Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Black Ops 4 (PC, XO, PS4) topikban! Olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát, lefrissítettem. nagynehezen a csodás VDSL+ netnek hála lecsorgott az a 30+GB frissítés... playable, és elkezdtem játszani vele.. vagyis a menüben bogarásztam, majd crash error és azóta nem indul el. lefagy az intró video, de a háttérben a hang megy tovább...
valakinek vmi ötlet?! :U
újratenni nem fogom, 100+ GB az egész.. ezzel a nettel október végére sem szedi le...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4402) k-adi válasza - = Zk = - (#4401) üzenetére


k-adi
nagyúr

100 GB ez a fos??? HOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLYYYYYYYYYYYYYYYY

(#4403) - = Zk = - válasza k-adi (#4402) üzenetére


- = Zk = -
félisten

130... :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4404) kovsol válasza - = Zk = - (#4403) üzenetére


kovsol
titán

Van egy Scan and Repair funkció.
Esetleg próbáld meg azt. Elvileg csak a sérült fájlokat tölti ilyenkor újra. Persze ha talál olyant.

May the Force be with you!

(#4405) WaterWave válasza k-adi (#4402) üzenetére


WaterWave
veterán

Ez miért olyan meglepő?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#4406) - = Zk = - válasza kovsol (#4404) üzenetére


- = Zk = -
félisten

well, azzal kezdtem.. de semmi..
kikapcsoltam az nV overlayt... semmi
restartoltam a gépet.. elindult, de ugyanott lefagyott, majd 3mp és folytatta... mentem is 1 kört...

hát érdekes.... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4407) KaitouP


KaitouP
veterán

Hoppá: Vonderhaar says he was asked to ‘disconnect himself’ from Call of Duty: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4408) marilllyo válasza KaitouP (#4407) üzenetére


marilllyo
veterán

Elmagyaráznád... :U Értek angolul, de ki ez a srác...és mi ez az egész?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#4409) KaitouP válasza marilllyo (#4408) üzenetére


KaitouP
veterán

A Treyarch egyik legfontosabb embere (game desinger director a posztjának a megnevezése egyébként), valaki pedig arra kérte, amit olvastál is, hogy kvázi hagyja ott a stúdiót, és ne legyen többé köze a Call of Duty játékokhoz.

Egyelőre további információk fényében ez egy hisztinek is tűnhet, de nem lennék meglepve ha távozna a cégtől az úr, mostanában nem túl jó híreket hallani a Treyarch háza tájáról, és a legutóbbi játékukkal is vannak gondok, mint tudjuk.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4410) KaitouP válasza KaitouP (#4409) üzenetére


KaitouP
veterán

(A cikket egyébként folyamatosan frissítik, szóval érdemes visszanézni rá.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4411) Shadowfax válasza Shadowfax (#4397) üzenetére


Shadowfax
addikt

Most meg mindenki a Reaver C86-tal (nyílpuska) rohangál... :DDD :O

(#4412) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ugye ez a zombis bohóckodás csak ideiglenesen van a játékban?! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4413) KaitouP válasza - = Zk = - (#4412) üzenetére


KaitouP
veterán

Mire gondolsz? Most event van, aminek zombis alaptémája van, igen.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4414) - = Zk = - válasza KaitouP (#4413) üzenetére


- = Zk = -
félisten

erre, köszönöm.. :R
tudni mikor lesz vége?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4415) KaitouP válasza - = Zk = - (#4414) üzenetére


KaitouP
veterán

Még 34 napig tart ez az event. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4416) gjung44


gjung44
tag

Ha lenullázom a multiplayert akkor jobb csapat sorsolásokra számithatok? Tudja valaki hogy mi szerint sorsol a játék?

(#4417) - = Zk = - válasza KaitouP (#4415) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:O

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4418) KaitouP válasza gjung44 (#4416) üzenetére


KaitouP
veterán

SPM szám (score per minute) alapján sorsol, ami a meccseid során gyűjtött pontok átlagát jelenti. Emiatt nem érdemes nullázni, nem fogsz feltétlen jobb csapatot magad mellé kapni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4419) gjung44 válasza KaitouP (#4418) üzenetére


gjung44
tag

Kösz! Néha jobban örülnék ha teljesen véletlen szerüen oldaná meg ezt a játék mert sokszor nagyon egyedül érzem magam a csapatban

[ Szerkesztve ]

(#4420) KaitouP


KaitouP
veterán

Augusztus 20.-i Game Settings update tartalma: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4421) gjung44


gjung44
tag

Végül mégis megtettem. Most kezdem elölröl :D

(#4422) Deck válasza gjung44 (#4421) üzenetére


Deck
titán

Nem semmi :R

PS5

(#4423) gjung44 válasza Deck (#4422) üzenetére


gjung44
tag

statisztika elég átlagos de nagyon bénán kezdtem ezt a játékot az egérre átszokás miatt. Ha megint eljutok ezerig akkor ez már jobban fog kinézni :)

(#4424) KaitouP válasza gjung44 (#4421) üzenetére


KaitouP
veterán

35 napnyi játék, azt a rohadt... Sok szabadidőd van. :DDD
Gratula BTW. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4425) gjung44 válasza KaitouP (#4424) üzenetére


gjung44
tag

Az sok? :D Nem tudom másoknak mennyi van. Mondjuk én elég korán megvettem és más játékkal nem is játszottam azóta.

(#4426) Deck válasza gjung44 (#4425) üzenetére


Deck
titán

Eléggé sok de akkor tuti profi lettél már ennyi játékidő után :D

PS5

(#4427) gjung44 válasza Deck (#4426) üzenetére


gjung44
tag

Hát 2 relentless medálra futotta amit az utolso honapokban szereztem. Ezt se nagyon tudom hova tenni másoknak megvan a nuclear közben még prestige mastert sem érték el. De hozzáteszem soha nem volt brutal csapatom, mindig csak sorsoltakkal mentem.

(#4428) Deck válasza gjung44 (#4427) üzenetére


Deck
titán

Vannak arcok akiknek m1 mivel vagy hogyan mennek lesz nekik nuclear a többieknek kb soha. Kb a játékosok 99.9%-a. Ez van sajnos. Úgy tudom a topikból sincs innen senkinek. Vagy lett valakinek már?

PS5

(#4429) gjung44 válasza Deck (#4428) üzenetére


gjung44
tag

Hát ha lenne egy összeállt csapat ahogy a youtubeon szoktam látni viedosoknál szerintem nekem is ment volna néhányszor. Persze egy profi igy is megcsinálná szoval én nem vagyok az :)

(#4430) oriic válasza gjung44 (#4427) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC-n nem tudom mi a helyzet de konzolon csak annak nincs minimum egy nuclearja aki nem akarta, vagy egyedul magatol probalkozik. (Kill lobbyk miatt)

Szerk: Legalabbis az elso honapokban igy volt azota nem tudom h valtoztattak e ezen valamit.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4431) Deck válasza oriic (#4430) üzenetére


Deck
titán

Neked van? :D

PS5

(#4432) gjung44 válasza oriic (#4430) üzenetére


gjung44
tag

Szerintem nehezebb PC-n mert sokkal kevesebb a játékos és köztük is kisebb arányban vannak az igazán bénák akik remekül tudnak aszisztálni a nuclearhoz. Az én kamikaze stilusommal meg sok pontot szerzek minden meccsen szoval a sorsolás gyakran szeret megszivatni. :)

(#4433) oriic válasza Deck (#4431) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

NIncs, sose szerettem az ilyen kill lobby-kat. Xbox-on tonnaszám voltak anno az LFG-k (Looking for group), ahol nuclearokat lehetett szerezni. Én nem értem az ilyeneket amúgy sem, miért kell ezt csinálni, ha saját erőből nem tudja megszerezni az ember. De lehet én vagyok a helikópáter :DDD

Live-Die-Respawn

(#4434) Macka


Macka
veterán

Sziasztok!
Eddig csak olvastam a topikot, de most írnék is.
Nem vagyok egy hatalmas játékos, de feltűnően sok az érdekes kill. Csak nekem tűnik úgy, hogy tele van a játék csalóval? Illetve hogy lehet az, hogy valaki LVL 1000 (!!!!) ?

(#4435) oriic válasza Macka (#4434) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megjelenes ota jatszik, ugy nem nehez elerni az 1000 szintet.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4436) Mr Bond 007 válasza Macka (#4434) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Tegnap előtt én is bele futottam egy partyba akik úgy lőtték a fejest hogy meg se tudta jeleníteni a játék a mozdulatsort. 100% hogy csaló volt. (vagy egeret használ és profi ami ugye eléggé valószínűtlen)

(#4437) gjung44 válasza Mr Bond 007 (#4436) üzenetére


gjung44
tag

Engem is mindig lecsaloznak... Ha valakinek level 1000 vagy közelében van a szinte, biztosak lehettek benne hogy nem csalo, mert addig honapok alatt lehet csak eljutni és ennyi idő alatt már kitiltották volna ha csalna. Az igazi csalokat jobb esélyell az alacsony szintü de feltünöen jo játosok között kell keresni és ha visszanézed a játékát azért észre lehet venni hogy pl tű pontosan céloz de közben a mozgásán látszik hogy nincs sok rutinja a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#4438) Mr Bond 007 válasza gjung44 (#4437) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Nem feltétlenül, mert simán lehet hogy resetelte a statját és akkor elvileg a szintje is előlről indul. (jól tudom?)
Azért az embertelen gyors aimot simán felismerni. Hidd el már xbox halo 2 óta nézegettem sok konzolos aim videót. Meg láttam cs 1.6 és cs source videókat a világ legjobbjaitól is (ott egér bill ugye) Így ember nem lő.

(#4439) gjung44 válasza Mr Bond 007 (#4438) üzenetére


gjung44
tag

nem tudom konzolon hogy megy de pc-n lehet ugy célozni hogy valaki tuti csalonak gondolja. youtubeon netagibeson-t ismerem aki pc-n játszik és ahogy az céloz az emberfeletti. De neki látszik a mozgásán is hogy ösrutin van benne. Csont nélkül ugrik ki olyan ablakokon hogy 10 böl 10 szer elakadnál rajta. A célzása meg szerintem jobb mint az aimbot...

https://www.youtube.com/watch?v=tFKe_nPB2ec

szerintem ilyen szinten nem is lehet játszani konzolon karral

[ Szerkesztve ]

(#4440) Mr Bond 007 válasza gjung44 (#4439) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Nem ma kezdtem az ipart, lehet azt látni. ;)

(#4441) gjung44 válasza Mr Bond 007 (#4440) üzenetére


gjung44
tag

akkor jo és láttál már level 1000 körüli csalot? Amugy én ujrakezdtem és a lobbyban a level 1000-es biléta megmaradt és nem enged rajta változtatni pedig még csak most lépek be ujra a prestige 2-be. Ez elárulja hogy level 1000-es voltam de lehet hogy én csináltam hülyén és elötte visza kellett volna állitani.

(#4442) Mr Bond 007 válasza gjung44 (#4441) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Komolyan úgy mondod mintha nem buknának le a világ top játékosai közül is rendre csalással :D
Majd pont egy profil tartja vissza. Hagyjukmár a tündérmesét... :U

[ Szerkesztve ]

(#4443) gjung44 válasza Mr Bond 007 (#4442) üzenetére


gjung44
tag

Ezek szerint van ilyen, én nem tudtam. De akkor sem hinném hogy valaki csalással elmegy 1000-ig. Hosszu honapok alatt jelentenék több százan és akkor tiltanák nem?

(#4444) Mr Bond 007 válasza gjung44 (#4443) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Nem feltétlenül megy el, lehet elege lesz az egészből frusztrált lesz mert belövi pisti lvl 10-ben és onnantól cheat on. Tudod hány ilyen volt már? :D

Pont az ilyen hozzáállás miatt nem jelentik mint amivel te is érveltél, hogy lvl 1000 akkor biztos nem csaló hanem pro. Közben meg falon át lövi a fejest olyan rántással amit max egérrel lehet, (ps4-ről van szó) ami már önmagában megérdemelne egy bant... Láttam már sok aimbotos játékost, ha ész nélkül csinálják, nagyon könnyű kiszúrni. Mondták is chatbe hogy reportolja mindenki mert ez cheater. Felhúzós sniperrel belőtte egyedül a csapat 95%-át szűk pályán. 26-0 stattal. Háthogyne :D

[ Szerkesztve ]

(#4445) gjung44 válasza Mr Bond 007 (#4444) üzenetére


gjung44
tag

Azért ahhoz aszisztálni is kell :D Még egy csalot is le lehet szedni legalább néhányszor. Pont ettöl a nategibsontol láttam egy olyan videot korábban hogy csalok ellen játszott valamelyik régebbi cod-on. Kb ugy voltak a többiek vele egy szinten :D Jo, igaz átmenetileg elvileg használhat csalást egy 1000-es játékos de néhány meccs miatt kockáztatja hogy elveszik töle amit egész évben összedolgozott? Én olyanrol hallottam már hogy valaki megvette még egyszer a játékot hogy azon használja a csalást. De ebben az esetben is alacsony szintü lesz a csalo. Aztán lehet hogy tévedek de ennyi játékrutinnal szerintem már amugy is ugy megy át az emberek többségén mint kés a vajon.

(#4446) BandiHUN válasza gjung44 (#4443) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nekem volt még ilyen isminek felvett orosz is...tulajdonképp tök jó arc volt,játszottunk is együtt párszor,végülis elég rutinos volt,DOM-oztunk.Aztán persze még is jött a LVL1 0/0-s stat és az eltűnés... ;] Egyébként tény,hogy vannak nagyon jók is.De általában ordít a WH,aim,és igen,általában kisebbek tolják,DE van olyan ismerősöm,aki 2 hét szünet alatt látványosan 300+ szintet ugrott,miközben nem volt kiemelkedő előtte.
Egyébként a tapasztalatom az,hogy a leggyakoribb csaló a WH-s.Fosnak kockáztatni,de azért belátják a pályát,hoznak egy jobb játékos statot.Meg belőnek megszokottaktól eltérő helyen álcaruhában 100m-ről úgy,hogy befordul a sarkon és rögtön rádnéz.
Cserébe ők megfingathatók csapatmunkával,ha beáll a csapat a módszeres tisztogatásba.
Persze mindez HC-n,normálban nem játszottam még.De tegnap is volt egy ilyen srác,aki mindenkit belőtt,míg szét volt széledve a csapat,aztán a 3. ilyen kör végére,amikor már minden klappolt,és még én is behúztam care package-ból egy Gunshipet,fel lett emlegetve az egész csapat minden rokonsága általa ;]

Ezért is szeretem a HC-t,itt nem üt úgy a csalás,sose tudod,merről kapod meg az egyetlen golyódat,na jó,páncéllal esetleg kettőt...De a klasszikus rángatós autofire-en kívül nem látványos annyira,mert mögötted 100m-ről is kiküld pár golyót és pipa,aki meglát.

Egyébként olyan csalás is van,hogy többszörös életerő,és a nomad csapdákon,stb simán átsétálás.Nemegyszer volt ilyen,akit hátulról hárman se bírtunk legyűrni úgy,hogy ketten shotival adtuk neki,és nem pillanatnyi anomália.
Szerencsére ritka a tényleg fos kör.Az is olyan,hogy bejön valami 4-5 fős pro klán.De a pár ilyen klánt azért lehet tudni,pl.Affe,Pyro hirtelen,ahol tuti a szopás.

Németeknek,hollandoknak még szokás saját szerón 20-as pinggel "csalónak" látszani,avagy a pisztolyhősöknek lightweight-el,akik 2x körbeszaladnak,mire egyszer lősz,és már 2 méterre mögöttük kullog a hitboxuk.Ez is "álcsaló" dolog.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4447) Mr Bond 007 válasza BandiHUN (#4446) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Szerencsére még nekem is csak ez a kis csapat volt amivel találkoztam, arányaiban teljesen elfogadható.

(#4448) Deck válasza BandiHUN (#4446) üzenetére


Deck
titán

Aki jobb nálam az csaló, aki rosszabb meg noob.. :P ;]

PS5

(#4449) gjung44 válasza BandiHUN (#4446) üzenetére


gjung44
tag

Ilyesztö amit mondasz de szerintem ezek annyira kevesen vannak hogy könnyen kikerülhetőek. Ha belefutsz egy ilyen csapatba akkor kilépsz és játszol másokkal. Furcsa hitboxokra már én is figyeltem fel de nem gondoltam ezt csalásnak.

(#4450) KaitouP


KaitouP
veterán

Augusztus 27. update: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.