Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Black Ops 4 (PC, XO, PS4) topikban! Olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Sziasztok. Pár dlct kihagytam és most megint kedvem támadt codozni de látom csomó player olyan fagyokkal rohangál ami nekem meg sincs. Pl valami mp5k féle. Ezeket hogy tudom megszerezni mert a fegyver listában nem látom.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4202) AAntii válasza Ra's al Ghul (#200) üzenetére


AAntii
őstag

Pff, bányásztam egyet :)

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#4203) BandiHUN válasza Csokishurka (#4201) üzenetére


BandiHUN
veterán

Két verziója van az "új" fegyóknak,az egyik azok,ami a season passért jár,azokat azzal,a másik,ami új lehet,hogy jöttek ki az alap fegyverek mastercraft-jai,ezek ugyanolyan stattal,de kicsicsázva vannak+kijött a fegyók MK II-es,+25% XP/kill-t adó változatai,ezek is másképp néznek ki.Plusz ugye a skinek...
MP5-re hajazó jó fegyó a GKS,irtó pontos,ütős a hangja,long barrellel nagyon adja,igaz én HC only vagyok,de ott most OP.Most csináltam a goldját,1 este meglett simán a plusz feladatok ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4204) Csokishurka válasza BandiHUN (#4203) üzenetére


Csokishurka
őstag

Kösz, de amik az eleőző season passért jártak azokat már akkor nem is tudom megszerezni?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4205) shotika válasza BandiHUN (#4203) üzenetére


shotika
őstag

Igazán jöhetnének fegyvervariánsok is, az Infinity Warfare-ben nagyon szerettem, hogy adott fegyonak több változata is volt, picit eltérő (vagy nagyon eltérő) statokkal.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#4206) BandiHUN válasza shotika (#4205) üzenetére


BandiHUN
veterán

Akkor megint az lenne,hogy szopat,akinek már kiesett,de csak azzal,mert az alap gyenge.Énnekem mondjuk semmi perc alatt kiesett ott minden OP fegyó,pedig sokáig nem is lézereztem,max ha olyan volt,elvettem hullától.Viszont nálam 3x többet játszók is voltak úgy,hogy a full-op 2 fegyóból nem volt meg egyik se.Az se jó.Ígyis most a 25%-okkal is cumi van,mert a kedvenc/maxolandó fegyóimra nincs,már régen legoldozottra meg sniperre van....
Szóval vagy húzok egy gyengébb,de 25ös fegyót,ami már rég maxolva,vagy viszek jót,de simát,esetleg mastercrafttal,amire én adtam volna szintén +xp-t,mert a szép egyedi fegyók estek így ki emiatt a használatból,mert úgyis az MK II-t választja az ember.
Sajnos szeretett GKS-emre pont semmi nincsen,pedig messzemenően azzal vagyok a legjobb.Tactic riflék mondjuk jók,de gyémánt már,sokat pörögtek,persze mindhez! esett MK II.Sniper meg 2 killem van összvissz,de szintén majdnem mindhez van MK II-m :W

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4207) BandiHUN válasza Csokishurka (#4204) üzenetére


BandiHUN
veterán

Lehet,hogy nem...passz.Én megvettem a passt,és csomót rátoltam még az operation +case-ekből is,így kiesett.
De pl.régieknél látok olyan skint,pl.egy ilyen sárga lángszerű,tüskés tüzes,ami nem tudom,miből jön/megvehető volt-e... :O dec.23-adikán vettem csak a gémet egy gyenge pillanatomban :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4208) Csokishurka válasza BandiHUN (#4207) üzenetére


Csokishurka
őstag

Akkor majd lesz valahogy, láttam egy SMG-et ami nagyon tesztett, de nem tudom mi volt vele.
Másik kérdés, vettem egy skint, de nem látom a skinek között, hol tudom felpakolni rá?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4209) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Ahh megvan 5 kill kellett...de amit nem értek, hogy hozott más skint is amikhez ölni kell meg blabla de azok most eltűntek...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4210) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Erről lenne szó amit szeretnék megszerezni

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4211) KaitouP válasza Csokishurka (#4210) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezt majd CoD pontokért tudod megvenni, ha elérhető lesz a Market - en. Sajnos ezt ingyen csak az operation alatt lehetett behúzni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4212) Deck válasza KaitouP (#4211) üzenetére


Deck
titán

Amik megveszik a Season Passt az Operation után simán megkaphatnák ahogy a karaktereket is. Vagy lenne egy ilyen csomag amibe benne van az összes mint a R6S-nél. Bár ott legalább lehet venni cuccokat amihez akarsz, nem pedig szerencsejáték mihez engedi..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#4213) melan


melan
senior tag

Sziasztok! Előre is bocs, mert nem BO kérdés, hanem WW2, csak ott behalt a topic...

PC és XBOX között hogyan lehet kapcsolatot létesíteni? Nekem PC-n van fenn a WW2, gyerkőcnek Xboxon. Szeretnénk hálóban játszani, de sehogy sem tudom láttatni a másikat... tudna valaki segíteni?

(#4214) Deck válasza melan (#4213) üzenetére


Deck
titán

Sehogy.

PS5

(#4215) Csokishurka válasza KaitouP (#4211) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát mindegy akkor majd mevesszük :D Azért köszi! :) :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4216) KaitouP válasza Csokishurka (#4215) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem egy rendkívül jó fegyver egyébként, 3s az a tapasztalatom hogy viszonylag kevesen rohangálnak vele, szóval nem maradtál le semmiről ezzel a fegyverrel. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4217) Csokishurka válasza KaitouP (#4216) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát nem tudom egy gyerek most olyat tolt vele...mondjuk lehet bármivel így nyomta volna. De elég kicsinek tűnt a time to kill idő ennél a fegyvernél.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4218) Deck válasza Csokishurka (#4217) üzenetére


Deck
titán

Vannak akiknek mindegy mivel mennek úgyis darálnak :D

PS5

(#4219) KaitouP válasza Csokishurka (#4217) üzenetére


KaitouP
veterán

Igazából ahogy Deck is mondta, ha valaki tud játszani, az bármilyen fegyverrel tud, mert nincs olyan fegyver ami használhatatlan lenne.

Viszont annyira nem népszerű SMG, és a tulajdonságai sem a legkedvezőbbek. Saug viszi a prímet továbbra is, illetve sok GKS - t illetve Daemon - t látok mostanában, bizonyára némi buff hatására.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4220) KaitouP


KaitouP
veterán

Új teaser videón a holnap induló summer event újdonságai: [link]

Júliusban jön legkorábban új DLC map a zombie módhoz.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4221) gjung44 válasza KaitouP (#4219) üzenetére


gjung44
tag

Szerintem is a saug a legjobb. Dupla stock és fast mag. + gung ho ennél jobb kombinációt én nem találtam soha (level 650)

(#4222) Csokishurka válasza KaitouP (#4219) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát most meglett a saug, de annyi kell egy emberbe, ezzel a switchbladdel meg ahogy látom jóval kevesebb. Mindegy, ha még egy hét után is így látom mikor visszarázódok a codba akkor tényleg megszerzem valahogy :D
Jelen pillanatban elkezdtem nooboskodni, LMG meg DMR. Tököm tele volt hogy elkezdem lőni ő meg megmegfordul és bedarál. A DMR-ek nagyon bejönnek.
Hezitálok hogy melyik a jobb, ki melyik preferálja?

VS

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4223) gjung44 válasza Csokishurka (#4222) üzenetére


gjung44
tag

Azért jó a dupla stock a saugra mert úgy nagyon gyorsan tudsz mozogni lövés közben a többi fegyverhez képest. Ha jól csinálod egy nagyobb fegyverrel nem fogják tudni lekövetni a mozgásodat és közben le tudod darálni az ellent. De persze ha egyhelyben állsz miközben lövitek egymást akkor nem biztos lesz előnyöd vele.

(#4224) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Ha véletlenül vásároltam egy skint amit nem is arra fegyóra van, van esély valahogy visszakérni / téríteni?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4225) KaitouP válasza Csokishurka (#4222) üzenetére


KaitouP
veterán

Auger fényévekkel jobb, ha az a cél hogy legyen egy pörgős és ütős semi-auto puskád mid/long range-re.
Az SDM azért mégiscsak sniper, ráadásul kategóriájában a leggyengébbik láncszerm szerintem.

(#4224) Csokishurka

Szerintem erre nem igazán van lehetőség, de írj az Activision support -nak.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4226) Csokishurka válasza KaitouP (#4225) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen nekem is jobban feküdt.

Ticketet meg megírtam, nem hiszem hogy visszatérítik de hátha.... köszi a helpet!

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4227) KaitouP válasza Csokishurka (#4226) üzenetére


KaitouP
veterán

Bármi kérdésed van a továbbiakban, írd meg bátran, szívesen segítünk! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4228) Csokishurka válasza KaitouP (#4227) üzenetére


Csokishurka
őstag

Köszönöm, akkor lehet lesz egy apró kérdés, van a reactiva camo. Okés megcsináltam megvan mind frankó nagyon.
De van ez a mastercraft...ez még nem tiszta, most amit véletlenül vettem az SDM-re az elvileg az. Akkor ezeket csak venni lehet?
Meg van egy másik atom skin ami nagyon tetszik, nem tudom mi a neve csak egy tagnál láttam hogy ahogy ölt úgy jöttek elő ilyen tüskék meg ilyen tüzesen izott az egész fegyó...marha jól nézett ki...ez melyik skin? Gondolom ti csípőből vágjátok :)
:R :R :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4229) KaitouP válasza Csokishurka (#4228) üzenetére


KaitouP
veterán

Az a camo amiből tüskék jönnek ki ahogy ölsz, az a Dark Matter camo. Minden fegyverkategóriában el kell érned a Diamond camo -t, hogy feloldd. :)

A Mastercraft fegyverek is egyfajta camo -k. Venni és kapni is lehet. Rakd fel a fegyveredre, csináld meg a kért challange -t, és feloldódik a külseje is. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4230) Csokishurka válasza KaitouP (#4229) üzenetére


Csokishurka
őstag

Okés köszi. Egy 15 percén belül válaszolt is a support, sajnos nem áll módukban visszatéríteni vagy becserélni másra. Szóval várunk amíg lesz Auger skin

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4231) KaitouP válasza Csokishurka (#4230) üzenetére


KaitouP
veterán

Sejtettem, de sebaj, legközelebb figyelj kicsit jobban. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4232) KaitouP


KaitouP
veterán

Elkezdődött a Days of Summer event! (PS4))
YouTube trailer itt: [link]

Hogy mit kapunk?
- Ground War (50v50) mód Blackout -ban
- Új fegyverek (Peacekeeper, Locus)
- Remastered Grind nevű multiplayer map, ami mindenki számára INGYENES
- Control the Flag játékmód (MP)

A többi platformra az event később lesz elérhető.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4233) KaitouP válasza KaitouP (#4232) üzenetére


KaitouP
veterán

Kiegészítés: minden fegyver, kivéve a Vendetta tier 50 -nél, Reserve ládákból szedhető csak ki.

Patch 1.18 notes: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4234) Csokishurka válasza KaitouP (#4231) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jah, most már mindent 3x is megnézem mire megveszem. Elég sokszor találkozok ugyanazzal a névvel a meccsek alkalmával, ilyen kevesen lennének a pcsek? :O

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4235) KaitouP válasza Csokishurka (#4234) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát, sajnos töredéke a PC - s játékosok száma a konzolosokénak, és akkor még számítsuk bele azt is, hogy sokan (ezúttal érthető módon) kiábrándultak a játékból, szóval igen, túl sokan nem vagytok.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4236) KaitouP


KaitouP
veterán

Today's CoD news:

- Később ebben a hónapban jöhetnek a Contracts -ek a játékba. A Black Ops 3 -ban már szerepelt különleges feladatok extra jutalmakért visszatérnek. Bővebb információt jövő héten kapunk.
- Új Alcatraz map frissítések jönnek június 11. -én, először PS4 -en (Submarine és Shipwreck területek)
- Olvasmányként pedig egy véleménycikk arról, hogy az új update -ben tovább folytatódik a gusztustalan üzleti modell a játékbeli jutalmakat, új fegyvereket illetően: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4237) KaitouP


KaitouP
veterán

Érdemes csekkolni PS4 - en az üzeneteinket, ugyanis random módon egyes Black Ops 4 játékosok, amolyan köszönetnyilvánításként a játékkal való játszásért, INGYEN 1.100 CoD pontot kapnak.

Az üzenet így néz ki:

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4238) gjung44 válasza KaitouP (#4237) üzenetére


gjung44
tag

És ez miért csak PS4-en?

(#4239) KaitouP válasza gjung44 (#4238) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem vagy bensős, hogy tudjam... :DDD
Feltételezhetően a minimális PS4 exkluzívitásnak köszönhetően.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4240) Deck válasza KaitouP (#4237) üzenetére


Deck
titán

Én sajna nem kaptam :/ :D

PS5

(#4241) KaitouP válasza Deck (#4240) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem vagy egyedül, én sem. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4242) Atish19


Atish19
őstag

Sziasztok! Pár napja vettem meg a játékot és most kezdtem el kicsit a sima Multi részét, de valamire nem bírok rájönni. Class create-nél MX9 smg-re nem bírok kiegészítőket tenni. ICR7-re simán fel tudom rakni. Látszólag az MX9-re is, de játék közben nincsenek rajt a kiegészítők. Például ha ráteszem a reflex sightot akkor is iron sight lesz rajt. Haveromnál szintén ugyan ez. Mit nézünk be?

(#4243) KaitouP válasza Atish19 (#4242) üzenetére


KaitouP
veterán

Szia!

Semmit, ez egy bug, ami ráadásul visszatérő, mert mintha a játék indulásának az elején is lett volna ilyen gond.
Reddit -en legalábbis szerepel a probléma tavaly októberről, és most találtam szintúgy Reddit -en egy újabb post-ot, ahol valaki ugyan ezt a problémát írja.

Sajnos csak azt tudom mondani, hogy légy türelemmel, idővel javítják remélhetőleg.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4244) Atish19 válasza KaitouP (#4243) üzenetére


Atish19
őstag

Valóban bug volt. Mára már javították is. Köszönöm szépen :)

(#4245) Atish19


Atish19
őstag

Nincs valami beállítási lehetőség a matchmakingre?
Folyton 900+is ellenfelek ellen dob be. Tizen pár szintes kezdők vagyunk... el tudja venni az ember kedvét.

(#4246) KaitouP válasza Atish19 (#4245) üzenetére


KaitouP
veterán

Nincs, játszhatok egy darabig, majd kaptok egy SPM számot, ami alapján rangsorol titeket a rendszer.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4247) Deck


Deck
titán

GhostPetya: Ha veszek egy lemezes alap BO4-et (PS4) az unokaöcsémnek és helyi offline lanba csinálok custom gamet ahova meghívom akkor a Season Passes mappokon tud játszani? Hisz ilyenkor minden fegyver is elérhető.

PS5

(#4248) KaitouP válasza Deck (#4247) üzenetére


KaitouP
veterán

Sajnos nem, mert neki is birtokolni kell az SP tartalmat, hiába van meg neked sajnos. Limitált ideig nemrég ugye volt ez a kedvezmény, hogy csak egyetlen egy playernek kell hogy meglegyen az SP, a többi játékos meg vele egy partyban játszhatott a pályákon.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4249) Deck válasza KaitouP (#4248) üzenetére


Deck
titán

Elég szomorú ez így.. :/
Köszi! :R

PS5

(#4250) Deck válasza KaitouP (#4248) üzenetére


Deck
titán

Végül megvettem.. :P

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.