MW2?? most néztem nálam 41 GB :Y :F

nem kötelező megadni

(#26664) Laraxior válasza Mappa (#26663) üzenetére


Laraxior
titán

nekem 12.3GB,de a BFBC" nincsen feltelepítve a mappába :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26665) Mappa válasza Laraxior (#26664) üzenetére


Mappa
addikt

:B már megvan a bibi :DDD

valamiért a MW2 mappában az összes steam cucc :DD

le kéne gyalulni az egész gépet azt venni bele 1 terrás vinyót vagy ssd op rendszernek

nem kötelező megadni

(#26666) laca000


laca000
őstag

Nektek megy a játék,délelőtt még játszottam most meg fekete kép azt semmi,be se lép még a menübe sem...?????????????

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#26667) Laraxior válasza Mappa (#26665) üzenetére


Laraxior
titán

van egy olcsó 32GB-os SSDm ...vihető :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26668) Mappa válasza Laraxior (#26667) üzenetére


Mappa
addikt

több kell sajnos legalább 40-60 ... krva sokat elvisz itunes marhaságai backup(így is kivan kapcsolva a "back" mert folyton vinnyog hogy nincs hely a C:/ ) :(

nem kötelező megadni

(#26669) Winne válasza Laraxior (#26667) üzenetére


Winne
nagyúr

3k :P

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26670) laca000 válasza Mappa (#26668) üzenetére


laca000
őstag

Hahó!

Valaki mondja meg legyen szíves per pillanat megy-e neki a játék online része?
Nem indul,nem tud valaki valami "központi javításról,hibáról" ami miatt nem mehet?
Mikor rákattolok az ikonra csak fekete kép és kész.
A Black Ops online az indul de franc játszon azzal...

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#26671) Mappa válasza laca000 (#26670) üzenetére


Mappa
addikt

nálam megy :K

fekete képernyő ?? ez ilyen tipikus vga driver bibi?!

másik vga driver-t tettél-e fel vagy ha nem akkor frissíts újabbra :K ... hátha

nem kötelező megadni

(#26672) laca000 válasza Mappa (#26671) üzenetére


laca000
őstag

Nem,nem driver,egyszerűen nem indul,újraraktam,a single megy a multi csak töl,tölt,tölt de nem indul...
De mi a jó isten van?

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#26673) laca000 válasza laca000 (#26672) üzenetére


laca000
őstag

Ahogy nézem valami mocskos állat lenyúlta a felh.nevem,kódomat,legyen szíves aki
bobbyfischer 888 néven valakit játszani lát az küldje el a jó mocskos büdös kurva anyjába a felhasználót!
Elveszett az MW2-őm és a Black Ops-om is,a steam nem küld emlékeztetőt.

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#26674) Pickle Rick válasza laca000 (#26673) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Írj egy levelet a steam supportnak angolul, hogy ellopták az accodat. Fogsz kapni egy válasz levelet amibe arra kérnek fotózd le a DVD-ket meg a tokokat, és a képet küld el nekik. Utána elvileg visszakapod az accod. Többeknek sikerült már így visszakapni. :K

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#26675) laca000 válasza Pickle Rick (#26674) üzenetére


laca000
őstag

A geci kurva anyját az ilyennek,írok rohadjon meg,ááááááááááááááááá de ideges vagyok!

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#26676) laca000 válasza laca000 (#26675) üzenetére


laca000
őstag

Írtam a Steamre,remélem még viszontlátom az accom,a gerincét eltörném annak aki lenyúlta,ez az egy játék volt amivel játszottam,még a black ops nem is fáj annyira...
Rohadjon meg!

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#26677) Winne válasza laca000 (#26676) üzenetére


Winne
nagyúr

Először a mailedbe jutottak be, onnan oldották meg, szal ha ugyanazt a jelszót használod több helyen is, akkor sürgősen korrigáld.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26678) Wans válasza Winne (#26677) üzenetére


Wans
aktív tag

az már nagyon gáz, ha a mail címet is ellopták, mert oda megy az ellenőzrő kód is amit steam fog kérni. ha van másodlagos email cím akkor onnan próbáld meg visszaszerezni a mail címet amin a steam van elöszőr.

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#26679) albert8 válasza laca000 (#26676) üzenetére


albert8
addikt

Nyugodj le,ne irj ijeneket a topikba
nekem is elcsorták már
irj a steamnek amit már látom megtettél és vissza fogod kapni ha megcsinálod azt amit kell
cd fotó
ezt steam supportnak küld
kapsz majd egy másik jelszót :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#26680) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Mindenki töltse az új pályát: StarWars forever. :B :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26681) Winne válasza tupacamaru (#26680) üzenetére


Winne
nagyúr

Nekem megvan már, de csak alulnézeti képem van... :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26682) Mappa válasza tupacamaru (#26680) üzenetére


Mappa
addikt

:DD

nem kötelező megadni

(#26683) laca000 válasza albert8 (#26679) üzenetére


laca000
őstag

Ok,kösz a nyugtatást,fényképeket elküldtem,konkrét üzenetet is,csak nem tudom mikor jeleznek vissza,remélem minél hamarabb...

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#26684) Wans


Wans
aktív tag

Sziasztok!

Köszönöm az esti játékot. :R :C Tegnap az Iwnet+Steam combo már megint nagyot alakított. Állandóan kidobott, vagy a Steam váltott Offline-ra és szinte minden 10. perceben ezt az üzenetet rakta ki, amit szerintem még sosem láttam:
[link]

De volt más hülyesége is:

[link]

:W :W :W :W :W :W :W :W :W

Winnie,Tupa:
Nekem is megvan az új StarWars DLC. Tartalmasak a pályák :DDD :
[link]

Laca: nekem kb. 3-4 nap után szóltak, hogy visszakaptam az accot.

[ Szerkesztve ]

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#26685) Winne válasza Wans (#26684) üzenetére


Winne
nagyúr

Annyira nem volt gáz, keresni kellett újat és mentünk is vissza azokhoz, akiket előtte ugyanúgy kidobott. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26686) Mappa


Mappa
addikt

egyébként nem hiszem el, hogy nem érné meg még egy DLC kihozni MW2 re a bagázsnak... én tuti díjaznám... vagy legalább is jobban ellenék MW3-ig. kíváncsi vagyok arra mit sikerül összehozni. :))

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#26687) Winne válasza Mappa (#26686) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem sokan vennék már meg szvsz, kevés az ember, sok a hiba, sok a csaló. Már egyre kevesebb a DLC-s player is, inkább csak az alap pályákat adja.

Azt kellene megcsinálni inkább, mint a L4D-nél. Lobbys keresés és random dedicated szerverek. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26688) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Az IWNet ámokfutása ma is folytatódik. :((( :W

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26689) Mappa válasza Winne (#26687) üzenetére


Mappa
addikt

nekem bármelyik verzió jó lenne :D

nem kötelező megadni

(#26690) Svájcinéger válasza tupacamaru (#26688) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Szégyen amit a Steam + IWNet combo a hétvégén művelt. Azért nem egy több éves játékról van szó, amit ketten vettek meg és le lehet már sz?rni, hogy ne lehessen rajta játszani !

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26691) @rglaaf válasza Svájcinéger (#26690) üzenetére


@rglaaf
veterán

lehet hogy már nem is fognak vele foglalkozni ,tegnap délután is minden pálya végén szétesett a lobby

PSN:BiZzare_0 ️

(#26692) Winne válasza Svájcinéger (#26690) üzenetére


Winne
nagyúr

Miután jöttem este legalább elindult. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26693) Mappa válasza Winne (#26692) üzenetére


Mappa
addikt

de tudod miért? :D

nem kötelező megadni

(#26694) Winne válasza Mappa (#26693) üzenetére


Winne
nagyúr

Honnan tudnám? :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26695) busman


busman
addikt

Az IWNet-nél be kellene tolni valakinek a korpásba...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#26696) Svájcinéger válasza @rglaaf (#26691) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Attól tartok van valami abban, amit mondasz.

Winne: elindulni nekünk is elindult hellyel közzel, de azért az baromira "röhejes" volt, mikor Vacantra már csak Lackóval jutottunk be, mert a többiek mind kiestek.

busman: és mivel gondoltad, hogy eldöntsük, ki legyen a kiválasztott ? Ki húzza a rövidebb gyufaszálat ? :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26697) Winne válasza Svájcinéger (#26696) üzenetére


Winne
nagyúr

Megoldódik talán...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26698) Cadal válasza busman (#26695) üzenetére


Cadal
őstag

+1

#26691 VAN der BOSS: jelenleg a 3. legnépszerűbb játék az MW2 a Steam szerint, vajon ezt ők nem nézik?? Igazán tehetnének már valamit hogy normálisan lehessen újra játszani.

(#26699) Mappa válasza Winne (#26694) üzenetére


Mappa
addikt

nem tudod ? ;]

nem kötelező megadni

(#26700) Winne válasza Mappa (#26699) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem akarom megmondani... :P :P

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.