Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26851) busman


busman
addikt

Na a mai aztán egy jóhígfos volt :(((
De egyeseknek ment, csak anyu nézi közben az RTLMOSTOT......lagggggg

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#26852) Winne válasza albert8 (#26850) üzenetére


Winne
nagyúr

Ugyanarra az accra nem regeli rá az új kódot, ha az le lett bannolva. Kiírja, hogy megvan már az a játék a listában. Új accra mehet persze, csak akinek nem 2 játék van az accján, hanem mondjuk 100, akkor nagyobb érvágás a bannolt játék. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26853) Mappa


Mappa
addikt

én is köszi a gamet..... az a utolsó két kör már nem kellett volna :o :(((

nem kötelező megadni

(#26854) tupacamaru válasza Mappa (#26853) üzenetére


tupacamaru
veterán

+1 és az utolsó 5-6 még kellett. :B :K 2 AC 1 Emergency-ben. :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26855) Mappa válasza tupacamaru (#26854) üzenetére


Mappa
addikt

tegnap bőkezű volt a pekidzs :K ... ac , 2emp, most jöhet a böjt :D

nem kötelező megadni

(#26856) Wans válasza Mappa (#26855) üzenetére


Wans
aktív tag

az nice :D , nekem volt, hogy egy helyre dobtam ki 2 cp-t és mind2-ben ac volt. :) csak aztán nálam is böjt... :P

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#26857) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Tegnap asszem először sikerült 6 embert lebombáznom harrierrel. Egyből meglett a chopper. De király is volt !
Thx a gémet mindenkinek. :R

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26858) LackoMester


LackoMester
addikt

Köszi én is gémet, ma csak 20:30 után vagyok, mert itt a jó idő, heti 2x foci, utánna 2x haldoklás, de szeretem mint a MW2. :B

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#26859) Vanir


Vanir
veterán

Üdv! Van valami módja a demo felvevésnek, vagy a konzol előhívásának? Illetve ha módosítom a config-mp.cfg-t akkor a módosítás valamiért automatikusan visszaáll.
Nagyon a CoD4-hez vagyok szokva, és ezekre sehogy sem találtam megoldást.
Lehet egyáltalán demo-t venni illetve azt később visszajátszani (bármilyen módon, ha buherálni is kell hozzá a játékot)?
Próbáltam PlayClaw, stb. programokkal felvenni a játékmenetet, de még az is túl sok fps-t vesz el.

(#26860) busman válasza Vanir (#26859) üzenetére


busman
addikt

Eredetiben nincs conzol turka.....

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#26861) Vanir válasza busman (#26860) üzenetére


Vanir
veterán

Hát, nagyon kár érte. Azért köszi.

(#26862) Laraxior


Laraxior
titán

ma is jövök ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26863) Lankadatlan


Lankadatlan
tag

Nah mi lesz urak??? Nem jösztök???? :D

Tegnap ilyenkor már tiszta nagy zsongás volt! :DD

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#26864) Laraxior válasza Lankadatlan (#26863) üzenetére


Laraxior
titán

Én indulok..bár nem tudom ki vagy :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26865) tupacamaru


tupacamaru
veterán

THX a gémet. :R

busman Na nem sikerült a ts-t működésre bírni?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26866) Wans


Wans
aktív tag

Köszönöm a game-t! :C :R

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#26867) busman válasza tupacamaru (#26865) üzenetére


busman
addikt

Nem... <07:08:02> You are banned permanently. ;)

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#26868) Lankadatlan


Lankadatlan
tag

Én is köszöntem a tegnapit! :D

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#26869) Svájcinéger válasza busman (#26867) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

TS reinstall ? De hogy a tökben tudnak bannolni ? IP-d nem hiszem, hogy figyelnék, gondolom dinamikus. Sakalt kellene megkérdezni, Ő a TS guru.

Én is köszönöm a tegnap esti gémet. Close PM Tuber Jenő Úrnak pedig külön köszönet, hogy 145-nél elnyomta a nyúkot, még mielőtt behívhattam volna a choppet. :W

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26870) busman válasza Svájcinéger (#26869) üzenetére


busman
addikt

Én se értem,meg miért is bannolna???? :((
Majd este ránézek,mert peca...... :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#26871) Svájcinéger válasza busman (#26870) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Biztos sok csúnya szót használtál. :D Néha szoktam látni belépéskor valamiféle TS admint bejelentkezve, de lehet, hogy az még az előző TS szerónál volt. Dani talán ?

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26872) Winne válasza busman (#26870) üzenetére


Winne
nagyúr

Trágár vagy és megfejtette a TS a csúnya szavaidat. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26873) Winne


Winne
nagyúr

Modern Warfare Action trailer :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26874) busman válasza Winne (#26873) üzenetére


busman
addikt

Senki nem válaszol a tsről a problémámra...pedig már 3 mailt írtam :O
Reinstall már megvolt....

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#26875) tupacamaru válasza Winne (#26872) üzenetére


tupacamaru
veterán

Hát ha dekódolták a korpásba betolást akkor az fix ban. :B :K

A videó az nagyon jó! :C :Y

busman Az én TS-emre felenged?? Én még nem ban-oltalak onnan. ;]

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26876) busman válasza tupacamaru (#26875) üzenetére


busman
addikt

Az meg nincs meg,mert reinstall volt

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#26877) tupacamaru válasza busman (#26876) üzenetére


tupacamaru
veterán

tupacamaru.homeftp.net:9987 pass: tupa

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26878) Winne


Winne
nagyúr

Ez is nagyon várós, egyre jobban. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26879) busman válasza tupacamaru (#26877) üzenetére


busman
addikt

A tied megy....

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#26880) albert8 válasza Winne (#26878) üzenetére


albert8
addikt

Nagyon durva lessz az tuti
de akkor is Modern Warfare powa :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#26881) Mappa válasza Winne (#26878) üzenetére


Mappa
addikt

na majd ezeknél veszek videozsugát Bf3 Mw3....addig jó a 4850 :DDD

nem kötelező megadni

(#26882) Laraxior válasza Mappa (#26881) üzenetére


Laraxior
titán

oda is jó lesz...szerintem a motor ugyanaz lesz :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26883) tupacamaru válasza Laraxior (#26882) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ja, nem kell ide erőmű. ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26884) Laraxior válasza tupacamaru (#26883) üzenetére


Laraxior
titán

nekem már nincsen :)
egy rongyos 920,és egy forrófejű áramzabáló 480 :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26885) tupacamaru válasza Laraxior (#26884) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nagyjából követem az eseményeket. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26886) albert8 válasza Laraxior (#26884) üzenetére


albert8
addikt

Az MW+-hoz nem is de a BF3-hoz asszongyák nagyon durva gép vagyis olyan ami még nem létezik!!!44!! :Y kell a max grafhoz

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#26887) Mappa válasza Laraxior (#26882) üzenetére


Mappa
addikt

tegnapelőtt láttam a AA12 title emblémádat.

mennyi idő alatt lőtted össze a 1000 fejest vele ?

nem kötelező megadni

(#26888) Winne válasza Mappa (#26887) üzenetére


Winne
nagyúr

Ő lampion, csak azzal megy mindig. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26889) albert8 válasza Mappa (#26887) üzenetére


albert8
addikt

khmm...khmm
szerintem nem lütte össze ;] :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#26890) Laraxior válasza Mappa (#26887) üzenetére


Laraxior
titán

fogalmam sincsen :N de csak azzal megyek mindig.
AA-12nek a legjobb map a Skidrow :K

Xander: Csak azt az emblémát használom amit megszereztem :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#26891) LackoMester


LackoMester
addikt

köszi a játékot, kicsit sok volt a csaló, de összességben megint jót gémeztünk :R
megjegyzek kell az a bannoló, majd holnap

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#26892) Mappa válasza Laraxior (#26890) üzenetére


Mappa
addikt

:DDD 2 hónapja szinte csak ezzel megyek én is 696 headnél járok .... már unalmas de az extended mags - valahogy feldobja ;]

köszi én is a játékot.... a vége felé megint el szarodtam :O

nem kötelező megadni

(#26893) Gy3pm3st3r


Gy3pm3st3r
tag

Halihó!

Na végre nekem is megjött a Codom :D Ha van lehetőség akkor jövök veletek gamelni!
Tupa reszkessssss ;] :DDD

Le tudom írni a hóra a nevem sárgával! :P

(#26894) Svájcinéger válasza Gy3pm3st3r (#26893) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ezt se nekem mondták ! :D Biztos tele lesz a gatyája Tupának, ha ezt elolvassa. Felvesz valami machine gunt a hátára + 2 db kályhacsövet és várni fog Rád ... :DDD

Én is köszi a gémet, de tényleg erősen javasolt a bannoló !!

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26895) busman válasza Gy3pm3st3r (#26893) üzenetére


busman
addikt

Nem vagy te még erre felkészülve...... ;)

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#26896) LackoMester


LackoMester
addikt

Most k@rvára berottyantottam Gyepmestertől. ;) Ki is vagy? :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#26897) busman válasza LackoMester (#26896) üzenetére


busman
addikt

Főleg ha az ellenbe lesz....PM Jenő majd kitúberolja.... :C

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#26898) Gy3pm3st3r


Gy3pm3st3r
tag

Tupát régről ismerem még együt toltuk a Fear combatot anno ^^ :DDD

Le tudom írni a hóra a nevem sárgával! :P

(#26899) tupacamaru válasza LackoMester (#26896) üzenetére


tupacamaru
veterán

Elég az ha én tudom hogy kicsoda. :K Kicsit régebbről ismerem mint benneteket, és sokszor találkoztunk már személyesen LAN.Party-kon is. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26900) Svájcinéger válasza busman (#26897) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Jól van na ! Ne cincáljátok szét szegényt ! Elveszitek a kedvét a játéktól ! Ha megüti a mércét - Lackóval nyom egyet 1 vs. 1-ben - és ha Lackó azt mondja, felőlem jöhet. :P

Tupa: mi csak barátilag oltogattuk kicsit. Te vagy a lobbymaker, és a Nagyfőnök ! Ufff ! Beszéltem.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.