Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Brawl Stars

Hozzászólások

(#201) rrobi válasza Entonik (#199) üzenetére


rrobi
aktív tag

Próbáltuk, volt olyan email cím, amit el se fogadott. De volt olyan is, amire látszólag elküldte a kódot, de semmi...

(#202) rrobi válasza jansky1 (#200) üzenetére


rrobi
aktív tag

Jó kérdés, nem tudom! Amennyit nekem elmondtak, az szerint kapok egy kódot, és azzal az új telefonon bejelentkezve onnan megy a játék tovább, ahol a régi készüléken állt. Nem is találtam regisztrációs linket. Ha van ilyen, azt el tudod küldeni?

(#203) jansky1 válasza rrobi (#202) üzenetére


jansky1
senior tag

Játékon belül tudsz regisztrálni, ott a legegyszerűbb ahol a shopban látod az ajándék wizard barelyt.
Ha nem vagytok regisztrálva, nem küld kódot.

[ Szerkesztve ]

(#204) Entonik válasza rrobi (#201) üzenetére


Entonik
junior tag

Hat nekem nincs több tippem nagyon.

(#205) rrobi


rrobi
aktív tag

Köszönöm a segítséget, regisztrációs probléma volt! :R
Még jó, h százszor megkérdeztem megcsinálták-e... :(((

(#206) Entonik válasza rrobi (#205) üzenetére


Entonik
junior tag

Nincsmit

(#207) jansky1 válasza Entonik (#206) üzenetére


jansky1
senior tag

:DDD

(#208) Entonik


Entonik
junior tag

BUÉK mindenkinek .

(#209) tpeter77 válasza Entonik (#208) üzenetére


tpeter77
addikt

(#210) Entonik válasza tpeter77 (#209) üzenetére


Entonik
junior tag

Ez jó lett :)

(#211) Boti80


Boti80
lelkes újonc

Hello. Mit szóltok az új karakterhez?

(#212) tiborv válasza Boti80 (#211) üzenetére


tiborv
aktív tag

kicsit tultoltak, az utobbi 2-3 uj karakter (edgar, ruff, stu) szerintem aranytalanra sikeredett, johetne egy kis nerf rajuk.

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#213) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! Csapattársat keresnék power league-ba. Holnap 11-től ott leszek. Ezen a TAG-en tudtok bejelölni: #8UGCY98Q2

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#214) ClydeBeka2 válasza nyikszi (#213) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Szia!
Lépj be a PH! Brawl Stars Clubba :) Legtöbbször hárman vagyunk, de van amikor csak ketten és van hely :) Club tag: #22Y29UGGR

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#215) poLeH válasza ClydeBeka2 (#214) üzenetére


poLeH
junior tag

Lehet csatlakozni?

(#216) jansky1 válasza poLeH (#215) üzenetére


jansky1
senior tag

Jöjjön mindenki.

(#217) poLeH válasza jansky1 (#216) üzenetére


poLeH
junior tag

Oké beléptem . Ritkán vagyok ,de majd invelek ha fent lesztek.

(#218) nyikszi válasza ClydeBeka2 (#214) üzenetére


nyikszi
őstag

Klubom van, de onnan senki sem akar jönni :DDD

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#219) poLeH válasza nyikszi (#218) üzenetére


poLeH
junior tag

Magyar club?

(#220) Izland`


Izland`
tag

Sziasztok!

Nálatok működik a játék?
Egy pillanatra megjelenik vibrálva a Supercell felirat, majd csak fekete képernyő van, de a hanghatások megmaradtak, tehát betölt a játék, csak kép nincs.

(#221) poLeH válasza Izland` (#220) üzenetére


poLeH
junior tag

Igen működik .

(#222) Izland` válasza poLeH (#221) üzenetére


Izland`
tag

Töröltem, és telepítettem, azóta jó nekem is. Előtte az adatok törlése sem segített.

(#223) poLeH válasza Izland` (#222) üzenetére


poLeH
junior tag

Akkor jó

(#224) Bogyi77


Bogyi77
friss újonc

Sziasztok! Remélem tud nekem valaki segíteni ezzel a Brawl Stars játékkal kapcsolatban.
Fiam játszik vele és arra keresünk megoldást, hogy hogyan tudná megakadályozni, hogy mások játszanak az ő karakterével??? ... A múltkor pedig olyan dolog történt, hogy a kártyámról emelt le valaki több mint 20.000 Ft-nyi összeget gemekre és nem a Fiam volt. Kö

(#225) jansky1 válasza Bogyi77 (#224) üzenetére


jansky1
senior tag

Supercell ID regisztrációja van ezek szerint. Jelszót kellene változtatni mindenképp.
A te telefonodon játszik a gyerek? Beállítanám, hogy csak ujjlenyomattal lehessen vásárolni az alkalmazásokon belül (google play), mert ha valakinek a telefonján belépett a brawl starsba, vagy megadta az email/pw párost, a te számládat akkor sem kéne tudnia terhelni.

(#226) Bogyi77


Bogyi77
friss újonc

Az én régi telefonomon játszik. 😕
A jelszót hol tudom megváltoztatni mert angol a játék és nem sikerült semmit sem találnom. 🤔 Az első gondolatom az volt, hogy beregisztrálok egy új e-mailcímmel a játékba és akkor talán nem fognak trollkodni vele. De attól félek, hogy akkor el fog veszíteni minden karakterét, kupáját stb. És azt nem akarom. 😔

(#227) jansky1 válasza Bogyi77 (#226) üzenetére


jansky1
senior tag

Ki kéne törölni a fizetési adatokat a telefonból, pl: ha kártya adatok el vannak mentve stb. Szinte biztos, hogy a gyermeked fizetett vele, megosztott karakterrel sem tud más vásárolni a Te terhedre.
A játékon belül próbáld meg a supportal felvenni a kapcsolatot, elég gyorsan válaszolnak, de ilyeneket találtam még:
link
link
link

[ Szerkesztve ]

(#228) Bogyi77


Bogyi77
friss újonc

Köszönöm szépen az infókat!!! :)
Kitöröltem az összes bankkártyát a telefonból, szóval elvileg a további ilyen jellegű veszélyforrást elhárítottam és TUDOM, hogy nem a Fiam volt mert ismerem és nem erre lett nevelve. Őszinte, becsületes és lelkiismeretes kisPasi.
Az e-mailt viszont csak magyarul tudom megírni ez nem probléma? Eltudják azért olvasni és netán magyarul válaszolni? :/
Köszönettel: Kriszta

(#229) -Tsaba-


-Tsaba-
tag

Nálam is próbálkoztak már ilyennel játékban hogy adjam meg az email/jelszóm és küldenek ingyen gemeket (nyilván volt annyi eszem hogy nem adtam meg, de egy kis srácot tuti be tudnak szívatni ezzel). Lehet ilyennek ugrott be, így viszont tudják az emailcímed/jelszavad -> plusz az ahhoz adott hitel kártyákat. Szóval minimum email jelszó váltás, és remélem hogy más azonosítást is bekapcsoltál (pl telefonszám) mert így nagyon könnyen ellophatják a fiókod.

Én a gyereknek csináltam külön emailt (szülői felügyelettel) azzal játszik a telefonján/tabletjén...

[ Szerkesztve ]

(#230) jansky1 válasza Bogyi77 (#228) üzenetére


jansky1
senior tag

Lehet nem akarattal tette. Nyomkodta, nem figyelt. Én is szórtam el gemet véletlenül pin packre, pedig szándékosan nem költenék ilyenre. Google translate.et ajánlom ebben az esetben. Nagyon rendesen a support. Brawl starson belül próbáld meg felvenni velük a kapcsolatot.

Settings/Help&support/account/contact us/message us

[ Szerkesztve ]

(#231) Bogyi77 válasza -Tsaba- (#229) üzenetére


Bogyi77
friss újonc

Köszi Tsaba! :) Nem tudom mi történhetett de ijesztő, hogy gyerekek hozzáfértek ( mert közben megcsináltam azokat a biztonsági intézkedéseket amiket írtál ;) ) az adataimhoz és megrövidítettek több mint 20.000 Ft-omtól.
Én is azon gondolkodom, hogy csinálok Neki egy e-mailcímet aztán lesz neki saját.

(#232) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Sziasztok!
Megérkezett ma az update, lvl11 brawlerek, gearek, és a legfontosabb: CLUB LEAGUE.

Mindenkit szeretettel várunk a PH! Brawl Stars klubban, még 5 hely kiadó! :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#233) peterson79


peterson79
őstag

Sziasztok.

Óriási probléma van. A gyerekemnek eltűntek a karakterei. Nem tudom, hogy mi történt, csak sírva közölte, hogy mivan.

Elvileg az Anyja email-jével volt belépve, de nem vágom teljesen. Nem játszom a játékkal. Most próbáljuk azt, hogy belépni megint és várjuk a verification kódot, de az nem jön meg.

Mi lehet a gond illetve jól gondolom, hogy így kell visszaszerezni egy korábbi játékállást"?

(#234) jansky1 válasza peterson79 (#233) üzenetére


jansky1
senior tag

Ha volt supercell id regisztráció, akkor visszaszerezhető az account, máskülönben bukó sajnos.

(#235) jansky1 válasza ClydeBeka2 (#232) üzenetére


jansky1
senior tag

Kicsit megrohantak minket a tininindzsák, így ha valaki jönne, de nem fér be, jelezze itt és csinálunk helyet. :DDD

(#236) -Tsaba- válasza peterson79 (#233) üzenetére


-Tsaba-
tag

Vagy ha Google play-en volt bejelentkezve, akkor is visszahozható. Beállítások -> Google Play Sign-in

(#237) peterson79 válasza jansky1 (#234) üzenetére


peterson79
őstag

Ez egy jó kérdés, de a jelek szerint nem volt, mert hiába írtam be akármelyik e-mail-t amivel be lehetett lépve a gyerek, nem jött verification code...

(#238) peterson79


peterson79
őstag

Igen, sajnos nem volt regisztráció Supercell ID-n, de most már megcsináltuk. Szerencsére lehetett a sajátjára, mert a Google fiók az Family link-es az életkora miatt.

Köszönöm a segítséget.

(#239) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem a tableten a játszókhoz. A joystickokat ti átállítottátok-e, ha igen akkor milyenre? Pl. kisebbítettétek, jobbra vagy balra húztátok... Ha lehet képernyőképet is linkeljetek. Kösz.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#240) lakisoft


lakisoft
veterán

Sziasztok,
Tudok valami jó top magyar club-ot?
Szivesen mennék aktív csapatba akik minden nap vannak.
29000 kupával jelenleg.
köszi :R

(#241) ClydeBeka2 válasza lakisoft (#240) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Szia!
Szeretettel várunk a PH! Brawl Stars klubban, próbáljuk aktivan tartani a clubot, több kevesebb sikerrel. :DDD Jelenleg Legendary II-ben van a club és 30/30, de minden vasárnap kidobjuk aki nem játszott Club league-t. Ha nem lenne hely, vegyél fel: PH! | ClydeBeka

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#242) lakisoft válasza ClydeBeka2 (#241) üzenetére


lakisoft
veterán

Felvettelek. :R Köszi.

(#243) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Sziasztok!

Gondolom 4500 kupával teljesen offos, hogy beléphetek igaz? :D Régen nagyon sokat toltam, 30k közelébe voltam, de abbahagytam és töröltem is a fiókot… De újra elcsábultam, és elég aktívan nyomom is mostanában. Ha akadna számomra egy hely, idővel felnőnék a csapathoz. Ha nem, akkor majd igyekszem elérni a limitet.. :)

(#244) ClydeBeka2 válasza TrueGooner (#243) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Szia!

Vegyél fel friendbe engem vagy a két vezetőt (mostanában ritkábban játszom):
PH | Tsaba_hun / PH | jansky

És megoldjuk, addig levesszük a kupahatárt. Igazából nem sokat számit a kupa úgysem a klánjátékokban, csak legyél aktiv. :)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#245) TrueGooner válasza ClydeBeka2 (#244) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Szia!
Kellene a player ID-tok! :)

De talán könnyebb:
https://link.brawlstars.com/invite/friend/en?tag=Q9882U9PU&token=kr7cspdp

És Köszi! :)

Szerk.: Közbe rájöttem, hogy létezik player profile is a világon! 😀

[ Szerkesztve ]

(#246) TrueGooner válasza TrueGooner (#245) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Ha minden igaz, be is vagytok jelölve!

(#247) -Tsaba- válasza TrueGooner (#246) üzenetére


-Tsaba-
tag

Hi! Nem kaptam jelölést :( De küldtem a Q9882U9PU-ra (ha jól értelmezem a linket) ;)

(#248) TrueGooner válasza -Tsaba- (#247) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Megkaptam, köszi. Ha esetleg fel tudsz ugrani, írj itt egy PM-et, arról kapok emailt és gyorsan megoldjuk a belépésr. Köszönöm! :)

(#249) lakisoft


lakisoft
veterán

Hogy tetszenek az ujitasok?

(#250) lakisoft


lakisoft
veterán

Van olyan oldal ahol kovetheto a jelenlegi progress? Egyet talaltam, de hatha van jobb.:
https://brawlace.com/

(#251) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Sziasztok!
Frissen alapított Club várja a tagokat. Első nekifutásra Local 200 lesz a cél, aztán meglátjuk hogyan alakul. :)

“BSZ: Reborn🇭🇺” várja az új belépőit!

(#252) -Tsaba- válasza TrueGooner (#251) üzenetére


-Tsaba-
tag

Miért nem lépsz be abba ahova mi is átmentünk a "PH Brawl Stars"-ból? Elég komoly klub, inkább "felnőttek" vannak. Cl-t pl mindenki lenyomja (kötelező és maxon is vagyunk),van DC, localba 58.hely, facen némi élet is, meg ilyesmi...

[ Szerkesztve ]

(#253) TrueGooner válasza -Tsaba- (#252) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Tartottam egy nagyobb szünetet, nem tudom miről van szó. :D 13k kupám van, kevésnek tűnik a Local 58-hoz.

(#254) -Tsaba- válasza TrueGooner (#253) üzenetére


-Tsaba-
tag

Hát igen, 30k a limit...

(#255) szigfrid60


szigfrid60
csendes tag

Sziasztok!
Valahogy megoldható (biztonságosan) hogy pc-n tudjam futtatni?
Köszi
Üdv
Krisztián

(#256) -Tsaba- válasza szigfrid60 (#255) üzenetére


-Tsaba-
tag

Szia! Tudtommal, hivatalosan nem.

(#257) szigfrid60 válasza -Tsaba- (#256) üzenetére


szigfrid60
csendes tag

Köszönöm szépen! Boldog Karácsonyt!

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Brawl Stars
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.