Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Black Ops 4 (PC, XO, PS4) topikban! Olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) KaitouP


KaitouP
veterán

Nem kell sokat várni a következő Zombie DLC pályára: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4452) BandiHUN válasza KaitouP (#4451) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én még ki se próbáltam a zombit...mindig elkap,hogy az az 1 óra legyen már multi,amire időm van... :DDD
De egyszer majd ránézek.Csak nem tudom,hogy pl.csapatban milyen lenne,mikor mindenki profi,meg day1 lesi videón,mit kell csinálni az új pályán/easter egg,stb...szóval ballasztnak lenni...
A Blackouttal is ezért nem kisérleteztem,1 kört mentem,öltem egyet ököllel,egyet pisztollyal,aztán kampó,elég is volt,valaki valagbadurrantott sniperrel.
De már bele se folyok...mindjárt béta,aztán ugye élesben,megvettem a MW-t az US Blizzard shopban(kis trükk,hogy nem kell hozzá VPN,semmi,sőt eu-ban belogolás is marad,már a BO4+SP-t is ott vettem),szóval az lesz.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4453) - = Zk = - válasza KaitouP (#4451) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én azt várom, hogy vége legyen az eventnek :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4454) gjung44


gjung44
tag

Nem ugy volt hogy a fegyver láda csak olyan fegyvert ad ami még nincs meg? Csak egy Rampage volt benne ami már honapok ota megvan

(#4455) KaitouP válasza gjung44 (#4454) üzenetére


KaitouP
veterán

Ultra Weapon Bribe esetén így kellene legyen, hogy csak olyan fegyvert kapsz meg, ami még nincs meg.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4456) BandiHUN


BandiHUN
veterán

A leírásában benne van,hogy ha olyat dob,ami már van,akkor vagy Mastercraftot vagy MKII variánst kapsz ugyanabból.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4457) gjung44 válasza BandiHUN (#4456) üzenetére


gjung44
tag

MKII verzio is megvan belöle rég ota. Akkor jol tudtam hogy ez nem stimmel. Buktam egy fegyvert, azt hittem megkapom a stop táblát. Ha jol tudom csak az hiányzik most

(#4458) gjung44 válasza KaitouP (#4455) üzenetére


gjung44
tag

Hát pedig tier 174-nél kaptam Ultra Weapon Bribe ládát és csalodás volt igy.

(#4459) KaitouP válasza gjung44 (#4458) üzenetére


KaitouP
veterán

Én ezt értem, de elviekben a láda megnevezése ez. Hogy ezt mennyire tartják, vagy van-e valami bug ami miatt mégis duplikált cuccot kapsz a ládából, azt meg sajnos nem tudni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4460) KaitouP


KaitouP
veterán

Augusztus 30.-i update - 2XP Nuketown, Heatwave event, stb.: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4461) gjung44 válasza KaitouP (#4459) üzenetére


gjung44
tag

Lehet hogy azért csinálta mert már megvan minden fegyver amit ládábol lehet szerezni. Nem tudom a stop táblával mi a helyzet lehet hogy csak megvenni lehet. Mondjuk olyan nagyon nem hiányzik csak azt hittem lesz egy uj fegyverem.

(#4462) Deck válasza KaitouP (#4459) üzenetére


Deck
titán

Eleve, hogy olyat ad ami megvan vicc. Simán tudnák szűrni, hogy ne kaphass olyat, de hát nem érdekük ez se. :(

PS5

(#4463) - = Zk = - válasza KaitouP (#4460) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mennyi van még ebbőé a gügye zombis eventből?! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4464) gjung44


gjung44
tag

Szegény prestige master-ek ilyenkor mit érezhetnek? :D

(#4465) KaitouP válasza - = Zk = - (#4463) üzenetére


KaitouP
veterán

Fogalmam sincs mert már egy hete nem szagoltam hozzá a játékhoz, de olyan 20 nap lehet hátra kb.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4466) KaitouP


KaitouP
veterán

Szeptember 3.-i update: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4467) KaitouP


KaitouP
veterán

A negyedik, és egyben utolsó Zombie DLC szeptember 23.-án teszi tiszteletét, melynek előzetes videója itt tekinthető meg: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4468) - = Zk = - válasza KaitouP (#4467) üzenetére


- = Zk = -
félisten

remek.. :U
hogy gyűlölöm a zombis dolgokat... alig várom, hogy a jelenleginek vége legyen, erre tessék... hm

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4469) Deck válasza KaitouP (#4467) üzenetére


Deck
titán

Nincs semmilyen lehetőségem megvenni a Peacekeeper-t? Csak random ládákból van esélyem rá? Szívesen megvenném.. :/

PS5

(#4470) BandiHUN válasza Deck (#4469) üzenetére


BandiHUN
veterán

Csak láda.De sokat nem vesztesz vele,igaz én kimaxoltam...ha jól rémlik(nem biztos),még FMJ és Long barrel sincs hozzá,csak stabilizáló kiegek,úgy meg harmatos.HC-n csomó kill elmegy az FMJ hiányán.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4471) Deck válasza BandiHUN (#4470) üzenetére


Deck
titán

Köszi! Videók alapján azt mondanám Vapr + Maddox keverék. Vagy csak annak tűnik? :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#4472) BandiHUN válasza Deck (#4471) üzenetére


BandiHUN
veterán

Olyasmi,kellemes kis tökátlagos izéke,HC-n nem rossz végülis,amúgy meg passz.Gyors vagy vele,de nem túl erős.
Egyébként szerencsére a diamondhoz nem kell a plusz fegyókat is maxolni,cserébe az adott cuccot persze kell,hogy azon is legyen dia.
HC-n igazából a vízválasztó az egy fegyónál,hogy a fej-testlövés páncélban halálos-e 1 golyóval középtávon.Itt ha jól tudom,kell a kettő,így sokszor csak lesebzel és kilőnek.
A Maddoxot ezért is utáltam,szór mint a fene,gyenge,nehezen jött a fejes,pedig öltem rendesen vele,a vapr viszont jó kis erős fegyó,mégis gyors a mozgás vele.Az volt az első maxolásom+megvettem hozzá a koponyás mastercraftot.Sajna +25% variáns nincs.Jópár fegyót ezért se szeretek,hogy semmi extra nincs belőle.Mondjuk Peacekeeperem extra is van :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4473) Deck válasza BandiHUN (#4472) üzenetére


Deck
titán

Akkor annyira nem is érdekel már. Maddox nem szitál ha tudod irányítani a recoilt persze nem egy icr ilyen szinten. A vapr-t egyértelműen könnyebb irányítani mégis erős pont ahogy írod :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#4474) Deck


Deck
titán

Napi láda kinyit.. Mondom a szokásos hulladék lesz mint mindig. Erre Peacekeeper :P

PS5

(#4475) Deck válasza Deck (#4474) üzenetére


Deck
titán

Nekem nagyon adja ez a fegyver..:P

PS5

(#4476) Deck


Deck
titán

Azt hittem, már mindenki leszekott erről a kilépkedésről.. Főleg az elején majd folyamatosan.. Ha meg meg az ellenféltől lépnek ki néha alig találni enemyt..
Ezeknek nem COD-ozni kéne.. Menjenek inkább Fortnite-ozni.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#4477) smokiii1 válasza Deck (#4476) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Sziasztok! Gondolkodom a játék megvételén pc-re? Megér 13 ezret? Játékosbázis mekkora? Ja és csak a sima multi érdekel, talán a zombi téma néha 1-2 körre, de a blackout egyáltalán nem. Ahogy nézem videókban nagyrészt előző részekből átemelt pályák vannak. Bo1-2 tetszett anno, mennyire változott azokhoz képest?

(#4478) KaitouP válasza smokiii1 (#4477) üzenetére


KaitouP
veterán

Hali!

Szerintem az új rész (Modern Warfare) megjelenéséhez ilyen közel már nem ér meg ennyi pénzt, inkább elgondolkodnék az új megvételén.
Egyébként jó játék, de a sok apró, bugyuta csilivili vacakkal mostanáig eléggé elrontották a hangulatot.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4479) gjung44 válasza smokiii1 (#4477) üzenetére


gjung44
tag

Én mult novemberben vettem 17-ért, ahhoz képest tényleg soknak tünik 13ért adni 1 évvel késöbb is. Szerintem ha mindenképpen ezt a részt a akarod akkor lesz ez olcsobb is ha megjelent az uj. De ha szereted akkor 13ért sem bánod meg. Az elején kevesen voltak pc-n de azota szerintem lettek elegen. Multizni tudsz non stop nagyjábol várakozás nélkül. Csak a blackoutra vannak kevesen éjjel de nappal az is folyamatosan megy.

(#4480) Deck válasza smokiii1 (#4477) üzenetére


Deck
titán

Hali.

PS4-en játszok. 13k-t soknak érzem de ha nincs olcsóbban ennyit is megér, hiszen több száz óra is mehet bele. Maga a játék nagyon jó (kivéve a lootbox-os megoldás) a játékosokkal van baj. Lmg-s fegyverek, kilépkedések stb.

PS5

(#4481) Deck válasza BandiHUN (#4472) üzenetére


Deck
titán

Igazad volt. Nekem bejön de kéne neki egy kiss buff mert így gyengébb mint a többi AR. Viszont nagyon megszerettem, jó használni :P

PS5

(#4482) Deck


Deck
titán

Srácok ennyi volt a topik aktivítása és zárható? ;] Főleg ha megjelenik az új még ennyire se lesz itt senki? ;] Vagy mindenki prestige master és lv 1000..:D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#4483) Maxxy10 válasza Deck (#4482) üzenetére


Maxxy10
addikt

Engem még nem győzött meg az új rész. Majd az open beta alkalmával kiderül..

(#4484) Deck válasza Maxxy10 (#4483) üzenetére


Deck
titán

Én előrendeltem de csak a béta kód miatt. Viszont elnézve pár gameplay videót nagyon nem jön be nekem. Se a fegyverek, se a mapok, se a sebessége a játéknak tehát igazából semmi sem. Nem is bírom sokat nézni, ellenben a BO4-es gameplay videókat nagyon szeretem, gyors a gameplay, a mapok is tetszenek a fegyverek.. Összegezve nekem a BO4 a kedvencem. Remélem maradnak is játékosok és nem ám kihal nekem :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#4485) smokiii1


smokiii1
aktív tag

Oké, köszi a választ mindenkitől. Őszintén szólva 10 max 11nél többet nem nagyon szoktam fizetni játékért. Szóval az új mw-ért se fogok 18-20at. Még gondolkodom rajta de lassan kéne már valami amivel le tudom váltani a Titanfall 2-t.

(#4486) Deck válasza smokiii1 (#4485) üzenetére


Deck
titán

TF2 fasza kis játék, többet érdemelt volna mint amennyi jutott neki. PC-n szinte halott a játék nem?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#4487) smokiii1 válasza Deck (#4486) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Nem, én mai napig játszom vele. Ha nem vagy válogatós játékmódok között akkor hamar talál lobbyt. 2000 játékos kb mindig van.

(#4488) gjung44 válasza Deck (#4484) üzenetére


gjung44
tag

https://www.youtube.com/watch?v=ymTRuhjmTVI

azért ez nekem elég ütösnek tünik :D

(#4489) Deck válasza gjung44 (#4488) üzenetére


Deck
titán

Ez csak egy trailer nem gameplay. Így persze, hogy faszának tűnik :D

PS5

(#4490) gjung44 válasza Deck (#4489) üzenetére


gjung44
tag

Tudom, de az a tank nagyon állat :D Láttam gameplay videokat is, biztos más lesz vele játszani, meg kell szokni

(#4491) Deck válasza gjung44 (#4490) üzenetére


Deck
titán

Én nekem nem tetszik, azért játszok egy fps játékkal, hogy lövöldözhessek fegyverrel nem pedig egy tankal.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#4492) gjung44 válasza Deck (#4491) üzenetére


gjung44
tag

Az esetek többségében fegyverrel fogsz lövöldözni, gondolom nem lesz egyszerü lehivni a tankot. Az is lehet hogy olyan lesz mint a mantis hogy megy mágtol is vagy irányithatod.

(#4493) Deck válasza gjung44 (#4492) üzenetére


Deck
titán

Valószínűleg igen.

PS5

(#4494) Deck


Deck
titán

Sok jó vicces mém van. Remélem GhostPetya nem haragszik meg érte ha megosztom ezt itt a topikba.. :P

Én valahogy mindig kifogom :D

PS5

(#4495) KaitouP válasza Deck (#4494) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem, miért haragudnék, bőven elfér itt az ilyen. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4496) Deck válasza KaitouP (#4495) üzenetére


Deck
titán

:R :P

PS5

(#4497) marilllyo


marilllyo
veterán

Nyílt béta az új mW? Ugye nem csak 2v2...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#4498) Deck válasza marilllyo (#4497) üzenetére


Deck
titán

14.től igen. Rendes nem 2v2.

PS5

(#4499) KaitouP


KaitouP
veterán

Tag der Toten a következő Zombies DLC pálya neve, szeptember 23.-tól elérhető PlayStation 4 platformon.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4500) KaitouP


KaitouP
veterán

A következő operation neve: Operation Dark Divide

Szeptember 23, elsőként PS4 platformon. Tematika: szuperhősök.
Teaser kép: [link]

Megjegyzés: Azt hiszem, én ennél a pontnál elengedem a játék kezét, és várok a Modern Warfare -re. :U

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.