Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) dejaris válasza fi:zi'k (#6500) üzenetére


dejaris
addikt

Jaja, 55-os szint.

(#6502) burny válasza dejaris (#6499) üzenetére


burny
aktív tag

Én beszállnék raid boss-okba, eddig kimaradtak az életemből.
(siren, UVHM, de az első 3 dlc-et még nem játszottam végig ott)

(#6503) dejaris válasza burny (#6502) üzenetére


dejaris
addikt

És milyen tájt érsz rá?

(#6504) BomiBoogie válasza dejaris (#6499) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Azok nem az 1-ben voltak? :D

(#6505) dejaris
Már megijedtem, hogy valami kimaradt a kettőből, így, hogy már a 4. DLC-t is végigvittem. :)
Azért még valami izgi raid boss hátravan. :K

[ Szerkesztve ]

(#6505) dejaris válasza BomiBoogie (#6504) üzenetére


dejaris
addikt

Meg nem jatszodtam ki az egyet.

(#6506) burny válasza dejaris (#6503) üzenetére


burny
aktív tag

Változó. 8 után biztosan, kora délutánonként is rá szoktam érni.

(#6507) dejaris válasza burny (#6506) üzenetére


dejaris
addikt

morgan_fin a gamertagem.

bomiboogie: gyere te is :)

[ Szerkesztve ]

(#6508) BomiBoogie válasza dejaris (#6507) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

...de én már a 2-nél tartok. :D

(#6509) dejaris válasza BomiBoogie (#6508) üzenetére


dejaris
addikt

oda oda :D

(#6510) BomiBoogie válasza dejaris (#6509) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Leghamarabb kedd este. :)

(#6511) dejaris válasza BomiBoogie (#6510) üzenetére


dejaris
addikt

Hat en mondjuk egesz jovo munkaheten nem fogok felmenni.

(#6512) gbors


gbors
nagyúr

a kedvezményesen beszerzett season pack örömére végiggyalogoltam az 1-es DLC-n. vegyesek az érzéseim:
+ a körítés nagyon jó, különösen a Hayter's Folly tetszett vizuálisan, ill. a Magnys Lighthouse-nak a zenéje szuper
+ az idiótaság most is átjött, nagyon jók az új karakterek (a hajószakács meg a cenzorbot különösen belopta magát a szívembe)
+ van pár nagyon jó ellenfél (pl. anchorman, whaler, depthcharge)
+ a BL1-es DLC-kkel szemben a navigáció teljesen jó
o Hyperius vicces. ledaráltam a minionjait, aztán úgy döntöttem, hogy ennyire sok időm nincs :)
o a küldetések, ha nem is rosszak, de messze nem olyan jók, mint az alapjátékban (ill. a rustyardsot nagyon untam)
o nekem nem jött át, hogy mitől olyan jó a sandhawk. bee-vel egy kicsivel jobb, bee nélkül meg rosszabb, mint a többi smg-m (merthogy azok e-techesek)
- nagyon sok az olyan terepakadály a barlangokban, amibe beleakadok, és csak ugrálva lehet haladni. harc közben ez roppant funny
- a final boss fight valami rettenetes :(

ill. még egy dolog. néhány ellenfél (rogue, violent pirate, badass cannoner) úgy viselkedik, mintha jóval kisebb lenne a hitboxa, mint a fizikai kiterjedése. másnak is feltűnt ilyen gond?

összegészében 10 EUR-t nem ért volna, de a negyedéért megérte a 6-7 óra extra játék, valamint a lehetőség, hogy egyszer (vszleg soha, de hátha :DDD) egy népesebb csapattal rámenjek Hyperuisra.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#6513) Kareszovics válasza Sonja (#6459) üzenetére


Kareszovics
addikt

Üdv!

És ez kb mikorra várható? Ha útközben volt válasz bocsi, de tényleg nem láttam. :B

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#6514) Sonja válasza Kareszovics (#6513) üzenetére


Sonja
veterán

Ezt sajna nem tudni. :N

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6515) Sonja


Sonja
veterán

Új kulcsok! :)

PS3: CBWTB-55STT-FFWWJ-ZJWTJ-S3CBK
WinPC/Mac: KT5JJ-9JBKC-TS63T-J3J3J-96WBW
X360: C3KJJ-5RSJ9-WCSJ6-WRJ3B-R56WX

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6516) Sonja


Sonja
veterán

Ismét új kulcsok! :)

PS3: K3533-6FJR3-KKCCJ-ST5BT-X53CR
WinPC/MAC: W3C3B-3XK6C-ZKX3B-BJT33-R5H69
X360: 5TK3B-CTT9F-TJS3X-WRJ3J-3RJZC

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6517) BorgBoss


BorgBoss
tag

PS3: C353B-H6TRB-KKCCT-SJKBT-HRX3R
WinPC/MAC: KJ533-5FCFC-HKR33-JBTJT-SS3FB
X360: 535TJ-XJJ96-3JSB6-5XBB3-SSSFC

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#6518) BomiBoogie válasza Sonja (#6516) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Micsoda kulcszuhatag. Köszönjük. :C

(#6519) Land


Land
veterán

Xbox-on hogyan tudok egy fegyvert közelről megnézni? Egyszer sikerült már előhoznom, de nem tudom melyik gombbal. Arra gondolok amikor forgatni is lehet a fegyvert, bal felső sarokban pedig a tulajdonságai vannak.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6520) KingKress79 válasza Land (#6519) üzenetére


KingKress79
aktív tag

LS vagy az RS lenyomasaval.

PS4: KingKress

(#6521) Sonja válasza Land (#6519) üzenetére


Sonja
veterán

Alul írja, hogy Inspect. :K Egyébként a jobb analóg kart benyomva. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6522) Land válasza Sonja (#6521) üzenetére


Land
veterán

Köszi! Sikerült, bár lehet nekünk osztott képernyőn nem lehet megnézni. Majd kipróbáljuk.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6523) kovsol válasza Sonja (#6516) üzenetére


kovsol
titán

Ezek a kulcsok mire jók? Nekem tegnap lett meg Xbox360 -ra a játék.

May the Force be with you!

(#6524) Sonja válasza kovsol (#6523) üzenetére


Sonja
veterán

Erre! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6525) VoidXs válasza kovsol (#6523) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Van egy doboz Sanctuary-ben, kb. az 5. főküldetés után jutsz el oda. A Fast Travel termében van egy láda, ami mindig lila cuccokat dob, ilyen kulcsra.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#6526) Land válasza VoidXs (#6525) üzenetére


Land
veterán

Sajnos már csak 3 kulcsom maradt. 40-es vagyok. Szerintem kivárok...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6527) dejaris válasza VoidXs (#6525) üzenetére


dejaris
addikt

Relicbol inkabb kékeket dob.

(#6528) VoidXs válasza dejaris (#6527) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Relicből nincs jobb.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#6529) TESCO-Zsömle válasza VoidXs (#6528) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Dehogy nincs...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6530) BomiBoogie válasza Land (#6526) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha rám hallgatsz, 61 alatt nem használod el őket. :D

Más kérdés: olyan kristályokat hol tudok farmolni, amikből a 4. DLC automatája kér?

(#6531) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Na, kivégeztem a játékot commandóval. A vége felé már könnyű volt (35-ös szinten), csak kidobtam a sentry-t és elvégezte a meló 90%-át. Most gondolkozom, mivel vigyem újra. Siren-re gondoltam, annál is elintéz a phaselock magától mindent? :)

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#6532) BomiBoogie válasza Dark Archon (#6531) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem, csak egy rövid időre a levegőbe emeli és megbénítja az ellenfelet.

Ha sentry-szerű segédet szeretnél, akkor a Mechromancert válaszd, neki van robotja.

[ Szerkesztve ]

(#6533) Dark Archon válasza BomiBoogie (#6532) üzenetére


Dark Archon
addikt

Nézegettem siren build-eket, elég jó tömegpusztító fegyverré lehet alakítani elvileg, nem? Legalábbis a commandóból azt vettem le, hogy jobb a sebzésre rámenni, mert nem sokat ér, ha nehéz megölni téged ugyan, de csak karcolgatod az ellenfeleket. A mechromancer DLC nincs meg, nem tudom, megéri-e. Harmadszorra biztos nem fogom végigvinni.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#6534) VoidXs válasza Dark Archon (#6531) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Zer0. Annál halálosabb nincs.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#6535) BorgBoss válasza Dark Archon (#6533) üzenetére


BorgBoss
tag

Én eddig csak a Zer0-t nem játszottam a hat karakterből, de eddig nekem a legerősebb a siren. Egyszerűen nem pattog az ellen és kész :D A commando-val lv 50 felett semmi esélyed. Én sok millióról lettem csóró UVHM-ben. Már várom, hogy a gunzival mit művelhetek uvhm-ben.
Szerintem megéri, mert mindegyik karakter más-más játékélményt nyújt. Én már hatszor vittem végig és most is 5-öt karakterem van játékban.

[ Szerkesztve ]

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#6536) Injun


Injun
aktív tag

Ez a DLC 4 valami megdöbbentő.Nem is hiszem el,hogy idáig jutott a Borderlands.

(#6537) Edem05 válasza Injun (#6536) üzenetére


Edem05
őstag

miért mi a baj vele? :F

(#6538) Helmoras válasza Injun (#6536) üzenetére


Helmoras
őstag

Wut?:D szerintem a legjobb a 4 közül :D

(#6539) Dark Archon válasza BorgBoss (#6535) üzenetére


Dark Archon
addikt

Végül elkezdtem Maya-val és már Boom Bewm-nél előjött az előnye a phaselock-nak, tényleg nem pattogtak és simán kinyírtam őket :) Emlékszem, a commandóval kínlódtam egy ideig, bár annyira nem összemérhető a kettő, mivel akkor játszottam először.

Hogy ugyanazzal a karakterrel játsszam végig még egyszer, arra biztos nem fogok vetemedni, nem látom értelmét, szóval lvl 36 felett sem leszek már, nemhogy 50 felett, főleg, hogy a lvl 61-es kieg sincs meg, csak az alapjáték.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#6540) Sonja


Sonja
veterán

5 kulcs, július 8-ig lehet felhasználni! :K

PC/Mac: W3WBJ-SC9HC-C3Z3J-3B3TJ-RS3HJ
PS3: W3CTB-J669B-S9WCB-ZTK3J-959W5
Xbox 360: W3W3B-6R5JT-SF93X-56BBT-6XFSB

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6541) sss


sss
senior tag

Szereztem season passt weeeeee. Kb. 6 hónap után újra előveszem a játékot.

(#6542) BorgBoss válasza Dark Archon (#6539) üzenetére


BorgBoss
tag

Pedig érdemes végigjátszani mindhárom módot. Az ellenfelek is tuningoltak. Persze tényleg idő kérdése, de időnként 1-1 küldetéssel is élmény. Csak rábeszélni tudlak. Én is í voltam vele az elején, de a második végigjátszásnál, már változott a véleményem.
AZ lvl61 pedig kötelező darab. Amit 50 felett művelnek az ellenek az elég jó :)

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#6543) Dark Archon válasza BorgBoss (#6542) üzenetére


Dark Archon
addikt

Tényleg nincs annyi időm, meg már így is ismétlődnek a küldetések. Ritka az a játék, amit kettőnél többször végigjátszom. Eddig a Guild Wars viszi a pálmát 350 órával, de ott nem volt ismétlődő küldetés.

Bizonyára királyabb lehet haverokkal nyomni, de már a BF klánunk is évekkel ezelőtt szétesett... hiába, ha az ember felnő, egyéb dolgai is akadnak a játék mellett :)

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#6544) Injun válasza Edem05 (#6537) üzenetére


Injun
aktív tag

Nagyon eltért az elkezdett úttól.Nagyon más és ez nem tesz jót neki szerintem.A régi posztapokaliptikus Mad-Max feeling már nyomokban sincs. :(

(#6545) Fortissimus válasza Sonja (#6540) üzenetére


Fortissimus
őstag

meg 5 kulcs, szinten jul 8-ig bevalthato:

PC / Mac: CTWBJ-BXHSC-WBHJB-B3BBT-JJ5R9
Xbox 360: KTWJB-ZFW3J-HRSBX-5XTJT-395XH
PlayStation 3: C3CJJ-W6XZ3-ZH5CJ-STKJ3-RXH5X

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6546) BorgBoss válasza Dark Archon (#6543) üzenetére


BorgBoss
tag

Az idő az nyomós ok. Viszont én is ős BF-es vagyok. Még azt is dobtam ezért, bár a BF4-re ismét benevezek. Nekem A BL2 multija nagyon nem tetszik. Ha multi, akkor egyértelműen a BF. Régen nagyon sokat játszottam, majd mindent kipróbáltam. Most meg éves szinten megveszek 3-4 játékot és ennyi. Megértem ezt a felnövök szitut. Ahogy öregszik az ember, annál fontosabb dolgok jönnek elő. No de a BL az brutálisan magával ragadott. Mint mondani szoktam, a Stalker után ez a csúcs. Azért viszont szomorú vagyok, hogy nem lesz több DLC ehhez a BL-hez. A legszomorúbb az, hogy nincs hozzá editor, hogy legalább a lelkes rajongók tudjanak tartalmakat készíteni.

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#6547) BandiHUN válasza Injun (#6544) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát igen.Akinek a BL feeling kell,az még mindig a BL1-ben indít egy új karit...mittudoménhányadjára :) Mert az eleje volt az igazi.
Kár,hogy először jött az idő szorítása,ezértis olyan a BL1 alapsztori második fele...kapkodós,kidolgozatlan,hülye végjáték...
És aztán jött a Robot Revolution DLC.Ami már sugallta,mi lesz,hiszen először jött az,hogy egy CSAPAT legjobb ötletei lettek összerakva,nem mint a BL1 eleje,amit egy személy álmodott meg,és az elején még ki is tudott dolgozni...
Itt jön a csavar.Hiszen ezért "lélektelen a Robot Revolution óta a BL.Merthát sok ember legjobb gondolatai jók ugyan,általánosan jobban emészthetők...DE pont ez.Hisz egy könyvet is 1 ember ír,egy egyéniség.A robot revolution óta viszont ez oda x ember legjobb ötletei NEM adnak egy egyéniséget,egy hangulatot,egy ember által "megálmodott" világot és kész.És ezértis felemás a BL2 is,és ezért sokszínű,cserébe csak 1-1 helyszín képvisel 1-1 embert...kompletten viszont csak egy katyvasz.Még akkoris,ha 1 adott hely kinézete és küldetései bejönnek...mert épp azt 1-1 ember hozta össze,és tényleg egyben vannak a dolgok...viszont más helyeken más emberek mást álmodtak.
És elég sarkított is lett,talán még a BL1-nél is jobban...hogy a The Dust posztapokaliptikus Mad Maxos,de mégis vadnyugatos,vonatrablós-banditás dolgai milyen piszokul nem illenek a robotos részekhez...
Én sajnálom,hogy nem választották szét.Lett volna külön sztori a régimódi The Dust,külön szál a Handsome Jack+a robotok,vagy lehetne mondania kezdő havas részeket a Bully Mong-okkal...így egyben mindenből kicsi,még a maptervezésből is üvölt,hogy ezeket mind mások hozták össze :(
Én csináltam volna inkább úgy,hogy megoldani,legyen fevesebb FÉLE helyszín...DE bővebben kifejtve.Így pár misszió ilyen,pár olyan...viszont az is elüt,ki mit látott mögé,ki látta úgy,hogy sok ellen kell,ki inkább sok utazást vélt fontosnak és keresgélést...
Ennyiből viszont a DLC-k jobbak.Mert azok egységesebbek.Sajna viszont rövidek.És amiért haragszom,hogy a fő játékot NEM bővítik a DLC-k,hanem függetlenek,és nem értem,mért nem lehetett volna egy olyan DLC,ami csak millió alküldit tesz az alapjáték helyszíneihez...
Sokan szeretnek 1-1 részt,mint pl.Én is a The Dust-küldiket...sokkal jobban örültem volna inkább oda még 20-30 küldetésnek,és sokan vannak így...hisz az alapgém is lényegében mintha DLC-k sora lenne.És sajnos sok kapocs sincs igazán...lásd pl.a havas rész az elején,ami tényleg csak "unalmas" akadály lett a Sanctuary előtt...ez utóbbi megintcsak gond,hogy ilíen lett központi helyet akartak,OK,viszont elveszett az 1-ből,hogy ott azért New Heaven-ben vagy akár a T-Bone Junction-ban is voltak normálisabb küldik,bár ez utóbbi már végülis szép volt,de kihasználatlan....New Heaven körül pl.volt ellenség azért,volt némi akció is.Sanctuary-nak is lehetett volna pár védős feladat például,ilyesmi,földön,levegőben is...akár ilyen ismétlődő küldi formában is.
Ráadásul megoldották Sanctuary-ban is a viszonylag sok NPC-t,és sok másfelé van,stb...de akkor már pár random missziót is adhatnának :)Tök mindegy,hogy csak ócska keresgélés vagy x db y féle ellen leölése,ilyesmi.De mégis valami "random".

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6548) Injun válasza BandiHUN (#6547) üzenetére


Injun
aktív tag

Igen,hasonlóan látom én is a képet.A Dust mint színtér valami bitang lett.Hihetetlen hangulata van.Sanctuary szerintem bombán kitalált helyszín és bizony sokkal többet kihozhattak volna belőle.Tökre vártam egy árulót vagy kémet aki nagyon csúnyán megkavar,de sajna ezt a ziccert is kihagyták. :(( A jeges/havas pályák számomra értelmezhetetlenek csakúgy mint ez a 4.DLC.Elképesztően bosszant ez a Loot nihil.Annyi láda van a pályákon,hogy annak már bőven nincs értelme.Tökre frusztrál,hogy tudom előre,hogy abban a rohadt fegyveres ládában is csak egy olyan fegyó lesz amit már bőven színtekkel ezelőtt sem vettem fel mert hulladék.Viszont a zenék nagy része valami hihetetlen lett.Számomra 50%-ban a zajok/hangok/zenék jelentik azt ami a Borderlands. :K Nagyon várom a következő részt és remélem,hogy húszad ennyi láda lesz kategóriákkal komolyabb tartalommal. :R

(#6549) nesh20


nesh20
aktív tag

Sziasztok!
Maya kártyát keresnék, ha esetleg lenne valakinek és nem tart rá igényt, kérem írjon nekem.
Nagyon szépen köszönöm előre is.

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#6550) Sonja válasza nesh20 (#6549) üzenetére


Sonja
veterán

Ezt inkább itt próbáld meg, hamarabb találhatsz! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.