Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Black Ops 4 (PC, XO, PS4) topikban! Olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) Deck válasza Mr Bond 007 (#4550) üzenetére


Deck
titán

Énis ps-en játszom.

PS5

(#4552) gjung44 válasza Mr Bond 007 (#4550) üzenetére


gjung44
tag

igen én pc-n tolom. jo ez nálam sem tul gyakori de sajnos néha ez is elöfordul. mondjuk ez nem volt olyan reménytelen meccs hogy feladják a többiek még akkor sem ha folyamatosan jöttek a légicsapások. tudom hogy szar olyankor játszani de ha van remény a gyözelemre akkor nem szabad elmenekülni. a vicces az hogy ilyenkor azok menekülnek el akik miatt folyamatosan jönnek a légitámadások. kinyirják 20szor aztán meghallja hogy enemy threser és elegük lesz az egészböl. lehet jobb lett volna ha egyedül kezdem el :D

(#4553) Deck


Deck
titán

Nem is írta senki, hogy dupla XP van és van Only Nuketown. Tegnap jól meglepődtem :D

PS5

(#4554) Corpuscle válasza Deck (#4553) üzenetére


Corpuscle
őstag

Pont ezért nem írtuk, hogy legyen még valami ami feldobja az élményt BO4-ben. :) MW Béta óta már csak azt várom. Nekem nagyon bejön.

(#4555) KaitouP válasza Deck (#4553) üzenetére


KaitouP
veterán

Mindenki rész rá magasról, én meg nem igazán voltam jelen itt egy kis ideig. De nem baj, így nagyobb a meglepetés. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4556) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Én azért haladgatok...ma meglett a lvl100,toltunk kollégákkal jó köröket,nyitottam Gunshipet,stb...és ma vagyok 41 :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4557) KaitouP válasza BandiHUN (#4556) üzenetére


KaitouP
veterán

Isten éltessen! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4558) BandiHUN válasza KaitouP (#4557) üzenetére


BandiHUN
veterán

Köszönöm! :R
Szerencsére a játék is megajándékozott :DMegérte a tegnap esti 4 óra,remek új magyar "játszótársak",igaz voltak csalók is szépen,de hát dupla XP van...
Egyébként marha nagy szégyen,hogy sokan tolják WH-val,rásegítéssel,és lehet,hogy elviszi a top videót,de ordít a csalás,és még vesztenek is :DDD
Mondjuk a Nomad mindig kisegít.Spec gyorsítót használok,szépen le lehet pakolni a csapdákat,szívják is,a kutyával meg sokszor nem tudnak mit kezdeni,bekerülök,elengedem,aztán csak jönnek a kemperkillek.A rusherek meg meggondolják a szaladgálást pár bumm után.3x is össze szokott jönni a kutyuli egy körben.Jó csapatban mondjuk szívesen viszem a supportot is,ha kell...raksivető másodlagos,arany skinnel szépen villámlik a hátamon :DTitan+dupla FMJ-vel meg elolvad minden streak,heli,sniper's Nest pukkan,mielőtt valakit kilőne.Ráadásul tűpontos messzire is,funolni azt viszem.Thermalt még nem használtam nagyon mondjuk,nekem sokkal rosszabb,mint a sima reddot.Igaz 32 colos monitoron jobban látni messzire,legjobb tuning volt a játékhoz.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4559) Pahli válasza BandiHUN (#4558) üzenetére


Pahli
tag

Nem kenyerem az alázás, de, hogy tegnap milyen köröket nyomtunk az már nekem fájt. Szerintem a fél utcát felkeltettem, a röhögésemmel.

(#4560) gjung44


gjung44
tag

ha már szuperhösös dolgok vannak akkor csinálhattak volna nekem egy deadpool-os outfit-et a spectre-re

(#4561) Pahli


Pahli
tag

Visszanéztem a gamet, a tag végig ilyeneket csinált. Ez most a játék bugja vagy, nem igazán értem.

(#4562) KaitouP


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4563) gjung44


gjung44
tag

tudtátok hogy az s6 stingray lövedékeit megsemmisiti a trophy system? és még csak nem is kell hozzá operator modban lennie. nem gondoltam hogy még tud ujat mutatni nekem ez a játék de most jol megszivtam ezzel :U

[ Szerkesztve ]

(#4564) barcabome


barcabome
aktív tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy megéri megvenni a játékot még így az új rész előtt?

Kérdésem leginkább arra irányulna, hogy PS4-en szerintetek még legalább 1 évig lesz elegendő játékos a klasszikus játékmódokra? :)

(#4565) Deck válasza barcabome (#4564) üzenetére


Deck
titán

Kinek melyik tetszik ugye.. Nekem a BO4 sokkal jobban bejön. Tuti lesznek játékosok 1 évig még. BO3 multi is aktív.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#4566) gjung44 válasza Deck (#4565) üzenetére


gjung44
tag

nekem is jobban tetszik ez legalábbis 3 nap bétázásbol igy gondolom. nekem teljesen stilust kell váltani majd uj codban viszont ami ott müködik az itt mégjobban. amikor 3 nap béta után visszajöttem ide az elsö meccsen relentless medal 23 kill-el ami egyel több mint eddig bármikor.

(#4567) KaitouP válasza barcabome (#4564) üzenetére


KaitouP
veterán

Csak akkor ha az új részt, a Modern Warfare -t bottal sem piszkálnád. Egyébként jobban megérné az újat, realisztikusabb hadviselést képvisel, és talán elhagyja a színes-szagos kosztümös bohóckodást, és a játékidegen tematikus event-eket végre.

A játékosszám miatt ne aggódj, még egy évig biztosan lesz elegendő játékos.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4568) WaterWave válasza KaitouP (#4567) üzenetére


WaterWave
veterán

25-én megveszem. Lesz benne 32vs32 játék, azért az böszme :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#4569) Deck válasza KaitouP (#4567) üzenetére


Deck
titán

Most tényleg leakarod beszélni és a MW-t ajánlani itt a BO4 topikba? :/

PS5

(#4570) marilllyo válasza KaitouP (#4567) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem a multi a vanilla mapokon nem probléma egyetlen egy cod-nál sem. Van rá elegendő játékos.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#4571) Deck


Deck
titán

Gun Game csak offline van?

PS5

(#4572) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

a Blackout mód ennyire kihalt? se solo, se duo se semmi?! :U
gondoltam visszatérek már x idő után kicsit öcsémmel bohóckodni, de.. alig akar játékba bedobni basszus

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4573) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#4572) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, eléggé... akkor törlöm is le a faszba... toltam vele vagy 25 percet összesen, megjelenés óta :C...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4574) k-adi válasza - = Zk = - (#4572) üzenetére


k-adi
nagyúr

kijött az uj cod, a cod mw 2019, szóval ja player szám lement 0ra emiatt (is) :D

(#4575) - = Zk = - válasza k-adi (#4574) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lesz annak (is) BR módja?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4576) Deck válasza k-adi (#4574) üzenetére


Deck
titán

PC-n max.. :D

PS5

(#4577) Maxxy10 válasza - = Zk = - (#4575) üzenetére


Maxxy10
addikt

Remélem, hogy lesz nekem hiányzik az új részből..

[ Szerkesztve ]

(#4578) Deck válasza k-adi (#4574) üzenetére


Deck
titán

Ez a játék legalább normálisan elindul, fut és nem kempelnek az emberek.. :D

Hamarosan jön a dupla XP és Only Nuketown megint :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#4579) BandiHUN válasza Deck (#4578) üzenetére


BandiHUN
veterán

Énnekem most lett meg az új gépem,igazából mától kezdtem a MW-t,és HC-n nincs annyira kemp egyáltalán...nulla mapismerettel már többször összejön a 3-4 kill/élet,próbálok odafigyelni,itt van ugye gránát és tactical,mint régen,igenis meg lehet oldani a kempertől fosást,a personal radar csak 3 kill+lehet az outrider kis helijéhez hasonló cuccot használni,ami jó dolog.Plusz végre játékmódokat lehet válogatni egyesével,marha jó a HC DOM és HQ :DD Énnekem tetszik az új is nagyon. :R
És semmiféle anomália nincs kezdetektől,se megakadás,se popup,se kilépés,pedig az 1 éves win alá csak beb*sztam az új lapot,procit,ramot,egyed B+,feldobtam a drivereket,start,és vajsima.Még az 1050TI is derekasan helytáll,lehet adni pluszokat a mediumhoz,és 90fps körül tolom,jobban megy,mint a BO4...
Nem tudom,mi lehet azoknak,akiknek gondja van...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4580) Deck válasza BandiHUN (#4579) üzenetére


Deck
titán

Ha élvezed akkor jó játékot :R
Nekem és öcsémnek a BO4 jobban adja, lehet darálni :R

PS5

(#4581) - = Zk = - válasza Deck (#4580) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csak nem a BR módjával ... sajnos :O

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4582) gjung44


gjung44
tag

Megvan az elsö brutal :D

[ Szerkesztve ]

(#4583) Corpuscle válasza gjung44 (#4582) üzenetére


Corpuscle
őstag

Grat! MW-ban ezért már nuke jár. :) Nem gondolkozol a váltáson?

[ Szerkesztve ]

(#4584) Deck válasza gjung44 (#4582) üzenetére


Deck
titán

Grat, szép! :R

Hamarosan lesznek változások! GhostPetya azt hittem belinkeli de már van jobb dolga is.. :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#4585) gjung44 válasza Corpuscle (#4583) üzenetére


gjung44
tag

Kösz! 25 kill a nuke ott? De amugy minden nap azon gondolkodok. Kiprobáltam amikor béta volt és azt vettem észre hogy sokkal megfontoltabban kell játszani. Szerintem az én stilusomnak jobban fekszik ez a prögös játék. Nem szeretek sokáig egyhelyben állni :D De ettöl még lehet hogy megveszem még nem döntöttem el.

(#4586) gjung44 válasza Deck (#4584) üzenetére


gjung44
tag

kösz, kár hogy vége lett a játéknak mert szerintem meglett volna a nuke is. 49-0 val végeztem senki nem tudott megölni :D

miféle változások?

[ Szerkesztve ]

(#4587) oriic válasza gjung44 (#4585) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Kösz! 25 kill a nuke ott?"

Igen, 25 fegyver kill után jön az atom és vége a meccsnek bárhogy is áll. (Nyilván győzelemmel)

Live-Die-Respawn

(#4588) Deck válasza gjung44 (#4586) üzenetére


Deck
titán

(#4589) Corpuscle válasza gjung44 (#4585) üzenetére


Corpuscle
őstag

Sokkal kisebb a TTK, a pályák is zegzugosabbak. Szokni kell.

(#4590) gjung44 válasza oriic (#4587) üzenetére


gjung44
tag

Láttam videokat rola csak azt nem tudtam hogy már 25nél megvan. Jobb is hogy lejjebb vették mert egy egész tdm kevés volt a 30 killhez pedig rohangáltam megállás nélkül az ellenség után. Vagy lehetne hosszabb a meccs

(#4591) KaitouP válasza Deck (#4584) üzenetére


KaitouP
veterán

Akartam közben, aztán valahogy akkor ezek szerint megfeledkeztem róla. :DDD Később lefordítom a lényeget angolul nem tudóknak. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4592) Deck válasza KaitouP (#4591) üzenetére


Deck
titán

Már kezdtem azt hinni, hogy el is felejtetted a BO4-et :P

PS5

(#4593) KaitouP válasza Deck (#4592) üzenetére


KaitouP
veterán

Francokat. :P Csak egy jó ideje nem jött semmi érdemi hír, mintha elengedték volna a Treyarchnál is a játékot. (BO3 támogatottabb volt emlékeim szerint.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4594) Deck


Deck
titán

Bedob egy meccsbe a játék. Semmire se volt idő.. Eléggé "kikaptunk".
Az enemynél lévő 2 Prestige Master elkezd mikrofonba easy peasy-zni..
Na a következő meccsen az 1-es arány se lett meg nekik és meg sem szólaltak a végén csak végig üvöltöttek mikor meghaltak játék közben meg ment a luck szöveg.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#4595) Deck


Deck
titán

1.25 Update

Nuketown 24/7!!

[ Szerkesztve ]

PS5

(#4596) Deck válasza Deck (#4595) üzenetére


Deck
titán

2XP és Nuketown. Kell ennél több? :P

PS5

(#4597) - = Zk = - válasza Deck (#4596) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen. játékosok br módra :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4598) Deck válasza - = Zk = - (#4597) üzenetére


Deck
titán

Engem ez nem érint :P

PS5

(#4599) - = Zk = - válasza Deck (#4598) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4600) KaitouP


KaitouP
veterán

Nagy frissítést kapott a játék, ami egy új Black Market rendszert hozott a játékba: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.