Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) BorgBoss válasza genndy (#6799) üzenetére


BorgBoss
tag

Ezt ők mondták, úgyhogy valszeg ez lesz, de engem nem is DLC izgat annyira - mert persze az is érdekel - hanem, hanem hogy mit tartlamaz az UTVHM 2 pack. Én személy szerint azt remélem, hogy lesz benne egy olyan funkció, mellyel lv1-től végig lehet UTVHM-ben menni és nem kell előtte 2x végigjátszani.

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#6802) fi:zi'k válasza BorgBoss (#6801) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Írj nekik egy mailt, hogy tegyék bele. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6803) BomiBoogie válasza BorgBoss (#6801) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ezt továbbra sem értem, hogyan gondolod.

Úgy, hogy mindig skálázódnak veled az ellenfelek?

(#6804) BorgBoss válasza BomiBoogie (#6803) üzenetére


BorgBoss
tag

igen. Lv1-től. Például

SPOILER

a Frostburn Canyonon van egy küldetés, majd később vissza kell menni. Na most mikor újra végigverekedsz az úton a hajóig, már jóval alacsonyabb szinten vannak az ellenek és nincs értelme harcolni csak végigrohanni. Ekkor már sem a fegyverek sem az automatás és semmi sem érdekes. Ráadásul így mindenki olyan sorrendbe viszi végig a mellék missziókat, ahogy csak akarja.

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#6805) MARV6969 válasza BandiHUN (#6428) üzenetére


MARV6969
tag

"Fiatalság, bolondság....." :D

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#6806) BomiBoogie válasza BorgBoss (#6804) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akkor viszont hogy sakkozod ki, hogy kitartson a sztori?

Vagy úgy képzeled, hogy mondjuk főszál+összes DLC egyszeri végigvitelével el lehet jutni 1-ről 61-re úgy, hogy mindenhol skálázódnak az ellenfelek?

(#6807) BorgBoss válasza BomiBoogie (#6806) üzenetére


BorgBoss
tag

Igen. Egyszerűen csak vissza kéne osztaniuk a kill és a küldetésekért járó XP-ket. Könnyebb feladat mint amit most csináltak. Én már elégszer végigjátszottam és azt látom, hogy van olyan szint ahol egyszerre a 4 DLC-ből annyi küldetés lesz egy szinten, hogy mire megcsinálod egy részét a többi átkerül trivial-ba. Ilyen a lv36-37 például. De azt is megcsinálhatnák, hogy lvXXX-ig menjen (no nem félregondolni), de lv72 után már nem lehet tulajdonságot váltani csak kapja az ember az XP-ket.

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#6808) nesh20


nesh20
aktív tag

Tegnap délután végre sikerült solo-zni a sárkányokat és meglett az első Omen shotim! :)
Nem rossz. :R

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#6809) BomiBoogie válasza nesh20 (#6808) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Egyedül a sárkányokat? Azt hogyan? :Y

(#6810) nesh20 válasza BomiBoogie (#6809) üzenetére


nesh20
aktív tag

Salvador + Grog Nozzle + Double Penetrating Unkempt Harold.
Rohadt csúnya fight... de hatékony. Oda kell állni eléjük és lőni mint az állat.
kb 10 alkalomból 2x-3x tudom megölni. :(
Csak Salvadorral tudtam lenyomni őket, próbáltam Siren-el de esélytelen!

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#6811) BomiBoogie válasza nesh20 (#6810) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A Grog Nozzle-t nem ismertem, de a Haroldot természetesen igen, gondoltam, hogy valamilyen komoly build kell.

Nekem szirénem van 61-esen, nekem az jött be játékstílust tekintve, de azzal ez valóban esélytelen.

Azért a build többi részére is kíváncsi lennék, mert nekünk hárman nem volt sikerünk úgy, hogy fizik kolléga Gunzerker, két Harolddal. :K

(#6812) fi:zi'k válasza BomiBoogie (#6811) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Azt mondtam akkor is, hogy egyedül is kb addig eljutok bármikor, mint amit hárman csináltunk. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6813) BomiBoogie válasza fi:zi'k (#6812) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én most konkrétan a sárkányok legyőzésére gondoltam. :K

(#6814) nesh20 válasza BomiBoogie (#6811) üzenetére


nesh20
aktív tag

A Grog Nozzle-t ez a quest adja The Beard Makes the Man. Claptrap adja a bányában.
Ha megcsinálod a quest-et elveszi a fegyvert, sajnos nem lehet átadni, megtartani is csak addig tudod míg nincs kész ez a quest.
Iszonyt durva a heal-je és slag-et is pakol nagyon szépen, Salvador-nak tökéletes ez a kettő!

Ezt a Build-et használom:
[Skill Tree]

A lényeg a Money Shot skill - The last bullet fired from any gun does +40% damage per magazine size, up to +400% damage.

Felszerelés:
Sheriff's Badge relic-et használom, fizik-nek már mondtam, mutattam.
Pistol Damage + Pistol Fire Rate + Fight For Your Life Time

Class mod:
Suave Renegade
Pistol Gun Damage + Pistol Accuracy

Pajzsot azért nem írok mert tulajdonképpen mindegy, én bee-t használtam de szerintem lényegtelen. Nem sokat lesz rajtad :N

Sárkány sorrend:
1. Slag - Ő növeli a szintjüket a sárkányoknak
2. Elektromos - Ő gyógyítja a többieket
3. Tűz - Tank sárkány, sok HP-val + betudja teríteni az egész termet tűzzel.
4. Savas - Érdemes a végére hagyni mert kis sárkányokat pakol le és ha földre kerülsz vissza tudsz jönni.
Úgy csináltam, hogy mikor a másodikat már majdnem megöltem, belelőttem a Savas-ba is, hogy pakoljon le kis sárkányokat gond esetére.

De mondom, ezzel a taktikával sem megy le mindig! Szóval nem olyan mint mondjuk Terra, hogy odamész és megölöd :)
Nekem is a Siren a kedvencem! Commando-val kezdtem, aztán ott is hagytam 51-es szinten. Nem jó UVHM-re, szerintem.

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#6815) vitaro válasza nesh20 (#6808) üzenetére


vitaro
senior tag

Az igen, gratulálok! Sirennel eddig két sárkány a rekordom, de nem adom fel. Még.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#6816) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Gear up for the new month with these SHiFT codes for 3 Golden Keys in Borderlands 2!

PC / Mac SHiFT Code: KB53J-RW5XX-539BT-BJT3J-CC55T
Xbox 360 SHiFT Code: KJCT3-BK65T-SRHTR-5XBT3-3ZRXR
PlayStation 3 SHiFT Code: 53WTB-HRXHC-H9W53-9JW33-HRRSB

These codes will be active through August 5 -- be sure to use them before then!

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#6817) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Source: @GearboxSoftware - 3 Keys
Release Date: August 1
Expire Date: August 5
PC: KBC3J-95WXF-WBSBT-TTJJB-KTC6K
XBOX: CBK33-WWXCT-S69BX-CR33T-XR9CR
PS3: WTW3J-39F95-ZZKKJ-9TKT3-Z3HBT

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#6818) BomiBoogie válasza Devil Smile (#6817) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönjük. Ez működött, a másik már nem.

(#6819) genndy válasza Devil Smile (#6817) üzenetére


genndy
addikt

Köszi mindkettőt, nekem kb egy órája még mindkettőt meg is ette.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6820) fi:zi'k válasza BomiBoogie (#6818) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én most írtam be mindkettőt és elfogadta.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6821) BomiBoogie válasza fi:zi'k (#6820) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akkor lehet, hogy csak simán láma vagyok. :K :D

(#6822) Devil Smile


Devil Smile
őstag

A kulcsokat szivesen ha talalok ugyis beirom..

egy kerdes vkitol a letoltheto tartalmakba (in game) masnak is ugy szerepel a creture dome hoyg purchased not installed meg van egy masik is de annak elfelejtettem a nevet majd otthon megnezem..
ramegyek nyomok egy entert a reszletek megtekinteseert bejon a steam de csak a kezdo oldala.. :F
a creature slaughter dome nal irja rendesen h purchased es installed..
:R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#6823) BorgBoss válasza Devil Smile (#6822) üzenetére


BorgBoss
tag

Igen. Az valami keret pakk lehet, mert a premier clubnál is ezt írja ki.

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#6824) Devil Smile válasza BorgBoss (#6823) üzenetére


Devil Smile
őstag

azaz apremier club volt a masik.. az nem jutott eszembe.. szoval akkor nem nalam van elkottazva vmi.. :R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#6825) BorgBoss válasza Devil Smile (#6824) üzenetére


BorgBoss
tag

Minden elismerésem a BL2-es szoftverfejlesztőknek! De sokan dolgoznak és akad itt is egy két érdekes dolog, ami értelmetlen és hibás. Ha csak ennyire jó lenne minden program, akkor én örülnék. De azért szerintem egy felhasználó felületbe nem kéne egy ilyen felhasználóknak logikátlan kivitelezés megvalósítani.

SPOILER

Nekem a buzzard AI jött be a legjobban eddig. Már vagy egy tucatszor végigvittem ezt a gémet, de velük megküzdök. A múltkor a kis rohadék követett az épület aljába és egy résen lőtt ki, miközben én töltődni próbáltam (Thundra Express).

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#6826) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

PS3: WB533-FH96K-ZHKCJ-Z3WT3-WCH9F
WinPC/Mac: 5JW3B-WX6W6-CT9TB-B3TBT-J9J6C
X360: WB5TJ-ZKST3-HXSTX-5RBTT-HW3ZF

For 3 golden keys

---
Arcképcsere lesz és véleményeket kérnék, hogy szerintetek melyik a legjobb?
Leginkább az utolsó 3-at kell figyelni.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6827) Buster17


Buster17
addikt

Hova is kell beírni ezeket a kódokat?

(#6828) fi:zi'k válasza Buster17 (#6827) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Extras->Shift Code

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6829) VoidXs válasza Buster17 (#6827) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Extras, SHiFT.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#6830) Buster17


Buster17
addikt

Akkor most remélem sikerülni fog, mert már van GOLD tagságom.
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#6831) Devil Smile válasza fi:zi'k (#6826) üzenetére


Devil Smile
őstag

mar nem jo.. :(

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#6832) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Source: @DuvalMagic - 3 Keys
Release Date: August 3
Expire Date: Unknown
PC: CJWTJ-RFXWF-53ZJT-BTT3J-RSW3W
PS3: CJK3J-SHS6K-9ZCC3-9T5T3-XC3ZT
XBOX: 5BC3J-J6HT3-SFSTX-WRBJT-66RTH

most probaltam..elfogadta.. :C

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#6833) BomiBoogie válasza fi:zi'k (#6826) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mármint melyik három? Nekem Claptrap tetszik. :K

(#6834) fi:zi'k válasza BomiBoogie (#6833) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Méretügyileg. ;)
Ezt akartam linkelni eredetileg.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6835) BomiBoogie válasza fi:zi'k (#6834) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szerintem a 2. a legarányosabb.

(#6836) tome.jr válasza fi:zi'k (#6834) üzenetére


tome.jr
addikt

A színek lehetnének jobbak. Az egésznek sötét tónusa van, nem adja át azt a vidámságot amit claptrap képvisel.

(#6837) fi:zi'k válasza tome.jr (#6836) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hogy legyenek jobbak a színek?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6838) BomiBoogie válasza fi:zi'k (#6837) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Olyan élénkek legyenek, mint pl. rajtam. :K

(#6839) BorgBoss válasza fi:zi'k (#6837) üzenetére


BorgBoss
tag

Szerintem egyszerűen a kontúr legyen vékonyabb vagy ne legyen és akkor jobban kiemelkedik a sárga-fehér. Most egy nagy kontúrhalmazban bújik meg a szín.

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#6840) fi:zi'k válasza BorgBoss (#6839) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Kötelező a kontúr.
Meglátom mit tehetek.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6841) BorgBoss válasza fi:zi'k (#6840) üzenetére


BorgBoss
tag

ok-ok persze, de úgy mint amikor a játékban kikapcsoljuk a rajzfilm effektust. Így értettem

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#6842) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

1 Golden Key for borderlands 2

PS3: KBW3B-ZRB9K-SSWCT-S35TB-FHSKW
WinPC/Mac: CT53T-RCSWX-CJHTB-B33B3-K63KC
X360: 535BJ-BK3KT-HXSBF-KXB33-3S6TJ

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6843) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Mikor végigtoltam az alap BL2-t kb 10 percet mentem eggyel nagyobb nehézségi fokozaton. Aztán el is felejtettem jó pár hónapra, pedig közben jöttek le a DLC-k folyamatosan.

2 napja gondoltam megnézem mi van. Hát ez teljesen kész van. :D Ritkán röhögtem/anyáztam/haltam meg játék közben, mint most. Sir hammerlock féle dlc-t tolom éppen, de brutál nehéznek tűnik, főleg úgy, hogy jó szar fegyvereim vannak.

Van máshol is golden key-t használó láda vagy csak a városban, amihez az alap történetben el kéne jutnom? van vagy 50 darab de jelenleg a normál történetben nincsen meg még az a rész, ahol bejutnék a városba. Ha visszamegyek egy nehézségi szintet, akkor úgy meglehet?

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#6844) VoidXs válasza AlexWolf (#6843) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A Hammerlockos DLC nehézségben a sztori után jön, a többi pedig LV15-től. Pont a rosszat kezdted. Kulcsos láda pedig nincs máshol, csak Sanctuary-ben, de van valami DLC-s fizetőeszköz, ami van Hunter's Grotto-n és Oasis-nál is, csak a neve nem jut eszembe.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#6845) genndy válasza AlexWolf (#6843) üzenetére


genndy
addikt

Nem érdemes nehézségi szintet visszavenned, mert akkor a szinted is visszaesik, és a láda a szintednek megfelelő cuccot dob. Tehát használhatatlanok lesznek, ha a nehezebb fokozaton folytatod.
A mostani játékodban juss el Sanctuarybe, nem olyan sok küldi. Jobban jársz ha így nyitod a ládát.

Én kettőt tudok az eridiumon kívül: Seraph Crystal (kalózos DLC, de nem tudom mi dobja) és Torgue Token.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6846) AlexWolf válasza VoidXs (#6844) üzenetére


AlexWolf
senior tag

#6845) genndy

Köszi mindkettőtöknek. :R

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#6847) BorgBoss


BorgBoss
tag

Én úgy érzem, hogy ezek a DLC-k jók, de rövidek. Egyik sem ér fel az ígértekkel. Ami tetszik bennük a hangulatuk és a figurák sokrétűsége. Komolyan örülök, hogy a következő DLC nem SP-s mert így csak akkor tudják eladni, ha van mögötte tartalom (játékidő) is. Azt azért hozzáteszem, hogy az alap+4 DLC bőven többet ad játékidő és élmény terén mint amennyit fizettem akció nélkül érte.
Viszont én még várnék pár játszható karaktert...

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#6848) BomiBoogie válasza BorgBoss (#6847) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az a baj a karakterekkel, hogy szerintem is izgalmas egy új, de megint lvl 1-ről végigmenni vele ugyanazon a sztorin... bármennyire is élvezetes a hentelés és másodikra, harmadikra is vannak vicces elemek a sztoriban, amire nem emlékeztél eredetileg, azért ez jelentős visszatartó erő.

Tudom, persze, editor, de úgy meg oda a lényeg, hogy legyen "múltad" a karaktereddel.

[ Szerkesztve ]

(#6849) BorgBoss válasza BomiBoogie (#6848) üzenetére


BorgBoss
tag

Pont ezért kéne, hogy másféle harcmodorral és tulajdonsággal játszod végig. Nekem csak az a bajom - mint korábban már beszéltünk róla - hogy egy karakterrel 3x kell végigvinni a sztorit, hogy a megfelelő szintre kerüljél. 1 karakter 1x és végig max szintig.
Szerintem a karakterek tették még újrajátszatóvá ezt a játékot. Most éppen a gunzi az amit nagyon megkedveltem. Megduplázom a kedvenc lila fegyverem és kő kövön nem marad a pályán. :D Tiszta Serious Sam hangulat. Csak jönnek és én ott állok egy rakat lőszerrel és quasar gránáttal. Ez utóbbit ráadásul egy automatából vettem :DD

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#6850) AlexWolf válasza BorgBoss (#6849) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Az első részhez képest szerintem a 2. rész jóval lightosabban méri a jó fegyvereket.
emlékszem hogy az első részben tele voltam narancs fegyókkal meg felszereléssel, most meg még lilám sincs (na jó talán 1 volt).

Nyugtassatok meg hogy magasabb szinten jobb drop lesz! jelenleg 38-on vagyok

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.