Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22601) D1Rect válasza Möhe (#22599) üzenetére


D1Rect
félisten

Találtam megfelelő bánásmódot.

(#22600) jozefgucci1:
WH, az a wall hack, vagyis átlátok a falon, de mi az ALM?

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#22602) Balinov válasza D1Rect (#22601) üzenetére


Balinov
félisten

sztem az AIM, aimbot akart lenni

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22603) SipiBcs válasza D1Rect (#22601) üzenetére


SipiBcs
őstag

:C Besza... Behu.... a röhögéstől! Nagyon jóóóóó.... :R

Möhe: War közben is előferdül egy-egy teamkill. Nincs ezzel gond.
Szorosnak annyira nem találtam (31:17-es statnál szálltam ki), de egész tűrhető gárda verődött össze. A klántársaid közül 1-2 nagyon szépen, ügyesen játszik. (téged nem dicsérlek, mert az "büdös" lenne) :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#22604) Möhe válasza SipiBcs (#22603) üzenetére


Möhe
addikt

én azt a Mari Vs. Opfor-ra gondoltam hogy szoros volt,ucssó menetben 10 pont volt a difi a végén.

A szép játéknak meg megvan a magyarázata,Americas Armyból verődtünk össze és jópár online játékot kipróbáltunk, 2 éve megvan a gárda és TS-en megy a duma közben. De ne tudd meg,közben azé röhögtünk rendesen mikor ment a TK :DDD ,szekáltuk egymást rendesen.Azé játszhatnál néha szarabbul is,hogy levegőt kapjon a többi játékos is. ;] :P :D

(#22605) D1Rect válasza Balinov (#22602) üzenetére


D1Rect
félisten

:R Értem.
(#22603) SipiBcs: Úgy kell neki.

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#22606) kobe24


kobe24
tag

Aki innen 250 fps-el nyomja, mondja már el hogyan csinálta. Akárhogy próbálkozok vele mindig ugrál az fps, és nem ragad meg 250-nél, de a gép biztos hogy bírná. Ja és hozzá tartozik hogy már full low-on nyomom de akkorse.

[ Szerkesztve ]

(#22607) SipiBcs válasza kobe24 (#22606) üzenetére


SipiBcs
őstag

Szia!

Ha kitöltöd a cuccaid részt, akkor farzsebből tudnék / tudnánk válaszolni, így lehetetlen. Miközben "ugrál" a jobb felső sarokban az fps eléri a 250-et?

Ha már minden grafikai beállítást low-ra raktál és néha eléri, akkor ellent kell mondani neked, nem alkalmas a géped a fix 250 fps alkalmazására.
Ha nem éri el a 250-et, de szerinted tudnia kellene, akkor az optionsban a v-sync-et kapcsold ki, a konzolba írd be /cg_maxfps 250 (de ez a szám 0 - 1000 között bármi lehet).

Mellétéve: Rengeteget nem nyersz a 250-es fpsel. Egy picit simább, gördülékenyebb a játék. Leheletnyivel jobban beadja a találatokat és egy - egy esetben könnyeb felugrani bizonyos helyekre. Szvsz nem adnám oda a játékélményemet (min. graf. beállítás) magasabb fps-ért.
1024 x 768-ban 2x élsimítás mellett volt fix 250 Fps-em. Monitort váltottam. Ezeken a crt-s beállításokon csúnyának tartottam a Cod4-et a 19es Samsung lcd-men. Fel 1280 x 1024-be, 4x élsimítás és már a max 125 fps sincs meg minden esetben, pláne ha befüstölök magam elé! :) De így legalább tetszik a játék! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#22608) kobe24 válasza SipiBcs (#22607) üzenetére


kobe24
tag

Hello!
Hát a gépem hd4870, e8200, 4 gb ram szóval nemhiszem hogy ne lenne elég :) . De ha nem korlátozom le 250-re akkor low grafon felmegy 400-ig is akár, csak nagyon ugrál, de ha lekorlátozom akkor persze legtöbbször 250-en van, de látom hogy néha akár 150-re is leugrik de nem tudom miért. Én is csak pár jump-ért akartam 250-re tenni, mert 125-nél sehogyse akar sikerülni :DD

(#22609) SipiBcs válasza kobe24 (#22608) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nem írtad, hogy az E8200 mennyivel hasít. Véleményem szerint ezzel a videokártyával 4-ig proci limited van, tehát minden proci húzás fps növekedéssel jár. De azért csak óvatosan! ;)

A felbontást és az élsimításról sem írtál, bár ha low graffot emlegetsz, az nálam 600x480! :DDD

Szerintem ha 1024 x 786 on 2x -es élsimítással játszol, olyan 3.4 GHz-en rángatott procival, akkor meg kellene lennie a fix 250 fps-nek.

De az OC az relatív, függ a hűtésedtől, az alaplaptól... ebben nem merek tanácsot adni! :B

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#22610) kobe24 válasza SipiBcs (#22609) üzenetére


kobe24
tag

Alapon megy. A felbontást meg hiába állítgattam 1024x768-ba ugyanúgy ment mint 1680x1050-be. A gépben meg vízhűtés van, bár ez így hirtelen nem tudom mit számít :D De akkor valószínűleg megmaradok a 125-nél és hagyom a 250-t :D

[ Szerkesztve ]

(#22611) SipiBcs válasza kobe24 (#22610) üzenetére


SipiBcs
őstag

Akkor ott tényleg valami árulás van, változnia kellene az fps-nek felbontástól függően! Szerintem magasabban járatott procival megoldódik a gondod!
Remélem jön egy nálam okosabb és megfejti a problémádat! :K

Víz??? Ebben az esetben gondolom elmerültél a tuningban, majd én kérek tőled tippeket!! :DD

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#22612) forceberg válasza kobe24 (#22610) üzenetére


forceberg
veterán

E 8200 alapon 2.67GHz. 250-hez karcsú. 3.5 körül elkezdhetsz reménykedni, hogy elég...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#22613) D1Rect


D1Rect
félisten

Ha fel tudtam menni egy Multi szerverre akkor ugye nincs bannolva a kulcs?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#22614) Möhe válasza D1Rect (#22613) üzenetére


Möhe
addikt

Nincs.

Olyan mint AA-ban,ha baj van a játékkal, akkor a PB kivág azonnal,vagy percek múlva. Menj fel több helyre is,próbálgassad azért.

(#22615) D1Rect válasza Möhe (#22614) üzenetére


D1Rect
félisten

Király. :R
Köszi. Magyar szervereket, hogy tudom megtalálni?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#22616) Möhe válasza D1Rect (#22615) üzenetére


Möhe
addikt

X-fire,és beállítod hogy magyar szervereket keressen

(#22617) D1Rect válasza Möhe (#22616) üzenetére


D1Rect
félisten

Oksa, a játékon belüli Profile-t nem lehet átnevezni? :F

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#22618) Möhe válasza D1Rect (#22617) üzenetére


Möhe
addikt

Multiban a nevedet akarod átírni?Van 1 single player indító ikon,és egy multi player indító ikon,a multival indítsd a játékot ott állítgass

[ Szerkesztve ]

(#22619) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Felmentem játszani az egyik népszerűbb, HC szerverre, éppen sabotage módban ment a pálya. Nem tudom mi a neve, de valami agrár területen van, ahol a szélén van két nagy siló, meg egy fal, az alján egy luk, ahol át lehet menni, gondolom vágjátok.

Nálam volt a bomba, mentem, de én voltam legelöl, pont a fal előtt, ráláttam 3 ellenségre is. Mivel csapatom mögöttem volt, megálltam, és lelőttem két tagot, meg vártam, hogy a többiek beérjenek. Ez nem tartott fél percig, máris kickelt az egyik admin (ha jól emlékszem pont ő volt az egyik áldozatom). Visszamentem megkérdezni az okát, azt kaptam, hogy "kempelted az a k.va bombát" Mondom még fél percet sem álltam meg, erre kb. az volt a válasz, hogy még jó hogy, aztán írtam, hogy talán rambó módban rohamozzak? Aztán inkább léptem...

Most vagy én nem értem ezt a játékot, vagy a tisztelt adminnak nincs semmi elképzelése a csapatjátékról.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#22620) Doki16 válasza D1Rect (#22613) üzenetére


Doki16
addikt

Mi az nem hittél nekem? :) Xfire-ben segítek ha kell.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#22621) Möhe válasza CPT.Pirk (#22619) üzenetére


Möhe
addikt

az "agrár" map az nem esős véletlenül? van traktor, valami tárcsázó és a 2 nagy magtározó.
Downpour ha jól írom
ha nálad a bomba,akkor el kell hogy juss a célig mert ez a dolgod,nekik meg szabotálni hogy azt véghez vigyed,ebben az esetben neked menni kell a célra és lőni arra ami mozog

a múlt héten én is írtam sírtam,hogy az adminoknak sokszor alig pelyhedzik a tökük és ők a gyenge láncszemek a csapatban, de mivel jobb voltál harcban mint ő ,tuti csaltál vagy nem érted a játékszabályt ezért kitesz
mi ebben a meglepő?

[ Szerkesztve ]

(#22622) johniee válasza CPT.Pirk (#22619) üzenetére


johniee
senior tag

Nekem egyszer volt már olyan, hogy felmegyek lövök, halok, lövök egy AIR-t, aztán repülök is a szeróról :F
Van olyan szeró, ahol admin se nagyon van, és mindig van pár csaló :(

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#22623) phanzetomox


phanzetomox
őstag

hát emberek előfordul hogy az adminnak nem tetszik a játék stílusod , ezért le dob a szeróról :((( addig dobálja a játékosokat amíg el fogy minden pro , és csak lowok maradnak :U ( nekem volt olyan hogy azért kickeltek a szeróról mert a statom egyel jobb volt mint az adminé :U ) az ilyen csicskákkal nem érdemes foglalkozni inkább menni kell más szeróra :)

(#22624) CPT.Pirk válasza johniee (#22622) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ott volt, hogy volt fen egy elég "pro" klán több játékosa, az egyik fejbe lőtt, crash pályán a helikotper végében, de valamit elhibázott, mert csak sebzett, nem ölt. Rögtön hívott egy kick szavazást, mert hogy látták, de aztán csak nem szavaztak ki..
Ezért is voltam náluk, mert egész nap nem volt admin, viszont volt rendes kick szavazás, így röpültek a csalás gyanús esetek, cigányozó, stb. emberek.

Volt egy arc, aki berakta magának a legerősebb gépfegyvert, és 3 falon át lőtt ránk. Este, mikor már admin is volt, akkor meg már nem használta. :N

Möhe: Jah, downpour! :DDD
Amúgy nem vagyok öngyilkos merénylő, ha akkor kirohanok, akkor azonnal meghalok. Ha átmegyek a lukon a fal alatt, akkor is, ott álltak lesben, láttam mindet UAV-n. Szóval ha nálam a bomba, akkor oda kell érnem, és meg is kell várnom a lerakásának az idejét. Ha valahogy el is tudtam volna rohanni köztük, lerakni akkor sem tudtam volna, mert az egész csapatom mögöttem volt.

phanzetomox: ez így van. :(

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#22625) Filippo


Filippo
csendes tag

rövid véleményem az összes COD-ról nagyon jók csak rövidek.

Lehet hogy másnak látod, lehet hogy más

(#22626) D1Rect válasza Möhe (#22618) üzenetére


D1Rect
félisten

Csináltam új Profilt. :)
(#22620) Doki16: Nem. :P De minden rendben, XFire-t is beizzítottam.

Ma este találkoztam egy arccal, elég durán tolta/vagy csalt... Most döntse el az ember, közel 100 killhez volt valami 20 alatti halálozása. :U

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#22627) Möhe válasza D1Rect (#22626) üzenetére


Möhe
addikt

ahhoz nem kell csalni,elkapta a fonalat,ha viszont a csapattársai is furcsát írnak a konzolba akkor már gond van

Tirpák szerveren (remélem jól írom) S&D-n volt ma WH-s, figyelték is TRP-sek és megköszönték a játékot neki,majd viszláááát , bann :DDD

(#22628) D1Rect válasza Möhe (#22627) üzenetére


D1Rect
félisten

Azóta összefutottam vele újra, most nem produkált ilyen durvát simán csak jót, vszínű nem csalt, de az a baj, hogy rögtön erre gondoltam. :(

Ezt fordítsd le plz :F :
"Tirpák szerveren (remélem jól írom) S&D-n volt ma WH-s, figyelték is TRP-sek és megköszönték a játékot neki,majd viszláááát , bann :DDD"

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#22629) Möhe válasza D1Rect (#22628) üzenetére


Möhe
addikt

a szerver neve TiRPákia vagy hasonló,a játékmód S&D-azaz szörcs és disztroj ,egy élet egy halál,bombalerakásos és hatástalanítós feladat
a TRP-sek meg az admin programon keresztül nézték,gondolom PB képeket is csinált a szerver,meg spectatorban is feigyelték a szemszögéből a játékot
WH-wallhack ,ez csak egyértelmű

így értem ;)
kápíse :DDD

(#22630) D1Rect válasza Möhe (#22629) üzenetére


D1Rect
félisten

kapise :R , utána leesett a S&D, a TRP nem volt világos.

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#22631) Casanova*


Casanova*
veterán





nekem így tetszik a cod4 grafja! csilivili maxon! :DDD főleg killhouse mapon nagyon szép! :C

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22632) Möhe válasza Casanova* (#22631) üzenetére


Möhe
addikt

micsinyátá vele? :Y

(#22633) Casanova* válasza Möhe (#22632) üzenetére


Casanova*
veterán

hát nem is tudom! :DDD demo cfg!!! eza a csilivili cod4!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22634) D1Rect válasza Möhe (#22632) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem így néz ki, igaz nem megy 91FPS fölé. :U
De ha lentebb veszem a grafot akkor sem, pedig megmondtam neki, hogy 250 legyen a max.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#22635) Sirandrish válasza D1Rect (#22634) üzenetére


Sirandrish
legenda

azért mert gyári korlát a 91...
írd be konzolba hogy /com_maxfps_125

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22636) Möhe válasza Casanova* (#22633) üzenetére


Möhe
addikt

fux mod bekapcs :DDD
wehehehe,miket ki nem találnak

apropó ON:

valaki nem írt a gyártónak a spawolás "f@szul kivitelezéséről" ,hogy a MW 2-ben már javítani kéne ezen? Gondolok itt arra hogy TDM,vagy HQ módban ott kellene kezdeni ahol éppen nincs enemy a látószögben,egy viszonylag tiszta környezetben való kezdéshez,mintsem hogy sokszor elé,mellé, mögé rak a játék?

(#22637) CPT.Pirk válasza Möhe (#22636) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

No igen, ennél borzalmasabb spawn rendszert még nem láttam, nem egyszer megesett, hogy oda születtem be, ahol éppen lőttek, így már haltam is meg a születés pillanatában. Meg h. miért kell airstrike alá beszületni, gránátra rászületni, 5 ellenség kellős közepébe, stb.

Pl. lelőttem egy arcot, szomszéd szobában ott volt a hq, bementem szedni, újraszületett a hátam mögé, és lelőtt...

Ilyenkor azt érzem, hogy a játék készítői még nem játszottak a játékukkal, hogy 7 patch után is ilyen.
Nagyon remélem, hogy az MW2 nem lesz ilyen.

Mondjuk én olyan játékra várok, ahol nem statikusak a pályák, hanem legalább pár részük átrendeződne minden alkalommal, mert elég gáz, mikor bent van valakinél a frag 3x perk, és születése után rögtön hajigálja be a forgalmas pontra a gránátokat, holott a valóságban beérve egy terepre az ember nem tudja, hogy mi van a szemközti ház mögött...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#22638) Möhe válasza CPT.Pirk (#22637) üzenetére


Möhe
addikt

szintén zenész
a legjobb az lenne ha nem lehetne ugrani+zoomolni+pontosan lőni fejre

sokszor a célzás+találat is eléggé vicces csipával ,pláne visszanézve killcamból ,persze nekem is vannak ilyen lövéseim,meg is lepődöm rendesen
ha ezeken javítanak kiváncsi lennék mennyi fragláma marad a a régi cod4-en,itt nem kell tudni lőni,csak jó pörgős a játék,ezért is szeretem

(#22639) CPT.Pirk válasza Möhe (#22638) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Pl ami nagyon érdekes, az a AK47 pontossága. A pontos amerikai M16-on a tűzváltó kapcsolón a sorrend fordítottja a kalasnyikovénak, jelezve, hogy alkalmas pontos, célzott lövések leadására. AK47-en a sorrend más, jelezve, hogy nem céllövöldére készült. Eleve csak 300 méter az AK47 hatásos lőtávolsága, és ott már a szórása sem kicsi. Ennek ellenére a játékban meg olyan pontosan lő, pff...
Rárakok egy acog-ot AK47-re, és a játék egyik legjobb fegyverét kapom. Kap mellé egy stopping powert, egy pontosság növelőt, és kész is az isten fegyver.

Tényleg hiányzik a régi CoD1, ott valahogy még frankó volt minden. Fent is van a gépen, lehet visszamegyek azt játszani.

Mondjuk ami még várok az MW2-től, az a járművek használata. Legalább tankok, jeepek lehetnének. Ezért is volt jó a CoD1, pl. a Bocage pálya hatalmas nagy terület volt, tankok, jeepek, panzerfaust meg nagy 82-es ágyúk, plusz egy nagy vár a pálya közepén, ott még tudták, hogy kell jó pályákat csinálni.

Itt MW-ben meg egy kis terepen be van szorítva mindenki,közvetlen közelről lövöldözünk egymásra, stb. Ezzel sem lenne semmi baj, ha csak 2x nagyobbak lennének a pályák. Pl. mennék védeni a HQ-t, közben körbejárom a terepet, és lövök erre-arra, aztán rögtön SK-zás...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#22640) forceberg válasza CPT.Pirk (#22639) üzenetére


forceberg
veterán

Felejtsétek már el a cod4-ben, hogy valósághűség... Nem érdemes ezen agyalni, hogy miért ilyen? Ez egy játék, ami olyan, amilyen. Meg kell szokni, ami akkor nehéz, ha a valóságot keresitek benne.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#22641) Sirandrish válasza forceberg (#22640) üzenetére


Sirandrish
legenda

a másik meg hogy nem nyomi HQ-t meg TDM-et kell nyomatni hanem a kircsi SD-t :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22642) Attila14 válasza Möhe (#22638) üzenetére


Attila14
aktív tag

ha valóságot akarsz menj katonának és go irak, ez egy játék ami úgy jó ahogy van (nem a perkes szarságra értem mert annak tényleg semmi értelme), ezt azt lehetne javítani az tény, menj promod szerverekre azokból is a nevesebbre és rájössz hogy kell tudni lőni :D

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#22643) CPT.Pirk válasza forceberg (#22640) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Persze tudom, már ez is tucatjáték lett. Most láttam egy bemutatót az új MW-ből, rárakták az egyik fegyverre az alien vs predatorból ismert mozgásérzékelőt (marine rifle-on), nagyon komoly. [link] :DDD

Amúgy igen, tényleg unom a statikus pályákat, nem lenne nehéz megoldani, hogy legalább a kulcsfontosságú területeknek legyen mondjuk 2-3 verziója, ami csak akkor derülne ki, ha már odaérne az ember.

Sirandrish: oké, de gyakran beszopom az elején, és akkor sokat kell várni, meg zavar, hogyha élve maradok, akkor többiek nézik a játékomat, nem vagyok én pro, stb... ;]
Meg úgy amúgy sem tetszett soha az SD, egyik játékban sem.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#22644) athomi válasza Möhe (#22638) üzenetére


athomi
veterán

"a legjobb az lenne ha nem lehetne ugrani+zoomolni+pontosan lőni fejre"

remélem lőni azért még lehet majd :DDD

(#22645) BalaNce87 válasza Möhe (#22638) üzenetére


BalaNce87
addikt

Leírtad a lényeget... mondjuk engem akkor is zavar hogy nem kell semmi tudás ahhoz hogy lelőjek vkit, nincs kihívás benne. Cod1 óta visszafejlődik a sorozat, lényegesen egyszerűbb lesz évről évre, valszeg a bevételen van a hangsúly és minnél egyszerűbb = jobban megy az embernek annál többen veszik, persze nem csak ilyenekből áll, de profitjuk nagy része ebből származik. MW2-től meg nem kell várni semmi világmegváltást, egy két új fegyver lesz benne ahogy olvastam de semmi új, így akár ez jöhetett volna nyáron egy kiegészítőként.

[ Szerkesztve ]

(#22646) Sirandrish válasza CPT.Pirk (#22643) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát pedig abból lehet tanulni a legjobban..mikor meghalsz akkor is nézed hogy ki mit és hogyan csinál amit esetleg a későbbiekben tudsz te is alkalmazni..
Az meg hogy néznek miért zavar?
Had nézzenek..
Én mikor utoljára maradtam és valaki dumált hogy nem így kéne meg nem úgy akkor mindig azt mondtam hogy "halott ember nem pofázik"..erre mindig elhallgattak:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22647) Attila14 válasza BalaNce87 (#22645) üzenetére


Attila14
aktív tag

egyszerű :D igen a magyar pub szerveren egyszerű, de mikor olyan ellen játszasz aki vissza is lő az már annyira nem az :D

[ Szerkesztve ]

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#22648) CPT.Pirk válasza Sirandrish (#22646) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Tudod milyen az, mikor valami fontosat kell csinálni, és egy tucat ember néz, tuti elrontja az ember. :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#22649) Sirandrish válasza Attila14 (#22647) üzenetére


Sirandrish
legenda

mindig ezzel jönnek sokan hogy mennyire könnyű lőni stb...
Érdekes módon mikor napi 4-6 vagy akár 8 órát is toltam naponta és elég jól is ment akkor is taliztam olyan ellenféllel hogy meg sem tudtam mozdulni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22650) Sirandrish válasza CPT.Pirk (#22648) üzenetére


Sirandrish
legenda

első és második próbálkozásra..aztán belejön az ember és csinálja amit kell..és már nem is fog arra figyelni hogy hányan nézik..legalábbis én így voltam vele..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.