Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Farkas82


Farkas82
tag

Azért ennyiért már a fenix 6 szériából is lehet válogatni...

(#2) Pompi válasza Farkas82 (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az igaz, már amíg találsz Fenix 6-ot. Mondjuk most igazán jó dealeket ki lehet fogni, hiszen a Fenix 6-os széria már egy éve " kifutott".
Szerintem ezt Amazfit Ultrát inkább a 7-es szériához (érintő kijelző) kellene hasonlítani vagy még inkább az EPIX-hez az AMOLED kijelző miatt, ott meg azért van egy észrevehető különbség. De nem védeni akarom ezt az Ultrát, alapvetően Garmin párti vagyok, csak azért lássuk, hogy mit mivel érdemes hasonlítani.

Amúgy a "búvárkodás" hívószó hozott a cikkhez, de hát abban azért elég karcsú a cucc.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Búvárkodni ment -> lehet vele felvágni, másra nem jó, mivel nem búváróra.
(és nem, nem mindegyik búváróra ilyen drága, a fenti egy fenix alap búvárórásítása)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4) pzske


pzske
aktív tag

Elgurult a gyógyszer itt nagyon. 3 éve használok 1 T-rex első szériát. Anno 50 k volt amikor vettem (előrendelésben) mert nagyon tetszett, hogy mennyire masszív. Azóta csak mosolygok rajta, hogy 1 hosszú futás alatt 3-4 x veszíti el a jelet + az összes problémáján.. Nyilván fejlődhetett a hardver, de pl. a zepp egy vicc. Aki egy kicsit is komolyan gondolja ennyiért ezt elkerüli, de messzire.

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#5) t72killer válasza pzske (#4) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A kínaiak egy dologban szuperek: speckókat fogalmazni... Minőséget gyártó cég kevés van.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) CapriBoy

nekem kicsit gagyinak tűnik

(#7) juuzer


juuzer
addikt

Ennyiért ezerszer inkább egy Garmin.... :(

Huawei alá nem adnám, ha tényleg fontos a sportkövetés valamennyire.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#8) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Én a Casio Gbd-H2000-rest várom, ugyanennyi pénzért.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#9) hericstamas válasza szubrutin (#8) üzenetére


hericstamas
tag

Én meg azt, hogy a H1000-es új firmwarével megkapjon minden funkciót (-VO2) a H2000-as szoftveréből. :-)

[ Szerkesztve ]

Az is demokrácia amikor két farkas és egy bárány szavaznak, hogy mi legyen a vacsora. :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.