Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Black Ops 4 (PC, XO, PS4) topikban! Olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) KaitouP


KaitouP
veterán

Megkaptátok amit kértelek, most tünés játszani. ;] :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4052) marilllyo válasza KaitouP (#4051) üzenetére


marilllyo
veterán

Imádlak!!!!!!!! :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#4053) b. válasza KaitouP (#4049) üzenetére


b.
félisten

legdurvább spec volt számomra a 3 ban.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4054) b. válasza k-adi (#4043) üzenetére


b.
félisten

Annyira nem várós számomra, IW-s csapat készíti, az meg elég gyenge lett szerintem.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4055) BandiHUN válasza b. (#4054) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én se várom,jó ez+ősszel Borderlands 3 jön+most Rage 2,azértis fektettem ebbe a részbe pénzt.Ma is remek körök voltak :D
Mondjuk nem értem,miért ilyen 700as meg 400as emberkékkel rak össze,meg klánok ellen...mintha senki nem is jönne új játszani?Komolyan a 7es prestige-emmel is a kicsik közt kullogok,olyan emberkék vannak...

De egy ruszki csalón olyan jót nevettünk...kis változás,hogy már nem dob ki a HC teamkillre,csak 3 után egyre több bünti spectator jár(spawnkor meg egy ideig reflect,már nincs,hogy vesztésre állunk,és csapattárs inkább szétlő mindenkit a spawnon,hogy kidobja),namármost még WH-val se tudott fullos lenni a csávó,mert mindig hamarabb lőttem egy picit,és mindig befutott elém,olyanokat szentségelt...de azért tolt befelé mindent,ment a szájkarate,de be volt szippantva,énekelt a mikrofonba meg ilyenek.A végén uccsó meccsben ellenfél lett,azért kapott kokit jópárat tőlem,írogatta is,hogy tesó ez a hála? :DDD épphogy 5 ponttal,de nyertünk ;] Az ICR-hez is összekapartam 3 Bloodthirsty-t,már csak 1 kell a goldhoz.Shotival is meglett az 1000kill közben,de inkább csak poénból tologattam.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4056) k-adi válasza b. (#4054) üzenetére


k-adi
nagyúr

én azért kíváncsi vagyok rá, bár már olyan sokat nem várok tőle....

azt lehet már tudni milyen korban fog játszódni?

(#4057) KaitouP válasza k-adi (#4056) üzenetére


KaitouP
veterán

Feltételezem modern éra, de nem közeljövő mint például a Black Ops 2 - ben, hanem kicsit előbb.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4058) b. válasza k-adi (#4056) üzenetére


b.
félisten

Persze na, én is várom. :DDD Csak ezt a keszitocsapatot nem szeretem.
Mondjuk IW egyjatekos módja, sztorija szerintem nagyon jó volt, remekül megcsinálták. Csak a multi...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4059) KaitouP


KaitouP
veterán

Pár képkocka vélhetően az új map - ekről: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4060) marilllyo


marilllyo
veterán

Tök jó, hogy dxp van... Csak ez a fegyverekre nem vonatkozik. :/

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#4061) BandiHUN válasza marilllyo (#4060) üzenetére


BandiHUN
veterán

Viszont extra dolog,hogy ha van +25-ös fegyód,az fegyós killre most +50%,és még arra jön a dupla!

Weapon duplát én is várnék...a sniperek miatt.De máshoz szerintem felesleges,nem kell prestige-elni,akkor maxos lesz minden :) Esetleg ha gyenge valami alapon,akkor HC-n kell nekiállni,míg lesz pár kieg,ott minden használható!

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4062) marilllyo válasza BandiHUN (#4061) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem most nagyon kellett volna!

Megvan a Voyage of Deaspair Easter Egg is és ma reggel letoltuk a Dead of the Night Easter Egg-et is. Ezzel megvan az összes zombi kampány game. Átlag két órás run-ok voltak. Elkortyoltunk pár fizetős elixírt is mert kellett egy kis extra help.

Szóval maradt még 11 fegyverem, amit ki kéne maxolnom de weapon dxp nélkül.... :/

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#4063) KaitouP


KaitouP
veterán

Kinek ismerős? Azt még nem tudjuk, hogy egy ingyenes map, Black Ops Pass, vagy Blackout terület lesz - e.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4064) danilla válasza KaitouP (#4063) üzenetére


danilla
őstag

BO1-es map volt, nem?

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4065) KaitouP válasza danilla (#4064) üzenetére


KaitouP
veterán

Bizony, WMD. :K Kedveltem annak idején.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4066) danilla válasza KaitouP (#4065) üzenetére


danilla
őstag

En is kedveltem nagyon, akkor meg PC-n Codoztam :)

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4067) KaitouP válasza danilla (#4066) üzenetére


KaitouP
veterán

Én is ott toltam még a BO 1 - et, szidkozódtam is rengeteget a port borzasztó minősége miatt.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4068) KaitouP


KaitouP
veterán

Ez a pár másodperces jelent pedig a BO3 vizes - vidámparkos DLC pályájához, Splashhez hasonló részletet mutat: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4069) Shadowfax válasza KaitouP (#4068) üzenetére


Shadowfax
addikt

Meg lesz a multiplayerben egy új game mode is. Szerintem a prop hunt :)[link]

(#4070) Deck válasza KaitouP (#4068) üzenetére


Deck
titán

Nem semmi.. :D

PS5

(#4071) KaitouP válasza Shadowfax (#4069) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen, eléggé esélyes. :K Kedveled a játékmódot? Én még a CoD 2 idejében járkáltam "Bújócska" néven futó szerverekre, akkor még ideig-óráig lekötött, manapság már annyira nem érdekel, lövöldözök, ha van időm a játék elé ülni. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4072) oriic válasza k-adi (#4056) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Modern Warfare 4 a legutobbi pletyka.

Live-Die-Respawn

(#4073) Shadowfax válasza KaitouP (#4071) üzenetére


Shadowfax
addikt

Nem! :N Nekem nagyon unalmas ez a játékmód, valamelyik régebbi COD-ban játszottam vele, meg tavaly a WW2-ben pár kört, de nem tudtam megkedvelni. Gyerekkoromban is uncsi volt a bújócska, mert ha jól elbújtam, várhattam jó sokáig, míg megtalálnak. :DDD

(#4074) KaitouP válasza Shadowfax (#4073) üzenetére


KaitouP
veterán

Érthető, a CoD mégiscsak lövöldözni való. :DDD Ezeket az alternatív játékmódokat én is inkább meghagyom másoknak.

(Bár a CoD 2 - es jump szervereket szerettem.)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4075) KaitouP


KaitouP
veterán

Na akkor fiúk lányok, fiatalok és idősebbek, DOBJATOK EL MINDENT, itt az Operation Spectre Rising TRAILER

Hogy mit kapunk?

- Visszatér Spectre, a harmadik rész karaktere
- Új MP mapek: Artifact, Masquerade, WMD (remastered map)
- Új fegyverek: Ballistic knife, Tigershark LMG, Nifo' Oti club
- Blackout map UPDATE: a Hydro Dam átszakadt, és víz öntötte el a térképet
- Új játékmódok: Prop Hunt, Bounty Hunter, Zombies Gauntlets
- Új Blackout karakterek
- Új outfitek, camok

INDULÁS:

- PS4: Április 30.
- PC és XONE: Május 7.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4076) gjung44 válasza KaitouP (#4075) üzenetére


gjung44
tag

Na ez király lesz!

(#4077) BandiHUN válasza KaitouP (#4075) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jól hangzik :) A prop huntot szerettem a Garry's Modban :)
A mapok is várósak!Csak a HC-t szednék szét újra... :( Ez az egyetlen gondom.
Nomeg én a kardot elérhetővé tettem volna mindenkinek,és lenne a kés a spectre-nél,vagy amit kiválaszt meele-nek,és íródna ahhoz a kill.Már nem kellene külön késre menni,összecsöpögne a kill.

Ami még jöhetne,a sima pajzs,mint rég.Mondjuk az a tulajdonsága miatt,hogy védte az ember hátát.HC TDM-ben 10 másodpercenként fordul a spawn,ennyi idő alatt kábé beér hátulról,akit szemből lelőttem :(
Plusz még előttem is van az ellenből,mindig megszenvedem a fegyókhoz a bloodthirsty-ket,mert így ahhoz kábé egyedül kell bedarálni az egész ellent,külömben már hátulról meglepnek.Megszámlálhatatlan 4 killem lenne,ha arra is járna medál :(
Objective-ben meg csak az SD-t erőlteti...ami se pontban,se killben,semmiben nem jó.Meg úgyis mindenki thermalozik,oson,még plantolni se lehet.Defuse meg esélytelen,mert be lehet védeni 50 méterről thermallal,1 golyós killel,ha mégis lenne plant.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4078) Deck válasza KaitouP (#4075) üzenetére


Deck
titán

Nem rossz. De minek új lmg? Teljesen felesleges ebbe a játékba az lmg.

PS5

(#4079) KaitouP


KaitouP
veterán

Az új Operation roadmapje:

SZERK.:

Elvileg csak 50 Tier lesz a következő Operationben, és az is rövidebb ideig.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4080) KaitouP válasza BandiHUN (#4077) üzenetére


KaitouP
veterán

"Nomeg én a kardot elérhetővé tettem volna mindenkinek,és lenne a kés a spectre-nél,vagy amit kiválaszt meele-nek,és íródna ahhoz a kill.Már nem kellene külön késre menni,összecsöpögne a kill."

Ez nem lenne fair, mert Spectre ultija, avagy a kard a BO3 -ban tapasztaltak alapján meglehetősen" ragadós", értsd: nem kell túl közel menned az ellenfélhez, hogy lecsapj rá, és könnyen bekúszik pár easy kill, míg aki ténylegesen egy másodlagos fegyvernek számító késsel küzd csak, hátrányt jelentene rá a killek szerzése.

(#4078) Deck

Majd megpörkölöm a shegged egy Titanal, aztán mondhatod hogy felesleges az LMG. ;]
Komolyra véve én örülök neki, pedig inkább AR + SMG + Sniper triumvirátus közül válogatok.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4081) BandiHUN válasza Deck (#4078) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát énnekem van egy csúúúnya Hades-em,ami még +xp-s is,és nem szokták szeretni :DDD
Igaz odáig én se vagyok érte,de néha kijön a pure öldökölhetnék,és akkor jó az ilyesmi.Pontos is,tárazni se kell HC-n,mert marhasok ellenfélre elég,és párszor be lehet tolni a tutit.Olyan ez is mint a shotizás,vagy SMG-zés,kinek mi,bár ez utóbbit utálom,mert felspécizett SMG-k,sőt autopisztolyok megverik jópár AR-t,pl.a KN-57et,lásd ez utóbbihoz semmi erőnövelő sincs,se FMJ,se Long barrel,kábé a lézer és a gyorslövés ér valamit,de az is épphogy,mert páncélos ellenfélre közelről se elég egy fejes,testre meg tuti 2 golyó kell,most épp azzal küszködök.

Kard:ja,oké,leesett,emlékszem :)
Contraband nem is baj,ha kisebb a fixrész.Nem élvezetes annyira látni,hogy 10tierenként TALÁN van valami értelmes,közbe meg fixen sok szemét logó,stb.Akkor már utána a mindig láda,sokkal jobban adja.Tematikusan se jön be,hogy a mostaniban sincs minden karinak 1-1 szett free,de fizetősben se.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4082) Deck válasza BandiHUN (#4081) üzenetére


Deck
titán

Nekem a kedvem elmegy a játéktól, hogy mindig vannak akik lmg-vel rohangálnak vagy campelnek thermal scope-al. Ezt leszámítva nem semmi a bo4. Legjobb cod (tartalom, gameplay) :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#4083) csabamigo válasza Deck (#4082) üzenetére


csabamigo
aktív tag

LMG is bosszantó tud lenni de én az utóbbi időben azt vettem észre, hogy a legtöbben sniperrel mennek és találnak is!
Killcamot nézem és pislogok hogy a faxba tud így reagálni és lőni pontosan...

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#4084) KaitouP


KaitouP
veterán

Így fog kinézni a Blackout map a Hydro Dam átszakadása után:

ÚJ INFÓ: 50v50 Ground War játékmód jön a Blackout módba.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4085) WaterWave válasza KaitouP (#4084) üzenetére


WaterWave
veterán

ma tölthető le?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#4086) KaitouP válasza WaterWave (#4085) üzenetére


KaitouP
veterán

Este 7 felé igen, PS4 -en. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4087) WaterWave válasza KaitouP (#4086) üzenetére


WaterWave
veterán

arra kell. akkor nézni fogom

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#4088) raggg válasza KaitouP (#4084) üzenetére


raggg
senior tag

Hűha, ez az 50v50 elég jól hangzik. :-)

ragklaatPS

(#4089) KaitouP válasza raggg (#4088) üzenetére


KaitouP
veterán

Szerintem is, a CoD játékosok most tapasztalnak némi Battlefield like gameplayt.:D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4090) zzola


zzola
félisten

PS-re jött 11.437 GB patch.

(#4091) KaitouP válasza zzola (#4090) üzenetére


KaitouP
veterán

Na, korán kiadták a DLC - t akkor. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4092) Deck válasza KaitouP (#4091) üzenetére


Deck
titán

Remélem jó lesz a cucc. 60 GB szabad hely nem volt elég neki. Így töröltem egy játékot de a 100 GB-t se. Végül töröltem még egy játékot és 150 GB szabad hellyel már frissít kemény 11 GB-ot. Wtf? :D

Red Bull behűtve? :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#4093) WaterWave válasza zzola (#4090) üzenetére


WaterWave
veterán

Már töltöm is :D köszi

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#4094) Deck válasza Deck (#4092) üzenetére


Deck
titán

Frissítve. Most majd vagy 2 órán át másol.. :D

PS5

(#4095) WaterWave válasza Deck (#4094) üzenetére


WaterWave
veterán

van az három is :DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#4096) Maxxy10 válasza KaitouP (#4084) üzenetére


Maxxy10
addikt

Azon kívül,hogy a factory víz alatt van.. mi a különbség?

(#4097) KaitouP válasza Deck (#4092) üzenetére


KaitouP
veterán

Ááá, most nem, visszafogtam egy ideje az energiaitalozást. :N Helyette van Xixo Green Tea, meg kávé. :DDD

(#4096) Maxxy10

Lásd a térképet feljebb. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4098) KaitouP


KaitouP
veterán

Nem csatlakozott a játék a szerverre update után, majd összeomlott a játék. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4099) Deck válasza KaitouP (#4098) üzenetére


Deck
titán

Nem Red Bull-t iszol aztán már a játék se indul el.. ;]

Nálam jó :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#4100) KaitouP válasza Deck (#4099) üzenetére


KaitouP
veterán

Ráadásul nem látni a harmadik MP packet Storeban, de a játék meg nem enged játszani, mondván töltsem le a DLC - t. De mit, ha nincs a Storeban? :DDD :W

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.