Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Boom Beach

Hozzászólások

(#3751) Ájvé válasza ThorMANfa (#3750) üzenetére


Ájvé
veterán

Ne tartogasd mert lerabolnak, ezért írtam az RR boosttal való gyors gyűjtést.

(#3752) ThorMANfa válasza Ájvé (#3751) üzenetére


ThorMANfa
kezdő

Vegre összejött, most megy 19 re hq..

(#3753) wertigo1984 válasza ThorMANfa (#3752) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ugyes, 20as hq-nal kapsz meg egy landingot. :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#3754) ThorMANfa válasza wertigo1984 (#3753) üzenetére


ThorMANfa
kezdő

Jaja az lesz a következő project.

(#3755) ThorMANfa válasza wertigo1984 (#3753) üzenetére


ThorMANfa
kezdő

Te hanyas vagy?

(#3756) wertigo1984 válasza ThorMANfa (#3755) üzenetére


wertigo1984
őstag

65os, 2 machine gun van ami 21es, de nem foglalkozom veluk, azon kivul meg a garnatoson, a heavyn es a warrin kivul minden egysegem is fullos. Azokon is csak 1-1 szintet kellene huzni, de nem hasznaltam oket a 20as szintem ota, igy nem is erdekel. Opban sem. :N

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#3757) ThorMANfa válasza wertigo1984 (#3756) üzenetére


ThorMANfa
kezdő

Ertem. Van még élet 65 szinten, vagy csak tengodsz?

(#3758) wertigo1984 válasza ThorMANfa (#3757) üzenetére


wertigo1984
őstag

Inkabb az opra megyunk ra, es ha van Hammerman es tarsai, azokat gyaluljuk.
65os szint felett nincs ujabb szint, max a vp-t gyujtheted, illetve a kristalyokat, amikbol lesz a puder. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#3759) ThorMANfa válasza wertigo1984 (#3758) üzenetére


ThorMANfa
kezdő

Akkor ott már nem vmi izgi a játék.

(#3760) VIBO


VIBO
őstag

Hali. Eszköz nem kompatibilis. Ezt írja a droid áruház. Nektek megy faszán? Esetleg 5let mit tegyek?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#3761) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

régen már volt ilyen. akkor segített, ha pc-n bejelentkeztél play-be és onnan indítottad a BB telepítését az eszközödre.

(#3762) VIBO válasza Sanyi.mTs (#3761) üzenetére


VIBO
őstag

Köszi. MEgoldottam úgy, hogy apk-ról újratelepítettem :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#3763) kalmani


kalmani
tag

Él még a PROHARDVER klán. Egy tagot látok a játékban.

(#3764) SyMbioTe

Valaki le tujda nekem írni röviden, hogy ez az új hero milyen képességekkel bír? (Pvt. Bullit)
Nem túl jó az angolom, nem teljesen értem :B

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#3765) Ájvé válasza SyMbioTe (#3764) üzenetére


Ájvé
veterán

Első a Taunt, minden védő épület a hatótávon belül a hősre fog lőni és korlátozva van a lövésenkénti maximális sebzés is (Damage limit).
Második az Energy Drink, ez egy boost a hősnek, növeli a mozgási és támadás sebességét (%-os arányban) és ez mellett nagyon nagy regenerációt is biztosít.
Harmadik a Shock Knuckles, ez egy támadás amivel a legközelebbi védő épületet és a hatótávon levő védő épületeket meghatározott időre lesokkolja, kis sebzést is okoz még.

(#3766) SyMbioTe válasza Ájvé (#3765) üzenetére

Örök hála :R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#3767) SyMbioTe

Ééés megint én. :D
Ki hogy esne ennek neki? Napok óta itt van már, de nem tudom kiütni.
[kép]
Tank+Medic 11/6-os szintű, Heavy Zooka 18+16 (most fejlődik 17-re), 7 hajóm van

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#3768) Ájvé válasza SyMbioTe (#3767) üzenetére


Ájvé
veterán

Legalsó lehetőség, "Destroy" mint az összes többi NPC bázisnál. Legjobb újítás a játékban, tetejében bugos is ugyanis nem kell fizetni érte, mint mondjuk ha megtámadod, RR is van rá, csak a PSC nem hat.
Érdekesség hogy van középen sziget ami egyik régióba sem tartozik ergo nincs Destroy lehetőség, azt hittem bugos:
Kép

[ Szerkesztve ]

(#3769) Ra3 válasza SyMbioTe (#3767) üzenetére


Ra3
őstag

Tmeddel a tippem: felső négy bc-t hajóról kilőni, Bullitot lerakod hadd lője az also kettő bc, tankokat nem egy helyre kirakni, és szép lassan lejön, rl-ek nem ártanak, shock meg csak lelassít, de végül kihullik.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#3770) SyMbioTe válasza Ájvé (#3768) üzenetére

Igen, csak az a gond, hogy nincs ott minden falunál a Destroy felirat, legalábbis nálam nem mindegyiknél. Sajnos ennél speciel nincs ott :(
Ha ott lenne nem lenne gond :))

(#3769) Ra3
Teszek egy próbát, csak szűkös lesz GB pont miatt, 93 van jelenleg.
+ az a baj, ha elérek a végéig, ott 3 sokkoló van, azok meg folyamatosan blokk alatt tartják a tankokat.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#3771) Ájvé válasza SyMbioTe (#3770) üzenetére


Ájvé
veterán

Mert még nem térképeztél fel mindent, utána lehet fejleszteni az adott régiót és lesz ott a destroy is.
Amúgy ki lehet hackelni két szélső shock launchert, fent pedig bombázni. Heavy-Zookával mennék, tankokkal szopás a boom cannonok és shock launcherek miatt is.
Vagy viheted az új hőst a shock képességgel, akkor két alsó SL-t bombáznám ki és mennék fel a hős shockjával, szintén HZ-vel.

U.i.:
Bocs, azt hiszem most már engedélyeztem a megtekintést.

[ Szerkesztve ]

(#3772) SyMbioTe válasza Ájvé (#3771) üzenetére

Jaaa, hogy a Destroy ezektől a "Tribe"-októl függ?
Ahhoz, hogy azt a régiót is feloldjam HQ up kell, új hős meg még csak lvl. 1

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#3773) Ájvé válasza SyMbioTe (#3772) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát igen, térképtől függ a tribe. Radart kell fejleszteni, persze lehet előbb HQ ha alacsony a szintje.
Everspark hackelés csak megvan, azzal ki tudsz szedni minimum 2-3-at a shockokból, többit tudod bombázni. HZ-vel menj, csak vigyázni kell a zookákra (shockolni a RL-t ha Heavy közel van hozzá).

[ Szerkesztve ]

(#3774) #00809728


#00809728
törölt tag

Hy..Lassan fél éve csak tengődők mert már nincs mit fejlesztenem minden fullon van.Nem lesz 65-től valami fejlesztés?
Hungaryboom ide keresünk pár tagot.

Köszi

(#3775) TDX válasza #00809728 (#3774) üzenetére


TDX
tag

Hamarosan winter update, jön a cryobomb gunboat abilitynek, illetve jön egy prototroop (lazortron)

Már vége az Én hozzászólásomnak? Mi lesz ez után velünk?!?!

(#3776) #00809728


#00809728
törölt tag

Hy...

Variálltak és azóta kidobál a játék a klánból csak 3-4 embernek jó mindenki panaszkodik.
Nem rossz az új tank de 1fár el a hajón 26/14 helyet foglal ezt is elszámolték jó lett volna 2db vagy melléje fel lehetne rakni pld katonát vagy akármit.

[ Szerkesztve ]

(#3777) -= Toto =-


-= Toto =-
újonc

Sziasztok!

Két hónapja alakult, jó hangulatú klánunkba keresünk aktív tagokat! Még 4 hely kiadó! 21/25

Nevünk: HUN - Cutok

TF tag: #9RGQU09Q

A belépéshez 200 VP szükséges.

Jelenleg Bottleneck-et hozzuk folyamatosan.

Elvárások:
- heti minimum 30 intel
- op-on támadni
- chat használat
- normális, kulturált viselkedés

Csatlakozzatok! :)

(#3778) SyMbioTe válasza #00809728 (#3776) üzenetére

Nálunk is volt ilyen, havernál is csak kidobálta, OP elején kifagyott, itt ott kicsit bugos most.
Én 2x tudtam emiatt OP-t támadni.
Elsőre kifagytam, nem is sikerült volna, 1 óra múlva újra tudtam támadni, akkor sikerült :DD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#3779) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Amíg nem jön újabb frissítés a játékra, addig nem játszok vele. Van hogy csak ötödikre indul el és utána fél percen belül összeomlik. Remek frissítés volt...

ez a kedvenc aláírásom

(#3780) TDX válasza ROBERTOH (#3779) üzenetére


TDX
tag

Az update után androidon rengetegszer összeomlott, nekem sem ment a játék, de gyorsan reagáltak, ma reggel óra már raktak fel egy újabb frissítést, amin stabil a rendszer.

Ugyanitt aktív, céltudatos tagokat keresünk a taskforceunkba. A hangulat jó, valamennyire kihívás is van (strongholdot indítunk naponta). név: HUN, tag: #2GYQCCQQ (24/25). Írj rám, ha be lennénk telve, de jönnél.

Már vége az Én hozzászólásomnak? Mi lesz ez után velünk?!?!

(#3781) #00809728 válasza TDX (#3780) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy..

Se samsung,se sony,se a xiaomi redmi nem működik sem tegnap sem ma reggel :W

[ Szerkesztve ]

(#3782) ROBERTOH válasza #00809728 (#3781) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Én tegnap este benéztem a Play-be és talált frissítést a BB-hez. Feltoltam, azóta 1xse fagyott ki. (Xiaomi)

ez a kedvenc aláírásom

(#3783) #00809728 válasza ROBERTOH (#3782) üzenetére


#00809728
törölt tag

Igaz,köszönöm. :R

(#3784) -= Toto =-


-= Toto =-
újonc

Sziasztok!

Újra van 3 szabad helyünk (22/25)

Nevünk: HUN - Cutok

TF tag: #9RGQU09Q

A belépéshez most már 400 VP szükséges és Bottleneck-ről feljebb léptünk Foxtrot-ra. Fejlődünk! :)

(#3785) SyMbioTe válasza Ájvé (#3771) üzenetére

HZ + Fagyasztós néni + Bullit a sokkolós képességgel végre sikerült megcsinálni őket :))

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#3786) -= Toto =- válasza SyMbioTe (#3785) üzenetére


-= Toto =-
újonc

Na látod, csak összejött! :)

Nekem lvl16-os wari-val sikerült lehozni, 90 gbe-vel.

(#3787) -= Toto =-


-= Toto =-
újonc

Megint van 2 szabad helyünk (23/25) TF tag: #9RGQU09Q

Már Stronghold-ot nyomjuk, de hoztunk egy "nagyon szigorú" szabályt a siker érdekében:

note szerint kell támadni! :DD

Gyertek, nézzetek be hozzánk! :)

(#3788) George7700


George7700
újonc

Sziasztok,

a segitsegeteket szeretnem kerni. LG telorol szeretnem iphone-ra atrakni a jatekot. A jatek menübe belepve kijelölöm az LG-t reginek az iphone-t ujnak, beirom a kodot es elmeletileg müködnie kellene. Kollegamnak is igy ment. Na most nalam 102 hibat ir ki es keri probaljam kesöbb. Mi lehet a gond? Az iphone-on a game Center be van kapcsolva, mind a ket telon a gmail van beallitva, mit nezzek meg meg, mert nem müködik?
Köszönöm elöre is a valaszokat!

(#3789) gabi168


gabi168
újonc

Sziasztok.

Elment pár tag, néhányan vakációznak, és szeretnénk visszatérni dead-end-re.
choke-point 15 támadásból megvan (15-en vagyunk profi hooka-zooka magyarok) - vagy nincs, mert sok a migráns, akik nem támadnak (de miattuk intel rendben van, szóval az nem is számít)
név: Hungary
tag: #2VCUPL

(#3790) kalmani


kalmani
tag

Ciao!

TMK nevű csapatba várunk játékosokat.

(#3791) ladislass


ladislass
csendes tag

25-fős csapatunkba már csak 6 hely kiadó. Új tagok jelentkezését várjuk. Elvárások: heti min. 40 intel, victory points 300.
Tag: #2UJRLUV8 (MAGyar)

(#3792) -= Toto =- válasza George7700 (#3788) üzenetére


-= Toto =-
újonc

Szia George7700!

Sikerült megoldanod? Szerintem a "Supercell ID"-vel tudnád átvinni, az új verzióban már nincs "Link Device" funkció. Legalább is nálam, v34.181.1

(#3793) -= Toto =-


-= Toto =-
újonc

Megint van 3 szabad helyünk (22/25) TF tag: #9RGQU09Q, HUN - Cutok

Choke Point (simán hozzuk, lehet gyakorolni) és Curtain Call (itt még néha elakadunk) megy mostanában.
Mivel 25-ös a csapat és CC-re szertnénk beállni, így elvárás a támadás az OP-on.

Jó a hangulat, gyertek, nézzetek be hozzánk! :)

(#3794) Sammie30


Sammie30
csendes tag

Sziasztok! OP-ról szeretnék kérdezni ha esetleg hamarabb menne végig az OP és van aki nem tudd e miatt támadni akkor azt a játék úgy számolja hogy ki hagyitt 1 OPot?

(#3795) Sammie30 válasza -= Toto =- (#3793) üzenetére


Sammie30
csendes tag

Gratulálok a klánotokhoz pont a mi klánunkba jötettek át embert lopni! Ássatok el magatokat!

(#3796) Sammie30 válasza Sammie30 (#3795) üzenetére


Sammie30
csendes tag

Van róla képem is hogy az egyik klántagotok csinálta!

(#3797) Ájvé válasza Sammie30 (#3794) üzenetére


Ájvé
veterán

Csak akkor számolja ha nem sikerül az OP. Szóval ilyenkor nem kapsz semmit.

(#3798) Locutus


Locutus
veterán

Van még élő PH task force?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#3799) ROBERTOH válasza Locutus (#3798) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Volt olyan? :)

ez a kedvenc aláírásom

(#3800) TDX válasza ROBERTOH (#3799) üzenetére


TDX
tag

Volt, több éve.

Már vége az Én hozzászólásomnak? Mi lesz ez után velünk?!?!

(#3801) ROBERTOH válasza TDX (#3800) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Több éve játszok, de nem hallottam róla :/

ez a kedvenc aláírásom

(#3802) TDX válasza ROBERTOH (#3801) üzenetére


TDX
tag

Keress rá itt gyorskereséssel hogy prohardver ;)

Már vége az Én hozzászólásomnak? Mi lesz ez után velünk?!?!

(#3803) atosan válasza Locutus (#3798) üzenetére


atosan
addikt

Fel kell éleszteni ami van. Én a második accountommal jelentkeztem. Remélem az az egy tag aki benne van néha felnéz, hogy elfogadja.

Maine coon

(#3804) Locutus válasza atosan (#3803) üzenetére


Locutus
veterán

Vagy csinálunk egy újat, az se tart semeddig.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#3805) atosan válasza Locutus (#3804) üzenetére


atosan
addikt

Vagy

Maine coon

(#3806) SyMbioTe válasza atosan (#3805) üzenetére

Sziasztok!

Srácok, iPhone-ról át lehet hozni valahogyan a mentést egy Droidos telefonra? Egyik haveromnak lesz közeljövőben Droidja, aztán tőlem kérdezte. Ezzel a link a device funkcióval oldható meg? Vagy az a SuperCell ID is errevaló?

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#3807) atosan válasza SyMbioTe (#3806) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
SuperCell ID

Maine coon

(#3808) Fecogame válasza Fecogame (#220) üzenetére


Fecogame
veterán

5 év alatt elég unalmassá vált a játék, a mai nappal befejezem a tevékenységem a játékban. Pár statisztika:

Minden kimaxolva, 65-ös szint
20564 gyémánt (és persze azért költöttem is belőle)
1109 Power Powder

Szobrok:
35%-os Troop Health
32%-os Troop Damage
75%-os Power Stone chance
49%-os Resource reward
42%-os Gunboat energy
35%-os Building damage
32%-os Buliding health

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3809) Sanyi.mTs válasza Fecogame (#3808) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ideje visszatérni :DDD , HQ és néhány épület szintjét pár frissítéssel ezelőtt megemelték lvl 23-ra

én pont akkor tértem vissza pár éves kihagyás után

[ Szerkesztve ]

(#3810) kalmani


kalmani
tag

Sziasztok!
65-ös szintű szigetemet elajándékoznám. Egyetlen kérésem, hogy a 10-es klánban aktívan kell szerepelni. Minden nap van O.P. Részt kell venni minden nap.
Ha érdekel valakit írjon privit, és küldöm a belépéshez szükséges adatokat.
Külön e-mail címmel, és supercell ID-vel. Telepítés után a játékba belépsz a supercell ID-vel, és az e-mail címre kapsz egy kódot, amit a játékban beírsz a megfelelő helyre, és betölti a kész szigetet. Eccerű...

(#3811) kat0na válasza kalmani (#3810) üzenetére


kat0na
csendes tag

Ez annyira szép és annyira fura dolog. :) Pont a fejlődés a jó ebben a játékban szerintem. Azt élvezem egyre erősebb vagyok. :)

Biztos vagy benne? :)

(#3812) Benedek_hun válasza SyMbioTe (#3663) üzenetére


Benedek_hun
friss újonc

Helló SyMbioTe!

Ha te éppen játszol a játékkal közben senki nem tud megtámadni.

Üdv.: Benedek

(#3813) ffrdgc


ffrdgc
tag

Léteznek még aktív task force-ok?

Samsung Galaxy Note22

(#3814) ROBERTOH válasza ffrdgc (#3813) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Igen, pl.: Hungary (task force tag: #R2QJQ2)
Chaten nincs élet, de ha kérdés van, akkor válasz is. De tekintve hogy ezer éves ez a task force, már csak chill megy, nincs pörgés.

ez a kedvenc aláírásom

(#3815) kalmani válasza ffrdgc (#3813) üzenetére


kalmani
tag

A hun nevű klán aktív. Minden nap van op.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Boom Beach
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.