Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#381) blise válasza F-ECT$ (#380) üzenetére


blise
tag

szia

ja én a barátnőmtől kaptam a nagy búvárkönyvet és a divecenteren nyertem a roncsos könyvet.
a felszerelés tesztelése meg szombatheylen usziban volt szval nem vmi egzotikus helyen.
busmanék rendeztek vmi évvégi mókát (ill. a klubjuk). aztán lementemhozzájuk és kipróbáltam a cuccot kb 1.5 órát voltunk benn a vizben busmannal aki szintén jól érezte a vizet. nekem még szokatlan volt a saját cucc (ill. bármiylen cucc.) szoknom kell még majd hogy mi hova esik a mellényen, de a nap nagy üzlete részemre az volt hogy a helyi boltos srác elcserélte a big eyes maszkot egy technisub look ra amit az előbb ki is próbáltam az usziban itt győrben és ez már egy minden tekintetben jó kis maszk, érdekes a boltban a másik is jó volt....
szóval bénáztam egy sort gyakorolgattam a maszküritést meg pár alapvető dolgot, persze még marhára látszik hogy kező vagyok de lesz ez még sokkal jobb is. utánna volt egy jó kis vacsi ahol legurult pár korsó sör is :)
na B.U.É.K

''A katona, ha vki mozog annak szalutál,ha valami nem mozog, azt odébb viszi, ha nem lehet odébb vinni, akkor lefesti...''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.